Město žen (TV seriál)

Cougar Town

Komedie

USA, 2009 - 2015, 37 h 24 min (Minutáž: 102x22 min)

Tvůrci:

Bill Lawrence

Courteney Cox, Christa Miller, Busy Philipps, Dan Byrd, Josh Hopkins, Ian Gomez, Brian Van Holt, Bob Clendenin, Carolyn Hennesy, Briga Heelan, Spencer Locke, Collette Wolfe, Ken Jenkins, Barry Bostwick, Nicole Sullivan, Nick Zano, Scott Foley, Sarah Chalke, Edwin Hodge, Alex Ball, Sheryl Crow, Michael McDonald, David Clayton Rogers, Lou Diamond Phillips, Gloria Garayua, David Arquette, Zach Braff, Dot-Marie Jones, Derek Graf, Shelbie Bruce, Lisa Kudrow, Jennifer Aniston, Wendi McLendon-Covey, Chris Zylka, Leena Huff, Nia Vardalos, Marcus Choi, Windell Middlebrooks, Anne Leighton, Michelle Williams, Nicole Buehrer, Yasmin Deliz, Camden Gray, Matthew Perry, Tava Smiley, Michael J. Willett, John Ruby, Julianna Guill, Stevie Nelson, Lexi Ainsworth, Julia Cho, Samantha Cope, Derek Theler, Dexter Darden, Natalina Maggio, Carly Craig, Maria Thayer, Brennan Bailey, Laya DeLeon Hayes, Jennifer Holland, Ryan Devlin, Rob Delaney, Logan Leistikow, Lilah Richcreek, Andrew DiPalma, Melanie Paxson, Cody Simpson, Joe Lorenzo, Krista Marie Yu, Camilla Jackson, Nils Allen Stewart, Lamarcus Tinker, Madison Mason, Marcus DeAnda, Stephen Anthony Bailey, Robert Romanus, Whit Spurgeon, Kevin Gould, Peter Looney, Rachael Harris, Alan Ruck, Ahmed Best, Beverly D'Angelo, Steve Valentine, Crista Flanagan, Sam Lloyd, Danny Pudi, Robert Maschio, Susan Blakely, Frank DeCaro, Bill Lawrence, Brad Morris, Alexandra Wentworth, Gillian Vigman, David Jahn, Jeffery Scott Lando, Alanis Morissette (a.z.), Shirley Jones, Banachek, Randall Winston, Tippi Hedren, Angel Oquendo, Ron Funches, Jason Rogel, Ray Laska, Paula Newsome, Mitch Silpa, Alex Lombard, Judith McConnell, Cindy Crawford, Jonathan 'Lil J' McDaniel, Michael A. MacRae, Elaine Loh, Jamie Jackson, Steven Shaw
  • Thomick

Ať si to je zrovna sebevětší záměr, to, že se v Cougar Town neustále piští, křičí, ječí, mě hrozně otravuje; stejně jako ten neherec Travis (jeho talent je fakt neexistující, na to vemte jed) ... bohužel mě navíc se železnou jistotou míjej i ty údajný hláškostroje a nesedí mi ani oblíbenkyně Courteney. Jinými slovy: velký zklamání.(21.2.2012)

Tenhle seriál stojí za to. Sice má pomalejší rozjezd, občas je tam i slabší díl, ale i tak se na to velice dobře kouká. Navíc tenhle seriál má vládkyni Monicu - teda vlastně Jules. Celková sestava seriálu je opravdu povedená. Jules, její exmanžel Bobby, přítel Grayson a syn Travis. Parádní je i druhá rodinka, manželé Andy a Ellie a taky kamarádka "fazolka" Laurie. Opravdu jsem si tyhle postavy oblíbil a už se těším na další sérii. Závěrečnej díl série byl skvělej. *** Druhá série mě přesvědčila, že není co řešit a seriál se řadí do TOPky. Ale nekoukejte na to s dabingem, opravdu ubližuje a bolí. Po dvou sériích 90% *** Třetí sezona nad sebou měla hrozbu zrušení, naštěstí to po ní skončilo jen přesunem na jinou stanici. I přesto, je třeba říct, že byla o něco slabší než ty předchozí. Hodně se snažila zachránit neortodoxní svatba na závěr. A právě plány svatby se staly nosníkem této série. Přesto pořád dobrý a budu sledovat dál. *** Přesun na TBS seriálu ani trochu neuškodil a čtvrtá i následně pátá série mě pořád hodně baví. Seriál je skvělou oddychovkou, na kterou rád čekám a vždy pobaví. I když mi pořád přijde vztah Laurie a Travis šíleně nesourodý, tak doufám, že TBS prodlouží seriál i pro šestou sérii a já u něj budu moct další rok relaxovat. Skvěle pobavilo Přátelské hostování Matthewa Perryho. *** Šestá série dopředu věděla, že bude tou poslední a tak bylo očekáváno jediné. Parádní zakončení. A to bylo seriálu dopřáno, ostatně to Lawrence umí opravdu skvěle (Rozloučení s M.J.Foxem ve Spin City nebo závěr 8. série Scrubs to potvrzují). Parta byla sice od začátku série o jednoho člena slabší, ale Bobby se vrátil alespoň v tom skvělém finále. Krásná nostalgie. U seriálu jsem se skvěle bavil a vím, že se u něj jednou budu bavit znovu a rád.(21.10.2010)

Jako oddychovka po náročném dni mi to příjde naprosto dostačující, ale přiznám se, že mi tenhle seriál tak úplně k srdci nepřirostl, proto mi trvalo tak dlouho než jsem dokoukala všechny odvysílané díly. Ale musim říct, že Ellie je jako postava naprosto výborná. Zatím je to pro mě průměr, 3* uvidíme jestli se mi to dál zalíbí víc.(12.2.2012)

Courteney Cox má moře prostoru pro svůj herecký koncert. Jules Cobb je nevšední, vtipná, upřímná a patří mezi čtyřicátnice, co si svůj život chtějí ještě užít. Seriál je plný energie, má čím pobavit a jako bonus srší skvělými dialogy a dobrými herci. Co víc si přát? Mít ve čtyřiceti takovou sousedku jako je Jules.. Oblíbené postavy: Jules, Grayson, Andy a Ellie..(26.11.2011)

Všechny sekýruje, má moc ráda červené, je cvok a občas je naprosto praštěná = Jules Cobb /výborná Courteney Cox .. je především samozřejmě dobrá a oddaná matka, která si vždy a téměř se vším nějak poradí .. a na víc má vedle sebe k ruce svou nejlepší kamarádku Ellie Torres /skvělá Christa Miller/ a vlastně i své další přátele, včetně svého bývalého …(10.3.2012)

• - V seriálu si zahrály Lisa Kudrow a Jennifer Aniston, které se společně s Courtney Cox setkaly sitcomu Přátelé (od r. 1994). (R´Hell)

• - Scéna, ve 3. epizodě 2. série, kdy hraje parta v Julesině (Courteney Cox) domě na hudební nástroje, byla inspirována návštěvou Courteney Cox v domě Jimmyho Kimmela, kde si Courteney zahrála na bubny. (CrashONE)

• - V 13. epizodě (Stop Dragging My Heart Around) sleduje Jules (Courteney Cox) seriál Scrubs (2001), který stejně jako Cougar Town natočil Bill Lawrence. (astarik)