liskam

Tak si říkám, proč bych neměl tohle pokračování Postradatelných hodnotit poctivě... Kvůli Stalonemu, nebo kvůli tomu, že první dva díly byli tak výjimečné, nebo snad z nějaké nostalgie...? Tak to ani hovno! Celý koncept návratu akčních hrdinů, kvalitních béčkových nážezovek z 80tých /90tých let šel s tímhle dílem pěkně do hajzlu. Kde je nějaká ukázka síly? (Arnold vytrhávající dveře u auta "ve dvojce") Kde jsou vidět schopnosti veteránů? (bitvy v druhé polovině prvního dílu) Kde jsou nějaké inteligentní dialogy? (Dokonalá konverzace Stalloneho a Rourka v jedničce) Kde jsou vidět v akci libůstky Snipese, Liho, Stathama, Lungrena? (Bitka Lungrena a Liho v jedničce, Li s pánvema na začátku dvojky, Statham v kostele ve dvojce.) Kde je nějaká stříkající krev.? Copak si výrobci filmu mysleli, že nám stačí, když přihodí další 4 mladé kusy kteří vypadají kůůůl, ukecanýho Banderase kterej dostane více filmového času, než Lungren a Li v prvních dvou dílech dohromady. Navíc 6 tanků a nějaké ty vrtulníky nakonec ...? Na tohle můžu akorát říci "nasrat ". Nezbývá mi než jen vzpomínat na předešlé dva díly a všechny ty povedené scény které jsem v nich mohl vidět. Jedna hvězda za hudbu, druhá za Gibsona. Tím to ale hasne. ()

