Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiální text distributora)

Stupet

Twilight sagu sice miluju, ale tahle parodie se mi líbila. Jen je to jeden z těch filmů, který mi stačí vidět jednou. ()

AltairAhad

Na zabití jednoho večera to ujde. Vtipné je to jen místy a to se někdy i člověk musí donutit k tomu smíchu. Někdo si řekne: "Still a better love story than Twilight." a někdo to zase vypne aniž by si myslel cokoliv a jednodušše na tuhle slabší "komedii/parodii" zapomene. ()

Kivis

Vtipnější než jednička, ale na dvojku Stmívání zkrátka nemá a na trojku zřejmě taky ne (aspoň podle toho kousku, co jsem viděl v TV). Když se u předlohy zasmějete víckrát než u parodie, tak zkrátka vyšší jak průměrné hodnocení dát nelze. Každopádně pár dobrých vtípků se našlo, ale nic extra originálního, při čem bych smíchy padnul pod stůl. ()

ProsteEmily

Není to sice žádný velkofilm ale je to super parodie na Twilight!!! (kterou nemám ráda) Hlášky super, ale musíte znát originál abyste to pochopili. Doporučuji všem kdo nemají v oblibě Twilight a chtějí se pobavit. :)) ()

xxxLussyxxx

Strčte si někam ty odpady. Podle mě nejlepší parodie. A to jsem stmívání ani neviděla. Já se bavila a to je hlavní. Za mě prostě 100% ()

pan_Bily

Opět potvrzení, že parodie už nejsou co bývaly a že mají klesající tendenci. Jedna hvězda za pár výborných seků, kterých je bohužel dost málo. Fenomén jako Twilight si určitě pradoii zaslouží, ba přímo si o ní říká. Ale dalo se z toho vytěžit víc. Přijde mi to, že se řeklo "twilight musí mít parodii" a hurá na to, hlavně rychle. ()

pivson22

Tak tahle parodie se opravdu moc nepovedla. Když jsem tento film viděl poprvé, myslel jsem si, že to bude zdařilá parodie na Twilight Ságu. Opak je pravdou. U filmu jsem se zřídka kdy zasmál, a tak jsem byl nakonec rád, že jsem ho dokoukal až do předvídatelného konce. ()

LejdyFajfka

Parodie na Stmívání několika scénkami pobavila a rozesmála. Je tam řada vtipných detailů. Pár záběrů je však zbytečných. Některé narážky asi mnoho českých diváků nemůže pochopit a docenit. Potenciál, který na zparodování nabízí původní filmy, ale zdaleka nebyl využit naplno. Mohl to být mnohem větší nářez. Chválím představitelku Beccy za excelentně věrné kopírování mimiky a výrazu Kristin Stewart. ()

Veronixxx

Náhodou, povedená parodie plná všech kýčů a kameňáků, který do takovýhle parodie patří. U mě to účel splnilo. ()

DrahciiiRe

Podruhý bych to vidět nechtěl, ale na jednorázový večerní obveselení Tupíři celkem poslouží. Parodie jako vyšitá, která od první chvíle silně pálí do Stmívání, kterého se drží zuby nehty. Chvílema jsem se i dost zasmál a popravdě, více jsem od toho přece ani nečekal :) ()

Pythonator

Jednoznačně nejlepší díl Stmívání. Připadá mi nejméně trapný a docela jsem se u něho bavil, narozdíl od ostatních epizod. ()

soukyd33

Tak určitě se zasmějete. 🤣 Komedie účel splnila. Každá scéna se otočí vždycky o 180 stupňů. Hádám, kdo je tu větší predátor. 🤣 Film vám nic nedá, ale udělá vám díru do hlavy. 😁 Některé scény jsou povedené, ale ty hlášky do toho. Hlášky jako: " já tě chci sníst" "to je dobře, moc kluků mě nežere" 😀👍 Poznámka: Nic neberte vážně. 😁 Hvězdiček 3 ()

ronyyy

Na jednu stranu neuvěřitelně infantilní a tupý, ale zároveň jsem se v některých částech neubránila záchvatům smíchu. Jinak řečeno je to tak blbý až je to dobrý. Bohužel jen asi první polovina, zbytek už se jenom pomalu vleče. ()

ondyGAMESTV

Další předvedení toho, že parodie jsou ten nejvíc nedoceněný žánr. Nasmál jsem se bohatě, odkazy a vtipy slušné, casting suprový, oblečení jak vytržené z Twilight ságy. Chybělo tu jen více propracovanějších vtipů 🧛‍♂️ 80% (recenze z 08.04.2023) ()