V roce 2089 archeologové Elizabeth Shawová a Charlie Holloway objeví nástěnnou malbu v jeskyni ve Skotsku, která se podobá několika dalším malbám jiných kultur. Elisabeth a Charlie považují postavy na nich ztvárněné za Stvořitele lidí z jiných planet. Stárnoucí boháč Peter Weyland financuje výpravu vesmírné lodi Prometheus na vzdálenou planetu LV-223, z níž Stvořitelé údajně pocházejí. Na palubě cestuje skupina vědců, Weyland, velitelka mise Wickersová a android David. Prometheus přistane na opuštěné hornaté planetě, kterou posádka začne zkoumat. Naleznou zde válcovité nádoby, kamennou sochu humanoidní hlavy a neznámé bezhlavé tělo, o němž se domnívají, že patřilo jednomu ze Stvořitelů. Vědci najdou i další těla, což je přivede k domněnce, že Stvořitelé patrně již vymřeli. Členové posádky Millburn a Fifield se rozhodnou vrátit zpátky na loď, ale cestou se ztratí. Spustí se draslíková bouře, expedice musí být přerušena a posádka se vrací na loď. David tajně vezme jednu z nalezených nádob, v nichž se nachází tajemná tekutina. V lodní laboratoři je objevena shoda mezi DNA Stvořitelů a lidskou DNA. David zkoumá válce s tekutinou a její vzorek nepozorovaně přimíchá Charliemu do pití. Krátce poté se spolu Charlie a Elizabeth vyspí. Mezitím hadovité zvíře zaútočí na ztracené vědce Millburna a Fifielda. Millburn zemře a Fifielda pohltí temná tekutina. Při dalším průzkumu planety David objeví další tělo Stvořitele, tentokrát ovšem přežívajícího ve stázi, a spolu s ním i vesmírnou mapu, na které je zvýrazněna Země. Mezitím se u Charlieho projeví příznaky neznámého onemocnění a znetvoří mu obličej. Wickersová odmítne ho dále držet na palubě a upálí ho plamenometem. Testy ukážou, že Shawová je těhotná, ovšem v jejím těle je ukrytý mimozemský zárodek. Pomocí chirurgického robota se podaří zárodek z jejího břicha vyoperovat. Shawová poté zjistí, že Weyland se chce setkat s posledním žijícím Stvořitelem, aby ho zachránil před blížící se smrtí stářím... (TV Prima)

akisha

Ha ha, copak jste všichni čekali od Scotta? A že nás vypekl, co? Možná to neudělal schválně, kdo ví. Každopádně mě ten hype mírně minul, pak jsem na ten film úplně zapomněla a až teď mě napadlo, že bych se možná mohla podívat. Už podle modrý barvy jsem čekala průser. Tak hned od začátku jsem radši moc neřešila, jestli to bude filozofickým obsahem či sděleným poselstvím vážně na 100%. Takže jsem rovnou užívala ty dávky atmosféry, brilantních scén a nápadů, mimozemských stvoření, hudby, zvuků a hlavně tajemna. Noomi Rapace sice není Sigourney, ale odehrála svou vlastní variaci na tu postavu a byla boží. Ještě víc boží byl Michael Fassbender, u něj škoda slov. Jen Charlize Theron tentokrát nedostala dost prostoru, škoda. Zkrátka - nějakým zázrakem mě to vůbec nenakrklo, ale krásně pobavilo a zabavilo. Neřadila bych to do stejný ligy jako Vetřelce, ale pokud na to pohlížím jen jako na sci-fi film, tak se povedl. Bohužel je to prequel k Vetřelci a bohužel ho režíroval Scott. Kdyby Promethea takhle natočil nějakej neznámej trouba a nemontoval do něj Vetřelce, vsadím se, že by se pohyboval v červeni. Ale to jsou jen spekulace. Od Promethea se čekalo holt příliš. ()

