Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiální text distributora)

LadyNicole

Hned na začátku musím podotknout, že jsem absolutní antifanoušek Twilight. A možná i tohle je důvod, proč se mi tak líbilo tohle. Jasně, byla to hovadina neskutečného kalibru, ale já se docela bavila... Asi to není nejpovedenější parodie a celé to mělo mnohem větší potenciál, ale Edward na segwayi mně odrovnal.... ()

Lenka H.

Parodie na jiné filmy sice často sleduji, ale jen málokdy mne nadchnou. Tady se mi moc líbilo, že herci měli přesně nastudované výrazy postav ze Stmívání a dokázali je nádherně ještě zvýraznit. Je tam spousta gagů, které mě rozesmály. Prostě jsem se pobavila. U parodií na více filmů je vždy nutné znát všechny, ale tady byly na ostatní filmy a seriály pouze narážky, takže stačí jen vědět, že existují (Vampire Diaries, True Blood, Superdrbna) nebo kdo tam hraje (Dear John). ()

A.Carnahan

3 hvězdičky za obří kaktus, Black Eyed Peas a Jonas Brothers.. škoda toho nehorázného kýče. Tihle dva prostě občas neví kdy přestat. ()

wild_angel

Tento film som si pozrela na doporučenie kamaráta, takisto náruživého čitateľa kníh od Meyerovej. Kedže dobre poznám knihy i filmy zo ságy Twilightu bola som dosť zvedavá. Na počudovanie som sa dobre bavila. Scény sú ozaj krásne sparodované a vtipne podané. Hlavná predstaviteľka by si podľa mňa zaslúžila oskara za to ako stvárnila tie prihlúple gestá a mimiku Stewart. Ale odporúčam pozrieť len tým, čo o upírej ságe niečo vedia, lebo inak je film asi ťažšie pochopiteľný a nedostaví sa žiadaný efekt. ()

D3NJI

Jako všechny paride se tahle vyvedla. Matt Lanter je dobrý herec, ale měl by hrát jen v parodiích. Nejvíc, co se mi líbilo, bylo, že tam je i Black Eyed Pease :D Dávám ***** ()

dede666 odpad!

Odpadem velmi šetřím a snesu hodně. U parodie snesu jakoukoliv míru trapnosti i nechutnosti, ovšem tady chybí vtip. Je fakt, že lze jen těžko parodovat parodii. ()

BigJohn02

Docela jsem se pobavil. Bylo to skoro tak srandovní jako originální Twilight Shitaga, jen s tím rozdílem, že tady byla hezčí hlavní hrdinka (o jejím mnohonásobně širším hereckém výrazu netřeba diskutovat). Nejzábavnější postava: Vlkodlak s dlouhým ocasem a psím čumíkem a ušima. ()

Ladis81 odpad!

Hm..já se zase neskutečně nebavil. Rejža asi lovil bobříka trapnosti.Kdyby se aspoň...aspoň držel příběhu z originálu....přitom by se z toho nechala udělat srovnatelná,ne-li lepší hororová parodie než bylo SCARY MOVIE. ()

Jeffic

bacha spoiler :D Mám děsivou chuť si něco zakousnout a myslím že víš co mám nejradši. křupky . :D to mě fakt dostalo ()

Mia_Wallace

Když máte v sobě omamné látky a okolo sebe další stejně "omámené" kamarády, je tohle ta nejlepší volba pro deštivé sobotní večery.Prosmáli jsme se celým filmem.Nejvíc se mi líbilo parodování toho, co předvádí Stewart a Pattinson v originále. ()

Dancour

Kdo neviděl první a druhý díl Stmívání ten to nemůže pochopit.Tohle byla hodně vtipná parodie a asi to bylo jak by to bylo ve skutečnosti. ()

Rrena

Jako já ani nechápu hodnocení jako odpad! či tak málo hvězdiček, mě film neskutečně bavil, samozřejmě musíte vidět první dva díly Twilight, ať to můžete pochopit a také se nasmát. Scéna, kdy z Jacoba měl být velký vlk a místo toho je čivava, nebo Black Eyed Peas či jiné humorné pasáže, tak ty neměly chybu. Možná co bych vytkla je trochu pomotaný konec, kdy začnou závěrečné titulky a každý normální divák film vypne, ale film ještě pokračuje po chvilce, sice jen krátká pasáž, ale celkem důležitá. Podoba a gesta herců mě velmi překvapila, jak jsou totožná s herci v originálním snímku. ()

Abin_Sur

levná a trapná napodobenina twilight ságy. Né že by twilight za něco stála, ale tohle, tohle je zkrátka brak až na několik málo celkem vtipných scén, které se objevují pouze na začátku ()

vena199204

Na to, jací jsou ti dva břídilové, je Vampires Suck docela dobrá podívaná. Zvášť pro mě, protože jsem si dal bobříka odvahy a přetrpěl všechny díly Twilight ságy. Kdo tento humus neviděl a dal Vampires Suck odpad, nechť si dá facku. ()