• ivishka
  *

  Inteligentní asi tak jako venezuelská ošklikva betty. Jediný důvod proč jsem se na to koukala je,že po této hrůze dávají na nově pár normálních seriálů. Co bychom taky od novy očekávali??(25.1.2012)

 • Pethushka
  ***

  Naivita Megan je sice do očí bijící, ale tak už to v amerických seriálech bývá. Některé věci tu fungují sice překvapivě dobře, přesto seriál není ničím nijak zvlášť originální. Vadí mi, že zápletky nejsou moc propracované a nejdou z nich cítit emoce. Jako komedie to také úplně nefunguje. Lepší průměr..3,5*.(15.7.2011)

 • Hrus
  **

  Megan jako čerstvě vystudovaná vysokoškolačka (s vyznamenáním) je najata, aby jako soukromý učitel pomohla dvěma rozmazleným bohatým středoškolačkám zlepšit známky, aby se dostaly na prestižní vysokou. Měla by je učit a ony by se měly učit, místo toho je to stejně jen o tom, kdo s kým randí. Pro mě osobní spíš podprůměrné, protože holky tady nejsou moc cool :) hlavní role: Joanna Garcia (Megan), Ashley Newbrough (Sage Baker), Lucy Hale (Rose Baker), Michael Cassidy (Charlie), Allan Louis (Marco), Brian Hallisay (Will), Kristina Apgar (Lilly), Anne Archer (Laurel Limoges)(3.11.2008)

 • kingik
  ***

  Sympatické herecké obsazení a slunné Palm Beach. To jsou dva hlavní atributy, které upoutají divákovu pozornost. A pokud je takový divák příznivcem (naivních) osudů mladých a bohatých (převážně náctiletých) lidí chovajících se jako by měli za sebou ty nejtěžší životní zkoušky včetně deseti porodů, dvaceti rozvodů a já nevím čeho všeho ještě, je to dobrá volba v rámci seriálové zámořské tvorby. Nevydržím se určitě dívat na všechny odvysílané díly, ale neshledal jsem seriál nijak výrazně horším než co znám z americké seriálové produkce. Dobře natočeno v kombinaci se studiovými interiéry, adekvátně zahráno a ve výsledku to jde do ztracena. 60%(19.3.2012)

 • SerenaGG
  ***

  Docela nuda. Hoci je to škoda, lebo seriál ako taký by mohol mať dobrý potenciá oddychového seriálul, žial herecké obsadenie bolo chabé a nezujímave, zápletky veľmi jednoduché a nudné. Jedinu hviezdičku naviac dávam za Briana Hallisaya, kvôli ktorému som celú seriu vedela dopozerať, hoci tiež sa mohli s jeho postavou trocha viac pohrať. Nečudujem sa teda, že po prvej sérii, bol seriál zrušený.(23.9.2018)

 • - Poslední epizoda seriálu byla odvysílána 24.2.2009. Přes závěrečný titulek "Pokračování příště" vydala o tři týdny později televize CW prohlášení, že další díly se už natáčet nebudou. (Ganka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace