Zkušený lupič plánuje akci, která by mohla být dosud největším úspěchem jeho zlodějského gangu. Přitom se snaží vymyslet, jak se vymanit z pasti svého života i z města a zároveň uniknout agentovi FBI, který se snaží dopadnout jeho i jeho bandu bankovních lupičů. Ben Affleck nejen vévodí vynikajícímu hereckému obsazení, ale je také režisérem a spoluautorem scénáře napínavého, kriticky oceňovaného kriminálního thrilleru, který se odehrává – a často také exploduje – v drsných lokacích Bostonu. (Magic Box)

Lopic

Ben Affleck jako reziser fakt jede a Jeremy Renner, kteryho sem zaregistroval az diky Hurt Locker se pomale stava jednim z mejch oblibenejch hercu. A Blake Lively jen potvrzuje, ze me fakt vysira a doufam, ze nedostane roli v zadnym dalsim filmu, kterej bych chtel videt. ()

C0r0ner

Jak je Affleck špatný herec, tak je dobrý režisér a scénárista. A tím dobrý myslím skvělý. Od Města jsem vůbec nic nečekal a dostal jsem poutavé drama o zlodějích, kteří se protloukají zločineckým Bostonem. Parádní obsazení a nemilosrdnost scénáře mi celou dobu připomínali Skrytou identitu, jejíž dokonalosti se tenhle film skoro přiblížil. 90% ()

Wladi.mir

Gone Baby Gone mi přece jen sedl o něco víc. Jinak, ale špičková režie, výborná akce, ale ten Affleck jako herec...Tu hlavní postavu mohl hrát klidně Jeremy Renner a bylo by to o třídu lepší. ()

campix

Nijak jsem si nezamiloval Bena Afflecka jako herce, tak mi to stoprocentně vynahrazuje v roli režiséra. Nebojím se říci, že zde máme krimi tohoto roku, i když je Město emociálně slabší a méně vybroušené nežli jeho předchozí snímek Gone Baby Gone. Do mého podvědomí se stále více dostává Jeremy Renner, který je zde vynikající. Celkově téma a scénář je velmi zajímavý až na konec, který by mohl být více rozvedený, působil na mě takovým nedodělaným dojmem. Jako by už to chtěli mít za sebou. To ovšem nic nemění na tom, že The Town je jeden z nejlepších snímků tohoto roku. ()

sulimo

Fakt jsem čekala víc, akční scény jsou sice super, ale ta romantická stránka mi to nějak kazila. Obešla bych se bez ní, ale bez ní, by to byl film o ničem, takhle je to film skoro o ničem, prostě to na mě působí děsně zbytečně a ohraně a dost divně spatlaně. Tím netvrdím, že je Affleck špatný režisér, ale pro příště by to chtělo zfilmovat něco zajímavějšího. Škoda, očekávám, že na to brzy zapomenu a už teď je mi to líto. ()

Flynn

Kvalitní krimi/thriller. Sice trochu předvídatelné, ale nemění to nic na tom, že to byl precizně natočený kousek, na který se mile rád kouknu ještě minimálně jednou. ()

Pajky3

V tom klukovi Afflecků vážně něco bude. a to nejen jako v herci, ale hlavně jako v režisérovi. Určitě si nezaslouží, aby se lidi od jeho filmů zvedali jako Homer Simpson při promítaní jeho filmu v kině v jedné z jeho epizod. Příjemný obsazení, Renner se mi v krátké době líbil ve filmu už podruhý. Rebecca Hall byla sympatická a samotný Ben válel. Všechna přepadení byla udělána skvěle. A velké plus za konec ()

Dannysek4U

herec je to furt straslivej, ale rejzovani mu vazne jde. Snad to jen chtelo trochu prostrihat, hlavne v prvni pulce, trosku zbavit zbytecnyho placani, a za sebe bych jeste trochu vic protezil samotnej Charlestown, protoze tam byl atmosferickej potencial jako hovado...bla bla... kazdopadne jakmile dojde na akci, trima to Affleck vyborne. A trebaze pomucky ve stylu piskani v usich po hlukovym granatu pusobej trochu lacine, funguje to na vybornou. Moc fajn, moc fajn vec. ()

Gaaron

Sakra, ten Affleck se mi snad ještě prorežíruje do TOPky, nebo co... (těch 5 je dost slabých, silné 4 by byly objektivnější, ale co už, říkejme tomu přivřené oko za Rebeccu Hall... a za tu nádhernou scénu, kde vylezou z auta a koukají na cajta) ()

magnolia

jako affleck by měl asi zůstat u režírování. a psaní scénářů - "nějaké to" klišé se tam sice objevilo, ale nenudila jsem se ani minutu. a renner je king! ()

Andre3000

Ben Affleck i Rebecca Hall mě opravdu překvapili a to hlavní, především přesvědčili. Rozhodně nemůžu říct na adresu filmu nic negativního. Mělo to spád, myšlenku i zajímavý konec. Filmy o vynalézavých a protřelých zlodějích, kteří zároveň řeší svá osobní dilemata půjdou vždycky na dračku, když e jich dobře někdo ujme a Affleck to dokázal. ()

agathon

Přiznám se, že mě to nevzalo tak, jak jsem čekal (a doufal). Velice efektně a přitom uměřeně natočené, záměrně zhusta odkazující k mému oblíbenému HEAT, ale nakonec zůstávající daleko za Mannovým filmem. Problém je podle mě už ve zvolené dramaturgické kostře. Zatímco HEAT stálo na souboji dvou v zásadě stejně silných, charismatických, působivých, do detailu dotažených (a v neposlední řadě i opravdu sympatických) postavách, tady nemá ústřední hrdina vlastně žádného skutečného protivníka. Z nějakého záhadného důvodu je tenhle nedostudovaný zlodějíček svým způsobem génius, z ještě záhadnějšího důvodu mu neuvěřitelně snadno podlehne dívka z úplně jiné spol. vrstvy (ba sociálního vesmíru jako takového) a navíc to všechno balí neoddiskutovatelně "happyendovský" háv... Na drsnou, na dřeň jdoucí krimi-řežbu (jako právě HEAT) je to moc učesané. Na melodrama z podsvětí zase málo romantické a "citlivé". Sumasumárum tři hvězdičky. ()

kusper

Z Bena Afflecka se rodí podobný člověk "od filmu" jako je Clint Eastwood. Proč se tento film nedostal do českých kin? ()

Wormboy

Ben Affleck sa poucil a oproti sice vydarenemu, no zbytocne sentimentalnemu Gone Baby Gone, ubral paru a zameral sa na to, co je pre film dolezite. The Town je remeselne kvalitnym snimkom, ktoremu nerobi problem akcia, drama, no ani striedma romantika, co je fakt pozitivne. Negativne vsak vidim pre mna moralne diskutabilni zaver, ktory mi zase raz pripomenul zabehane kolesa nasho sveta, ktory zabuda skor akoby mal...inak spokojnost. 3,5/5* ()

Yorkcz

Affleck po delší době udělal film na který se dá pořádně koukat s tím že si ho můžu pár krát do budoucna pustit znovu protože mně bavil, hlavně se mi líbily ty převleky u těch loupeží. ()

J0hny5

Film o lásce a osudu, jsi to, kde se narodíš a málo komu se povede změnit svůj osud. Dobré herecké výkony, dobrá akce, slušný příběh, velmi dobré zpracování a dobrý závěr. Celkem spokojenost. 80% ()

zette

Rezie je vyborna, stejne jako akcni sceny. Nic nemam proti nametu, chybi mi ale motiv hlavniho hrdiny, PROC se tolik zamiloval do one bankovnice? Jinak je film pro me celkem zklamani, malo akce, hodne ukecane a velmi staticky Ben Affleck (alespon ten pred kamerou). ()

necisty

Akčňák, který se s ničím nesere. Zpracování je na vysoké úrovni. Vlastně mě to každou chvíli něčím překvapovalo, vždy jsem si myslel, že už nemají jak uniknout a zas nic:). Zajímavá je i zápletka, která je na druhou stranu i dost hloupá... vzhledem na vysokou inteligenci hlavní postavy. Inu srdci neporučíš, jak se říká. Ale ten závěr ač byl hodně atypický, a to je v případě akčňáku z USA neuvěřitelné pozitivum, tak mě zklamal. Spoil: Nebo zklamalo mě to, že prozradil místo konání ženské, na které mu vůbec nezáleželo, to je vzhledem na ostatní propracovanost prostě blbost! ... trochu to lépe zaobalit a s 5 hvězdami bych neměl problém. ... Souhlas s Malarkeyem, hlavně v případě těch 3 jmen:). ()

Jak to vypadá s novým Batmanem?

Jak to vypadá s novým Batmanem?

03.01.2017

Kdo si vyšlápne na Batmana?

Kdo si vyšlápne na Batmana?

09.09.2016

Sólový film s Batmanem stále nemá datum premiéry. Ben Affleck ho zřejmě dodá v roce 2018 nebo 2019, už teď ale známe alespoň záporáka. Čeká nás návrat Jokera nebo Deadshota ze Sebevražedného oddílu?… (více)

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby

20.08.2016

Warneři potvrdili Batmana, Marvel Spider-Mana

Warneři potvrdili Batmana, Marvel Spider-Mana

13.04.2016

Internet se momentálně raduje z teaseru Doctora Strange, tím ale comicsové zprávy nekončí. Dočkali jsme se totiž potvrzení dvou zvěstí, které fanoušky "trápily" řadu měsíců. Tou méně významnou… (více)