Zkušený lupič plánuje akci, která by mohla být dosud největším úspěchem jeho zlodějského gangu. Přitom se snaží vymyslet, jak se vymanit z pasti svého života i z města a zároveň uniknout agentovi FBI, který se snaží dopadnout jeho i jeho bandu bankovních lupičů. Ben Affleck nejen vévodí vynikajícímu hereckému obsazení, ale je také režisérem a spoluautorem scénáře napínavého, kriticky oceňovaného kriminálního thrilleru, který se odehrává – a často také exploduje – v drsných lokacích Bostonu. (Magic Box)

jefimyc

Ak by mal Ben v tejto zanrovke trebars Ritchieho nadhlad, tak to by som si zgustol. Oproti predchadzajucemu filmu GBG, o stupienok nizsie, proste brachu vie lepsie dirigovat a vyzmykat ako seba. ()

EVIM

Musím říci, že jsem se na nový flm B.Affleka těšil. Po shlédutí jsem si nechal čas na rozmyšlenou, jak to na mne zapůsobilo. Nevyhnu se srovnáním s Gone Baby Gone. A výsledek? Město je pro mmě slabší. Není to špatné, to určitě ne! Ale B.Affleck někde zapomněl "koule". ()

cromagnon

„Příště dejte vědět, že bude focení. Mohli bysme to udělat třeba nahoře bez, použít trochu oleje. Všechno co vás rajcuje. Každý malý dítě tady v Bostonu ví, jaký zadní antény má FBI“. Další hustá hra na lupiče a poldy. Affleck je ve své roli naprosto v pohodě. Žádný velký kreace, na mě to působí přirozeně. Celý ten bostonský underground působí věrohodně, a to je to, co mě na filmu přitahovalo nejvíc. Ta milostná linie s rukojmí mi přišla poněkud na sílu, ale úplně pitomý to taky nebylo. „Jsem si jistá, že bych je poznala po hlase“. „No, víš, bude to asi těžší, než si myslíš.“ Celou dobu film drží napětí až do výbušného finálního zúčtování. Perfektně nazvučené přestřelky. Klidně na to mrknu ještě raz. ()

duffi1

Strhujúci dej filmu človeka naozaj chytí, aj keď sa tam nachádzajú trocha "prázdnejšie" pasáže, na Afflecka sa dobre pozerá a celkom ma o tom čo vo filme robí presvedčil. Niektoré scény boli na môj vkus až moc prehnané a nezaškodilo by im viac dôveryhodnosti. ()

blackwire

Mám takové rozpoluplné pocity k tomuto filmu.Velmi dobrý začátek, ale po cca 20 minutách se děj začal ubírat tuctovitým, předvídatelným a mírně klišovitým směrem a závěr dostal znovu šťávu. Podle mě to bylo zrežírováno opravdu dobře, celkově ale na mě tento kousek moc dojem neudělal. ()

DonBraso

Naprosto precizní práce co předvedl Affleck,už to bylo hodněkrát viděné,ale přesto tady to mělo takový ten punc USA a já mu to žral i s navýkem.Milostná hra prostě musí být,škoda jenom,že postavy nebyly tak úplně dopodrobna,ale je fakt,že to bylo přesně taková směs krimi thilleru.takže velmi rád odpouštím..velmi jsem se bavil a to je důležité ()

Salgafo

Ladies and gentlemens...Přivítejte novou režísérskou hvězdu..Mr.Afflecka. Sice je to jeho druhý snímek ale vypadá to jako by tenhle kousek režíroval nějakej 50.letý mazák.. Jen tak dál. Město je tak drsne a nelítosné kde přežije jen ten nejsilnější. ()

Bobofon

Jak Afflecka jako herce vůbec nemusím, tak režie mu jde jedna radost, klobouk dolů. Pěkně napínavá a svižná jízda, to se mi hodně líbilo, díky Bene! ()

Mikecat

Tento film má všetko čo človek od filmu očakáva: ducha, myšlienku, prepracovaný neotrepaný príbeh, akciu, lásku, romantiku....hudba,kamera...super herci - proste jednotka. ()

