veverysiak

Keďže som bol dostatočne odosobnený od výronu citov k celovečernému pokračovaniu o zážitkoch štyroch roztopašníc z NY, lebo z kakalióndielnej seriálovej predlohy som odsledoval asi tak tri desaťminútovky, podujal som sa nakoniec pozrieť si tento kúsok a dokonca som sa prinútil vstrebať ho bez prestávok a celý, podarilo sa a musím konštatovať to, čo po tých desaťminútovkách, nudné, plytké, miestami až trápne, prvoplánové, násilne romantické a kvázikomediálne, výsledok je ten, že tak ako v seriálovom vydaní aj vo filme môžete chvíľu zostať v pomykove, či malo ísť o paródiu rozmarných meštiačok z vyššej strednej, alebo dvojhodinovú reklamu na kopy premrštene drahých a šibnuto vyzerajúcich predmetov osobnej spotreby, alebo snaha o romanticko-komediálny kúsok hanebne podceňujúci intelekt diváka, a keďže rébusy mám rád, cé je správne, takže 40%. ()

Verve

Seriál je super, ale tohle už zas tak ne. Viděla jsem to bohužel bez dabingu, takže další mínus navíc. Krátké epizody jsou plné trablí, které se vyřeší do 20 minut. Natáhnout svatbu a další věci na dvě hodiny...to bylo už trochu moc. Nedokážu si představit o čem bude další díl. PS: nikdy nedělejte ze seriálů filmy! ()

Rieux

Hmmm... toto sa nemoze zdat vtipne ani zenam, pre ktore je Sex v meste urceny. V celku ide o vemi nenarocnu oddychovku, ktora mi ale vadila v niekolkych smeroch. 1 - Snaha o humor, ktory je casto trapny. Mozno som buran, ale vtipy o botoxe a modnych znackach su podla mna ubohost. 2 - Snaha o psychologizaciu, ktora je absolutne nedotiahnuta a dava dojem, ze ide len o nutnost kvoli faktu, ze toto je film a nie iba cast serialu. 3 - Hlavna hrdinka je najnezaujimavejsia a najviac neuveritelna. So svojim muzom snov sa rozprava iba sarkasticky, s "humorom", .... jednoducho sa s nim nerozprava ako s clovekom, s ktorym zije uz par rokov. Vztah medzi tymito dvoma postavami nema vobec nijaku iskru a neprehanam ak poviem, ze medzi Kim Cattrall a jej susedom je viac chemie. Nic proti zenam, ale vacsine tieto zapory asi prekazat nebudu, takze smelo do pozerania. ()

vancho

Prázdne, prázdne, prázdne. Spinn-off úspešného seriálu, ktorý tiež nie je mojím obľúbeným, ale aspoň niekotré diely sa dali pozrieť. Zrejme tento seriál oslovuje určitú skupinu ženských singles, ale je to len smutno-smiešny obraz jednej generácie žien, ktorá získala Pyrhovo víťazstvo emancipácie. Majú sebavedomie, peniaze, moderné šaty, len akosi sa už minuli milujúci a seriózni muži. ()

ToxicAli

Původně jsem chtěl být maliko tvrdší. Přeci jenom je to protivné, povrchní a hloupé stejně jako ústřední čtveřice stárnoucích cosmogirls. Původní seriál jsem neviděl a nemůžu jej tak s ním porovnávat, nebo soudit návaznost na něj. Hodnotím jen z pohledu romantické komedie a ta je nanejvýš průměrná. Respektive být stopáž o 40 minut kratší, nesnažit se vnutit sex za každou cenu (přeci jen protagonistky už nejsou tak sexi jako za mlada) a vyhnout se opravdu nehodící se scéně s naděláním si do gatí, mohlo to být daleko lepší. A proč sem tedy nedal za 2? Asi za to může ten neustále šukající ratlík. ()

literato

Nic nového hm ? Čtyři dámy (v letech?), spletité vztahy a nejnovější módní kousky, z nichž bych si na sebe polovinu v životě neoblékla (možná také pro jejich maxi cenu :)) ... ale co ... jsem holka :D a mně se to prostě líbilo :) ()

kverula

Ryze ženský film/seriál, situace, myšlenky, pocity. Před 20. rokem jsem absolutně nechápala. Od "třicíti" chápu dokonale. ()

