Agent WC 40 Dick Steele se musí vrátit po 15 letech do aktivní služby, protože svět ohrožuje jeden z jeho dávných protivníků, šílený a mocichtivý generál Rancor. Zloduch, o němž si Steele myslel, že ho před patnácti lety zlikvidoval, má dva cíle, chce ho zabít, protože ho připravil o horní končetiny, a pak zničit zemi s pomocí ukradeného čipu do rakety. Zneužije k tomu Barbaru, dceru Steeleovy jediné životní lásky. Proti generálovi však stojí silný protihráč - agent WC 40, který zvládne každou zapeklitou situaci, zlikviduje svého nepřítele a zachrání tím svět. (TV Nova)

spikey1

Nikdy jsem si nemohl v rámci Nielsena pomoci. Kromě Mr. Magoo je pro mě každá z jeho komedií absolutní špičkou mezi parodiemi, a když se rozhodl, že je nutné ukázat jak má vypadat Bondovka. Je jasné že se budeme skvěle bavit.. ()

Narcis

2* za parodii na nebezpečnou rychlost - to, že je to parodie zrovna na tento film jsem pochopil i bez shlédnutí filmu jen se stručnou informací o zápletce ... Také náraz dveří do hlavy + parodie na Pulp Fiction stojí za to ... ()

Arius

Pre mna asi jedna z najhorsich parodii ake som videl, stale o tom istom, neponukla mi nic nove okrem zauzivanych gagov. ()

FeatherBoy

docela drsná komedie, u který se smějete i když nechcete... a hlavně Leslie Neelson tenhle typ rolí určitě umí zahrát viz bláznivé střely... ()

Cejny odpad!

Tak tohle byl hodně trapný film. Humoru Leslieho Nielsena jsem nikdy nepřišel na chuť, takže bohužel, odpaduju... ()

Kanibal

Leslie Nielsen je bezpochyby králem bláznivých parodií na holywoodské trháky, ale tady šlápnul vedle. Agent není vtipný, všechno vidíte potisící máloco nečekáte. Bláznivou střelu už zřejmě nepřekoná. ()

Loki_Six

"Let me tell you what being patriotic really is, you scumbag poop. This is a great country where a man can sue anyone he wants anytime he wants. It's a great country because thousands of people die every year from handguns, and yet, at this very moment, you can still walk into a convenience store anywhere and buy one of those guns. That's democracy. This is a great country because anyone who's male has the right to run for the office of the President. This is a great country because any moron can... I wasn't finished." ()

1860

Leslie Nielsen se už neúměrně opakuje, z čehož vyplývá, že není schopen přinést něco nového, ale spíše něco trapného.. V tomto filmu, je už převaha těch trapných scén.. Bohužel.. ()

wosho

Parodie jenž není skoro vůbec vtipná. Přesto je snesitelná a hlavně nesází jen na hajzlmísový humor. ()

Paity

Ale tak je to Lesslie Nielsen a je to sranda. Možná, že už natočil lepší blbosti, ale i tak to je pořád dobré. Minimálně si zase člověk uvědomí, co je v nejrůznějších jiných filmech klišé a jaké ptákoviny se často točí. ()

Arach.No

Říkejte si co chcete, tohle můžu! Jedna z Nielsenovek na kterých jsem vyrůstal. Snad proto mi tak přirostla k srdci. I když na úrovní Bláznivých střel samozřejmě není. ()

Wishkah

Pár výborných vtipů by se tu našlo, ale většinou je to jen křeč. Ani Leslie Nielsen už neumí hrát parodie s vážným obličejem ()

Prochy38

Bláznivé střely to nejsou, ale typický L. Nielsen. Zábava 99% času. Ale místy prostě trapné. N. Sheridan ještě solidní kus! ()

Lefty86

Musím dát alespoň 3*. Jako mladší jsem měl pro tyto parodie slabost. Agent WC 40 je jedna z nejdařilejších. Leslie byl výbornej ()

peetriss

Pouze několik povedených fórků mezi hromadou přestřelených, nefunkčních až trapných. To je problém parodií, ve kterých balancujete na rozostřené hraně mezi vtipností a trapností. Leslie Nielsen, na sklonku své kariéry uvězněný v nepřekonatelné škatulce, už ze sebe dávno vydal veškerý parodický potenciál a nastupuje nudná vyčpělost. Přesto tato parodie na Bonda (s tradičním popichováním mnoha dalších filmových hitů) ještě patří k tomu lepšímu z horšího - ty největší parodické katastrofy teprve vzniknou! P.S.: Ve Falconu si museli něco šlehnout, takový distribuční název, parazitující na známém českém filmu, nemohli s čistou myslí vypustit do světa! ()