Sex ve městě 2

USA, 2010, 140 min

Zemi11

Mi se to ohromě líbilo. Konečně kousek, který nebyl postaven na vtipu slova, ale vtipu akce. Český dabing tedy pointu nemohl zabít. ()

Dánek

Nedoporučuju vyhazovat peníze za lístek do kina, ale... 1) gay svatba na začátku :D 2) Jay-Z a Empire State of Mind 3) občas jsem se zasmál :) 50% ()

jondoe

Ako som uz pisal v komentari k prvej casti, nie som znalec serialu. Prvy film sa mi vsak celkom pacil a bavil ma. Druha cast mi prisla uplne zbytocna. Jedna sa len o mensiu krizu po dvojrocnom manzelstve a o tom vlastne je cely film. Pri pomysleni, ze film ma 146 minutovu stopaz, tak namet a pribeh filmu je prazdny a plytky. Toto pokracovanie na mna posobilo umelo a nutene, takze som mal problem pri filme vydrzat. Davam jednu hviezdicku, za celkom stylovu reziu, ktora sa mi pacila uz v prvom diely ale inak nie je co hodnotit. Herci hrali to co v prvom dieli, pribeh je slaby a scenaru chyba vtip. Pre mna to bola nekonecna nuda zabalena v peknom znackovom obale. ()

casioa....

To čo sa nepodarilo doje*ať v prvej časti nášho uzatvorenia seriálu, sa podarilo dojeba* v pokračovaní nášho uzatvárania. A obávam sa, že to čo sa dojeb*ť nestihlo, s radosťou dorazí pokračovanie číslo 3. Ale tak, nebudem za zlého, iste...niektoré pozitíva tu sú. Napríklad, všetky 4 naše opice :) by ešte stáli za "hriech"- po krorom by sa utvrdili v tom, že muži sú proste skazené sebecké plemeno - keď by sa opäť po X-tý krát prebrali doma v posteli osamote, a po týpkovi ani len telefónne číslo-alebo samozrejme, v emancipovanom obrátenom garde (však ostatne, po väčšinu seriálových rokov to mali rady, na tento HARD stajl :) ()

noctambule

Nejen že se to nedá srovnávat s původním seriálem, ale je to i o hodně horší než první film. No ale módní přehlídka to byla dobrá, hudba též fajn, vtipnost tomu scházela, ale i tak mi 2,5 hodiny rychle uteklo, ale kouknout na to znovu, si nechám raději ujít. ()

joora1

To takhle jednou dávali v TV film Sex ve městě 2 a jelikož přítelkyně byla neodbytná, koukal jsem s ní. Neznaje první díl nebo seriál až na pár dílů, nečekal jsem nic světoborného. A moje přesvědčení se beze zbytku naplnilo, možná i víc. Jako hodnocení by se dala použít pouhá dvě slova a to: o ničem. Prostoduchá podívaná nafintěných, namyšlených slečinek středního věku, které ze sebe dělají buhví co, chodí ve značkovém oblečení a svoji rodičovskou úlohu více než nezvládají je hlavně přehlídka špatných hereckých výkonů, nulového humoru bez nadsázky a hlavně děje. Abych to vysvětlil - nic se tu v podstatě neděje, což může být někdy plus u seriálu, který stojí na něčem jiném, ale u filmu je to hodně velké mínus. Proto opravdu myslím, že tento film je ztráta času. ()

BluT

Tezko se mi to hodnoti, protoze se v tom filmu prakticky nic nedelo - bylo to jako jeden hooodne protahlej dil serialu. Ale jinak jsem se vlastne ani nenudil. Proste uz jsem videl dost spatnejch filmu, abych poznal, ze tohle nebyla uplna sra*cka. Slusny 3* ()