Kalda69

Dejove prumerna romanticka komedie, kterou v mych ocich jeste vice srazeji kombinace obleceni hlavni postavy a divim se ze si jsou zeny ochotny takove kyce vubec oblikat mimo prehlidkova mola. ()

Jandovka

óda na materialistický život bez jakéhokoliv smyslu číslo 1.... 2 hvězdičky snad jen za to, že jako cílová skupina jsem přežila do konce jen s mírnou újmou. ()

sto7ra

seriál jsem neviděla, ale slyšela o něm. teda, možná jen pár minut, když jsem hledala v televizi něco zajímavého na koukání. proto jsem dopředu počítala s tím, že film bude "nic moc". ale mýlila jsem se. vyklubal se z toho takový průměrný romanticko zábavno ztřeštěná podívaná. o sexu se v podstatě jen mluvilo, postavy byly i celkem vtipné, na to, že se jednalo o (jak už tu někdo napsal) ženský, který v podstatě nic moc nedělají, mají peněz jak želez a vysedávají v restauracích nebo se procházejí po městě ve značkových hadrech (které mě osobně většinou moc neoslovily). i když děj seriálu neznám, tak bylo většinou celkem nasnadě, co se bude dít v následujících minutách, což na kvalitě trochu ubíralo, ale protože šlo o "oddechovku", tak to až tak nevadilo. děj ale vlastně nebyl až tak podstatný (jak už tu taky někdo napsal), na rozdíl od postav a ty baví... ()

kacer4

Nechcem tvrdiť, že druhý krát si radšej pichnem drôt do oka ale toto sa nedalo pozerať. A asi preto to dávali v autokine, lebo väčšina tam ide kvôli niečomu inému. Ja som sa to snažil pozerať ale len z rešpektu k filmom celkovo. Jediná scéna, čo stála naozaj za to bola tá v jednosmerke. 15% ()

hony23

S určitou schovívavostí se to dá vidět, pokud vám to přítelkyně nepustí v době nějakého zajímavého sportovního přenosu. Já takovou smůlu neměl a párkrát jsem se i zasmál - hlavně škodolibě ve chvílích, kdy se hlavní hrdinky přesvědčily, že žádný chlap není pan Božský. ()

Loriana

Dobrá zábava i pro chlapa :-) I přestože se s tím příliš lidí neztotožní, film mě zaujal víc než seriál, ale možná je to tím, že to bylo všechno hezky pohromadě. ()

Thailon

Neuveritelne povrchny a hlupy film. Pevne dufam, ze neexistuje zena, ktora by v tom hladala nieco viac, ako tichu zavist zo satniku Carrie a jej zarobkovej cinnosti. Tu 1* davam za, zrejme, pekny luxus. ()

LencaN

Má to být celovečerní film, tak ho také tak budu hodnotit. Především se nejedná o film v pravém slova smyslu. Jde o sled několika na sebe navazujících jednotlivých dílů seriálu, kde jsou občas dost okaté konce jednotlivých kapitol. Takže děj negraduje, ale stejně jako v seriálu jde o sinusoidu, kde opět vztah Carrie a pana Božského vybočuje z logického myšlení. Ale chápu, že lidé nechápou, proč se jiný pár miluje a mnohdy to neví ani ti dva. Ale co mě tady mrzelo, že pro diváka, který neviděl seriál nemá tenhle film žádnou vypovídací hodnotu, protože netuší, co postavy k určitým krokům vedlo a co stojí za stavem, do kterého se dostaly. ()