Zkušený lupič plánuje akci, která by mohla být dosud největším úspěchem jeho zlodějského gangu. Přitom se snaží vymyslet, jak se vymanit z pasti svého života i z města a zároveň uniknout agentovi FBI, který se snaží dopadnout jeho i jeho bandu bankovních lupičů. Ben Affleck nejen vévodí vynikajícímu hereckému obsazení, ale je také režisérem a spoluautorem scénáře napínavého, kriticky oceňovaného kriminálního thrilleru, který se odehrává – a často také exploduje – v drsných lokacích Bostonu. (Magic Box)

PlysovyMacko

Kriminálka ako zo starej školy o bostonských bankových lupičoch, ktorá okrem samotných lúpeží, výbornej finálnej prestrelky a vyšetrovania obsahuje aj romantickú linku. Tá je decentne zakomponované do príbehu a vôbec nepôsobí umelo alebo rušivo. ()

Blazkowicz

Velice povedený snímek o lupičích a policajtech. Nemám absolutně co vytknout. Snad jen, že mi nespadla u ničeho vyloženě brada, takže výš jít nemůžu. 4+* ()

mrclTV

Celkom pozerateľná viacúrovňová hra mačky s myšou, no niečo tomu chýbalo, niektoré smerovania deja a detaily neboli dotiahnuté do konca (napríklad to tetovanie, ktoré si obeť všimla, no nijako sa to ďalej v deji už nepremietlo, pričom mohlo). Myslím, že sa z toho dalo vyťažiť viac (aj viac tlačiť na pílu, len taký polovičný thriller). ()

route60

Ben Afflek Městem potvrdil že Gone Baby Gone nebyla náhoda a že jako režisér je už těď extratřída, herecky jsem ho nikdy nemusel snad krom Dobrého Willa Huntinga ale tady ve Městě dokázal že je aji výborný herec, Bene jen tak dále. ()

p.i.t.b.u.l

Ben Affleck opět válí. Tohle je přesně styl filmu, který se mně líbí. Nápaditý, napínavý, nechybí drama, trochu vtipu, akce, důvtip a kdo ví co ještě. Film o bankovních lupičích, kteří přepadávají banky a obrněná auta a na druhé straně FBI, která má za úkol, tyto lupiče chytit. Známá klasika hry kočky s myší. Ale mně se to prostě líbilo. Ben Affleck je poslední dobou stále a stále lepší a to nejen v hereckém ztvárnění ale hlavně v roli režiséra. Filmu nechybí příběh, zápletka, vykreslení hlavních postav a hlavně pohled na kriminalitu města jako takového. Film Vás nebude nudit, od začátku do konce se pořád něco děje. S některými postavami se vžijete, jiné Vás budou nutit je nesnášet. Na jakou stranu se přidáte vy? ()

yatan

The Town je pre mna miernym sklamanim. Je to urcite kvalitne natoceny film a Ben Affleck si pomaly ziskava moj respekt ako reziser, ale ako herec je proste strasne slaby. Film, sa vaznejsich chyb nedopusta a plynie prirodzene. Renner sa zhostil svojej role zodpovedne a rastie z neho herec spickovej kategorie, Blake Lively milo prekvapila a Cooperova minutkova pritomnsot bola tak silna, ze clovek okamzite citi co pribehu z Charlestownu chyba. A to su charizmaticki a vierohodni hlavni predstavitelia filmu Ben Affleck a Rebecca Hall. Ti su pre mna absolutne najslabsim clankom a nemozem sa zbavit pocitu ze mi vo filme vadili a tym uberaju atraktivitu filmu, ktory sa miestami inak az napadne podoba na "Heat". Town je vyborne zrezirovany, solidne zahrany aj ked nie az tak originalne napisany, no pravom patri medzi tohtorocne najlepsie filmy. 8/10 ()

Lubakus

Affleckovi fandím. Je to zaujatost? Ano, je. Jen tak dál chlape. Jen už příště pouštěj před kameru povolanější herce než jsi ty. ()

pivomamrad

Dvěma slovama "výborná podívaná". Nemám vůbec nic, co bych filmu vytkl. I při 125 minutové stopáži film nenudil. Akční scény jsou opravdu prvotřídní. ()

Stromek

Možná měl Ben zůstat jen za kamerou a svou roli přeobsadit někým zajímavějším, ale i tak to je docela slušná podívaná s výborným Jeremy Rennerem ...75% ()

situs

Vše co k tomuto filmu lze říci už tady zaznělo. Poctivá filmařina, skvělá režie, výborné herecké výkony, vyvážené střídání tempa, gradující závěr, ale také neoriginální, ohraný příběh, předvídatelnost, nic co by člověku nějak dlouhodobě ulpělo. Přesto v daném žánru jasná jednička roku. ()

