• Bluntman

Přežil jsem to!(30.11.2008)

• kleopetra

Počet scén, u kterýh jsem se smála: 0(30.1.2009)

• mysiak

Môj psychický stav už nebude taký ako pred týmto filmom....(19.2.2009)

• Asgy

Kdyby to aspoň trošku mělo hlavu a patu, ale takhle nemůžu jinak. Tohle si takový odpadový hodnocení fakt zaslouží.(9.3.2009)

• JJ.Gibson

Název splněn!!!!!!!!!!!!!!!!!!(4.10.2008)

• Cimr

Šel jsem na to jako na nejhorší film podle imdb, protože mě přitahují extrémy. A tak vedle filmů extrémně dobrých vyhledávám i ty extrémně špatné. A Disaster Movie je vážně jeden z nejhorších. Nefunguje tu vůbec nic a především to absolutně není vtipné. Chlapcům se opět podařilo natočit přesný opak dobré komedie. Bohužel to navíc není ani ten typ špatných filmů, u kterých se aspoň smějete na účet tvůrců. Spíš je to ten typ filmů, u kterých je vám samotným fyzicky špatně z toho, že se vůbec může někdo takhle ponižovat. Vpravdě katastrofický film..(14.1.2009)

• SaNcHeZ_cz

Obávám se, že zde slova nestačí. Nechápu člověka, který se u tohoto snímku směje. Humor naprosto mimo, parodie mimo zemi a termín jako smysluplnost je jako úplně z jiného vesmíru. Hnus a jeden z nejhorších filmů co jsem za svůj život viděl.(6.11.2010)

• Jillen

Mě by jenom zajímalo kdo je ochotnej něco takovýho financovat...jinak přiznám se, nedokoukal jsem...(5.10.2008)

Tohle je prostě něco zcela jiného ------ jde o to, že se odpálí polehčující okolnost. A neviděl jsem to sám, tzn. že jsem neměl vůli se nad těmi "hovadinami" rozčilovat. Tak to by vysvětlovalo, proč já se bavil pážecky, zatímco ostatní evidentně trpěli jak tuři ... a nemám v plánu zjišťovat, jestli by pro mě ten film měl nějakou hodnotu i teď, za střízliva. V tu chvíli jsem se zplna hrdla smál, takže 85%.(14.1.2009)

• Kreeki

Jeden z mých největších filmových zážitků. To se opravdu nedá popsat, to se musí vidět..(4.2.2009)

• whitas

"Prosím Vás lidi, nechoďtě na to!" Jenom když takovéto filmy nebudou vydělávat, nebudou se ani točit. Disaster movie je naprostý vrchol trapnosti drtivé většiny parodií z poslední doby. Ty samé vtipy se obehrávají pořád a pořád dokola, kde je tomu konec? Filmařům se tady daří pouze jediná věc a to je kvantita filmů a postav, které se film snaží parodovat. Bohužel kvantita je nakonec pro tvůrce zjevně důležitější než kvalita. Kdyby se ve filmu objevil Paroubek a kouřil by přitom Topolánkovi, vůbec by to nenarušilo běh filmu, ba naopak, bezproblémů by to do toho "děje" zapadlo. Film prakticky ani nemá žádný konzistentní příběh, děj skáče jen od jednoho nepovedenýho vtipu ke druhýmu. Co z toho plyne? Masová kultura je zkrátka obrovský organizmus, který se potřebuje něčím živit a který zároveň musí něco vylučovat. A Disaster movie je krásným příkladem takového exkrementu.(3.10.2008)

• CageDepp

Blbost to byla, ale občas jsem se zasmál a v klidu jsem to dokoukal. Jsou daleko horší filmy s lepším hodnocením, který si vůbec nezaslouží. Na odpad tohle určitě u mě není. Tohle si zaslouží krásných 40%. A asi to bude tim, že sem znal většinu filmů na který to byla parodie.(ta bláznivá princezna je nejspíš parodie na domácího mazlíčka) Na konci ta písnička nebyla tak špatná a text "a všichni jsme přefekli Hellboya. Ano oni přefikli Hellboya a já jsem přifiknul Hulka... " to mě dostalo. A tedka jsem si pustil českou verzi, jen tak na zkoušku no asi bych šel i doho odpadu. Originál je originál.(19.9.2009)

• K.I.N.G.