Sticks

Tak čo sme tu mali? Dobrých scén spočítate na prstoch, hviezdu dávam hlavne za úvodnú lúpež v banke a za postavu Jema. Potom tu je FBI čo miesto spútania bije ako psov feťákov no a Ben Affleck, koho to vlastne hral? Depresívneho lupiča bánk, ktorý filozofuje, vymýšla ako správne vylúpiť banku či ako postupovať pri vypočúvaní a očividne sa minul v povolaní, lebo to občas vyzerá, že sa chce polepšiť, dáva morálne rady, no sám nemá čo rady dávať. No tak pri jednej lúpeži spôsobí trauma jednej pracovníčke a tak šupi-dubi poďme s ňou do vzťahu. Je tu pokus o drama už dakde pred polkou, svedčí o tom hudba použitá, no ale Ben si hrá celý film svojho znudeného týpka, ktorý je chladný na pohľad ako novembrové ráno. No a zabudol som, býval aj feťák. Proste všehochuť hrozne urobená, kde je vidieť, že to chlapci iba hrajú(okrem Jema, uveriťelnej postavy). Film sa tvári drsne, no nezvláda tento smer. Ak tento film oželiete o nič neprídete. ()

megajalec

Film ide v osvedčených šľapajách, čo je trošku škoda. Ako napísal niekto: Neprekročil svoj tieň. Vo všetkom. Lepší priemer, ktorý neurazí. A výborný Renner, páčili sa mi prepadnutia a nápady s nimi spojené ()

dokec

nerad davam 5* kazdymu filmu ,ale tak to hodnoceni dam i tady , a pokud se na film podivam podruhe ,pokusim se jej vice zobjektivnit ....nicmene kolik hvezd dat filmu, od ktereho jsem se neodtrhnul ani na toaletu pomalu, a ktery natocil pro me (az na GoneBabyGone) spise kazic Ben ..nicmene je videt ze se skrabe nahoru a podle me se od nej dockame jeste spousty kvalitnich snimku ,a musim rict ze se dost tesim na nejaky jeho film cca za 10 let ()

CallenG

Tak z pana neherce nám vyrostl Pán režisér, kdo by to do něj před pár lety řekl. Někdo tady dokonce psal že by se na stará kolena mohl přiblížit velkému Eastwoodovi, a je pravda že už tenhle film byl taky mix Eastwooda a Manna a bylo jenom dobře že to nebylo podáno ve velkém hollywoodském stylu (jako třeba Miami Vice) a film ze sebe nedělal co není. Bene drž se hlavně za kamerou a máš o budoucnost postaráno, tomu já věřím už teď se těším na další tvůj film. ()

Bumerang

Něco podobného už jsem viděl. Jmenovalo se to tuším Nelítostný souboj a hrál v tom nějaký Al Pacino a De Niro. A bylo to sakra lepší. Sorry, Bene. Točíš vážně pekné filmy. Ale v tomto případě to chtělo přeobsadit hlavního hrdinu a ubrat na tradičním americkém patosu. Pak by to bylo skvělé! Akorát, že... Nebyl by to zase jen Nelítostný souboj po 20 letech? ()

simoneo

Lepší akčný film, preto tie 4 hviezdičky. Inak sa ťažko k takýmto filmom nejako vyjadrovať, keď sú takmer všetky na jedno kopyto. ()

JuniorSrky

Skvěle zahrané ale především perfektně zrežírované. Tleskám Benovi. Kolikrát si říkám, když se dívam na filmy, že je to všechno takové moc umělé, přehráváné, jednotlivé scény jsou jen odříkané a není tam žádná chemie... Velké překvapení! Po delší době jsem si užil podívanou od začátku až do konce. [80%] ()

LordMack

Začalo to pěkně, ale pak jsem valil oči, jak si postavy po vteřině seznámení začali sdělovat své nejniternější pocity a zkušenosti. Nějak mi tam ta chemie nefungovala (a bohužel hlavně u ústřední dvojice). Ale pak jsem se do toho začal propadat, jak se to zamotalo a všechno to šlo do kelu. Do poslední chvíle jsem byl napnutý jak kšandy. Vážně super. ()

Jak to vypadá s novým Batmanem?

Jak to vypadá s novým Batmanem?

03.01.2017

Kdo si vyšlápne na Batmana?

Kdo si vyšlápne na Batmana?

09.09.2016

Sólový film s Batmanem stále nemá datum premiéry. Ben Affleck ho zřejmě dodá v roce 2018 nebo 2019, už teď ale známe alespoň záporáka. Čeká nás návrat Jokera nebo Deadshota ze Sebevražedného oddílu?… (více)

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby

20.08.2016

Warneři potvrdili Batmana, Marvel Spider-Mana

Warneři potvrdili Batmana, Marvel Spider-Mana

13.04.2016

Internet se momentálně raduje z teaseru Doctora Strange, tím ale comicsové zprávy nekončí. Dočkali jsme se totiž potvrzení dvou zvěstí, které fanoušky "trápily" řadu měsíců. Tou méně významnou… (více)