Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dinsberg
  ***

  Klobouk dolů před nápadem, že Gordon Ramsay vydělává nejen v restauracích, ale i na přijímacích pohovorech do nich. HK není nic jiného než hledání nových kuchařů do jeho nových restaurací. Jako personalista, ale stojí za hovno, protože si neuvědomuje, že jedná s člověkem. Nutí lidi dělat, co nechtějí, způsobem jakým nechtějí. Jsou mu ukradení. A ještě to rád dává na odiv. Kdyby byl opravdu tak zapálený do kuchyně, nechoval by se jako neandrtálec.(9.4.2016)

 • BMAJTZ
  ***

  Nebudu předstírat, že jsem viděl všechny řady, ale 1-2 ano. Jako zábava na sobotní odpoledne to je docela fajn, ale rozhodně to není show o vaření. Tohle je reality show do morku kosti, a když mě vcelku bavily záběry z kuchyně tak ty zákulisní intriky už ani tak moc ne, pravidělně jsem je přeskakoval. Polovina tohoto pořadu je jenom tak na oko aby se neřeklo, ale to pochopíte už v průběhu prvního dílu. Bohužel co se týče jednotlivých řad je tento pořad zajímavý spíše pro účastníky než diváky. Koncept se v jednotlivých řadách děsně opakuje a málokdy přijde nějaká opravdová novinka. JInak řečeno pokud jstě viděli jednu řadu, jakoby jste viděli všechny.(16.8.2016)

 • unclejack
  ***

  Odhliadnuc od hlúpej premrštenej znelky ide o vcelku dobrú kuchársku šou. Jedna výhoda šéfa Ramsayho tkvie v tom, že svojmu remeslu rozumí a vie to pretaviť do divácky pútavej formy. Proste šoumen za sporákom. Dalej musím uznať, že jednotlivé výzvy skutočne preveria kvalitu kuchárskych schopností jednotlivých účastníkov. Pravdou však zostáva, že povrchná americká televízia nemôže dopustiť, aby sa tu nezamiešali hlúpe ostentatívne vyhlásenia - Ja som najlepší, ja mám na to vyhrať, XYZ nemá na to robiť u Ramsayho a pod. a hromada emócií, ktoré pôsobia umelo. Príklad - ABC spraví chybu, XYZ to osamote a s prehnanou grimasou okomentuje, po dvoch minútach urobí chybu XYZ a ABC zareaguje nachlup podobne ako jej kolega pred chvíľou. A nakoniec, nemám najmenších ilúzií o tom, že drsné vystupovanie šéfa Ramseyho nebolo zakotvené v zmluve s tučným balíkom peňazí.(15.8.2014)

 • SidneyP
  ***

  Podle mého názoru je tento pořad založen ne na vaření, ale na Gordonových nadávkách, s kterýma to mimochodem dost přehání. Každej se splete, každý udělá chybu, ale tu chybu nevyřešíš tím, že tomu člověkovi řekneš "Běž s tímhle hnusem do hajzlu, ty tlustoprde jeden!" Bez prdele, takových podobných věcí slyším v jedné epizodě často. Já být ten soutěžící, tak bych ho asi musel ubít pánvičkou. A dost jsem se divil, že zatímco v MasterChefovi byl v poho, tady se choval jak arogantní prase. 60%.(7.5.2011)

 • HoneyBunny
  ***

  Horší a méně zábavné než Ramsay´s Kitchen Nightmares, který je sice také reality show, ale je pojatý úplně jinak - Ramsay se snaží zachránit krachující restaurace, je sice hooodně drsný a nadává jako dlaždič, ale pod tím vším vidíte, že mu jde o záchranu potápějícího se podniku. Navíc je to celé pojato s britskou nadsázkou. Pekelná kuchyně patří do rodiny Big Brothera, kde se parta lidí snaží získat hlavní výhru. Originální tu je jenom prostředí kuchyně. Ramsay tu vlastně hraje jenom toho nasýracího, vřeštícího rozhodčího. A zábava? Nenechte se vysmát.(3.9.2009)

 • - Čtvrtá sezóna měla patnáct a šestá dokonce šestnáct soutěžících, namísto obvyklých dvanácti. (Elwanelyn)

 • - Hosté v Pekelné kuchyni jsou ve skutečnosti komparzem. To dokládá i fakt, že vzhledem k Ramsayho obrovské profesionalitě, by si nikdy nedovolil být hrubý k hostům, čehož jsme zde několikrát svědky (HArna)

 • - Kuchyně kde se vaří je umístěna v bývalém zpravodajském studiu KCOP a přilehlé obytné prostory pro soutěžící jsou vybudovány hned vedle restaurace. (Elwanelyn)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace