Vo filme Collection (Zbierka) sa Arkinovi (Josh Stewart) ako jedinému podarilo uniknúť z rúk sériového vraha známeho ako The Collector (Zberateľ). Zabijakovi sa však podarí zajať nádherné dievča menom Elena (Emma Fitzpatrick). Hoci Arkin s tým nechce mať nič spoločné, nemá na výber, pretože ho z nemocnice unesú žoldnieri najatí Eleniným bohatým otcom. Tí Arkina vydierajú a donútia ho pridať sa k ich tímu, ktorého cieľom je zachrániť nevinnú dievčinu z vrahovho úkrytu v starom hoteli, ktorý je plný smrteľných pascí. (nessbeal)

baronGrga

To je tak, když se rodinný domek vymění za obří, desítkami pokojů prošpikovaný barák. Je-li v jedničce divák neustále svírán jak v ocelových čelistech Collectorových osidel napětím, jak dlouho se ještě vydrží budoucí trofej psychopatickému sběrateli v tomhle malém prostoru s Houdiniho obratností vyhýbat a díky své kočičí chůzi i mlčenlivosti sumce nebýt slyšena, v Collection může maximálně trnout nad tím, kolik místností (tak nějak podivně napodobujících Vetřelčí laboratoře) bude ještě nutno s komandem nemotorů navštívit, než se konečně začne něco dít. Nemluvě o tom, že teď už není kvůli čemu mhouřit oko nad za vlasy přitaženým dějem, nesmysly a nelogičnostmi. Collection zklamala - 45%. ()

ciapok

toto je druhý najhlúpejší film, aký som videl a na prvý si neviem spomenúť. Opäť som sa nechal nachytať, kurv...... ()

Montmorency

Collector jsem neviděla, takže nemůžu srovnávat, ale u mě (v rámci daného žánru) dobrý.....zajímavá varianta, jak se zbavit na diskotéce dotěrných hostů:-) ()

Edwin44

Větší ptákovinu už jsem hodně dlouho neviděl. Myslel jsem si, že to bude mít aspon trochu blízko k Saw ale tohle byla vážně blbost od úvodního masakru diskotéky až po konečný "on to přežil". Hotel plnej napul živejch lidí který vyskakovali buh ví odkud a pan Arkin vypadal že je celou dobu na slušným tripu. 1 * za úplný závěr a jako říkalo heslo: Nikdy víc ()

Dexies

Velmi důstojné, prakticky na stejné úrovni jako jednička ... příběh je jasný od začátku, sběratel je brutálnější a jeho pasti, klobouk dolů, jingsaw by se mohl učit :) ()

Veer

Konečně pořádný napínák, ve kterém se něco děje od začátku do konce!! Nedokážu říct, jestli byla lepší jednička nebo dvojka, každopádně jsem si 100%, že oba dva díly byly skvělý. Nepopírám, že to trochu připomíná saw, ale protože saw miluju, tak mě ta podobnost vůbec nebolí. Sběratel totální magor, kterému bych nechtěla padnout do oka. Opravdu doufám, že to třetím dílem totálně nepokazí, protože je to zatím parádní jízda. Pokud se najdou nějaké holky, které na to musí koukat, aniž by měly rádi horory, tak určitě ocení, že v hlavní roli dobráka hraje zatraceně krásnej týpek. Za mě 5 hvězd, kde si pátou hvězdu zajistil konec, který mě neuvěřitelně potěšil ! ()

Mrliš

Průměr to je. Pěkně dělané prostředí hotelu, pasti i efekty byli dobré. Děj vcelku jednoduchý, postavy jsou doslova šablonovitý normál pro tento typ filmů. Rozhodně úplně nezklame. Co jsem očekával, to jsem také vesměs dostal. Na jedno shlédnutí. ()

evelouch

Skvost mezi gore horory. Jsem nadšena.....1.dil se mi zas až tolik nelibil, ale toto....ach. scena na diskotece fajnová. Triky velmi presvedcive. Relax na 100% . ()

vrch07256732

Pôvodne moje 2 hviezdy som musel dať na 4. Prečo? Odvtedy som videl toľko odpadových rádoby hororov že v dnešnej dobe musím ísť s hodnotením vyššie. A že to je celkom pekná krvavá podívaná o tom už písali komentáre predo mnou. ()

maro0902

no musim uznať že som bol nesmierne prekvapený...dojem na jednotku....odporučam pozrieť každemu komu sa aspon z časti páči saw seria ()