Blazis34

Skvělé drama s hvězdou Benem Affleckem, pro kterého to je asi jeho nejlepší dílo jeho krátké kariéry režiséra. Jako začínajícího rejžu ho určitě vítám a doufám, že takto podařených filmů bude v budoucnu více. Děj plný zvratů, překvapení a stálého napětí nenechal diváka chladným. Akce při přepadění jsou dobře promyšlené, skvěle také natočené a patří k tomu nejlepšímu co tento film mohl nabídnout. Ještě bych vyzdvihl Rebeccu Hall, která zahrála také svoji roli skvěle a trochu romantiky při známosti s Benem vůbec neuškodilo, ba naopak pomohlo. Toto dílo hodnotím velice kladně, dávám čtyři hvězdičky, v přepočtu na procenta asi 85%. ()

Cannonball

Vsetko sme uz videli predtym ale teraz nam to naserviruju: jednoducho ale nie sprosto, bez zbytocnych vysvetlovaciek. Skoda, ze paru to nabere az po hodine ale nezostane nam dlzny. Boston od Bena Afflecka je doverihodnejsi nez ten od Scorseseho. Stale si myslim ze Ben je lepsi reziser ako herec. Bavil som sa velmi dobre. ()

x_ander

Ben Affleck podruhé ukazuje, že režírovat opravdu umí! Parádní kriminální drama, které sice nemá takovou hutnou atmosféru jako Gone, baby, gone, ale přesto jde o výborný film. A Jeremy Renner (znovu) přesvědčuje, že hrát umí velice obstojně. Jsem zvědavý s čím nás (už) pan režisér Affleck překvapí příště. ()

Nupaky

Loupeže jsou vděčné a často ohrávané téma, ale jen málokterý film dokáže být originální a něčím výjimečný. Tento to bohužel nedokázal, i když jsem mu fandila. I tak 3 hvězdy si rozhodně zaslouží :) ()

matixa

Začínám si myslet, že Ben Affleck je lepší režisér než herec. I když v tomhle snímku zvládl obě své role na 1*. Jeremy Renner je navíc v roli padoucha naprosto úchvatný. Blake Lively zase předvedla, že dokáže hrát něco jiného než pubertální holčičku, taky už bylo načase. Tento film je mistrovské dílo a já si začínám myslet, že jich od Da Vinciho (Affleck) přijde ještě mnoho. ()

reAnimat0r

Pre mna klise nad klise. Obohrate tema kompromisov zlodej vs cista laska. Beriem ze Affleck este len zacina. Pre mna nie je herec, snad niekedy bude reziser, ja doprajem. Film u ktoreho koniec uhadne uz po pol hodine pozerania kazdy nadpriemerny divak. Skor by som bol uveril jeho bratovi v hlavnej ulohe. Toto su samozrejme len vyhrady za film, celkovy dojem sa dal stravit lahko. Hodnotenie 5/10 ()

queckelberghe

Zaujímavá story, ale film ma nenadchol, preto len tri hviezdy. Nadchol (resp. veľmi prekvapil) ma ale výkon Blake Lively. Bola sakra dobrá, v takejto polohe som ju nečakala. ()

lobo87

Mesto je pre mňa trošku sklamaním. Samozrejme, je to veľmi kvalitný film, ale asi ma nedostalo tak, ako ostatných. Affleck je asi lepší režisér, ako herec, čo bolo vidieť aj v tomto pohľade do bostonskej štvrte Charlestown. Výborný Renner vo vedľajšej role mierne vyšinutého grázla, ktorá mu ohromne sedela. Očakával som ešte viac napätia, silnejšiu zápletkou so ženskou hrdinkou, atď... Ale celkovo uspokojilo... 60% ()

jack_scott

Afflecka nijak zvlášť nemusim, nicméně tohle je přeci jenom o něčem jiném, když si i sám režíruje. Povedlo se mu to velmi pěkně. Herci vybraní skvěle, skvěle zahrané...Jen je to možná až moc natáhlé / zpomalené. Víc akce by jednoznačně snímku přidalo. Akční část je fajn, dialogy vesměs taky,jen je tam i dost zbytečných dialogů...trochu šmrnc by to chtělo, ale jinak dobrý. 70% max. ()

Jak to vypadá s novým Batmanem?

Jak to vypadá s novým Batmanem?

03.01.2017

Kdo si vyšlápne na Batmana?

Kdo si vyšlápne na Batmana?

09.09.2016

Sólový film s Batmanem stále nemá datum premiéry. Ben Affleck ho zřejmě dodá v roce 2018 nebo 2019, už teď ale známe alespoň záporáka. Čeká nás návrat Jokera nebo Deadshota ze Sebevražedného oddílu?… (více)

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby

20.08.2016

Warneři potvrdili Batmana, Marvel Spider-Mana

Warneři potvrdili Batmana, Marvel Spider-Mana

13.04.2016

Internet se momentálně raduje z teaseru Doctora Strange, tím ale comicsové zprávy nekončí. Dočkali jsme se totiž potvrzení dvou zvěstí, které fanoušky "trápily" řadu měsíců. Tou méně významnou… (více)