Město žen (TV seriál)

Cougar Town

Komedie

USA, 2009 - 2015, 37 h 24 min (Minutáž: 102x22 min)

Al Sgro

Courteney Cox, Christa Miller, Busy Philipps, Dan Byrd, Josh Hopkins, Ian Gomez, Brian Van Holt, Bob Clendenin, Carolyn Hennesy, Briga Heelan, Spencer Locke, Collette Wolfe, Ken Jenkins, Barry Bostwick, Nicole Sullivan, Nick Zano, Scott Foley, Sarah Chalke, Edwin Hodge, Alex Ball, Sheryl Crow, Michael McDonald, David Clayton Rogers, Lou Diamond Phillips, Gloria Garayua, David Arquette, Zach Braff, Dot-Marie Jones, Derek Graf, Shelbie Bruce, Lisa Kudrow, Jennifer Aniston, Wendi McLendon-Covey, Chris Zylka, Leena Huff, Nia Vardalos, Marcus Choi, Windell Middlebrooks, Anne Leighton, Michelle Williams, Nicole Buehrer, Yasmin Deliz, Camden Gray, Matthew Perry, Tava Smiley, Michael J. Willett, John Ruby, Julianna Guill, Stevie Nelson, Lexi Ainsworth, Julia Cho, Samantha Cope, Derek Theler, Dexter Darden, Natalina Maggio, Carly Craig, Maria Thayer, Brennan Bailey, Laya DeLeon Hayes, Jennifer Holland, Ryan Devlin, Rob Delaney, Logan Leistikow, Lilah Richcreek, Andrew DiPalma, Melanie Paxson, Cody Simpson, Joe Lorenzo, Krista Marie Yu, Camilla Jackson, Nils Allen Stewart, Lamarcus Tinker, Madison Mason, Marcus DeAnda, Stephen Anthony Bailey, Robert Romanus, Whit Spurgeon, Kevin Gould, Peter Looney, Rachael Harris, Alan Ruck, Ahmed Best, Beverly D'Angelo, Steve Valentine, Crista Flanagan, Sam Lloyd, Danny Pudi, Robert Maschio, Susan Blakely, Frank DeCaro, Bill Lawrence, Brad Morris, Alexandra Wentworth, Gillian Vigman, David Jahn, Jeffery Scott Lando, Alanis Morissette (a.z.), Shirley Jones, Banachek, Randall Winston, Tippi Hedren, Angel Oquendo, Ron Funches, Jason Rogel, Ray Laska, Paula Newsome, Mitch Silpa, Alex Lombard, Judith McConnell, Cindy Crawford, Jonathan 'Lil J' McDaniel

Je to ukecaná a vcelku zábavné, baví mě grotesknost objevování se postav z ničeho nic. Rozhodně je nejzábavnější postavou Bobby Cobb, který hláškuje jak o život. Rozhodně jsem mi si musel na postavy zvykat, ale jak se stalo asi někde po 3. nebo 4. díle, tak jsem byl vtažen a už jen očekával další zádrhele v životě na předměstí.(2.6.2010)

a půl.Jo jo nalákala mě MILFka Courtney Cox ;).A Chrtista Miller (Jordan ze Scrubs) taky není k zahození.Je fakt,že seriál je to hlavně moc příjemný,než nějak brutálně vtipný,ale o to víc pak sejme dobře mířenou vtipnou bombou.Postavy sou ukecanější než Gilmorovy holky a po nějakém čase sem si zamiloval všechny.Courtney je zlato.(12.12.2010)

V dnešní době seriálového boomu je těžké něčím zaujmout. Cougar Town má ovšem hned dvě páky. Tou první, očividnou, je samozřejmě MILFka Courteney Cox. Ta zřejmě naláká většinu. Druhou je tvůrce, Bill Lawrence, jehož tvorbu bedlivě sledují všichni fandové Scrubs. V Cougar Townu se nekonají druzí Přátelé a ani druzí Scrubs, ale to je spíš dobře, protože to jsou sitcomy na úzké špici, a tak většinou pokusy jim konkurovat dopadají neblaze. Proto Cougar Town netlačí na pilu, dokonce ani nepoužívá ony ohromně populární moderní způsoby vyprávění (rozdvojená(trojená) obrazovka atd..), a spíš se drží příjemného oldschoolu. Vůbec slovo "příjemný" na Cougar Town sedí asi nejvíc. Nebudete se řezat smíchy jako u 30 Rock, ani neobratně skrývat slzy dojetí jako u Přátel (znáte přece, jak vždycky, když se koukáte na něco dojemného, spadne vám smítko do oka, ne?), ale s enormně sympatickým castem určitě strávíte nejednu dost příjemnou chvíli.(13.8.2010)

Musím říct, že předchozí počiny Billa Lawrence jsou mi mnohem bližší než Cougar town. Námět seriálu mě nazaujal ani v nejmenším, ale jelikož se jedná o dílo mého seriálového oblíbence, tak jsem si řekl že to zkusím. Seriál je svojí strukturou velmi podobný Scrubs a to zvláště charaktery jednotlivých postav (zvláště pak Christa Miller, která hraje skoro stejnou postavu jako ve Scrubs), bohužel nemá jeho intenzitu a pokud nejste žena po čtyřicítce, nebudete cílová skupina. Pokud však stejně jako já máte rádi pohodový seriálový styl Billa Lawrence, budete mít další seriál u kterého můžete v klidu vypnout.(24.10.2009)

Příjemná oddechovka, kde se sice nic moc neděje, ale vás stejně každý díl baví. Slušně napsané a hlavně skvěle zahrané postavy. Zejména tragický ex-manžel Bobby (Brian Van Holt), dospívající, naivní syn Travis (Dan Byrd) a ženatý soused Andy (Ian Gomez). Ano, asi to je tím, že sám jsem chlap, ale právě mužské scény mi přijdou vtipnější a nápaditější. Ze ženských charakterů u mě rozhodně vede sexy čtyřicátnice, vždy vhodnou hláškou oplývající Ellie (Christa Miller). A Courteney Cox, tedy Jules, se podařilo překročit svůj vlastní stín; ač překročit je možná silné slovo, každopádně už to u mě není a nebude "jen" ta Monika z Přátel. Což je dobře, protože třeba Matthew Perry u mě už, jak to tak vypadá, na vždy zůstane Chandlerem... PRVNÍ SÉRIE: 70 %.(22.5.2013)

• - V pilotním díle má Jules Cobb (Courteney Cox) stříbrné Volvo, v dalších dílech má červený Lexus Coupé-Cabriolet. (Valkyria)

• - „Cougar“ je žena, která má více než 40 let a která začne znovu flirtovat. V Česku se takové ženě říká „puma“. (CrashONE)

• - 4. epizody 3. série s názvem „Full Moon Fever“ režírovala Courteney Cox, představitelka jedné z hlavních rolí. (R´Hell)