Město žen (TV seriál)

Cougar Town

Komedie

USA, 2009–2015, 37 h 24 min (Minutáž: 22 min)

Courteney Cox, Christa Miller, Busy Philipps, Dan Byrd, Josh Hopkins, Ian Gomez, Brian Van Holt, Bob Clendenin, Carolyn Hennesy, Briga Heelan, Spencer Locke, Collette Wolfe, Ken Jenkins, Barry Bostwick, Nicole Sullivan, Nick Zano, Scott Foley, Sarah Chalke, Edwin Hodge, Alex Ball, Sheryl Crow, Michael McDonald, David Clayton Rogers, Lou Diamond Phillips, Gloria Garayua, David Arquette, Zach Braff, Dot-Marie Jones, Derek Graf, Shelbie Bruce, Lisa Kudrow, Jennifer Aniston, Wendi McLendon-Covey, Chris Zylka, Leena Huff, Nia Vardalos, Marcus Choi, Windell Middlebrooks, Anne Leighton, Michelle Williams, Nicole Buehrer, Yasmin Deliz, Camden Gray, Matthew Perry, Tava Smiley, Michael J. Willett, John Ruby, Julianna Guill, Stevie Nelson, Lexi Ainsworth, Julia Cho, Samantha Cope, Derek Theler, Dexter Darden, Natalina Maggio, Carly Craig, Maria Thayer, Brennan Bailey, Laya DeLeon Hayes, Jennifer Holland, Ryan Devlin, Rob Delaney, Logan Leistikow, Lilah Richcreek, Andrew DiPalma, Melanie Paxson, Cody Simpson, Joe Lorenzo, Krista Marie Yu, Camilla Jackson, Nils Allen Stewart, Lamarcus Tinker, Madison Mason, Marcus DeAnda, Stephen Anthony Bailey, Robert Romanus, Whit Spurgeon, Kevin Gould, Peter Looney, Rachael Harris, Alan Ruck, Ahmed Best, Beverly D'Angelo, Steve Valentine, Crista Flanagan, Sam Lloyd, Danny Pudi, Robert Maschio, Susan Blakely, Frank DeCaro, Bill Lawrence, Alexandra Wentworth, Gillian Vigman, David Jahn, Jeffery Scott Lando, Alanis Morissette (a.z.), Shirley Jones, Banachek, Randall Winston, Tippi Hedren, Angel Oquendo, Ron Funches, Jason Rogel, Ray Laska, Paula Newsome, Mitch Silpa, Alex Lombard, Judith McConnell, Cindy Crawford, Jonathan 'Lil J' McDaniel, Michael A. MacRae, Elaine Loh, Jamie Jackson, Steven Shaw, Brooke Baumer, Stacy Barnhisel, Whitney Hoy, Monica Young, Jim Lau, Ben Kronen, Paul Keith, Sam Pancake, Kristian Capalik, Lynn Adrianna, Brad Morris, Eddie Alfano, Michael Patrick McGill, Jim Hanna, Daryl Keith Roach, Chet Grissom, Cantrell Harris, David Goryl, Sam Laybourne, Charlotte Labadie

Cougar Town táhne neuvěřitelným způsobem dopředu Courteney Cox!!! Je to vážně, naprosto skvělá komediální herečka! Každý díl má v sobě peprný humor čtyřícítky Jules a super spád akcí! Ostatní herci zde nijak nezaostávají, jejich suchý humor je taktéž dokonalý. Je to příjemné pokoukaní, které dokáže pokaždé pobavit :) UPDATE - moje předchozí hodnocení se především vztahuje k prvním dvoum sériím, které jsou podle mě vážně perfektní. Nicméně po roční pauze jsem se dostal k sérii třetí a nevím, co se stalo mě nebo tomu seriálu, ale nějak se vytratil ten bezchybný humor :( což mě vážně mrzí.(9.6.2011)

• KarelR

Lawrence zahodil "scrubsovské vztahy" a namísto toho Cougar Town postavil na rychlopalných hláškovacích výměnách v podání pečlivě vybraného ansáblu. Srdcovka se z toho tak asi nevylíhne, ale jako oddechový sitcom funguje Cougar Town na jedničku, protože Courteney Cox nebo Christa Miller v podobných rolích vedle prostě nešlapou. A Brian Van Holt je už po dvou dílech geniální.(4.10.2009)

Courteney Cox má moře prostoru pro svůj herecký koncert. Jules Cobb je nevšední, vtipná, upřímná a patří mezi čtyřicátnice, co si svůj život chtějí ještě užít. Seriál je plný energie, má čím pobavit a jako bonus srší skvělými dialogy a dobrými herci. Co víc si přát? Mít ve čtyřiceti takovou sousedku jako je Jules.. Oblíbené postavy: Jules, Grayson, Andy a Ellie..(26.11.2011)

• _DAVE_

Problém tohoto seriálu je dle mého názoru samotná hlavní postava. Neustále řeší, že už je skoro na "odpis", pořád kontroluje velikost zadku a závidí chlapům, že stárnou "pomaleji" než ženy. Mno a tuhle postavu hraje Courtney Cox, která má kostru kterou by jí záviděla kdejaká pětadvacítka, a celkově vypadá o deset let mladší než postava, kterou hraje. Navíc je to celé takové až moc ztřeštěné, Courtney mi příjde, jako by byla permanentně na nějakém speedu.(6.6.2011)

Sitcom, který je chytrý, potrhlý a nesmírně vtipný. Courteney Cox už pro mě nikdy nemůže být Monicou, protože Jules Cobb je jednoduše úžasná postava a Monica je vedle ní jen otravná sestřenice. Navíc má svou partičku kamarádů, kteří se předhánějí v tom, kdo řekne lepší hlášku a kdo koho líp utře. Cougar Town nepřekračuje hranici trapnosti (i když párkrát možná zabalancoval na hraně) a celých dvacet minut uteče jako voda. V mých očích tedy válcuje všechny HYMIMy dohromady. P.S: Busy Philipps bych chtěla za kamáradku :))(20.12.2010)

• - Originální název Cougar Town, volně přeloženo jako "Město pumy", vychází ze slangového označení „Cougar“, česky "pums", kterým se v okolí Vancouveru označovaly starší ženy lovící po nocích v barech. Časem se označení vžilo pro finančně zajištěné ženy od třiceti let výše, které hledají milostná dobrodružství s mladšími muži. (Olík)

• - Během tanečního čísla hraje „Hooked On A Feeling“ od Blue Swede. (Duoscop)

• - V seriálu si zahrály Lisa Kudrow a Jennifer Aniston, které se společně s Courtney Cox setkaly sitcomu Přátelé (od r. 1994). (R´Hell)