Hvězda a mediální miláček Joe Kingman je hráčem amerického fotbalu. Je králem každého večírku v Bostonu a všichni touží ho mít v reklamě. Rodinný život je pro něj překážkou a něčím, co by mu jen kazilo image. Proto jím pohrdá a užívá si v náručí krásných žen, ale vždy jen na jednu noc. Jednoho dne se za dveřmi jeho luxusního bytu objeví malá holčička Peyton a řekne mu, že je jeho dcera. O její existenci dosud božský Joe neměl ani potuchy. Peyton mu řekne, že se o ni musí jeden měsíc postarat, protože maminka odjela na humanitární misi do Afriky. Jeho nenadálé otcovství má pozitivní vliv na jeho popularitu. Ženy obdivují jeho smysl pro rodinu a mezi týmovými hráči získá ještě větší respekt, než kdy měl. Život se sedmiletou dcerkou ale teprve začíná. (TV Nova)

corpsy

Film dočista zabíja prvá, úplne trápna polovica, s otrasnými hereckými výkonmi. Je to tuctovka plná klišé, to by ani tak nevadilo, ale aj klišé sa dá zaujímavo spracovať. Ku koncu sa to začne rozbiehať, dôjde na nejaké tie dojáky a moralizovanie a film dostane trochu šťavy. Celkovo nie veľmi vydarené, myslím, že po spomínanej prvej polovici to väčšina divákov zabalí. ()

Astaroth12

Som prekvapený že aj v rodinnej komédii sa D.Johnson nestratil.Je málo akčných hrdinov,ktorý sa možu pochváliť tak skvelou komédiou.V takýchto komédiách sa logika hľadať nemože,tu ide číro o srandu a ta filmu veľmi vychádza.Aj mladučká M.Pettis veľmi dobre sekundovala starším kolegom.Keď raz D.Johnson zavesí filmovú kariéru na klinec,može sa živiť ako strom,išlo mu to. ()

berny2468

Celkem překvapilo a nebýt toho od začátku předvídatelného konce dal bych klidně i tři hvězdy. Protože já se opravdu nenudil. Často jsem se zasmál. Samozřejmě, je to hodně předvídatelné, naivní a hloupé (no prostě americké). Překvapil mě hlavně Johnson, jehož nemám moc v oblibě, ale tady mě bavil. Škoda toho konce, jinak odpočinkový film, který nikomu nemůže uškodit.....45%. ()

Zayl

Spojení The Rocka a mého oblíbeného amerického fotbalu nedopadlo zle. Vše je podle zaběhnuté šablony, ale co na tom. Jednohubková komedie, která přinesla zajímavou a svěží podívanou. ()

mysiak

Disney balansoval na hranici trápnosti...ale našťastie podarilo sa mu dostať z tejto hranice...The Rock hrá tak ako to vie - väčšinou grimasy, Roselyn "je strašne sexy" Sanchcez, ale to dieťa, je to proste ukecaný negr....ale ináč je príjemný rodinný Disney film, určený skôr deťom, ale dospelým sa to bude tiež páčiť ()

ArsenalEagle

Fajnová komedie na pobavení a odreagování se "Skálou", zasmál jsem se, a že by to bylo nějak extra stupidní se také nedá říct ()

kaylin

Sportovní hvězda, která žije jako starý mládenec - no, vlastně ještě celkem mladý mládenec - zjistí, že má z předchozího vztahu osmiletou dceru. Teda námět jako stehno, ale s tím se nedá moc dělat. I tohle je Disney. Rock v hlavní roli je jediný tahák, který jsem v tomhle snímku viděl. Od začátku je celkem jasné, jak se to bude vyvíjet. Nejprve překvapení, pak odmítání, ale nakonec přijetí. Plus samozřejmě nějaké silně emotivní momenty. Je to pěkný rodinný film, ale tentokrát mi to na nějaký nadprůměr rozhodně nestačí. ()

gogos

Příjemná podívaná se spoustou kýče a patosu, který však převyšuje slušná zábava i solidní výkony a obsazení. ()

katuska138

The Rock jako starostlivý tatínek byl naprosto totálně k sežrání. Není to nejchytřejší ani nejpromyšlenější film, ale nemůžu si pomoct, prostě když koukáte na ty jeho ruce a úsměv, stejně moc nevnímáte, co říká. ()

Dexter1

Klišovitá zápletka, detinské vtípky, trošku sladkej omáčky a navrch k tomu The Rock, ktorý naozaj vie hrať. Tento film ma úplne prekvapil a z odpornej klišovitej zápletky dokázal vytrieskať takmer všetko. ()

corona

Každý veľký akčný hrdina má občas slabú chvíľku, Arniemu prerastaly cez hlavu deti v škôlke, Sly nezvládal mamičku, Vina dala do pozoru rodina plná detí a Jackie musel zachraňovať nemluvňa, no tento pokus bol si najhorší. The Rock (aj keď si tak už nehovorí) by sa mal radšej vrátiť k tomu, čo mu ide najlepšie a to mlátiť ľudí a rozbíjať majetok, mňa to jeho veľmi oceňované herecké umenie, v tomto filme nejako minulo. ()

Mickalle

Hoši a dívky dávám jasnejch 5:o) U hodně filmů i když jsou nádherný se těším na konec. Tady jsem hltal každou minutu a chtěl jsem,aby měl film v tomto duchu třeba hodin 5 . Rock je prostě skvělej komediant. A kdo by to do něj řekl v době kdy dělal smackdown žejo ? :o) ()

Kopik

Tak za prvý nevím co v tomto filmu dělal Dwayne Johnson. On sice dokáže utáhnout celý film, ale takovýto naivní slaďáček? Příběh o tom jak se objeví Rockova dcera, která mu chvíli bude dělat ze života peklo a ve chvíli kdy se s ní sblíží tradičně dojde ke zvratu kdy by o ní mohl opět přijít - prostě až příliš ohrané téma, které se ale dá zvládnout lépe než zde. ()

OG_Swifty

Ježiši já jsem tak dojatý. On dal přednost malý holce před 25 mega dolarů, ačkoliv mohl mít obojí. Klišoidní sračka, ale je to o hvězdičku lepší, než když Rock dělal vílu. ()

SonG

I přesto, že je to další americká blbůstka, jsem se ani chvíli nenudil...Jede se sice podle už zaběhnuté šablony, ale charismatický Rock a krásně dětská Madison Pettis pozdvihují film do nadprůměrné pohodové komedie...K tomu všemu moje velká karibská oblíbenkyně Roselyn Sanchez:-)..dávám 4* ()

shyster

Prošli si tim snad všichni akční hrdinové. Film o jejich konfrontaci s dětskými herci. Někteří z toho vyšli jako vítězové (ano myslim californského guvernéra), většinou to ale byla sračka. Tohle není výjimka. Tady prostě nefunguje nic. ()

Vojťas

Arnold, Vin, Ice a teď i Dwayne! .... Od začátku máte vše nala(e)jnované a 3* bych dal, kdyby druhá polovina filmu byla celá alespoň taková, jako její počátek. Bohužel se tak nestalo a ani The Rock to nedokázal ustát! .... Dwaynovi nic nevyčítám, kvůli němu jsem si film pustil, ale trochu jsem to čekal. Na vi(í)ně jsou určitě scénáristi, když pozoruji, co má být podle nich cool! .... Ale ať jen nepomlouvám: muzika dobrá, těch pár minizáběrů z footballu docela taky. ... No prostě ve "svaloušských" komediích pro mě bude nadále vévodit Arnie! ()