Falko

Presne ako som ocakaval, zaciatok bol velmi zaujimavy, krasna kamera, vizualny zazitok hned v uvode filmu. Urcite k tomu dopomohlo aj 3D. Ako divak som ocakaval velku napinavu vypravu a aj ked to trosku dlhsie trvalo, kym sa tam nejaka priserka objavila, dockal som sa a druha polovica filmu mi dala porciu, aku som ocakaval. Hudba mi nijak v pamäti neutkvela, len si pamätam trosku melodiu, ktora akoby mi naznacovala skor nieco nadejne, ale to uz v druhej polovici filmu neplatilo. Priznam sa, ze som cakal po zavere filmu trosicku viac, ale nie je to dovod, aby som bol nejako moc sklamany. Taktiez ma potesil zaver filmu, ktory mi dal naznak na pokracovanie. Inak porovnavat tento film s prvym VOTRELCOM (1979) len preto, ze ho natocil ten isty reziser si myslim nie je uplne v poriadku, bolo to ine obdobie a iny scenar, za to mal na rok 1979 skvelu dusnu hororovu atmosferu, ktoru sa ani dnes nepodari hocijakemu reziserovi napodobnit, nie to este Ridleymu. Vzdy u mna plati pravidlo, ze ak si chcem nejaky film po prvom pozreti pozriet znovu, ma odomna minimalne 4 hviezdicky a Promethea si urcite druhykrat vychutnam este viac. ________ Noomi Rapace - (Elizabeth Shaw) +++ Michael Fassbender - (David) +++ Charlize Theron - (Meredith Vickers) +++ Idris Elba - (Janek) +++ Guy Pearce - (Peter Weyland) +++ Logan Marshall-Green - (Charlie Holloway) +++ Sean Harris - (Fifield) +++ Rafe Spall - (Millburn) +++ Patrick Wilson - (Elizabethin otec) +++ Produkcia: Walter Hill, Ridley Scott, Tony Scott +++ (Videl v 3D kine 14.08.2012) +++ ()

viperblade

Zhlédnuto v originále v 3D. Už je to přes týden, co jsem se vrátil z půlnoční premiéry a až dnes se zde odvážím něco napsat. Na Promethea jsem se opravdu těšil, Ridley je pro mě sci-fi Bůh a když oznámil návrat k filmu, jež ho proslavil, byl jsem zpočátku nervózní, abych pravdu řekl. Nicméně sledoval jsem vše ohledně filmu (castingy, natáčení, nové fotky či trailery jsem měl zhlédnuté snad stokrát) a byl jsem čím dál tím víc přesvědčený, že tohle bude bomba. Byl jsem strašně rád, když Ridley obsadil Noomi, (ta holka je skvělá!) Idrise (oblíbence z The Wire) a Charlize. Byl jsem nadšený každým novým trailerem či fotkou z natáčení. A pak konečně přišel ten velký den kdy já a partička kámošů jsme vyrazili na půlnoční promítání. Po jeho skončení, musím přiznat, byla většina mých kamarádů zklamaná, jen pár lidí bylo (stejně jako já) nadšených a tohle nechápu proč. Prometheus je parádní film, který ukazuje, co dnešní technika dokáže (scéna, kdy je David poprvé ve skryté místnosti a aktivuje "hvězdnou mapu", je geniální) a jak Ridley přemýšlí. Nesnaží se odpovědět na otázky, které film sám pokládá (když oni vyrobili nás, kdo vyrobil je?) spíše se nám film snaží sdělit, že pokud se vydáte hledat odpovědi, někdy se vám holt nemusí líbit, co najdete… Jak říkám, já byl spokojený a dostal jsem přesně to, co jsem chtěl. Jediná věc, která mě na filmu zklamala, byl až moc průhledný scénář, viz dvě naprosto zbytečné dějové linie s SPOILERY!!! "jsem jeho dcera" (to tohle opravdu může někoho šokovat? To jsem opravdu jediný, kdo tohle věděl už od první scény, kdy Charlize vlezla na plátno?) a "hele, kdo žije" (to se zkrátka moc nabízelo…) KONEC SPOILERŮ! Jinak vše, od zde tolik kritizovaného soundtracku až po geniální herecké výkony v čele s dokonalou Charlize a neméně skvělým Fassbenderem, mě uchvátilo. 90 %. ()

castor

Neustále jsem čekal na rozjezd, který nepřicházel. Celé je to velmi hezky zabalené, ale bohužel to vyčkává i třeba deset patnáct předlouhých minut na nějakou oku lahodící scénu, ba dokonce myšlenku. Ty jsou možná nadhozené, ale kvůli prapodivnému scénáři nijak rozvinuté. I Vetřelec byl svým způsobem jednoduchý kousek, jenže založený na premise „strach z neznámého“. Vyšponovaná divácká očekávání kazí vlastně skoro úplně všechno. Ze sci-fi revoluce se postupně stává pompézní zbytečnost, absolutně negradující, plná nudných debat o bohu a smyslu bytí a nedořečeného. Vitální Ridley Scott pouští na scénu hodně nezajímavé postavy (naštěstí je hrají esa jako Charlize Theron nebo Michael Fassbender), otravuje filosofickými náběhy, těší brakovými momenty v podobě přerostlých „žížal“, rozežírání obličejů nebo samooperací. Výsledek je přinejmenším rozpačitý. Prometheus přesto na jedné frontě dokonale zvítězil. V té marketingové. PS: O DVD do mé sbírky bych prosil pouze v případě, kdyby mi ho osobně domů donesla Ch. T. ()

