misiaq

Film je postavený na klasickom klišé rodinnej drámy zasadený do športového prostredia. Avšak všetky postavy dramaticky tak dobre zvládli svoju rolu, že je veľmi ľahké podľahnúť ich prevedeniu a nechať sa vtiahnuť Gavinom do arény a prežívať všetky okamžiky s profesorom Fyziky rovnako aj s jeho zdanlivo oceľovo tvrdým bratom. Tom Hardy sa mi začína vážne viac a viac pozdávať ako univerzálny herec. ()

nightstalker

Neuvěřitelná smršť adrenalinu střídaná emotivními zvraty. Při jednotlivých zápasech jsem ani nedýchal, protože vytvořená atmosféra je jako pravá. Nejlepší sportovní film jaký jsem kdy viděl. ()

dthwinter

Po prvním zhlédnutí dávám 5*, ale určitě se k Warriorovi někdy vrátím a možná to hodnocení snížím, i když spíše ne. První plovina mě opravdu dostala. Srší z ní napětí, emoce, nevyřčená tajemství. I když je to vlastně jen čekání na druhou půli s turnajem, který už je trochu prvoplánovější, ale je jen logickým vyústěním. Warrior by se obešel i bez akce, a vůbec bez všeho ostatního, třebaže by zbyly jen samotné herecké výkony. Nemám absolutní tušení, jak dlouho a intenzivně se hlavně Hardy a Edgerton na role připravovali, ale je to něco neuvěřitelného. *** "Nedokáží o něm zjistit vůbec nic. Tommy Riordan je absolutně Googlevzdorný." 90 % ()

MatiasStrike

Akce jak má být. Vytknout by se tomu dalo určitě až nesmyslné tlačení na divákovi emoce, pomocí utahaných písniček a ubrečených očí, ale jinak jsem byl velice spokojen. Film prostě bavil a drobné chyby se přece dají odpustit.. :) 4 hvězdičky za velmi zábavnej film a trapézy Toma Hardyho. ()

IvanKovar

Neskutočný zážitok. Warrior je ako balón, ktorý sa postupne naplňuje vzduchom a nakoniec príde veľkolepý výbuch emócií. Famózna hudba, výborné herecké výkony, neuveriteľný príbeh a hlavne skvelo natočené. U Warriora som prežíval každý moment s napätím. V skvelom finále sami neviete, ktorému z bratov máte fandiť, obaja majú svoj pútavý príbeh, svoje dôvody prečo sa do turnaja prihlásili. Jednoznačné prekvapenie roka. Dávno vo mne film nezanechal toľko emócií ako Warrior. ()

petulik

Výborne vygradovaný príbeh, kde okrem surových súbojov je i vykreslená nádherná mozaika charakterov postáv. Hodnoty ako zmierenie, odpustenie a vzájomná láska a pomoc sa ukázali ako nosný prvok filmu. ()

active_rider

pekná kombinácia drámy a akcie, avšak takých tu už bolo dosť. v tomto obore je ťažké presadiť nové filmy, pretože víťaz je väčšinou jasný už od prvej chvíle a len ťažko sa robia prekvapenia. samozrejme že sú filmy s lepšími bojovými scénami, ale v nich väčšinou herci nehrajú ale sa len mlátia. tu naopak, herci si v prvom rade robia svoju prácu a až tak vstupujú do ringu pästiarov. v tom bude asi to čaro... ()

HennessyVSOP

Jednoduché, skvěle zahrané a natočené. Děj je v podstatě primitviní, na druhou stranu se tu podobně jako u všech dramat s vysokým hodnocením projevují zkušenosti z reálného života. Nadčasově natočený vztah dvou bratrů a jejich otce. Scénárista místy hodně tlačí na pilu a tahá z diváka emoce hlava ne hlava. V první řadě se tu jedná o akční film, který v akčních částech z prostředí boxu rozhodně odvádí 100% výkon, akce je pak podporována emotivním dějem, který by sám o sobě tak úžasný už nebyl. Nejedná se sice o žádný zlatý fond, protože dramat tohoto stylu (a teď nemyslím čistě jen box) už tu byla hodněkrát a některá provedená lépe. I tak se ale v rámci akčních dramat jedná o ikonický skvost, který vám z hlavy nejspíš jen tak nezmizí a nemusí se stydět za žádnou ze svých složek. Naposledy jsem se takhle bavil jen u prvního Rockyho, což už je opravdu dost let dozadu. ()

