Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

KajusaK

Improvizace? Nebo předem domluveno? Je mi to docela jedno, zasmát jsem se většinou zasmála a o to tady jde.Výborní složení "party" ()

Mol odpad!

Když to vidím, tak přepínám nebo rovnou vypínám TV. Vymyslet fóry z patra není nic jednoduchého a je to vidět. Je mi za ně trapně. ()

tomeek

Občas jsem se zasmál, ale slovenské verzi to nesahá ani po kolena. Suchánek s Genzerem se začínají svým "humorem" nebezpečně přibližovat Ivanu Mládkovi a jeho Trapnocountry show. Slováci to zvládají i bez nadávek. ()

Benjamin-L

Některé díly jsou suprové a některé prostě průměr nejvíc mě tam štve když je tam Tatiana Vilhelmová prostě mi tam nepasuje ()

Splasher

První díly pomalu nekoukatelný, obvzláště pro znalce angloamerických verzí. Tvůrci správně vytušili, že je dobré mít v týmu jednu sehranou dvojici, ale ta zde v podání Genzera se Suchánkem totálně selhává. Naopak Chmela a hlavně Sokol reagují a "přihrávají" mnohem lépe. Kvalita nám ale po zoufalém rozjezdu začíná stoupat. ()

otík

Dívám se na to jen občas, ale většinou to nezklame. Co více chtít po pořadu tohoto typu? No na Silvestra 2013 velké zklamání - už hodně sprosté, ujeté, nevtipné a zbytečně se to naráželo do křesťanství. ()

monsieur odpad!

Po deseti minutách jsem to vypnul, nemohl jsem dokoukat. Neskutečně debilní pořad a neskutečně idiotský humor. ()

sator

Přesto že mými favority jsou například Horníček či Werich ,beru tuto prezentaci místy jako humor, viděl jsem však jen fragmenty... ()

Mr.Ripley

Pro některé naprostá ztráta času a přehlídka stupidního humoru, pro mne neuvěřitelná oddychovka při které dokážu vypnout a bavit se od začátku do konce, až se za břicho smíchy popadám. Navíc lidé odsuzující nesmyslné dialogy mezi aktéry by si měli na vlastní kůži zkusit na prknech improvizovat. Není to tak snadné, jak se na první pohled může zdát! ()

AntonG.

Zpočátku paráda, některé scénky byly opravdu výtečné. Jenže poslední dobou už je to jen jedna trapárna za druhou, jakoby všem zúčastněným došel dech a nápady. Takže když to zprůměruji, tak snižuji na 3*. A doufám v brzký konec pořadu nebo alespoň snížení periodicity jeho vysílání, jinak budu muset jít ještě níže. ()

Dado

Videl som dva či tri diely, no keď mám pravdu povedať, oveľa viac sa mi páči pôvodná, slovenská verzia tohto programu. Kým pri nej sa schuti zasmejem pravidelne, tu mi neraz pripadali improvizované fóry skôr trápne, ako vtipné. (40%) ()

Sfinkter

Pro mě naprosto plnohodnotná zábava a stal se ze mě pravidelný divák. Humor Genzera se Suchánkem je lidem známý a mě je často poměrně blízký, ale etudy co předvádí Chmela se Sokolem jsou zkrátka perly. Dobrá zábavička pánové. ()

žvanimírek

Veliký srandy tam ti lidé dělají! Já myslím, že to není vůbec tak špatné, jak zde většina "odpadů" píše! Bejt tam jen Suchánek s Genzerem, bylo by na snadě říct, že "to" už tady bylo a dost by se nabízelo to odmítnout se slovy "trapné, smutné". Jenže ono to není tentokrát jen o těchto dvou pánech, jako celek tahle skupinka působí velice soudržně a musím se přiznat, že se dost často zasměju od srdce a bránice mi líže mandle. Poměr trapnejch scén a opravdového humoru hovoří jasně pro humor. ()

plechulka

Od rozpačitých začátků všichni pánové stále ještě mají vzestupnou tendenci (psáno v dubnu 2012)... doporučuji sledovat nesestříhané epizody na youtube.com ! ()

skrblik007

Místy úsměvné, ale jinak trapné. Vtipy jsou moc nucené a herci neumějí improvizovat. Takhle to dopadá, když se české televize snaží napodobit originál, v tomto případě Whose Line Is It Anyway? ()

Honzíno

Partička je oproti plnokrevnému britskému originálu a nadmíru zdařilé americké kopii jak slabý capuccino rozpustný drink z Lidlu oproti pravé brazilské kávě. Tohle kvarteto sice může patřit v ČR k lepším, ale na mě to nefunguje. ()

LiborGondek

Co je improvizační show? PARTIČKA !! Předtím většina českého národa ani netušila, co ta slova znamenají. Je málo věcí, co nám dalo Slovensko, ale za Partičku děkuji a hluboce se klaním. Halušky s bryndzou je naproti tomu jen slabý šálek kávy... Je jasné, že každý díl nebude 100%, je to imrovizace a někdy se to povede víc, někdy míň. Proto hodnotím jako celek 80%. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj