Disaster Movie

• USA Disaster Movie (více)

Caelos

Nedbal jsem na rady známých, zakoupil, viděl a ... a musím říct, že jsem se zasmál. Teda, abych nevypadal jako vůl, film je über sračka a rozesmály mne v něm 2 scény: 1) Chipmunkové. "Jsou sladcí". No teda jak spustili growlem, no growlem, prostě jak začli řvát a hrála jim k tomu tvrdá muzika, tak to jsem vážně vyprskl smíchy. Navíc ty pekelnické oči, jo tohle se povedlo. 2) Sex ve městě. Sarrah Jessicu Parker hrál chlap a musím říct, že jsem skoro nepoznal rozdíl:) Moc jsem ale nepobral, proč tam parodují nové fláky (Ironman, Hellboy, 10 000 let př.n.l.) a do toho míchají už celkem (oproti těm ostatním) starý flák Twister (tornádo a hlavně ty krávy). Nicméně, taková parodie na 300 byla o dost horší, tam jsem se nezasmál ani jednou, kdežto u Disaster Movie jo (2x:). 2/10 ()

BigDeal odpad!

Chcel som vidieť film, ktorý sa dlho držal na prvom mieste rebríčka najhorších filmov na imdb....tak mi treba. ()

Terva odpad!

Na začátku filmu zazní scela povedená věta: No to mě poser!!!! Nechutná trapárna. Čekal jsem alespoň jeden dobrý záběr, ale nic, vůbec nic co by stálo za řeč. Film je k pláči, zvlášť, když si člověk uvědomí ten ztracený čas herců, režiséra, komparsu.....a peníze mohli býti použity na něco jiného, třeba nějaká charita, nebo na půlku dobrého hororu. ()

Hismael odpad!

Není tu nic, ale tím myslím opravdu vůbec nic. Scénář je naprostá břečka, vtipy nulové a všemu ostatnímu se nedá smát ani z lítosti. Disaster Movie je zatím naprosto nejhorší ze všech parodií. ()

moviesfan odpad!

V parodiích bývám často vyjímka a ne všechny odsuzuji odpadem. Přes veškerá varování jsem neodolal a pustil jsem si Disaster movie. Po pár minutách jsem si říkal, proč jsem protentokrát neuposlechl. Film jednoznačně nebyl vtipný ač se o to tvůrci usilovně snažili. Nejenže byl snímek nudný, ale především trapný. Popravdě jsem se zasmál asi dvakrát. Že by z nouze? ()

Skrk odpad!

"Tahle země není pro starý, Wanted, Wrestler, Juno, High school musical 3, Hannah Montana, Hancock, Sex ve městě, 10 000 př.n.l., Jumper, Letopisy Narnie:Princ Kaspián, Leť's Dance, Iron Man, Hellboy, Hulk, Cloverfield, Alvin a Chipmunkové, Temný rytíř, Speed racer, Indiana Jones 4, Noc v Muzeu, Beowulf, Kung Fu Panda." -> tak tyhle filmy stačil totálně sk*rv*t nebo jim naopak přilepšil (High school musical, Hannah Montana,...) tenhle totální shit, kde humor znamená hovna, krkání atd. Totální ubohost! ()

Bubble74 odpad!

Šmarjápanno, tohle bylo pravý, nefalšovaný utrpení. Nevěřím, že to někdo vydržel dokoukat až do konce. ()

Suzie05 odpad!

Jason Friedberg a Aaron Seltzer jsou opravdu dva vypatlaní idioti. Udělat ze samých dobrých filmů takhle pošahaný mix hovadin. Kdyby ta rádoby parodie byla alespoň vtipná když už nic. Jediné co bylo aspoň trochu k smíchu byla ta rozmáčklá Hannah Montana... To sice taky nebo bůhvíjak vtipné, ale já sem ráda, že tady ta blbénka umřela. =) ()

Petrson17

Tak klasika .. nic nového, nuda, trapný humor, absurdní scény, které se snaží vynutit si náš smích . Ale dobrá nebudu ze sebe dělat intelektuálního kritika, nuže .. párkrát jsem měl záchvat smíchu ! ()

corpsy

Paródia, už dávno nieje žánrom, akým bola. V zlatých časoch, počas 70. 80. 90. rokov sa vyrojilo niekoľko nezabudnuteľných diel ( MLADÝ FRANKENSTEIN, PRIPÚTAJTE SA PROSÍM, BLÁZNIVÉ či ŽHAVÉ VÝSTRELI ), potom už prišli kúsky, ktoré išli na doraz a nakladali veľa tém do jedného a tým nejako strácali kúzlo, česť výnimkám ( SCARY MOVIE a podobne ). Tento príspevok je z ranku, že sa niečo točí a vymýšľa za pochodu a vlastne iba ponúka pochod scén, ktoré na seba nejako ´´nadväzujú´´. Ak ale máte radi Film a ste obohatený komerčnou kinematografiou, určite to pre vás nebude fiasko. Pre tých ostatných, laikov, ktorí poznajú iba lacné TV blbiny a céčkové fastfoodove ´´trháky´´, to bude katastrofa. ()

Kryton odpad!

Když neumíte udělat nejlepší film roku , tak uděláte nejhorší film roku. Suverenní král odpadu 2008. God Kill The King! ()

draggo

Hodnocení tradičně nechápu. Já jsem se bavil od začátku do konce, tenhle typ parodie (co nejvíc známých snímku poslední doby + americké hvězdičky) mi prostě sedne. Už začátek s Amy Winehouse je fajn, ale ta narozeninová párty ve stylu HSM s fragmenty spousty dalších filmů a účastí tolika "hvězd" zkrátka nemá chybu. Ale ani po výborné HSM like písničce nás tvůrci nenechají vydechnout, protože přichází Hannah Montana! Pak už začíná zběsilá jízda ve které perodované filmy ani nestihnete počítat. To už ale přichází čipmankové se svými songy a hrdinným útokem. Útok je to tedy hlavně na moji bránici. Ale vrchol filmu přichází až se závěrečnou písničkou, která je jednoduše dokonalá :DDD. samozřejmě, má to pár slabších míst a pár nevyvedených fórků, ale jako celek je to nehorzná prdel a podle mě zatím nejlepší počin dua Friedberg/Seltzer. /viděno na PC (DVDrip): 85% a 4*/ ()

fcreading odpad!

Naprostá amatérština nechápem načo tam dali títo režiséri tolko postáv keď dej to nemá absolútne žiadni a smiať sa tam ani nedá aké je to trapné. Už od týchto režisérov nechcem nikdy nič viac vidieť. ()

zdepapepa

Parodie v dnešní době klesly skutečně hluboko. Na druhou stranu ovšem ve výběru dvojníků pokročily podezřele daleko. To ale nic nemění na tom, že je tenhle film pln fekálního humoru a skutečné parodie je tam jak šafránu, dalo by se to spočítat na prstech jedné ruky. (a pro aspoň minimální přehled musíte mít viděno skutečně dost filmů) Za zmínku stojí tak maximálně Beowulf, Juno a Princezna. ()

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány