Město žen

• USA Cougar Town (více)
USA, (2009–2015), 37 h 24 min (Minutáž: 22 min)

Courteney Cox, Christa Miller, Busy Philipps, Dan Byrd, Josh Hopkins, Ian Gomez, Brian Van Holt, Bob Clendenin, Carolyn Hennesy, Briga Heelan, Spencer Locke (více)

Série(6) / Epizody(102)

Americký komediální seriál, v němž nechybí jistý druh provokace, potřebný komediální nadhled a pochopení pro známá i skrytá zakoutí duše „slabšího pohlaví" – to je Město žen. Jeho hlavní hrdinka Jules Cobbová (hraje ji Courteney Coxová – představitelka Moniky ze seriálu Přátelé), rozvedená je stále velmi atraktivní čtyřicátnice, která si našla nového životního partnera. Tím se stal o něco mladší soused Grayson Ellis. Z jejich „nepatrných" věkových rozdílů vznikají nečekané komické situace. Ale jejím největším problémem zůstává nejspíše skutečnost, že bez rozmýšlení ihned vysloví, co ji právě napadne. A tak není vůbec divu, že se pak často ocitá v stále trapnějších a složitějších situacích, které celému okolí někdy ztrpčují život... (Česká televize)

Recenze uživatele NinadeL k tomuto seriálu (9)

Město žen (2009)

102/102 (2x) Bývala bych sice radši, kdyby si Cox dokázala podržet i pro další sezony něco tak dokonalého, jako byla první série Dirtu, ale když už to znovu musí být komedie, pak jsem ráda za Cougar Town. ()

Série 1 (2009) (S01)

Nijak zvlášť se mi nechtělo poznávat novou rodinku kolem Courteney, nicméně se ukázalo, že Juls Cobbová je na tom mnohem líp, než Monica Geller-Bingová. Je dospělejší, trhlejší, má nadhled a není tak šílená na úklid ;) Má dvě kámošky, který se tolerujou jenom kvůli ní, syna v pubertě, kterej je jen o ždibíček trhlejší, než její kamarádky, exmanžela na lodi, kterej je udělanej do golfu... a sexy barmana přes ulici. A s tímhle materiálem se už dá něco podniknout. Například Penny Can! :) ()

Série 2 (2010) (S02)

Po delší době se zamilovávám hned po prvních pár dílech, fandím heterosexuální dvojici, což už tady opravdu dlouho nebylo... Takhle má vypadat seriálové guilty pleasure a ne jinak. Samozřejmě tu máme také senzační hostovačky Sheryl Crow, Lisy Kudrow a Jennifer Aniston a dokonale vtipné websérie Ask Barb a Andy's Dreams. ()

Mišmaš (2010) (S02E01)

Legendární díl s hostovačkou Jennifer Aniston. ()

Série 3 (2012) (S03)

3. série by byla lepší, kdyby nebyla celá o přípravách na svatbu. #TheLarmy ()

Série 4 (2013) (S04)

4. série s přestěhováním na novou televizi TBS dotahuje předsvatební melodrama a celé je to mnohem zábavnější, než kdy dřív. A absolutně miluju flashbackový díl. Tom se dostává do popředí, Courteney už se zase našla a zase vypadá dobře. Méně dramatu, více humoru a epických nápadů s přepálenými žánrovými styly. J-Bird jako boxer? Jistě! ()

Série 5 (2014) (S05)

Během 5. série I can't stop this feelin deep inside of me... Matthew Perry a jeho dokonalá žádost o ruku zůstane navždy v mém srdci. ()

Zásnuby (2014) (S05E02)

To nejlepší, co Matthew Perry natočil od Přátel. Hostovačku v dalším seriálu Courteney Cox, ()

Série 6 (2015) (S06)

6. sérií se rozloučíme. #OneLastPour ()

The IT Crowd dostane americký remake

The IT Crowd dostane americký remake