mzss1

|100%| Shlédnuto v kině. Konečně tu máme třetí Expendables ! Oproti předchozím dílům je to trochu změna, ale ne až tak velká. Kritiky teda bylo dost, ale já jí moc nechápu. Určité věci mi jasně říkají proč se to spoustě divákům nelíbilo, ale jsou to teda fakt prkotiny. Lidi by si měly vážit těchto akčních kousků dokud to jde. Ale obávám se, že takových filmů už moc nebude. A to i díky tomu, že tržby už nebudou takové jako kdysi. No nic a nyní k filmu. Rozdílem oproti předchozím dílům bylo to, že už to nebylo tak v duchu 80.let. Nebylo to takové správně krvavé a tak. Ale to nevadí. To už nebyla ani zdaleka dvojka, ikdyž digátní krev tam přifouknutá byla. Zde už to vůbec nebyl oldschool film, spíše moderní akčnák. Dokonce zde už ani digitální krev nebyla, takže jasná PG-13. A co jako ? Ohromný problém ? Možná tak ve dvou scénách to chybělo, ale jinač mi to vůbec nevadilo. To, že nůž letěl na protivníka a neukázalo se nám kam se zabodnul, to přece až tak velký problém nebyl. Akce zde bylo dost. Začátek byl celkem krátký, ale přesto povedený a já nadšeně sledoval jak parta Postradatelných řádí na první scéně - vlak. Poté následuje menší konverzace a skvělé hlášky a vtípky v letadle. Dále další akční linie, která je teda místy strašně rychlá, kamera se klepe, ale furt je to přehledné a to hlavní je vidět. Prostřední část filmu se hlavně odehrává se Stallonem a mladšími herci. Vůbec mi nevadili. Sice stará garda mých oblíbenců je at už z mého pohledu tak objektivně nejlepší. Prostřední část filmů má menší krátké akce, které rozhodně potěší. Zato dlouhé finále je opravdu bomba. Působí to sice místy dost béčkovitě, ale to nevadí. Výstřeli tanků, výbuchy, souboje, přestřelky - to vše je skvělé. Hudba od Briana Tylera je opět skvělá. Prakticky stejné hudební motivy z předchozích dílů zkopíroval - zejména z prvního dílu hodně. Přidal jen pár hudebních, jednoduchých motivů - takže jsem byl spokojen s hudbou. Ted rozepíšu herce. Sylvester Stallone je zde hlavní hrdina jako vždy. Zde snad nejvíc ze všech dílů. I v prostřední části filmů kde se do pozadí stará garda na čas ukryje Stallone hraje. Zde i ovládá dramatickou polohu, kdy jeho herecký výkon krásně proplouvá filmem. Ten herec hraje prostě na jisto. Výborný je v akci, má dobré hlášky, je někdy správně zatrplklej - prostě není co dodávat. Jason Statham má drsné hlášky, opět popichuje Stalloneho, soubojů zde má méně,občas něco vyvede s noži, zastřílí se - opět je v pohodě. Wesley Snipes je nový přírůstek do Expendables. Hned zezačátku měl dobré hlášky a vtipné scény, V soubojích ho moc neuvidíme, ale to nevadí. Zastřílí si tu a jako Statham si občas vyhraje s noži. Randy Couture splní svůj standart, takže jsem s ním problém neměl. To samé Terry Crews, který zde mí novou mašinku na zabíjení, trvající 10 vteřin střílení. :-) Dolph Lundgren zde má méně prostoru než v předchozích dílech, ale nevadí, holt se musí dát prostor i více novým hercům, i těm mladším, at už se to divákům líbí nebo ne. Přesto tu Lundgren měl pár dobrýách momentů. Arnold Schwarzenegger zde má dostatek prostoru. Objevuje se zde po určitých intervalech v celém průběhu filmu. Má výborné hlášky a na konci si pěkně zastřílí a dokonce pronese skvělou a slavnou hlášku z Predátora, a sice: "GET TO THE CHOOPER!". Jet Li se zde objeví v menší roli, a to až na konci filmu. Bohužel zde nemá jediný souboj, jak už diváci nadávali. A ve mě se vzedmula vlna vzteku. Asi bych taky nadával, ale diváci jsou většinou idioti, protože nevědí, že Jet Li má zdravotní problémy, takže jsem rád, že se zde aspon objevil a aspon si zastřílel trochu. K tomu má jednu výbornou hlášku směřující na kostelníka. :-) Antonio Banderas byl nejhláškující a nejvtipnější blázen z celého filmu. Co hláška, co jeho věta, co jeho scéna, co jeho grimasa pro mě značila bud úsměv nebo smích. Harrison Ford mě zde hodně překvapil. Hlavně tím, že jeho charimsa a skvělý herecký výkon zde setrval, ikdyž už má docela věk, přesto mě bavil a jeho grimasy a tak byly podobné jako v jeho starších filmech. No a hlavní záporák filmu Mel Gibson to zvládl na výbornou. Už na začátku jak ve vrtulníku střílel a slizce a chladně se díval. Měl dobrou konverzace ve všech scénách a závěrečný fight se Stallonem byl sice kratší než ve dvojce, kdy měl Stallone fight s Van Dammem, ale přesto se mi to líbilo. Stallone a Gibson si zároven dalyi pěkné rány do čumáku. Celkově byl měl film dost dobrých hlášek a občas nějaká ta vtipná situace. Třeba Mel Gibson, kdy dostal vztek a mířil vzteky k autu, že si to vyřídí sám. Asi to mělo vzbuzovat respekt, ale bylo to vtipné jak byl nasranej a s klením mířil k autu - což vůbec nebylo špatně, nýbrž naopak. No a nemáme to všechno co se týče herců, tak jedeme dál. Kelsey Grammer byl celkem sympaták, měl dobré hlášky, dobrou osobnost, rozhodně to nebyla nuda, kdy hovořil se Stallonem a pomáhal mu hledat nový tým. Robert Davi zde měl vysloveně cameo a přišel mi nevýrazný, ale nějak jsem ho neřešil - vyšlo by to nastejno kdyby tam vůbec nebyl. No a ted se vrhněme na mlaší herecké obsazení. Nebyly to nějak extra hvězdy, ale mě celkem bavili. Nejvíc teda Ronda Rousey, která mi vůbec nepřipadala jako nějaká namyšlneá co se do tohoto projektu chtěla dostat kvůli prachům nebo se nechat zviditelnit. Měla dobré a rychlé souboje, rozhodně mě bavila. Herecky splnila obyčejný a dobrý standart, takže z mladých 4 herců co tvořili nový tým Expendables mě bavila nejvíc. Na druhém místě mě bavil Geln Powell, který mi přišel jako sympaták. Na třetím místě Kellan Lutz, který už mě moc nebavil. Nebyl nejhorší, ale vypadalo to, že se fakt přehnaně snaží hrát ze sebe extra borce, ale třeba se můj pocit v dalším díle vylepší k němu pokud teda tam bude hrát. No a čtvrtý a poslední mladý herec týmu Expendables Victor Ortiz mi přišel docela nepříjemný, ale přežil jsem to. No, myslím, že jsem na žádného herce nezapomněl - takže většina zahrála perfektně - není co dodávat v tomto ohledu. Co mám dále popisovat ? Akce je trochu jiná než v předchozích dílech, ale natočená je dobře, je jí zde dost, tak asi také není co dodávat. Příběh opět jednoduchý, ikdyž oproti předchozím dílům je zde docela víc prostornější. Film není úplně bez chybičky, nějaké to procento bych odečetl, tak okolo 94-96% bych hodnotil, ale vzhledem k tomu, že mě film neskutečně bavil a že jsem ho viděl už víckrát a že film nevydělává tolik jako předchozí filmy v kinech, že je na internetových stránkách včetně CSFD slabé hodnocení, tak pálím 100PRO a vůbec si nepřipadám, že bych filmu nějak nadržoval. Perfektní film, který uvidím ještě hodněkrát. Doufám, že skutečně vznikne čtyřka. Tot vše. () (méně) (více)

