Tajemství kruhu

• USA The Secret Circle (více)
USA / Kanada, (2011–2012), 15 h 21 min (Minutáž: 41–42 min)

Tvůrci:

Andrew Miller

Předloha:

Lisa Jane Smith (kniha)

Hudba:

John Frizzell

Britt Robertson, Thomas Dekker, Phoebe Tonkin, Shelley Hennig, Jessica Parker Kennedy, Gale Harold, Natasha Henstridge, Chris Zylka, Ashley Crow (více)

Epizody(22)

Příběh o mladé čarodějce, která se přistěhuje do nového města, kde jak zjišťuje, není čarodějkou pouze ona. Navíc jak se zdá, je součástí tajemného klanu a hlavní postavou ve staletí trvající bitvě dobra se zlem. Na motivy knižní série od L.J.Smith, která napsala také Upíří deníky. A stejně jako u Upířích deníků, za převedením na televizní obrazovky stojí Kevin Williamson. (lost815)

DJ Laky

Serial The Secret Circle se mi hodně líbí. Dávám po prvnim dílu 80%. Celkový komentář i hodnocení napíšu po celé sérii. ()

plastic0o

Tohle dílko je přinejmenším velmi milé a stylové. Triky vypadají efektně. Oceňuju roztomilost Brittany Robertson a dominantní roli Phoebe Tonkin, která mě herecky zaujala nejvíc. Ovšem chybí mi tu krásný a schopný herec. Snažím se nesrovnávat to s The Vampire Diaries, ale.. ()

Mirischka

Zatím zůstanu jen u komentáře, protože po pěti dílech se hodnotit nedá. Ale k věci...tento seriál mě mile pekvapil. Líbí se mi v celku ponurá nálada, hudba, námět a pěkně vypadající herci.I když u představitele Adama by mohli ubrat s černou tužkou a oči a taky je pravda, že je na nich vidět strohost a strojenost, ale nevadí....vypadají dobře a to je v tomto průmyslu to nejhlavnější. První tři díly jsou taková ještě pohádka pro děti, kde si teenagery po tragické smrti svých rodičů hrají na čaroděje. Na vážnosti se poměrně hodně přidá ve čtvrtém díle. Já osobně bych narozdíl od hlavní hrdinky do polorozpadlé rybářské kolonie nikdy nevlezla. Další díl se také nese v demons duchu a přinese nám jeden velký zvrat....no ale uvidíme dále. Pokud se bude držet cesty jako poslední dva díly....myslím, že by to mohlo být tak trochu odlehčené Supernatural pro teenagery. ()

AppleManiac

Seriál jenž není zrovna pro všechny tím pravým, né každý má rád toto tajemno a temno (od dob těch tří filmů z upírama které tohle svou nadměrnou komerčností shodilo na dno) je fantasy hodnoceno z určitým nadhledem a mírným pohrdání jelikož není zrovna moc lidí kteří tohle mají rádi a ti co tenhle žánr "žerou" pak ti další shodí něco takového i když je seriál stavěn spíše na logice která silně prosakuje celým tím seriálem. Je to podaný tak že se celá tato věc se děje urpstřed "normálního" světa a je to podle mě dobře zestříhaný má to kvalitní soundtrack do hlavní role obsazená Brittany Robertson se sem římo hodí u ti ostatní už někdy mírně v některých situacích mírně skřípou, ale po vizuální stránce a potažmo i po osahové stránce atd.. je to velice působivé, ale jedno mi chybí je to taková vyšší dynamika dílů jako celku někdy to působí mírně roztrhaně ale musím dodat že některé části jsou velmi dobré a zakrývají ostatní nedostatky ()

bee.el

Jsem moc ráda, že jsem seriál neodsoudila a neodložila po prvních (nudnějších) dílech - od dílu s "démonem" se Secret Circle poměrně slušně rozjel a i když jsou čarodějné děti tak trochu "klišovitá" banda, jsou díly, u kterých jsem se i bála... není to nic, z čeho bych sedla na prdel a pouštěla si díly víckrát za sebou, ale podívaná je to vážně povedená. ()

Lucpro

Právě jsem dala poslední díl. Od první chvíle jsem doufala, že tento seriál bude mít alespoň poutavost a napětí Upířích deníků, ale ve finále jsem zklamaná a znuděná. Postavy jsou předvídatelné a nezajímavé...děj téměř stále vázne... a celé to vlastně nezachránili ani známé tváře... Je to ale škoda, protože potenciál tam někde schovaný byl. ()

Bblondie

když se konečně začalo něco dít, televize seriál kvůli nízké sledovanosti stopla...třeba je to škoda a 2. série by překvapila, ale kdyby byly v ř*** ryby... ()

Verunka1995

Ano, nebude to jako Upíří deníky..ale i tak mě to zaujalo a koukala sem na všechny díly 1.série .. a popravdě sem zklamaná že 2.série nebude..už to začínalo být ještě napínavější ..'10.května. 2012 oficiálně zrušena 2.série!' :( No holt to není fér .. :/ :( .. 80% ()

niytt

Seceret Circle*** Teen serial se zajimavym nametem - pojeti carodejnickeho sveta novym zpusobem. Ovsem potencial zustal bohuzel nevyuzit. Opet se nevyhneme klasickym nesvarum americkych serialu. Vsichni jsou krasni, hodni, oblibeni, bohati, naivni a vsichni miluji hlavni hrdinku nekonecnou laskou az za hrob. Oprostite-li se od tohoto typickeho klise, najdete serial jako stvoreny pro odpoledni nic nedelani a odpocinek, u ktereho nemusite premyslet, neb vite jak dopadne. Obcas vtipny monolog, ktery netlaci na pilu, potesi. Britt Robertson mi svym herectvim byla sympaticka a Chris Zylka je kus :-) - Malo napeti. Predvidatelny scenar. + Nove, zajimave pojeti carodejnicke mythologie. Neokoukani herci, kteri v ramci svych moznosti neprehravaji. Absence trapneho a samoucelneho humoru. ()

Martinaa.Tru

já tento žánr můžu proto hodnotím kladně a každopádně neváhejte. Lidi píšou že to působí uměle..ale ruku na srdce jaký fantasy fil či seriál ne :) podle mého je to jeden z mála fantasy o čarodějkách/ích ve kterým je vše zápletka, zlé a dobré postavy, zlá a dobrá strana a doknce láska ... ()

Fash

Ano..je to vymletý, ano..všichni v tomto seriálu chodí v ultra modelech a nejlépe botách na podpatcích ( ikdyž je 99% pravděpodobnost běhu), ano...příběh není z nejsložitějších,...atd. bla bla bla. Vampire diares nesleduju, ale příjde mi to jako kombinace Twilight X Beverly Hills. Maximálně sympatický mi celou dobu byla hlavní záporná postava otce. Naopak blonďatá velitelka byla příjemná asi jako osina v zadku. Přiznám se, že bych chtěl takový babičky jako jsou zde. Není to nejhorší počin, nicméně něco převratnýho také ne. ()

hanula999

Serial me nijak moc nezaujal,je to fakt uz pro starsi generack,jelikoz kdo je mladsi 13 let to moc nepochopi o co se v serialu jedna,ale v podstatě se na to da divat. ()

Tom10000

Velmi zajímavý seriáljiž od samého počátku. Po zhlédnutí všech dílů jsem velmi zklamán přerušením seriálu asi na věčnost, ani po deseti dlouhých letech se nedočkáváme pokračování. Při přečtení půlky prvního dílu předlohy jsem velmi udiven. Namísto dvanácti dětí jich má být šest, záhadně obrátíme barvy vlasů Cassie a Diany a místo "odešlého" otce Johna jen údajně mrtvý. A hned mrtvá matka Cassie, jež zde není Alexandra, ale Amelie, rovněž udivuje. Stejně tak babička Howardová v knize je zde celkem čilou ženou. Seriál šel takovou svoji vlastní cestou, jež se mi ale velice zamlouvala. Kéž bychom se dočkali pokračování. Více černé magie, temných tužeb, Cassie, Faye a lásky mezi Adamem a Cassie. 95 - 100 procent. ()