ClintEastwood

Kvalitní přírustek do Alien(s) univerza. Přesně třicet let po futuristickém sci-fi trháku Blade Runner, vstoupil Ridley Scott zpět do žánru, který mu jde nejlépe a vypadá v jeho podání jako krásný obraz malovaný skutečně osobitým umělcem. Prometheus je vizuálně téměř dokonalý (tady se Scott opravdu nezapře) a našemu zraku se dostane špičkového zpracování, ve vskutku luxusním balení. Herecké obsazení je též ucházející, atmosféra navozena také solidně a hudba napíná, takže - colu a popcorn na klín, nohy na stůl a hurá na LV-223! ()

Rogue

Mnohaúrovňový fail, ve své demenci naprosto odzbrojující. Hloupé charaktery jsou ospravedlněny úletovým žánrovým zlomem v polovině (Sunshine), radost z prozkoumávání neznámého ničí holografické záznamy a naprostá nesoudržnost je zalepená slizem. Krom taškařice na úrovni Cave za dvě stě mega nenabízí víc, než ukázkový příklad marketingu. Jediná otázka je, proč se to proboha pokouší tvářit hluboce, když se sekera nachází v záchranném modulu, zásoby kyslíku se chovají jak náboje v Arnoldově kvéru a jediný správný směr útěku je přímo za nosem. Celou dobu mě stejně nejvíc zajímalo, proč mají všichni tak divné spodní prádlo. Jsem tvá dcera, Luku. ()

Véča

"Za tento čin Zeus vymyslel strašlivý trest: Nechal Prométhea přikovat ke skále v pohoří Kavkaz a čekal, kdy se Prométheus začne za svůj čin odprošovat. Prométheus se však neodprosil, a tak za ním Zeus poslal orla Ethona, který Prométheovi každý den vyrval játra. Ta mu pak do druhého dne dorůstala a orel měl po 12 generací co jíst." ()

CANNIBAL odpad!

Správně by se to mělo jmenovat Prometheus, aneb Scottův pád na držku. Co tohle sakra vůbec mělo být?! To je snad nějakej zlej vtip, ne?! Nebo jsem já někde jinde. Na tomhle filmu je špatně úplně všechno. Počínaje hrozným scénářem od Damona Lindelofa, kterýho doplňuje tupec s předchozím, předpotopním filmem 'Kovbojové a vetřelci' (blbí taky je, že se to po stylový stránce, hodně k němu blíží a to dokonce sviňským krokem) , až po mizerný herecký výkony, téměř všech zúčastněných. Dlouho jsem váhal, zda si mám tenhle film vůbec pustit. Nenašel jsem ale naprosto nic, co by stálo za udělení alespoň jediný hvězdy, kterou dávám zpravidla za snahu. Od celé ságy vetřelců jde úplně obloukem, navíc s velkou nelogičností a ke všemu nízkým ratingem. Diváka zblbne už jen faktický porovnání techniky a zázemí lodě. Takže mi vlastně připadalo, jak kdyby se děj měl odehrával až v daleké budoucnosti, než-li v minulosti. S ohledem na ságu Vetřelce je to hanba a urážka celé tvorby. Nechápu vůbec jak tvůrci mohli vymyslet vetřelce, který má květák ve tvaru trojúhelníka. A tak bych to tu mohl dál a dál všechno rozepisovat, tyhle všecky kekely, až by tu byl z toho telefonní seznam. Ale na tohle to nervy fakt nemám. Prostě je to hrozný ostudný shit, který vůbec nikam nepasuje, co mám víc povídat. Opravdu velký zklamání a mrzí mě, že se do tohohle Ridley Scott vůbec pouštěl. ()

