Scott má několik dní před svatbou s Amy, a tak se se svými přáteli, Justinem, Mikem a Carterem vydá na rozlučku se svobodou do Las Vegas. Čtveřice se nadšeně vrhne do Strip klubu, kde se seznámí s Nikki a Angelou. Sexy společnice pozvou pány na soukromou party na kraj města. Ráno však Scott, Justin a Carter zjišťují, že Mike (ženatý se dvěma dětmi) chybí. A kromě něj také Nikki. Spolu s Angelou se je vydají hledat. Jsou však uneseni a brzy jim je jasné, že budou muset ukojit choutky sadistického elitního loveckého klubu… (Cinemax)

chlebo

Tam kde to predtým dva diely kurvil Eli Roth, nastúpil teraz ešte väčší horormajster. Akurát, že z našich krásnych, slovenských, zhovievavo vykreslených končín, ktoré starším bratom Hostelu III dodávali aspoň aký - taký šmrnc, presunul celé dejisko do pochybného Las Vegas, kde takéto amatérske jatky museli nechať chladným snáď každého. Stávky na všetko sú vo Vegas úplne bežné a čo len trošku otrlého diváka týmto tvorcovia neobmäkčia. Dokonca nepomohlo ani tých pár dejových akože zvratkov. Banda zúfalcov a kuriev, čo sa trištvrte filmu navzájom zháňa po meste ma proste v žiadnom prípade neobmäkčí. Nebyť celkom slušnej demonštrácie mäsiarskeho remesla, idem s hodnotením nižšie. ()

oasismanik

Možno to poznáte: po dlhšom čase, raz za čas, po všetkých tých kvalitných filmoch, kvalitných réžiach, scenároch, hereckých výkonoch, dostanete chuť si pozrieť nejakú béčkovú alebo céčkovú sračku, ktorá zaváňa sračkou, viete, že to bude sračka a neviete presne vysvetliť prečo chcete tú sračku vidieť, ale proste...chcete. Nájdete si nejaké, pozriete pár fotiek tých pofidérne vyzerajúcich "hercov" a krásnych "herečiek" so sladkými tváričkami, pozriete priemerné až podpriemerné hodnotenie, pozriete pár komentárov, obsah a poviete si: "toto je presne tá sračka, ktorú chcem vidieť o jednej v noci z nedele na pondelok". Počas tej sračky samozrejme kývete hlavou, rozmýšľate čo to musí byť za idiotov, ktorí to ohodnotili priemerne ba až nadpriemerne, rozmýšľate ktorý idiot k tomuto písal scenár a či už má aspoň 15 rokov, rozmýšľate či by nebolo lepšie ísť miesto toho týrania spať alebo si radšej pozrieť / v tomto prípade/ nejaké dobré bdsm porno. Odpoveď je vždy rovnaká: bolo by to lepšie. Ale na druhej strane by ste nemohli dávať takéto rozumné reči na internet, nemali by ste na čo pičovať, pretože by ste spali alebo masturbovali, nemohli by ste si zas najbližšie až tak vychutnať dobrý film, atď....Tento komentár nemá zrejme ani hlavni, ani pätu, ale to bude asi tým, že už pozerám to spomínané bdsm porno, kde je využitie roubíkov, pút a retazí o dosť sympatickejšie... ()

intro

První Hostel byl celkem vydařený a možná do jisté míry i originální. Další druhý i nejnovější díl beru jen jako snahu tvůrců vytáhnou s lidí peníze za řekněme podprůměrnou podívanou. Není to úplný brak (viděl jsem už mnohem horší), ale víc jak 40% si podle mého nezaslouží. ()

katuuuska

Pro mě nejlepší díl, škoda že se to pořádně povedlo až na potřetí :) Děj předčil všechna moje očekávání, jen škoda toho předvídatelného konce. ()

habertek

Trochu odbočka od jedničky a dvojky...Ubrali tu trochu brutality a nechutnosti, ale stejně se to táhne od jedničky jako smrad pořád stejně! Snaží se kuci, snaží, ale nejde to a už by to mohli vzdát! 30% ()

FandaHoffman

Film, který je úplně někde jinde než předchozí díly. Navíc tam hraje můj né moc oblíbený Kip Pardue (ovšem k němu se tato slátanina hodí :) ). 2/10 ()

Brano

O niečo lepšie ako dvojka, ale výrazne slabšie ako prvá časť. Dej nás tentoraz zavedie do Las Vegas, kde všetko ostatné je už iba klíše, ktoré sme videli v predošlých častiach. Akurát sa trocha zmenil spôsob zabíjania. Herecké obsadenie ujde a niektoré scény boli celkom vydarené. Záver mi prišiel dosť stupídny a nechápem ako ten jeho kamarát z klubu lovcov mohol to po tom všetkom prežiť aspoň, že na konci dostal čo si zaslúžil. /50%/ ()

Pitryx

Opět hodně zbytečných hluchých míst. Maskéři moc práce neměli, trikaři všeobecně také ne. Závěr docela ušel, tvůrci přidali i menší překvápko. Bohužel, hluchota to celé zabíjí a film nepřinesl skoro nic inovativního. Dosti podprůměrné dílo. ()

soviczka

Mučení je slabý odvar předchozích dílů, což ovšem považuji za plus. Závěr byl povedený. Co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas... ;) ()

pivomamrad

Pro mě zklamání. Jsem velkým fanouškem série, ale toto nemělo s Hostelem nic společného. Jediné gore v celém filmu bylo stažení obličeje z kůže u jednoho uneseného respondenta, jinak se tam pomalu nic mučícího, na co jsme byly zvyklí u předchozích dvou dílu, nedělo. Koukat se na to, jak do někoho střílí z půl metru šípy, to už bylo lepší v Slunce seno. Ó bóžo. Přitom nápad s "nejsadistivější" show, kdy lidé sází na právě probíhající mučení, nezněl špatně. Od odpadu to zachraňují dvě nečekáné zápletky a již zmíněná jedna obstojná mučící scéna. ()

Cechyno4

Nová zvrácená hra. Nový Hostel. Opravdu trojka hostelu se snaží přijít s něčím jiným. Nejen díky bizardní hře zvrácených pracháčů, ale celkově i příběhem. Divák tu nevidí moc drsnějších scén. Je tu více akčních scén, souboje jeden na jednoho, atd. V pár chvílích mě to přišlo jako temnější detektivka. Nejlepší scéna podle mě na konci filmu, tzv. dokončení mejdanu :) Pro mě slabší než předchozí díly. ()

predator.1 odpad!

Stejně výborné jako předchozí díly! Teď jen přemýšlím, proč jsem prvnímu dílu dal 1* >.< a čtu tady ty dechberoucí komentáře :D Já jsem hororový fanda, ale co tady vidím a čtu, z toho je mi na blití . . . ()

everlast44

Bohužel se film přesunul daleko za naše hranice a cestou ztratil depresivní atmosféru opuštěných budov,špinavých uliček a beznaděje amerických studentů " na výletě"...daleko od jejich domova. Jak to obvykle bývá u pokračování filmů i tady se vytratilo napětí, nápad a hlavně co to bezduché mučení bez nápadu???První mučení ještě dobrá, ale "hrátky" s brouky???Nic není vidět. A pokud budu uvažovat, že jsem boháč za sklem a platím si za sledování trýznění nebohé oběti, tak to pardon za slečnu s broukem chci vrátit vstupné....a konec??Zřejmě snaha o šok,ale něco takového jsem čekal.. Dávám jednu hvězdičku za snahu,ale už nikdy víc. ()

honzic

Pár scén je dobrých, ale jinak se tam toho moc nedočkáte, je to celkově nudnější a méně napínavé. Hodnocení: 45 % ()

shioo

Nechutné, hloupé a nelogické ztvárnění rádoby hororového a k napětí našlapaného Hangover. Pokud byl někdo při sledování napjatý, pak to byla má příčně pruhovaná svalovina v jícnu, která se snažila zadržet natrávený sobotní oběd. Humusácký nadšenec a fanoušek tohoto typu „filmu“ by si snad mnul ruce, že aspoň nějak to se mnou hnulo. Omyl. Pocit na zvracení ve mně vyvolala jen myšlenka, že se najdou lidé, kteří tento „film“ označí za dobrý. ()

Mr.Keli

Stručně a jasně. Scény u kterých budete odvracet zrak tu nenajdete, supermegamocazmoctajný spolek lidí se schovává kdesi v poušti v LAS VEGAS (kdo by tomu věřil). Ve výsledku, film nic nenabízí, jde sice po stopách dvojky, kterou by přebil nebít odbytých tísnivých scén. Jedna hvězdička za mocnou Berli (kdo viděl pochopí). Viděno 2D, 20%. ()

george16

Klasický béčkový exploiťák v duchu předchozích dílů, které hodnotím všechny stejně, ani jeden z dílů není nadprůměr, ale taky bych je neházel do odpadu, jak tady lidi mají ve zvyku (a moc nechápu proč), přitom zas tak debilní to vážně není. ()

lobo87

Zmena prostredia Hostelu neprospela a pripravila ho aj o to najzaujímavejšie, čo mal - slovanskú atmosféru. Trojka je len slaboduché a nezáživné filmové dielo, ktoré si nezaslúžilo minúť ani cent.... 20% ()

Andy Serkis opět opičákem

Andy Serkis opět opičákem