Město žen (TV seriál)

Cougar Town

Komedie

USA, 2009 - 2015, 37 h 24 min (Minutáž: 102x22 min)

Al Sgro

Courteney Cox, Christa Miller, Busy Philipps, Dan Byrd, Josh Hopkins, Ian Gomez, Brian Van Holt, Bob Clendenin, Carolyn Hennesy, Briga Heelan, Spencer Locke, Collette Wolfe, Ken Jenkins, Barry Bostwick, Nicole Sullivan, Nick Zano, Scott Foley, Sarah Chalke, Edwin Hodge, Alex Ball, Sheryl Crow, Michael McDonald, David Clayton Rogers, Lou Diamond Phillips, Gloria Garayua, David Arquette, Zach Braff, Dot-Marie Jones, Derek Graf, Shelbie Bruce, Lisa Kudrow, Jennifer Aniston, Wendi McLendon-Covey, Chris Zylka, Leena Huff, Nia Vardalos, Marcus Choi, Windell Middlebrooks, Anne Leighton, Michelle Williams, Nicole Buehrer, Yasmin Deliz, Camden Gray, Matthew Perry, Tava Smiley, Michael J. Willett, John Ruby, Julianna Guill, Stevie Nelson, Lexi Ainsworth, Julia Cho, Samantha Cope, Derek Theler, Dexter Darden, Natalina Maggio, Carly Craig, Maria Thayer, Brennan Bailey, Laya DeLeon Hayes, Jennifer Holland, Ryan Devlin, Rob Delaney, Logan Leistikow, Lilah Richcreek, Andrew DiPalma, Melanie Paxson, Cody Simpson, Joe Lorenzo, Krista Marie Yu, Camilla Jackson, Nils Allen Stewart, Lamarcus Tinker, Madison Mason, Marcus DeAnda, Stephen Anthony Bailey, Robert Romanus, Whit Spurgeon, Kevin Gould, Peter Looney, Rachael Harris, Alan Ruck, Ahmed Best, Beverly D'Angelo, Steve Valentine, Crista Flanagan, Sam Lloyd, Danny Pudi, Robert Maschio, Susan Blakely, Frank DeCaro, Bill Lawrence, Brad Morris, Alexandra Wentworth, Gillian Vigman, David Jahn, Jeffery Scott Lando, Alanis Morissette (a.z.), Shirley Jones, Banachek, Randall Winston, Tippi Hedren, Angel Oquendo, Ron Funches, Jason Rogel, Ray Laska, Paula Newsome, Mitch Silpa, Alex Lombard, Judith McConnell, Cindy Crawford, Jonathan 'Lil J' McDaniel

Cougar Town je sitcom, ktorý klame telom. Chápem, prečo sa uvažovalo nad zmenou názvu (chvalabohu, že tak neurobili). Prvých niekoľko epizód sa seriál iba hľadá, až napokon zapadne do svojej terajšej podoby. Courtney Cox so svojou bláznivou partičkou zvláda všetko. Od bránicu trhajúcich vtipov a hlášok, po melancholické situácie, kde o slzy (vaše) nie je núdza.(28.9.2009)

Tenhle sitcom v porovnání s HIMYM (pouze žánrem) je jako když večeříte pravidelně losos a někdo vám dá místo toho topinky s česnekem. Je to vtipné, někdy teda. Courtney je fakt hot a hláškující nevlastní manžel boží, ale hodí se to fakt jen na vyplnění časového rozmezí mezi romantickou sračkou od Rosamundy Pilcher a zprávama, jak to funguje na Primě :-)(23.1.2010)

Víc jsem se těšil na C. Cox v seriálu Dirt, ale ten nemůžu nikde sehnat... Jako fanoušek Scrubs jsem čekal podobný styl zábavy a celého seriálu. Ale vyšlo jen jedno. Styl seriálu je stejný, to ano, ale zábava už mě nějka míjí. Asi to bude hlavně pro ženy věku hlavních představitelek, páč mě to fakt nějak míjí. Samože je hodně vtipů povedených a hodně postav sympatických, ale často je to už no.. trapné ani ne, ale spíše hodně předvídatelné. A upřímně? Tohle nemá s reálným světem a životem nic společného!!!!! Horzně moc se mluví, každý díl končí nějakým trapným ponaučením, kterým se postava, která ho chrlí, nikdy neřídila sama. Do toho ta vlezlá hudba. Já nevím. Ano budu se dál koukat, ale....(2.3.2011)

V tomto serialo-sitcomu (u ktereho jsem musel sam sebe presvedcovat, ze jde o sci-fi z jine planety - na ktere se jen pije vino, a vsichni jsou nadherni bohati a vtipni, a kde maji emoce pouze polohy "sad" nebo "happy"), je tou nejlepsi figurou Carolyn Hennesy v roli Barb. :-) ... Tu zeru!(5.1.2011)

• TomStall

Obávám se, že rukopis Billa Lawrence je tak výrazný a čitelný, že je nemožné nevidět v CT Scrubs. Courtney jako JD, soused jako stírající Cox a Ellie jako jednovaječné dvojče Jordan, občasný groteskní humor.. Problém je, že co funguje u mladých internistů, nemusí nutně fungovat u lehce prošlé Courtney a co funguje v nám cizím a trochu fantaskním světě nemocnice, nemusí tak dobře fungovat v reálném každodenním životě. I když nepopírám, že jsem se opravdu několikrát dobře pobavil, ta výrazná formální podobnost se Scrubs mi opravdu výrazně leze na nervy a asi tím více, že Scrubs je pro mě téměř posvátný sitcom. Po dvou dílech dám asi ještě CT šanci a počkám ještě díl dva, jestli se z něj nevylíhne přecijen něco víc než tenhle nepěkně zmutovaný klon s nepříliš sympatickými a nereálnými postavami a situacemi..(2.10.2009)

• - Ve 21. epizodě druhé série sleduje v pozadí rozhovor Travise (Dan Byrd) a Laurie (Busy Philipps) postava Abeda (Danny Pudi) ze seriálu Zpátky do školy (od r. 2009), pro něhož je Město žen nejoblíbenějším seriálem. (J. T. Kirk)

• - „Cougar“ je žena, která má více než 40 let a která začne znovu flirtovat. V Česku se takové ženě říká „puma“. (CrashONE)

• - 4. epizody 3. série s názvem „Full Moon Fever“ režírovala Courteney Cox, představitelka jedné z hlavních rolí. (R´Hell)