D.Moore

Ještě na žádném Scottově snímku asi nebylo tak moc poznat, kolik v něm chybí děje. Doufám proto, že se dočkáme režisérské verze Promethea, která dá více prostoru zejména kapitánovi Janekovi, a která snad do filmu taky nějak zakomponuje mladší "verzi" Petera Weylanda, protože jinak může být obsazení Guye Pearce, skrytého v (sice dokonalé) latexové masce starce nad hrobem, leckomu proti srsti. Čili za tyhle dvě věci strhávám z absolutního hodnocení jednu hvězdu... A budu velice rád, když ji po delší verzi přihodím. Prometheus by si totiž plný počet zasloužil. Ne, není nijak převratný, rozhodně nejde o novodobou 2001 (na kterou odkazuje v úvodu), ale je to setsakramentsky poctivý sci-fi film, který tady dlouho předlouho chyběl. Ridley Scott má stále ohromnou formu a při sledování všech těch krásných obrazů se člověk prostě musí usmívat, protože je vidět, jak si s nimi jejich tvůrce vyhrál. Digitální efekty používá s mírou, akci, která by v podání jiných režisérů byla jistojistě roztřesená a plná střihů a pokud možno i stroboskopických záblesků, točí Scott přehledně a stále napínavě, totéž lze říct o scénách prozkoumávání pyramidy a samozřejmě i o dvou lahůdkách - setkání s "hadem" a "samooperaci". To jsou tak úžasné momenty, že se mi při nich chtělo skandovat Scottovo jméno. Pokud jde o herce, Michael Fassbender je vážně extratřída - hraje velice suverénně, ale zároveň se nestane, aby strhával všechnu pozornost na sebe. Noomi Rapace mám stále raději (úžasný výkon) a Charlize Theron jsem její chladnou velitelku věřil taky se vším všudy. Co se týče hudby, Marc Streitenfeld ani Harry Gregson Williams samozřejmě nejsou Jerry Goldsmith, ačkoliv jsou na to dva, nicméně atmosféru vyčarovali dobrou a proti jejich soundtracku žádné zvláštní výtky nemám. Takže čtyři a kousek. Šup sem s režisérskou!__P.S. Zasazení do vetřelčího universa je bezproblémové. Dozvěděl jsem se spoustu nových zajímavých věcí... A nakonec mi ani nevadilo, že děj Vetřelci přímo nepředcházel.__P.P.S. Že bude ve filmu tolik narážek na mého nejoblíbenějšího z oblíbených Lawrence z Arábie, to jsem vážně nečekal._P.P.P.S. Začínám věřit tomu, že ta záhada s obsazením Guye Pearce není jen tak... A že na nás čeká nějaká Scottova kulišárna. ()

MM_Ramone

Ako sa hovorí: Kto umí, ten umí... No a skúsený americký režisér Ridley Scott stále umí točiť prvotriedne kinohity. Autor úspešných snímkov ako sú napríklad "Votrelec", "Čierny jastriab zostrelený" či "Gladiator" si do svojej kreatívnej filmotéky pripísal ďalšiu pecku. "Prometheus" sa v rámci žánru sci-fi zaradil medzi kultové diela kinematografie. Disponuje mrazivou atmosférou, dokonalými trikmi a ohromujúcim vizuálom. Herci, scenár, kamera, strih, hudba a v neposlednom rade i réžia sú ukážkou vysokej filmárskej profesionality. ***** ()

Dan9K

Rozhodně nejde ani o zklamání ani o žádnou velkou událost. Částečně se Ridleymu povedlo opravdu dobré sci-fi. Bohužel jako celek film nefunguje, jak by mohl, neboť ho zabíjí několik věcí. Velmi nepovedená hudba (až na odkaz hudby z Vetřelce samozřejmě) je tím nejsmutnějším. Tenhle žánr totiž vytvořil ty nejodvážnější soundtracky historie a je napováženou, že nýmandi jako je Streitenfeld a Harry-Gregson Williams byli schopni kromě vaty vytvořit pouze jednu pochybnou melodii, která by se hodila spíše na uvítanou do Jurského parku nebo při nejlepší vůli do Star Treku. Těžká žánrová klišé ruku v ruce s celkově hloupým vyzněním či přílišná zbrklost v závěru jsou dalším problémem. Bohužel není Prometheus inteligentním sci-fi s přesahem, přestože tu jisté náznaky jsou. Vetřelec sice taky nebyl kdovíjak intelektuální podívanou, byl však natočen geniálně, člověk se u něho necítil trapně a byl nervydrásající. Nervydrásající je Prometheus zčásti také. Zejména však díky tomu, že žádné kladné postavě nelze moc fandit, jelikož jedna brzy "odejde" a druhá neustále akcentuje svoji víru. Zbytek ansámblu je nevýrazný, naprosto stupidní, nebo se mu nedá věřit (Charlize Theron a Michael Fassbender podali vynikající výkon). Spojitosti s Vetřelcem mě naopak velmi potěšily a užíval jsem si je. Samotný závěr má sice svojí logiku, je ale natočen naprosto zbytečně jako rádoby šokující závěr v animal hororech. Síla filmu spočívá také ve vizuální stránce. Je třeba ocenit celkovou architekturu a design okolí. Ztvárnění pyramidy bylo velmi sugestivní. Potěšil mě rovněž hadovitý mimozemšťan, mám velmi rád, když se ve sci-fi objeví nehumanoidní entita. Bohužel však málokdy jsou něčím jiným, než jen strojem na zabíjení, čemuž se nevyhnul ani Ridley. Samotní Space Jockeyové potěšili. Byl jim dán rozhodně větší prostor, než jsem čekal a divák se dozvěděl mnoho věcí, stejně jako mnoho dalších otázek. To se však dalo s těmito scénáristy čekat. Základní příběhová linie mi přišla docela povedená, problém je především v necitlivém střihu, v přílišné účelovosti a stupiditě dialogů a pochybné motivaci postav. Ridley Scott zůstal na půli cesty, přesto se v té současné sci-fi bídě jedná o velkou událost a rozhodně se těším na dvojku, bude-li. A otázka na závěr, která by mě skutečně zajímala: opravdu se nedá v atmosféře se třemi procenty CO2 dýchat? ()

kulyk

Rád bych do budoucna obdržel několik odpovědí na otázky, které zde nemohu zvěčnit bez krutého spoilerování. Zhlédnout film je samozřejmě dobrý nápad, ovšem nejasnosti mi tak nějak bouří hormon. Ku zcela nutné dvojce poznamenám pouze fotbalovou terminologií: Už se veze vlastenec, saláti. ()

Hild

Opravdu velké zklamání, které mě bude mrzet ještě hodně dlouho a jak to tak tady čtu, nejsem jediná. Přitom to tak dobře začalo, celá první hodina je naprosto skvělá, úžasná atmosféra, tolik skvělých témat, které šly tak dobře rozehrát, jenže co znamenala ta druhá polovina? Všechny ty zajímavé myšlenky, které tvůrci nakousli v první polovině, úplně zmizely a najednou vše přestalo dávat smysl. Film se přepnul do béčkového hororu s naprosto nepochopitelným chováním postav. A ten vrchol, ke kterému celý film směřoval? Jediné, co jsem si pak řekla, bylo: "To bylo vše?". Pro mě to teda vrchol určitě nebyl a cítila jsem se ochuzená jako už dlouho ne. Samozřejmě, technicky je to brilantní a někdo by mohl říct, že jde pořád jen o blockbuster, tak je potřeba vypnout mozek a vychutnat si film se skvělými efekty, výbornou hudbou a několika mrazivými momenty, jenže když tvůrci na začátku nakousnou věci jako samotnou podstatu života, víru a pak se na to úplně vykašlou, tak nemůžou chtít, aby divák přemýšlel jen půlku filmu. Tohle Ridleymu nevyšlo a odpouštět se mu bude jen těžko. Nejlepší na filmu je opět výborný Michael Fassbender. ()

Spooner

Aneb jako dokáže mistrovský režisér zachránit idiotský scénář. Jakoby se totiž scénáristé nemohli rozhodnout, zda točí nový film mimo Alieny nebo prequel a tak vzniknul příběhový miš maš nedávající smysl s debilně se chovajícími postavami. Díky Ridleyemu se ale budeme za hlavu chytat podstatně méně, než bychom mohli u někoho jiného. Režijně je to totiž opravdu výborná, v některých scénách opravdu hodně napínavá, podívaná. A ty prachy jsou na tom taky hodně vidět. Neselhávajíc Fassbender si dává zbytek herců ke svačině a sekundovat mu jakž takž dovede jenom Noomi Rapace a Idris Elba. I po těch smíšených ohlasech je to stále silný sci-fi nadprůměr. I když na druhou stranu, si mohl Ridley ten scénář z okolí Vetřelců pohlídat víc.70% ()

Davies182

Ano, minimálně ve dvou okamžicích se opravdu nelze vyhnout nesmyslnému protáčení očních bulv nad činy některých postav, stejně jako zabolí další dvě evidentně "zrychlené scény", kde kvůli nepochopitelným střihům chybí minimálně osm minut děje. Proč ale ze dvou malých mušek dělat enormní otravná hovada, která zničí celý zážitek z filmu? Tak to rozhodně není... Prometheus je totiž zejména v IMAXu (potvrzeno: 3D efekt téměř žádný) na velkém plátně spektakulárním eventem, a třeba všechny scény z útrob mimozemské lodi mají tak tíživou atmosféru, že jsem poprvé za celý život v kině neslyšel jediného pojídače pop-cornu. Doufám, že si Ridley nezveřejnění režisérského sestřihu na blu-ray moc dobře rozmyslí. ()

Wacoslav1

Nakonec to až takovej průser jak všichni tvrdí určitě není. Takový lehce nadprůměrný scífko. Vetřelce který je na podobné téma jsem nikdy moc nemusel, proto k tomu přistupuji trochu objektivněji řekl bych a jeho vykrádačku nebo dokonce parodii na něj jak jsem se dočetl v některých komentech v tom nevidím.60% ()

gogo76

Videné v kine - verzia 3D. R. Scott potvrdil povesť jedného z najskúsenejších režisérov a predzvesť o najočakávanejšom filme roka sa takmer naplnili. Jeho cesta vesmírom bola neskutočne zaujímavá, obsadenie skvelé a musím uznať, že obsadenie N. Rapace bola skvelá voľba aj keď mne osobne sa to spočiatku nepozdávalo. Rovnako skvelá je postava robota Davida. "Operačná scéna" bola vrcholom filmu a je veľká škoda, že sa druhá hodina akosi rýchlo zvrtla v niečo, čo sme už 100 x videli ...Je to paradox, že v prvej hodine, kde sa takmer nič nedeje, hltáme každú minútu. Tam objavujeme, tam sa zoznamujeme, tam je to napínavé. Asi nikto nepochybuje že na dvd pribudne rozšírená verzia, tak ako to má Ridley vo zvyku. Potom sa mi stále núka otázka, načo vlastne chodiť do kina...Uponáhľaný záver úplne zabudol na nadhodenú otázku, či je Ch. Theron robot...Jej oslovenie "Otče" sa dá vysvetliť aj inak. Slovák Vladimír Furdík nakoniec iba mihol v niekoľkých scénach v závere. Zatiaľ solídne štyri hviezdy, piatu, rovnako ako mnohí ďalší si šetrím na rozšírenú verziu. ________Z kina spolu so mnou vychádzal aj Jaroslav Horváth - 2 násobný Majster sveta v kulturistike a účastník Mr. Olympia a zdalo sa mi, že bol s filmom tiež spokojný...zatiaľ 80%. ()

Reiniš

Velkolepá podívaná, ze které je však pach vetřelce cítit více, než by bylo žádoucí. Děj je zabydlen zbytečnou přehršlí postav, které nemají žádnou funkci. Od začátku vám je jasné, že poslouží jako dobrá potrava pro šmejda z vesmíru nebo alespoň zemřou nějakou efektní smrtí. Noomi Rapace je hlavní hrdinkou spíše z donucení, kdežto Michael Fassbender aspiruje na statut kultovní postavy už teď. Většina zvratů příliš nefunguje a ti bystřejší je stejně odhalili už z trailerů. Ve vzduchu visí poněkud nepěkná pachuť nedořečených odpovědí a násilně otevřeného konce. Uvidíme, co Scott vykouzlí v director's cut, ale tato verze zůstala značně na půli cesty (asi někde mezi Andersonovým AVP a původním Alienem). ()

Tvůrce Watchmenů údajně chystá Star Wars

Tvůrce Watchmenů údajně chystá Star Wars

17.03.2022

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

05.03.2022

Skončí Del Torův vysněný projekt u Netflixu?

Skončí Del Torův vysněný projekt u Netflixu?

02.12.2021

Pro fanoušky filmaře Guillerma Del Tora (Tvář vody, Hellboy) není žádným tajemstvím, že jeho snem je natočit jednoho dne adaptaci knihy spisovatele H. P. Lovecrafta V horách šílenství. Jednou už k… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů