Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Javert
  *****

  Viděl jsem jen málo podobně silných historických filmů/seriálů, které navíc dokáží diváka tak vtáhnout do sebe. Syrové až na kost. Herecké výkony ani zmiňovat nemusím - prostě klasa.(27.2.2011)

 • JOHN.NY
  *****

  Nejvetsi historicky skvost z obdobi americkych revolucnich let. Silne navozena doba, historicka presnost a nenucenost delaji z teto serie povinnost pro kazdeho, kdo se zajima o historii. Vetsinou se neprenesu pres herecke obsazeni historickych postav, avsak v pripade Johna Adamse a spol. jsem nemel nejmensi potiz. Beze sporu nejsilnejsi okamziky prinasi druha cast, ve ktere se rodi nezavislost, dale inaugurace George Washingtona na dnesni Wall Street a barvite vykresleny vztah Johna Adamse a Thomase Jeffersona, s jejichz zivoty si osud pekne pohral. Paul Giamatti v zivotni roli, stejne tak jako Laura Linney. Nezbyva nez doufat, ze si HBO veme pod ruku i dalsi prezidentske pribehy.(26.1.2011)

 • Mononoke.
  ****

  Po Tudorovcích další historický seriál (v tomto případě spíš minisérie), který byl v poslední době natočen. Zajímavý o to víc, pokud z amerických prezidentů dokážete vyjmenovat tak akorát Roosevelta, Washingtona, Nixona a Bushe :). Scény, kulisy a kostýmy působí prostě, místo nich zaujmou herecké výkony. Paul Giamatti je jednička!(24.2.2009)

 • dr.horrible
  ****

  "Verejnú službu musí niekto vykonávať. Keď ju múdri muži odmietnu, budú to robiť tí ostatní..." 90%(21.3.2016)

 • T2

  John Adams ▐ Tržby za predaj DVD v USA $20,808,747 //počet predaných kusov 534,058 (18.1.2011)

 • - John Quincy Adams byl prvním prezidentem, který nosil dlouhé kalhoty a také prvním prezidentem, který se nechal vyfotografovat. (JOHN.NY)

 • - John Adams a Thomas Jefferson zemřeli jako poslední signatáři deklarace nezávislosti ve stejný den, 4. 7. 1826, přesně 50 let po jejím podepsání. Zároveň byli jedinými prezidenty, kteří ji podepsali. (JOHN.NY)

 • - John Adams měl problémy s vyjadřováním a šišlal. (JOHN.NY)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace