MAST3R

Absolutně nechápu to hodnocení tady?!!! Jóó bejt rok 80 tak ok, ale dnes ?? ........ Co o filmu říct...... tádádá pokračování rockyho se přetransformovalo na MMA. Trapnost nad trapnost. Ještě, že dneska je to tady samej 15letej buznofajtr, jinak nevim jak by film spěl. ()

Wesson

Béčkový film, který neběžel v kinech, mám ten pocit, což byla veliká škoda. Setkání dvou bratrů po x letech je opravdu ohrané, ale v tomto případě mi ani trochu nevadilo. Režie pána Gavina O'Connora byla skvělá, pomocí Toma Hardyho a Joela Edgertona vytvořil z "običejného" filmu opravdu emotivní zážitek. Herci se naprosto odevzadli své roli a ja jsem oběma veřil opravdu vše. Song; The National - About today, hrající ve filmu si pouštím každý den! ()

TanoKaridy

Naprosto úchvatný zážitek. Shlédnutí filmu jsem dlouho odkládal, protože téma mě moc nelákalo, ale byl jsem mile překvapen. Děj filmu nic nezdržuje. Má neskutečný náboj, nemá žádná hluchá místa. Bojové scény jsou fantasticky sestřihané, takže jsem byl nervózní, jak při hokeji v Naganu. Tenhle film je výborně udělaný a zahraný, že vám ani nevadí, že je to příběhově vlastně blbost. ()

XI-XAO

Skvělý film z prostředí zápasnické arény, který mohu bez výčitek zařadit mezi Million dollar baby, Rockyho, Aliho, nebo Wrestlera. Ani tady nejde až tak o samotné zápasení, které tu je mimochodem pěkně zachyceno, ale jde tu převážně o lidský příběh, který si získá snad každého. ()

Jobik

Dlouho jsem čekal na film jako je tento a jsem rád že jsem se dočkal výborně napsaný scénař a ještě lépe zahrané. ()

mimale

Nečakal som, že sa mi tento film bude až tak páčiť. U mňa lepší než minuloročný The Fighter. Emócie vybité na maximum, skvelé herecké výkony. Príbeh, ktorý je síce trochu klišovitý a úmyselne vygradovaný, však funguje na 100% a mám z neho naozaj perfektný zážitok. ()

Kizermen

Už podle názvu WARRIOR jsem si říkal že to bude zaručeně výbornej film ,ale až tak jsem nečekal,naprosto nejlepši sportovní film co jsem kdy viděl určitě doporučuji 95%. ()

Mainstage..

Poprvé jsem měl tu možnost vůbec zaregistrovat , že někdo jako Hardy existuje ve filmu Počátek. A už tam se mi zdál jako drsnej pat'ák, o kterym ještě uslyším.A taky že jo! Tenhle film je boom v danném žánru a ne jen v něm ... Emoce doslova srší z obou hlavních protagonistů a to ne jen v kleci. Nick Nolte jako zkrachovalý otec a rádoby vyléčený alkoholik je tak důvěryhodný ,že jsem se hned musel podívat , jestli si zrovna neprochází nějakou krizí. Minimum hluchých míst ,film nabitý od prvních minut až po titulky. Záverečné ''objetí'' obou bratrů zahřeje a jen doplní už tak skvělý zážitek z celého filmu. Bravo !! ()

Franco21

Absolutně perfektní! Intenzivní "zápasnický" děj z oblasti MMA se střídá s dramatickými a dojemnými chvílemi. Nemůžu napsat žádnou výtku. Tenhle film musí každý člověk vidět sám! Tom Hardy se předvedl výborně, a jeho trénink v posilovně pro tento film nepřišel vniveč, chválím hlavně jeho neskutečný trapézy! Jednoznačný full house hodnocení! ()

KacHnAop

Ačkoliv je Warrior od samého začátku předvidatelný, musím říct, že dlouho jsem nepoznal, tak silný filmový zážitek. Velice si tenhle film vážím, protože mě emocionálně odrovnal. Nezapomenutelný byl především konečný boj Tommyho a Brendona. Více psaní je naprosto zbytečné, protože ačkoliv se snažím sebevíc, tak k Warriorovi nemám jedinou výhradu. Neuvěřitelná filmová lahůdka. ()

Marty_cihi

WARRIOR? Ten název mě naprosto odpuzoval, myslel jsem že to bude ve stylu "bezduchého bušení do masa". Proto jsem tomu nevěnoval absolutně žádnou pozornost, ale překvapilo mě zdejší vysoké hodnocení. No po nějakém čase mě CorteX^ donutil se na to podívat a dál už bych to shrnul slovem "Neuvěřitelný"....fakt doporučuji všem ()