"Film", který paroduje takovou hromadu postav, filmů a věcí musí být nutně zajímavý. To ale ještě neznamená, že musí být dobrý nebo aspoň důstojný. Friedberg a Seltzer nám totiž opět předvedli, jak vypadá typický odpad. Primitivita, absolutní neúcta ke všemu, sprostá mluva, trapnost, nulová dějovost - to jsou atributy všech jejich filmů. Disaster Movie je jen další taková prázdná zhovadilost, nad kterou zůstává zdravý rozum stát. Jediný záblesk vtipu přišel v podobě chlapa, co měl vypadat jako Sarah Jessica Parker, protože je fakt, že byl skoro stejně hnusný jako ona, takže to jediné se trošku povedlo. Vydržel jsem asi do půlky a úplně mi to stačilo. Nikdy víc, nikdy znovu.(22.7.2012)

• FilmFan24

Je třeba zabít Jasona Friedberga a Aarona Seltzera s Electrou!(4.10.2008)

• Paulina01

Proč, proč Friedbergu si vlastně režisér a proč sebou vláčíš tu scénáristickou trosku? Tohle je břečka bez nápadu a bez logiky, bez vtipu... Odpad je slabý slovo, ti dva nám vyloženě s***u na hlavu!(11.7.2012)

• silentname

Čo viac dodať k tomuto filmu, čo už všetci nepovedali? Jason Friedberg a Aaron Seltzer sú proste ekvivalentom najhorších režisérov, scenáristov a producentov filmovej histórie a najväčší trest pre nich by bol nechať ich pozerať ich vlastné filmy. A ani sa nesnažte mi hovoriť, že je to predsa paródia a treba to tak brať! Ani náhodou. Existujú skvelé satiry a paródie ako napríklad Spaceballs. Toto nie je vtipné, nemá to chuť, miestami je to kruté a nechutné, absolútne bez inšpirácie... toto je fakt najhorší film,ktorý som kedy videl, a myslím si, že ani ako zhúlený by som na tom nič vtipné a komické nenašiel. Strieľa to vtipy naverímboha a ani jeden nefunguje. ANI JEDEN!!! Nie je ospravedlnenie pre tento film. Je to hnus, grc, odpad a všetko v jednom. Pre všetko na svete ľudia... NEPOZERAJTE TENTO FILM!! Hodnotenie: F V osobnom TOP 11 filmov, ktoré nenávidím absolútne najviac sa umiestnil na 1. mieste(21.2.2015)

• Dubro

Keďže Sparta dostala odo mňa hviezdu, nemôžem inak, pretože toto dielko je o chlp lepšie a môj syn sa úprimne bavil, aj keď veľa z parodovaných filmov nepoznal ( aspoň poznám vekovú kategóriu, ktorú film osloví) a dávam až dve hviezdy. No musím priznať, že imbecilita väčšiny dialógov je na hranici únosnosti a s humorom majú toľko spoločného ako ja s Miss Universe.(2.1.2009)

• Mr.Hawkeye

Pokud jsem "Epic Movie" ohodnotil odpadem, tak tohle by si zasloužilo přinejmenším o dva stupně horší hodnocení. Tohle je už vážně peklo...(13.4.2011)

• Derek

americky kamenak...(25.4.2011)

• maverick10

Au . . . . . . Jeste chvili a protrhneme nenalezene dno filmove absurdity.(1.1.2009)

• iHyik

To jste se posrali, ne? Větší sračku jsem nezplodil, ani když se mi ve střevech vrtala camyplobacteria. Už to zastavte, proboha, kdo se má na to koukat? Kdo se tomu má smát? Leda lidi, co ujížděj na speedu a ztratili litr krve - ačkoliv, i o tom bych pochyboval.(14.2.2009)

1 3 4 5 6 7 8 9 18 26 34