Dagoun

Musím předeslat, že NEJSEM milovníkem filmů o sportu. Ale tenhle film mě přesvědčil že i staré ohrané pravidlo (obyčejný chlapík s obyčejným životem se dostane na největší turnaj, kde je považován za outsidera a postupně se dostane až do finále, kde to dopadne vždy velmi překvapivě) lze podat způsobem, kdy divák má pocit že vidí něco naprosto nového! Pokud chcete zažít jaké to je, stát v kleci při MMA souboji a nemáte - jako já - na to fyzičku, nebo kuráž, rozhodně zkuste tenhle film! I vaše přítelkyně jistě ocení, že děj není jen o bití, ale i o bytí. ()

ElFifo

Těžce přeceněný film z mého pohledu. Něco tak levného, předvídatelného a nezáživného se s takovýmto hodnocení zde na ČSFD hledá fakt těžko. Opravdu velké zklamání. ()

Steeler91

100krát omieľaný príbeh zufálca skúšajúc spraviť všetko preto, aby neskončil na ulici tentokrát zabudovaný do prostredia oktagonu. AKo veľkého fanúšika ma tu pár vecí zarazilo...ale hlavne potešilo...5hviezdičiek vďaka zaujatosti. ()

Obenny

Epická výprava, která má perfektní průběh s vytříbeným vkusem. Hlavní příběh je naprosto skvělý a samotná podstata je velmi impozantní. Tohle je film, vyprávějící o hrůze, lásce a zklamání v té nejdrsnější formě. Připravte se na jízdu plnou emocí a drsných situací, které Vám naservírují vynikající herci a skvělá hudba. Každý charakter je jedinečný a popravdě nevím komu více fandit, zda drsnému rangerovi, starému alkoholikovi a nebo středoškolskému učiteli. ()

ajwynko

Obsadenie: ***** Kamera: **** Rezia: ***** Scenar: **** Hudba ***** Tento film urcite vo mne zanechal nieco prijemne. Svojim pomalym rozbehom spolu s hereckymi vykonmi ma vtiahol do deja absolutne a totalne. Trosku ma zamrzil velmi rychly koniec, kde som cakal este nejakych par minut happy-endu. I ked moc velky fanda happy-endov nie som, nejakym sposobom mi to tu chybalo. Celkovy dojem bol velmi dobry ***** ()

dank011

Ze stejného soudku jako Forrest Gump, Vykoupení z věznice Shawshank apod. Prvoplánový útok na city, aneb dojímej se svou dojímavostí. Pramenem kýče je kategorický souhlas s bytím ( Milan Kundera). Mám to v sobě jako každý z nás, je to v hlubinách lidské psyché. Strhující, vynikající film. Není co dodat. Přesto ? nebo právě pro výše zmíněné ? ()

BartYs

Bohužel tendle film odemě nemůže dostat víc jak 3 hvězdy , na začátku jsem si říkal že to jedno klasický klišé se nebude opakovat. Nakonec se ukázalo že film je jedno velké kliše přez druhé. Průměr. ()

brasek

Odkiaľ nabral Tom Hardy toľko svalovej hmoty? Fakt dosť surová dráma, ktorej prakticky nič nechýba. Film vo mne zanechal silný dojem, ktorý mi ostal na moje prekvapenie aj po mierne naivnom konci. ()

blezg

Velmi působivé a hodně hodně dobře uděláné a parádně zahrané. Bohužel na motivy stokrát viděných Rockyho a Van Dammeových ultimátum "vyvražďovaček" s velmi malým přesahem jinam, ale zase se strašně sexy Morrison-Cameronovou. Závěrečný turnaj není finale grandioso alébrž hlavokrouciale očivsloupózo pathetico maximo. Nad tři nemůžu, nechci ani nejdu. ()

VLADEK

Výborné a při systému zdejšího hlasování určitě za 5hvězdiček. Ale do 100 nejlepších filmů historie nepatří, spíše do prvních 200. ()

Elassar

Fantastický film. Těžko hodnotit. Co se týče zpracování, tak nikterak originální (střih rodinné záležitosti/zápas), ale jinak naprosto skvělé (Obsazení, režie, scénář, hudba).5* ()

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot