Skot buzerující amíky je rozhodně zábavnější nežli jakýkoliv český pořad o vaření. Gordon tu sice viditelně přehání, aby to pro Američany byla pořádná "drsná" realityshow (v anglické televizi - to je jiný kafe), ale když jsou v sázce jeho vlastní prachy, tak proč by těm adeptům na práci snů trochu nezavařil, že...(13.6.2012)

Nadprůměrná reality-show, která stojí a padá na Kondomu Ramsayovi. Právě on je prvotním důvodem nasrání diváků při první zkušenosti s tímto pořadem, a právě on je ten komu postupem času začnete přát, protože to těm monsteregám a narcisům (soutěžícím) vždycky natolik osolí, že se jen smějete. Barrandov a jeho cenzurovaný dabing pořadu ubírá o polovinu, protože slyšet jednoduše "ty píčo jak to vaříš" je lepší než "ty tůůůůůt", nehledě na to, že chvílemi díky Gordonovi není slyšet minutu nic jiného, než pípání. Pořad je to zábavný sám o sobě a pokud se stane takový zázrak (je to skutečně téměř nadlidské) a vy někomu začnete přát a fandit, pak si pořad vychutnáte ještě více. Moji favorité: Bonnie (HK 3), Dave (HK 6). 80%(5.7.2011)

Nebudu předstírat, že jsem viděl všechny řady, ale 1-2 ano. Jako zábava na sobotní odpoledne to je docela fajn, ale rozhodně to není show o vaření. Tohle je reality show do morku kosti, a když mě vcelku bavily záběry z kuchyně tak ty zákulisní intriky už ani tak moc ne, pravidělně jsem je přeskakoval. Polovina tohoto pořadu je jenom tak na oko aby se neřeklo, ale to pochopíte už v průběhu prvního dílu. Bohužel co se týče jednotlivých řad je tento pořad zajímavý spíše pro účastníky než diváky. Koncept se v jednotlivých řadách děsně opakuje a málokdy přijde nějaká opravdová novinka. JInak řečeno pokud jstě viděli jednu řadu, jakoby jste viděli všechny.(16.8.2016)

• Johanita

Viděla jsem první díl a už mám plnou hlavu ječení, urážek a sprostých nadávek. Kdyby jich bylo méně, byla by to příjemnější podívaná. Takhle všechno ostatní bledne v hněvu Gordona Ramsayho. Asi je to součást konceptu. Škoda. Přiznám, že Masterchef a naše české Ano, šéfe je mi milejší... Po pár dalších dílech mi příjde, že řve hlavně pro efekt (neumím si představit, že by to všechno, co vypustí ven, myslel upřímně) a on si sám vybírá, kdo odejde, a to hned v průběhu vaření. Dost divné, že pokaždé řve na jednoho na dva lidi, co jsou pak eliminováni...(24.3.2015)

Hell´s Kitchen má tu výhodu, že v ní figuruje Gordon Ramsay. Protože i přes své hulvátské chování má obrovské charisma a díky němu tato reality show baví. Ale přesto nedokážu naráz shlédnout více jak 3-4 díly, protože jsou strašně stejné - v porovnání např. s Trosečníkem, kde jsem schopná sledovat v kuse celou řadu a ani jednou se nenudím. Ale i tak je Hell´s Kitchen jednou z nejlepších reality show, na kterou se dá koukat.(16.7.2012)

• - Kuchyně kde se vaří je umístěna v bývalém zpravodajském studiu KCOP a přilehlé obytné prostory pro soutěžící jsou vybudovány hned vedle restaurace.

• - Čtvrtá sezóna měla patnáct a šestá dokonce šestnáct soutěžících, namísto obvyklých dvanácti.

• - Spoiler: Vítězka sedmé řady pekelné kuchyně nezískala hlavní slibovanou cenu (místo šéfkuchaře v restauraci Savoy grill). Gordon se k tomu nevyjádřil. Pořadatelé tvrdí, že nebyla vítězce zařízena pracovní víza do Británie. (Tsukikage)