Město žen (TV seriál)

Cougar Town

Komedie

USA, 2009 - 2015, 37 h 24 min (Minutáž: 102x22 min)

Tvůrci:

Bill Lawrence

Courteney Cox, Christa Miller, Busy Philipps, Dan Byrd, Josh Hopkins, Ian Gomez, Brian Van Holt, Bob Clendenin, Carolyn Hennesy, Briga Heelan, Spencer Locke, Collette Wolfe, Ken Jenkins, Barry Bostwick, Nicole Sullivan, Nick Zano, Scott Foley, Sarah Chalke, Edwin Hodge, Alex Ball, Sheryl Crow, Michael McDonald, David Clayton Rogers, Lou Diamond Phillips, Gloria Garayua, David Arquette, Zach Braff, Dot-Marie Jones, Derek Graf, Shelbie Bruce, Lisa Kudrow, Jennifer Aniston, Wendi McLendon-Covey, Chris Zylka, Leena Huff, Nia Vardalos, Marcus Choi, Windell Middlebrooks, Anne Leighton, Michelle Williams, Nicole Buehrer, Yasmin Deliz, Camden Gray, Matthew Perry, Tava Smiley, Michael J. Willett, John Ruby, Julianna Guill, Stevie Nelson, Lexi Ainsworth, Julia Cho, Samantha Cope, Derek Theler, Dexter Darden, Natalina Maggio, Carly Craig, Maria Thayer, Brennan Bailey, Laya DeLeon Hayes, Jennifer Holland, Ryan Devlin, Rob Delaney, Logan Leistikow, Lilah Richcreek, Andrew DiPalma, Melanie Paxson, Cody Simpson, Joe Lorenzo, Krista Marie Yu, Camilla Jackson, Nils Allen Stewart, Lamarcus Tinker, Madison Mason, Marcus DeAnda, Stephen Anthony Bailey, Robert Romanus, Whit Spurgeon, Kevin Gould, Peter Looney, Rachael Harris, Alan Ruck, Ahmed Best, Beverly D'Angelo, Steve Valentine, Crista Flanagan, Sam Lloyd, Danny Pudi, Robert Maschio, Susan Blakely, Frank DeCaro, Bill Lawrence, Brad Morris, Alexandra Wentworth, Gillian Vigman, David Jahn, Jeffery Scott Lando, Alanis Morissette (a.z.), Shirley Jones, Banachek, Randall Winston, Tippi Hedren, Angel Oquendo, Ron Funches, Jason Rogel, Ray Laska, Paula Newsome, Mitch Silpa, Alex Lombard, Judith McConnell, Cindy Crawford, Jonathan 'Lil J' McDaniel, Michael A. MacRae, Elaine Loh, Jamie Jackson, Steven Shaw, Brooke Baumer, Stacy Barnhisel, Whitney Hoy, Monica Young
  • Thomick

Ať si to je zrovna sebevětší záměr, to, že se v Cougar Town neustále piští, křičí, ječí, mě hrozně otravuje; stejně jako ten neherec Travis (jeho talent je fakt neexistující, na to vemte jed) ... bohužel mě navíc se železnou jistotou míjej i ty údajný hláškostroje a nesedí mi ani oblíbenkyně Courteney. Jinými slovy: velký zklamání.(21.2.2012)

Veselý a prosluněný seriál, taková příjemná oddychovka, která pobaví. Courtney je (jako vždy) naprosto úžasná, další herci taky nezklamou. Sice Cougar Town nepatří mezi ty nejvtipnější sitcomy, ale má opravdu bezva, pohodovou atmosféru. S příbývajícími díly jde kvalita ještě nahoru. Jsem zvědav, jestli si tento trend udrží :) [Pozn : Hodnocení po 7 epizodách.](7.10.2009)

102/102 (2x) Bývala bych sice radši, kdyby si Cox dokázala podržet i pro další sezony něco tak dokonalého, jako byla první série Dirtu, ale když už to znovu musí být komedie, pak jsem ráda za Cougar. Nijak zvlášť se mi nechtělo poznávat novou rodinku kolem Courteney, nicméně se ukázalo, že Juls Cobbová je na tom mnohem líp, než Monica Geller-Bingová. Je dospělejší, trhlejší, má nadhled a není tak šílená na úklid ;) Má dvě kámošky, který se tolerujou jenom kvůli ní, syna v pubertě, kterej je jen o ždibíček trhlejší, než její kamarádky, exmanžela na lodi, kterej je udělanej do golfu... a sexy barmana přes ulici. A s tímhle materiálem se už dá něco podniknout. Například Penny Can! :) Po delší době se zamilovávám hned po prvních pár dílech, fandím heterosexuální dvojici, což už tady opravdu dlouho nebylo... Takhle má vypadat seriálové guilty pleasure a ne jinak. Samozřejmě tu máme také senzační hostovačky Sheryl Crow, Lisy Kudrow a Jennifer Aniston a dokonale vtipné websérie Ask Barb a Andy's Dreams. 3. série by byla lepší, kdyby nebyla celá o přípravách na svatbu. #TheLarmy 4. série s přestěhováním na novou televizi TBS dotahuje předsvatební melodrama a celé je to mnohem zábavnější, než kdy dřív. A absolutně miluju flashbackový díl. Tom se dostává do popředí, Courteney už se zase našla a zase vypadá dobře. Méně dramatu, více humoru a epických nápadů s přepálenými žánrovými styly. J-Bird jako boxer? Jistě! Během 5. série I can't stop this feelin deep inside of me... Matthew Perry a jeho dokonalá žádost o ruku zůstane navždy v mém srdci. 6. sérií se rozloučíme. #OneLastPour(17.2.2011)

Obsazení seriálu je naprosto perfektní, funguje to a díky tomu tu máme fantastickou partu přátel, kterou by si každý přál mít. Já tedy ano. Courteney Cox exceluje po boků skvělé Christy Miller a Busy Phillips - obě tyto dámy v seriálu excelují a člověk jim víc jak jen věří jejich postavy. Nemohu jinak než pět hvězd protože seriál na své kvalitě neztrácí už pátou sérií.(4.2.2014)

Když jeden seriál klesá kvalitativně vinou scénáristů do horoucích sitcomových pekel (HIMYM), objeví se z ničehož nic překvapivá alternativa, která si mě získala už samotným pilotem. Courteney Cox a Christa Miller jsou ty nejmocnější zbraně, o kterých Bill Lawrence ví a nebojí se je použít. I s 40 na krku se dá užít spousta zábavy - tak proč se chovat dospěle? Otázkou zůstává - jestli Cougar Town dokáže udržet nastavenou laťku. Po 10 dílech totální guilty pleasure! Po 20 dílech guilty as charged. GAC! GAC! GAC!(21.1.2011)

• - Ve 21. epizodě druhé série sleduje v pozadí rozhovor Travise (Dan Byrd) a Laurie (Busy Philipps) postava Abeda (Danny Pudi) ze seriálu Zpátky do školy (od r. 2009), pro něhož je Město žen nejoblíbenějším seriálem. (J. T. Kirk)

• - V pilotním díle má Jules Cobb (Courteney Cox) stříbrné Volvo, v dalších dílech má červený Lexus Coupé-Cabriolet. (Valkyria)

• - „Cougar“ je žena, která má více než 40 let a která začne znovu flirtovat. V Česku se takové ženě říká „puma“. (CrashONE)