Město žen

(seriál)
  • USA Cougar Town (více)
USA, (2009–2015), 37 h 24 min (Minutáž: 22 min)

Courteney Cox, Christa Miller, Busy Philipps, Dan Byrd, Josh Hopkins, Ian Gomez, Brian Van Holt, Bob Clendenin, Carolyn Hennesy, Briga Heelan, Spencer Locke (více)

VOD (1)

Série(6) / Epizody(102)

Americký komediální seriál, v němž nechybí jistý druh provokace, potřebný komediální nadhled a pochopení pro známá i skrytá zakoutí duše „slabšího pohlaví" – to je Město žen. Jeho hlavní hrdinka Jules Cobbová (hraje ji Courteney Coxová – představitelka Moniky ze seriálu Přátelé), rozvedená je stále velmi atraktivní čtyřicátnice, která si našla nového životního partnera. Tím se stal o něco mladší soused Grayson Ellis. Z jejich „nepatrných" věkových rozdílů vznikají nečekané komické situace. Ale jejím největším problémem zůstává nejspíše skutečnost, že bez rozmýšlení ihned vysloví, co ji právě napadne. A tak není vůbec divu, že se pak často ocitá v stále trapnějších a složitějších situacích, které celému okolí někdy ztrpčují život... (Česká televize)

pufina

Courteney Cox má moře prostoru pro svůj herecký koncert. Jules Cobb je nevšední, vtipná, upřímná a patří mezi čtyřicátnice, co si svůj život chtějí ještě užít. Seriál je plný energie, má čím pobavit a jako bonus srší skvělými dialogy a dobrými herci. Co víc si přát? Mít ve čtyřiceti takovou sousedku jako je Jules.. Oblíbené postavy: Jules, Grayson, Andy a Ellie.. ()

alyssa18

Svěží seriál, který mě příjemně překvapil svou bezprostředností. Moc jsem od něj nečekala a tak k tomu i přistupuji. Beru jej jako pohodovou oddechovku, při které se odreaguji s oblíbenými postavami, co mě umí rozesmát. Na poli komediálních seriálů jsou jistě i zdařilejší kousky, ale Cougar Town si nehraje na novodobé HIMYM. Je to prostě jedním slovem taková "pohodička" a mně to v podstatě stačí. :-) (oblíbená postava: Laurie) ()

lesumir

Tenhle sitcom v porovnání s HIMYM (pouze žánrem) je jako když večeříte pravidelně losos a někdo vám dá místo toho topinky s česnekem. Je to vtipné, někdy teda. Courtney je fakt hot a hláškující nevlastní manžel boží, ale hodí se to fakt jen na vyplnění časového rozmezí mezi romantickou sračkou od Rosamundy Pilcher a zprávama, jak to funguje na Primě :-) ()

Kick077

Přiznám se, že kdyby mě nedonutila přítelkyně, abych se na tenhle seriál začal koukat s ní, tak bych se k němu asi jen tak nedostal. Ale stačilo pár dílů a najednou sem se na sledování dalšího dílu začal těšit i já. Líbilo se mi, že sem znal některé herce z jiných seriálů. Přátelé byli můj hodně oblíbený seriál a viděl jsem i Scrubs, ze kterých tam taky bylo několik herců. Nakonec jsem si seriál užil a těším se na další sérii co vyjde v lednu. Prostě pár lidí, kteří tvoří super partu a užívají si život. ()

casioa....

Seriál (najmä) o MILF-ke (C.Cox), loviacej nie len zajačikov, ale aj stratené desaťročia :) Bodaj by si svoje "issues" takto riešili všetky hot po 30/40 :)....to by sa týpkom ako ja, žilo. Moja náruč býva takýmto skvelým ženám, vždy rozkročená :D Ale späť k seriálu. Pomerne malá suita hlavných predstaviteľov, samozrejme-Coxáčka je tá najskvelejšia, hláškuje a situuje, čo sa len dá. Takto ma vyzerať sitcom. Navyše, jedná sa o mne srdcu (a nie len srdcu :) blízku tému..no skvelé-útočné, tak akurát dlhé-do 30 min., uvidíme, čo prinesú neskoršie série. Možno sa to dojebe, ako v Ungrateful bitches (Desperate housewives :) //////////////////////////////////////Jules: "Drinking out of a third place trophy makes you feel like a winner" :) /////////////////////////////// ()

• V seriálu si zahrály Lisa Kudrow a Jennifer Aniston, které se společně s Courtney Cox setkaly sitcomu Přátelé (od r. 1994). (R´Hell)

Související novinky

The IT Crowd dostane americký remake

The IT Crowd dostane americký remake

17.12.2017

Ačkoliv se to zdá neuvěřitelné, Američané už stihli předělat desítky britských seriálů. Určitě jste slyšeli minimálně o House of Cards a Kanclu, a nyní je na řadě The IT Crowd. Televizní kanál NBC ho… (více)