Misterioso

Tohle milionkrát viděné schéma opravdu rozbrečelo oči tolika lidí? WOW. Upřímně řečeno je jedno, o jaký druh sportu se jedná, já sportovní filmy prostě nemusím, ale i mě nějaký ten sportovní (boxerský) film za mou "kariéru" filmového diváka alespoň trochu uhranul, nicméně Warrior kolem mne prolítnul a zanechal maximálně tak otázku "proč že se to sakra líbilo tolika lidem?" Nijak zvlášť jsem se nebavil (tedy trošku jsem se "bavil", ale to rozeberu až o něco níže), postavy mi k srdci ani zdaleka nepřirostli a emoce tenhle film ze mne nevyloudil. Ke cti tomuhle filmu slouží alespoň to, že herci jsou dobří (nevím, jak moc je dobrá/nedobrá Jennifer Morrison, každopádně ji už od její sezónní role v HIMYM považuji za nesmírně otravnou). No a jak už jsem slíbil, musím zmínit, nad čím jsem se vlastně v tomhle filmu nejvíce bavil. Spoilery! Skoro fantasy příběh o dvou bratřích - válečném hrdinovi a učiteli fyziky/tatínkovi od rodiny, kteří, ač už "nějakou tu dobu" neboxují, se nejenže dostanou na V.I.P turnaj pro 16 "warriorů" s dotací 5 milionů dolarů, ale dokonce zde vítězí! Takový příběh přeci musí "bavit" sám o sobě! U Hardyho válečného hrdiny jsem tak nějak zakroutil hlavou a překousnul to, u Edgertonovo tatínka od rodiny, který musí zaplatit hypotéku, jsem však měl spíš chuť sundat si hlavu z krku a vyndat si z ní mozek, abych z toho filmu alespoň něco měl. Bratři, kteří spolu, aby to bylo zajímavější, nemluví, což jim ale nebrání v tom, aby vítězili a vítězili (stranou dokonce musí jít i zlý, údajně neporazitelný Rus (není už konec Studené války?)), až nakonec stanou tváří v tvář sobě, v údajně emocemi nabytém finále, ve kterém zvítězí i tentokrát největší outsider. Prostě dojemné. Velice! ()

John Dunbar

Plně se ztotožnuji s komentářem uživatele Lima. Přes tisíckrát omleté šablony nelze nikdy narýsovat prvotně dokonalý tvar. Á propos, příště bude bojovníkem plastický chirurg či vlasový stylista? :-)) Bezesporu nejslabší film z první stovky. ()

Flamik

EMOCE, dva bráchové co spolu vyrůstaj, potom se na sebe nemůžou podívat, nejlepší vyvrcholení, kdo u konce s ♪ The National - About today, nebulí tak je přinejmenším zvláštní. Moc silnej zážitek... ()

TheMe

Možná jsem viděl zrovna divnou verzi titulků, ale trhalo mi oči vidět místo MMA napsáno SBU (chápu, že do překladu se to hodí, ale myslím, že obyčejnému divákovi, který nemá páru oč jde by spíše něco řekla zkratka MMA, která je dnes celkem často k vidění i například v televizi). To je první fakt, který si vždycky vybavím, až si vzpomenu na film. Jinak je to ovšem královská podívaná, která sice občas nabízí ne úplně realistický pohled, ale to se ani u podobného filmu nedá očekávat. Jedno z nejpříjemnějších překvapení a jeden z mála filmů, co si rád pustím znovu. Bonbónkem je kouzelná Jennifer Morrison, blonďátá barva jí neuvěřitelně sekne! :-) ()

melfea

Krásný film, dobrý příběh, skvělá kamera a hlavně z hereckého obsazení jsem byla nadšená. Bravurní herecké výkony, velmi reálné zápasy. Příběh je chvílemi dost dojemný, ale neurazí ani drsňáky. Konec naprosto úžasný (hudba, kamera). Gavin O'Connor je pro mě v podstatě naprosto neznámý režisér, ale velká poklona pro něj. ()

david666

Sice hodně předvídatelný film ale i přes to jsem si ho užil. Obecně podobné filmy o "mlátičkách" a jejich problémech zas tak nemusím, díky výjimkám jako tento film a třeba Wrestler musím říct, že mají něco do sebe. Tady navíc člověk fakt neví komu fandit - oba hlavní protagonisté mají své důvody a prošli si drsným obdobím. ()

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot