Tohle je Sparta!

• USA Meet the Spartans (více)

Bitva začíná! Hrdinný Leonidas, jehož jedinou zbraní jsou kožené spodky, vede oddíl třinácti válečníků, aby bránil Spartu před invazí Peršanů, mezi nimiž nechybí Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Tahle bláznivá parodie vás rozesměje až k slzám.  Příběh hrdinného Leonidase a tří stovek udatných Sparťanů, kteří do posledního muže padli, aby zabránili invazi armády Peršanů v čele s králem Xerxem, se dočkal bláznivé parodie. Místo Gerarda Butlera se do čela oddílu třinácti válečníků (ano, čtete dobře) postaví Kevin Sorbo (bývalý Hercules) a řady jejich nepřátel rozšíří Ghost Rider se Shrekem, Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Objeví se i další slavné celebrity, ale ani ty tahle ztřeštěná komedie, jejímiž režiséry jsou Jason Friedberg a Aaron Seltzer, nijak nešetří. (oficiální text distributora)

Stefan_M

Je to fakt velka kravina, aj ked pri niektorych "gagoch" som sa zasmial. Skoda toho napadu, urcite by sa z toho dala urobit super komedia. Musim dat 1 *, a to som fanusik parodii. ()

dainio

No zasmál jsem se ale myslel jsem, že se zasměju víc...narážky na Britney Spears, Paris Hilton nebo American Idol se nesou celým filmem...a myslím si, že to této parodii moc nepomohlo.Ale co se mi absolutně nelíbilo..bylo to, že v každých deseti minutách se objevila nějaká perverznost či nechutnost...opravdu nevím jestli tohle je trend nových parodií (ukázat nechutnosti)...jinak tedy dávám * za občasné zasmání! ()

Gixian

Pár scén mě rozesmálo, ale vážně jen pár. Zbytek byla taková střídavě prázdná vatovina, střídavě koncentrovaná trapnost. No úplný odpad to dle mého není, ale k dívání to vážně nedoporučuji. ()

bif

Další zezačátku celkem vtipná blbost co spadla do opakování nechuťáren bohužel, ale Carmen je kus.. ()

Yomega

Je to vykrádačka fórů ze všech možných parodií, takže mě zůstaly dvě scény, které mohu označit za vtipné a originální zároveň. Jednak je to „GTA pasáž“, která je naprosto super, jen škoda, že je tak krátká. Druhé je modré pozadí, které rozmnožuje bojovníky, když si člověk uvědomí, že to dnes opravdu tak funguje, je to k smíchu. Jinak o ničem, naštěstí je to tak krátké, že než to začne pořádně nudit, je konec. Hromadu slizu jménem Ken Davitian radši komentovat nebudu…. ()

sumperacek odpad!

Neuvěřitelný odpad. Proč tento film vůbec vzniká? Za prvé: Najdou se dva totálně vypatlaní režiséři, kteří si myslí že vezmou předlohu, udělají neskutečně trapný film mix ze světa Ameriky a bude to mít úspěch. Za druhé: Najde se dost zoufalých herců, kteří se zaprodají takovéto slátanině. (Sorry Carmen, ale je to tak) A za třetí: V Americe se najde dost blbounů, kteří si nepřečtou ČSFD a na tuhle pičovinu půjdou do kina. Fakt je lituju. ()

savage3303

Neviem čo som čakal ale miestami som sa aj ja pobavil ( asi tak tri krát ). Inak som sa počas celého filmu nudil a čakal som kedy sa skončí. Ja neobľubujem takýto typ srandy, pripadalo mi to veľmi trápne. Ale musím poznamenať, že prvý boj bol fakt dobrý :) 1*. ()

Étienne odpad!

Ak to aj zo začiatku mohlo byť vtipné (čo nebolo), tak ku koncu všetko padá na najhlbšie dno. Myslím, že tvorcovia už nevedeli, ako ďalej, tak len narýchlo ukázali postavy, reprezentujúce posledné hollywoodske filmy. A Kevin Sorbo? Nič proti, ale kde zostal Ioláus? ()

Raaavenek odpad!

rozhodně nejhorší film co jsem v poslední době viděl, snaha o vtipnost začíná u marnosti a končí trapností, v celém filmu je jen jediná scéna, která pobaví - souboj Leonida s peršany. zbytek je na poblití. ()

ex.it

Je to odpad, to ano, ale musela jsem tu jednu hvězdičku dát, protože v určitých chvílích jsem se i zasmála a některé vtipy se povedly. ()

bolf!k

Zasmál jsem se asi 3krát což je po hříchu málo. Všude cpou nechuťárny, leč schází zde humor. Vlastně ani nevím, proč nedám rovnou odpad. 10% ()

Knight12

Po pár pivkách a nějaké té vodce se z filmu stává zajímavá odreagovačka. Celkem silně mě však štvalo neustálé připomínání a zdůrazňování názvů parodovaných filmů či osob. Však i přesto mě to zajímavým a nevšedním způsobem pobavilo. ()

Skleni

paródia je to skvelá, ale ničím neosloví a neprináša nič do pola filmového umenia. A to ani nemala. Ja viem. Ale potom načo vlastne je takýto film?????? 30% ()

posh.exe

Byla to s prominutím píčovina jak vrata, ale zas jen znalec amerikanismů by to pochopil beze zbytku - Amerika hledá supermodelku s prdelatou Tyrou Banks, American Idol, pak mě fakt dostalo GTA San Andreas, to bylo hodně dobrý. Jinak další plytká komedie bez ladu a skladu. PS: vyřiďte Carmen, ať radši místo keců ukazuje kozy. ()

Spiz

Sem tam sem měl přiblblej úsměv na tváři.. sem tam mi z toho bylo blbě, ale oproti Disaster movie je toto "parodiiní" skvost... ()

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

11.03.2008

Zdá se, že hollywoodská komedie se probouzí k životu. Samozřejmě teď není řeč o zrůdnostech typu Meet the Spartans a nebo o čemkoliv s Eddiem Murphym či Martinem Lawrencem přesně tento typ filmů… (více)