Zkušený lupič plánuje akci, která by mohla být dosud největším úspěchem jeho zlodějského gangu. Přitom se snaží vymyslet, jak se vymanit z pasti svého života i z města a zároveň uniknout agentovi FBI, který se snaží dopadnout jeho i jeho bandu bankovních lupičů. Ben Affleck nejen vévodí vynikajícímu hereckému obsazení, ale je také režisérem a spoluautorem scénáře napínavého, kriticky oceňovaného kriminálního thrilleru, který se odehrává – a často také exploduje – v drsných lokacích Bostonu. (Magic Box)

hotentot

Ben Affleck je obrovský talent. Tento film je toho dôkazom... režisér, scenárista a zároveň hlavný hrdina, to každý nedokáže. Nie je to síce ta najlepšia kriminálka akú som kedy videl, ale je to jedno z tých diel, na ktoré si rád zaspomínam a možno pustím aj druhý krát. /Bez ohľadu na to, ako moc sa zmeníš, aj tak musíš za všetko zaplatiť daň./ ()

WillDormer

Ben Affleck jako pouliční rváč a zloděj. který potkal slušnou holku, díky který se v něm vzbudí touha změnit svůj bídný život. Jeremy Renner, který snad ani nemohl být nikdo jiný než frajírek a grázl, kterej bude infant terrible celýho filmu. Tahle role mu dokonale sedí a oprávněně patří mezi mý oblíbený herce. Film věrohodně popisuje úděl jedinců, kteří se narodili špatným lidem na špatném místě a to je taky důvod proč si zaslouží mé plné hodnocení. Odpustím mu i to občasné klišé. ()

Krastom

Vždycky jsem fandil záporným hrdinům a když je v hlavní roli kladný, ale tentokrát záporný Ben Affleck, který film také zrežíroval, tak jsem tušil, že budu mít o zábavu postaráno. Film se dá vidět i opakovaně. 80% a doporučuji! ()

Oxytocin

Opět skvěle zobrazená akce ukazující špínu ulice. Mám dojem, že Boston je ve filmech tohoto typu nějak často. Při závěrečné scéně jsem skoro ani nedýchal. Affleck je sympaťák a slušnej řízek. Jsem rád za ten konec. ()

Marrakech86

Ač je tam spousta filmových herců, tak mě tento film tolik neoslovil. Už úvod byl divný, aby "násilník" začal chodit s obětí, kterou předtím málem zabili...a od té doby jsem měl na tento film, tak trochu skeptický pohled, ale budiž 60 % ()

mdf

Ben Affleck trošku zamakal na scénáři,dal na to nějaký prachy a pak to celý natočil.taková podobná zápletka už tu někdy byla,ale chvílema jako bych viděl malinkatý stín,,nelítostného souboje,, Podařil se mu natočit dobrý akčňák z nádechem krimi i když je to z velké části klišé. ()

Rosarka

na tento film jsem se moc netěšila, neboť jsem očekávala další bezhlavé střílečky, což vůbec nemusím, ale když jsem film zhlédla, naprosto mě chytil za srdce. V první řadě jsem byla naprosto nadšená z hlavní postavy, kterou zahrál Ben Affleck, kvůli kterému jsem si film vybrala. Dále už pak přicházela další a další pozitiva. Já osobně mám velice ráda filmy kriminálního charakteru a film Město naprosto splnil mé touhy, po bezvadném filmu. Líbilo se mi, že hlavní postava, která byla grázl, jím vlastně úplně tak nebyla. Další pro mě naprosto skvělá věc byla, že film měl dvě strany a to policii, která vedla vyšetřování a lupiče, kteří loupili, tím se děj odehrával z různých pohledů. Většinou si již znovu nepustím film, který jsem někdy viděla, ale film Město si můžu pouštět stále dokola a nikdy mě neomrzí. Naprosto šokující pro mě byl závěr filmu a především to, jak dopadla banda lupičů. A úplný konec mohl být jiný, očekávala jsem něco lepšího a stále jsem čekala na něco, co vlastně nepřišlo. Vždycky když si ho pustím znovu, doufám, že dopadne jinak. ()

BStone

Ben Affleck válí! Parádní režie a skvělá story z Charlestownu, kde je málokdo úplně čistý... Výborně zachycena atmosféra města, adrenalinová akce a v neposlední řadě moje oblíbená Rebecca Hall. Hodně povedené. 80% ()

slatkakuca

Vlastně ani nevím, za co dávám tři hvězdičky, asi za to, že se to dalo vydržet až do konce, nicméně místní vysoké hodnocení nechápu. Pokud šlo o ty loupeže, tak to by šlo, ale totálně to rozbila ta love story. Proč tam cpát takový blbě zahraný klišé...Manažerka banky se zabouchne do hodného gangstera s oduševnělým hlasem, pardon vlastně do dělníka v teplákovce, pak to zjistí, tak příjde samozřejmě hysťák, ale láska je samozřejmě silnější. Zbytečnost nad zbytečnost. ()

duch9

Začátek mě hodně bavil, zápletka, že bankovní lupič se sblíží s pracovnicí banky mi přišla zajímavá, děj byl akční, napínavý.. postupně se však děj zamotával a zamotal se až do trapného konce. Škoda, v tomto případě platí, že méně je někdy více. ()

SHERLOCK5443

škoda, mohlo to byť 5/5* Ben Affleck úžasný Blake Lively nemám slov...veľmi dobre urobený film no chýbalo tomu trošku viac šmrncu...nejaký väčší twist alebo niečo pričom by som spozornel a povedal si "oh shit, now we're cooking" I keď nie každý film musí byť taký...veľmi prízemný a chladivy film ()

mistr97

Město upoutá hlavně tím, jakou umí vytvořit ponurou atmosféru, která je přítomná po celý film. Dějově nepřináší příliš nového, loupeže jsou v podstatě jen vedlejší zápletkou. Poměrně zajímavý je možná jen způsob, jakým se Doug snaží vyzvídat informace, aby se se svými parťáky vyhnul zatčení. Každopádně se jedná o velmi slušné krimi drama, které svůj úkol – udržovat v divákovi napětí – plní opravdu poctivě. 70 % ()

Sejkorka

Chvílemi je poznat, že 125 min verze se sestříhaná. Včetně šťastného závěru, o kterém rozhodlo předváděcí publikum. Doug si nezaslouží přežít, protože je to lump. Sice menší, než třeba Jem (mistrný Avenger Jeremy Renner - nominace na Oscara za VR) ale nikoliv bez poskvrny. Sestříhaně není znatelné, jak se ze sledování svědkyně Claire (Rebecca Hall) vyvinula láska. A taky, je Doug otcem Kristiny dcery ( sestra Jema, hraje Blake Lively). Ale jinak dobrý, velmi dobrý thriller z Bostonu. Mimo jiné trochu poznáváme toto město Medvědů a Rudých ponožek. ()

Jak to vypadá s novým Batmanem?

Jak to vypadá s novým Batmanem?

03.01.2017

Kdo si vyšlápne na Batmana?

Kdo si vyšlápne na Batmana?

09.09.2016

Sólový film s Batmanem stále nemá datum premiéry. Ben Affleck ho zřejmě dodá v roce 2018 nebo 2019, už teď ale známe alespoň záporáka. Čeká nás návrat Jokera nebo Deadshota ze Sebevražedného oddílu?… (více)

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby