Mňam aneb Prima vařečka

(pořad)
  • Česko Tescoma prima vařečka (více)

Pro labužníky, gurmány, ctitele kuchyní různých národů, ale i pro ty z vás, kterým působí obtíže vymýšlení stále nových a nových jídel, je tu DVD plné dobrot a kuchařského umění. (oficiální text distributora)

duklak2

Viděl jsem několik dílů, ale bylo to k uzoufání. Zounar si sice libuje v jídle, ale neumí to "přenést" pro diváky. Působil chaoticky. Někdy jste ani nevěděly, co přesně vaří:-) ()

ivishka

áááá to né! Mám ráda Zounara ze seriálu Chlapci a chlapi..přežila bych ho i ve VKV ale v tomhle...Prostě s prominutím dva tlustoprdi co vaří jen tak doma a občas si za to vyberou nějákou tu kačku od primy..1/5 za pár účelných receptů. ()

L_O_U_S

Nikdy nezapomenu na to, jak jsem na základce v domácím úkolu z angličtiny označil Mojdu Maděriče za blbce. Tenkrát jsem z toho měl celem průser. Dneska vlastně ani nevím, proč jsem to tam napsal. (506.) ()

Chrysopras

Pořad obstojný, se zajímavými recepty pro milovníky kuchtění. A byl tam jeden extra účinkující kuchtík, zvaný Hrabě! Ovšem nějakej ten pátek už jsme se neviděli :-( P.S. Bůček! ()

cariada

Proč tohle házet do odpadu? Vždyt snad všichni rádi jíme a já se rád díval na to jak se vaří, pořád lepší alternativa než černá kronika na nově. ()

MrPierc

No naprostá blbost. Ale vždy, když doma nebylo co k jídlu, tak jsem vzal zbytky z ledničky a koukal při tom na Prima vařečku. Představoval jsem si, že jím ty hotová jídla :-) ()

Vercinix odpad!

Pořad sám by mi ani tak nevadil ale ta trapně úchylná imitace moderátora rozhodně ano! Jak by měl vypadat pořad tohoto typu by se Martin Zounar mohl přiučit od pořadu Hrnečku vař a Jamie Olivera. ()

Wbcko

když jsem byl malý špunt, patřil tenhle pořad k mému dennímu chlebu. Dnes už bych to nejspíš nevydýchal. ()