Tohle je Sparta!

• USA Meet the Spartans (více)

Bitva začíná! Hrdinný Leonidas, jehož jedinou zbraní jsou kožené spodky, vede oddíl třinácti válečníků, aby bránil Spartu před invazí Peršanů, mezi nimiž nechybí Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Tahle bláznivá parodie vás rozesměje až k slzám.  Příběh hrdinného Leonidase a tří stovek udatných Sparťanů, kteří do posledního muže padli, aby zabránili invazi armády Peršanů v čele s králem Xerxem, se dočkal bláznivé parodie. Místo Gerarda Butlera se do čela oddílu třinácti válečníků (ano, čtete dobře) postaví Kevin Sorbo (bývalý Hercules) a řady jejich nepřátel rozšíří Ghost Rider se Shrekem, Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Objeví se i další slavné celebrity, ale ani ty tahle ztřeštěná komedie, jejímiž režiséry jsou Jason Friedberg a Aaron Seltzer, nijak nešetří. (oficiální text distributora)

Chip89 odpad!

Zvládnula jsem pouze první půl hodinu, pak jsem to musela vypnout. Pokud poté nastal nějaký neuvěřitelný zvrat a já jsem tento film ohodnotila podprůměrně, opravdu se omlouvám. Ale první půl hodina za víc než odpad nestála. ()

krizi odpad!

Parodie jsou hodně často příšerné, ale tohle bylo fakt moc. Trochu jsem přemýšlel, jestli to Carmen nevytáhla o tu jednu hvězdu, ale nakonec to bylo tak příšerné, že jsem se obměkčit nenechal. Jedinou výhodou kromě Carmen bylo, že to bylo celkem krátké a tudíž se sebezapřením dokoukatelné. ()

VanMagnifico

Chvílemi opravdu nechutně trapné,ale byly i světlé chvíle, které se opravdu povedly :D. Naštěstí to ani celkově nebylo moc dlouhé. ()

Wyrdas

Parodie která je věrohodnější, než originál - jak smutné. Koukali jsme na to s partou, nic jsme nečekali, ale zasmáli jsme se. Kolektivní smích je nakažlivý. Na druhou stranu, kdo se na parodie dívá sám? Musím přidat hvězdu za to, že se jim podařilo z tak slabé předlohy vytřískat alespoň tu trochu humoru. ()

LordMysti

Problém je ten, že i jako parodie je to hodně nudné a většinu filmu jsem prozíval a pronudil se - což je pro mě rozhodující faktor. Takže ano některé hlášky fajn, ale jinak celkově hrozná bída. ()

Lichty odpad!

Ultrashit alias Friedberg a Seltzer dělají všechno proto, aby lidstvo této země bylo oficiálně vyhlazeno a vymřelo v kině a u televize u jejich šílených produktů. Spektákl o Sparťanech totiž stihne během pouhé hodinky udělat odkazy snad úplně na všechno. Na Shreka, Casino Royale, Transformers, Ber nebo neber, American Idol, Amerika hledá Topmodelku, Paris Hilton, Britney Spears, Kevina Federlina nebo Lindsay Lohan. A to vše v tak šíleně dementním podání, že u toho zůstanete, stejně nebo já, sedět s otevřenou pusou. ()

D.awi.d

Kdo neviděl, neuvěří.Zkusil jsem si představit, že bych na takovou věc šel do kina a teď mě ta představa děsí každý den.Tohle je asi dadaismus nebo surrealismus.Hopkající Sparťani jsou vlastně geniální, parodie celebrit které vypadají uplně jinak asi taky... ()

Strider

Žádná sláva to nebyla, ale o odpadu to má hodně daleko. Nebýt těch několika nechutných scén, možná by se dalo přemýšlet o vyšším hodnocení. Ale odpad!? To ne... NA druhou stranu chápu, že se někdo tenhle styl humoru nenávidí a bude tvrdohlavě dávat všem Epic, Scary moviesům odpad, stejně tak ale já budu dávat odpady slunce seno, kameňákům, supervtipným účastníkům zájetdu atd. ()

Sandisek odpad!

Kdyby šlo dát minus 5 hvězdiček tak bych to dal. Co všechno je někdy možné natočit v americe je někdy až neuvěřitelné... ()

KdG

Další výtvor od režisérského dua Friedberg a Seltzer. Kevin Sorbo, Ken Davitian a především Carmen Electra výborný. Spousta narážek na filmy i celebrity, prostě parodie na letní večer jak má být. ()

BaronX

Ono to snad ani nebylo tak špatné jak to vypadalo, pár světlejších momentíků to mělo - hlavně teda jáma smrti a nekonečné killování, nicméně tenhle film můžete rychle zkouknout a pak mazat zas o dům dál, protože Carmen nám stárne a film už neutáhne. ()

ShiShinka odpad!

Panebože! Co jsem komu udělala?! Můj bývalý přítel si tohle "cosi" pustil zrovna, když jsem si opisovala literaturu a upřímně mi samou trapností za tyto pseudoherce stávaly chlupy aj na zádech.Když jsem spatřila, že leží mrtvý smíchy na posteli,měla jsem tento vztah ukončit. to, že se během filmu asi 10x některému z aktérů rýsují abnormálně pevné kulky a až trapné polopatické vysvětlování kdo je kdo (což mě vážně uráželo). Když do tý studny letěla asi 15 celebrita, měla jsem chuť skočit za nimi taky, abych už tu nechutnost nemusela jen slyšet!Je k pláči, že tito dva pánové co tenhle pytel hnoje předhodili konzumní společnosti si dokáží říkat režiséři.Děsím se dne, kdy budu nucena zhlédnout další film z této produkce. Viděla jsem opravdu hodně špatných filmů,ale tenhle svrab dlouho nikdo nepřekoná. ()

frredy odpad!

Tak tohle FAKT!! NE, řekl jsem si že se po delší době podívam na parodii. Upřímně už to nikdy neudělám kam se ubírají dnešní parodie neni možný. Jeden z mála filmů kterej jsem vzdal po hodině filmu a to sem měl nutkání od první 5minut!! ()

web-dat

Miluji fiilm 300, a když jsem viděl tuhle parodii, opravdu jsem se bavil. Některé scény jsou kvěle, a některé velmi trapné. Ale přesto jsem se bavil. 5 * ()

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

11.03.2008

Zdá se, že hollywoodská komedie se probouzí k životu. Samozřejmě teď není řeč o zrůdnostech typu Meet the Spartans a nebo o čemkoliv s Eddiem Murphym či Martinem Lawrencem přesně tento typ filmů… (více)