Roman Albach

Nedokážu pochopit, jak můžou tvůrci jednoho z nejlepších seriálů desetiletí natočit tak strašný film. První díl se ještě dal zvládnout, ale dvojka, to je už silný kafe. Vlastně ani nevím, co se dělo první hodinu v NY krom toho, že hlavní hrdinky v každém záběru měly novou róbu a vypadaly jako by hodiny seděly u vizážisty, přestože si šly jen poklábosit odpoledne s kamarádkama. Druhá hodina odehrávající se v Emirátech už přinesla přehlednější děj, nicméně to kvokání v nechutném přepychu 7 hvězdičkého hotelu bylo nevydržitelné. Kam se ztratily ty úžasný diskuze, vtip, šarm a spád, co míval seriál? Jediným světlým momentem celého filmu stále zůstává Samantha, která často svoji prostořekostí a bezstarostností zachraňuje co se dá. Suma sumárum, velké, velké zklamání.... ()

Plasticine

příjemně se na to kouká, když se holky baví a užívají si. všechno to oblečení, šminky, jídlo, luxus, chlapi a člověk si říká: jo, mít já takové prachy a bezstarostný život. jenže jakmile se hrdinky snaží něco řešit, hmm vlastně jakmile se film snaží mít nějaký děj, stává se z toho... no hodně velký problém, přesněji řečeno film plný sraček. ale lhala bych, kdybych řekla, že jsem se nebavila i těma hovadinama. ()

MareT.

Já nemám moc co vytknout, možná jen to, že oproti prvnímu dílu jsem byl po skončení trošku více prázdný z toho, že děj je zase o něco méně životný a zajímavý něž ten předešlý. Dvě a půl hodiny řešit menší manželskou krizi mi příjde ubohé. Scénaristicky je to zaostalé a dětinské a postavy jsou papírové až hrůza, což je zvlaštní, když mají za sebou celý seriál a jeden celovečerák. ()

Bohemák

No, byla to už dost slátanina, ale ta schopnost pro groteskní komiku (na kterou já si dost potrpím) tvůrcům vydržela. Párkrát jsem se opravdu zasmál, a tak jsem ledacos odpustil. Ale že bych se na to někdy podíval znovu? To jen jako kulisu k mytí nádobí. ()

barlow

Musím přiznat, že mě film docela sklamal... S přítelkyní jsem absolvoval celou cestu seriálem a ucházející jedničkou a zakončení celovečerní dvojkou nebylo nijak zvlášť úchvatné... Až na pár scén je to opravdu zbytečný film. ()

Kanca

S odstupem doby, když pominulo to nadšení z natočení dalšího dílu, vidím, jak je ten film fakt trochu bez příběhu a kromě přehlídky několika desítek skvělých šatů, nemá co nabídnout... Ale nevadí...Je to přece Sex ve městě! ()

dopita odpad!

Průser. Ze seriálu jsem nikdy neviděl ani vteřinu, ale první film se mi docela líbil. Byla to oddechovka která pobavila a neurazila - teda většinou. Jenže u tohohle veledíla se mi dělalo zle. Především druhá polovina filmu odehrávající se Abu Dhabí je strašidelná ukázka dementnosti. Všechny ty neustále o blbostech kdákající slepice měli tamní teroristi postřílet ve chvíli, kdy vylezli z letadla a byl by klid. ()

1860

Hlavní zápletky typu "nestihneme se do hodiny sbalit" nebo "políbila jsem jiného" jsou velmi chabé, naštěstí je řeší padesátnice, což je samo o sobě směšné. Za to ta hvězda. Tohle snad nemůže bavit ani ty baby.. ()

Angelino

Už po prvých 20 minútach v kine mi bolo jasné, že to bude utrpenie. Na takýto film by mali chodiť baby spolu, ako súčasť dámskej jazdy, kde sa úplne uvolnia a užijú si to so všetkou plytkosťou a stereotypom ktorú film ponúka, potom pri vínku poohovárajú chlapov a príjemný "restart day" je za nimi. Ja som si naivne myslel, že pokračovanie bude aspoň vzdialene príbuzné prvému dielu, prípadne seriálu, ktorí je miestami naozaj zábavný a sem tam má i pointu týkajúcu sa vzťahov. Ako hlboko som sa mýli. Pointa neprišla ani najbližšie dve hodiny. Ak by to celé bolo kreslené, mohla by z toho byť aspoň priemerná rozprávka... ()