kingik

Experti na akční rigor mortis. Spojení moderního akčního filmu s tím (nej)lepším z let osmdesátých a devadesátých? Dost možná. Specialista na oživení stagnujících kariér (akčních) hereckých kolegů Sylvester Stallone alias velitel jednotky Postradatelných Barney Ross se vrací do třetice všeho akčního na scénu a opět pod vedením nového režiséra. Tentokrát se na misi v Mogadišu, která nedopadla podle předpokladů, přizabije stálý člen týmu Cesar (Terry Crews), a když tak bude ležet na nemocničním lůžku v komatu, řekl si milý Barney "dost" a tým starých akčních mazáků rozpustil. Měl k tomu dobrý důvod, protože si neúspěch bral jako osobní selhání, zvláště, když spatřil bývalého spoluzakladatele týmu a nynějšího obchodníka se zbraněmi jistého Conrada Stonebankse (Mel Gibson), který měl dávno čichat fialky zespoda. Ten poté, co se stal odpadlíkem si vybudoval vlastní žoldáckou armádu proti níž se postaví tým mladých elitních "uch", která si Barney, i na určitá doporučení partáka Bonaparta (Kelsey Grammer), naverboval. Ano, a jak jistě tušíte správně, posléze dojde k rovnocennému spojení starého i nového týmu, který svorně bok po boku zúčtuje s maniakálním Stonebanksem. Stallone za přispění dvou scenáristických kolegů od akčního spektáklu "Pád Bílého domu" přeřadil spolu s dynamickým režisérem Patrickem Hughesem z klasických osmdesátkových akčních spektáklů do "zmodernizovaných" devadesátkových akčních thrillerů, ve kterých je místo pro akční rejdy, při níž se využívají moderní technické vychytávky a je přítomen i ženský sexy prvek, který v tomto případě obstarala MMA mlátička Rounda Rousey. Film je přitom rozdělen na tři etapy. V první svižné třicetiminutovce je osvobozen z vězenského obrněného vlakového transportu výtečník Wesley Snipes, aby o pár minut na to, v jedné z dobrých hlášek filmu rozprostřel (skutečný) důvod, za který v base skutečně bručel. V té samé půlhodince se představí geniálně maniakální Mel Gibson, který už po dvou záporných kreacích ze svých posledních dvou filmů sotva bude obsazen do zasněného milovníka v romantickém filmu. V prostřední části je divák svědkem verbování uchazečů do nového týmu, které probíhá spíše vtipnou formou s množstvím výmluvných Stallonových pohledů. Chápu rozhořčení mnoha fanoušků starého týmu, že ten mladý zformovaný tým nepřivítali s nadšením, ale můj počáteční neutrální vztah k němu později přerostl v nenadálé sympatie. Kapitolou samou o sobě je neutuchajícím enthusiasmem, sympatickým chvástalstvím a dechberoucí žvanivostí na entou stižená postava Galga, kterou hraje Antonio Banderas. Přidal legrační přízvuk a můžete ho milovat i nenávidět, ale byl svůj. Oproti tomu pilotování helikoptéry po "harisonfordovsku" nebude mít zdaleka takový oslnivý faktor úspěchu v případě odkvetlého Indiana Jonese. Harrison Ford už zkrátka neměl, co nabídnout a vypadal sešle. Starý dobrý tým stále funguje, ačkoliv hlášky nebo špičkování občas nemělo takový účinek nebo údernost. A převládal u mě nejednou pocit, že byly mnohdy až nadbytečně přeplácané a určitá scéna nebo obraz by se bez nich obešla a vynikla o mnoho lépe beze slov. Závěrečná etapa, kterou jsem nazval "Great Showdown" neboli Velké Zúčtování, je plná efektních přestřelek, tanků, helikoptér, výbuchů a nadsazených skoků do výšky na motorkách, a to vše završeno pěstním soubojem Stallone vs Gibson. S ratingem PG-13 je to luxusní jízda, když si uvědomím, že ho dostanou přidělený i leckteré horory, a to je teprve průšvih, když jsou veškeré drastické scény potlačeny. Tady sice hrdinové příliš nekrvácejí ani neumírají, a přesto to mělo grády a i drsnější akce, až tak nebyla opomenuta. Mnohem horší by bylo, kdyby akční harcovníci měli kino brány zavřené a jen jsme jejich akční "dobrodružství" sledovali výhradně z filmů určených na dvd. Patrick Hughes mě přesvědčil, že je dynamickým typem režiséra, a i když ne všechny akční scény jsou přímo po technické stránce výstavní, je radost pohledět kolik známých hereckých tváří je účastníkem třetího pokračování. Např. úvodní scéna obrněný vlak versus helikoptéra má do realistického vyznění sice dál, a to vlivem i použité zadní projekce, ale přece jen to byl víc než solidní rozjezd do dvouhodinového filmu. V něm znalci akčních klasik, a nejen jich, uvítají a nebudou mít tolik za zlé tvůrcům, když se objeví "otřepané" scény, ve kterých padouch hystericky žádá o zmáčknutí spouště pistole, kterou má od hlavního hrdiny přiloženou na hlavě, nebo když hrdinům všechno dokonale vychází na poslední chvíli, anebo když hlavní hrdina vyvázne ze smrtelné akce živý a zdravý kterak se drží lana pod helikoptérou. To k těmto filmům zkrátka patří a nelze to v tomto případě vnímat jako stoprocentní klišé. Strkat staré dobré akční harcovníky do šuplíku zapomnění by byla velká chyba. Sylvester Stallone (tentokrát bez knírku) skáče, běhá a střílí jako za mlada a jeho parta rozdává sympatické facky současným tvůrcům té nejmodernější akce, a to v mile přidrzlém provedení. Jsou to přece oni, kdo dali podobu současnému akčnímu filmu. Když totiž tihle akční bardové zmizí z pláten kin, tak spolu s nimi zmizí i poctivá akce. A ta je NEPOSTRADATELNÁ! Mé hodnocení: 100% () (méně) (více)

sochoking

Frajeri so svojimi plastelínovými ksichtami už boli na smiech a Arnie v lietadle vypadal, akoby tri dni fetoval kolesá a ketamin na Global Gatheringu. ()

JosefGruber

Ale jo i přes místní kritiku musím říci, že se mi film líbil. Chucka obstojně nahradil Banderas, nebyla nouze o rychlý spád, sice ten děj nebyl úplně tak skvělý jako v předchozích dílech, ale stejně, za mě červeně. 3-4*, listopad 2014, pc ()

Frajer42

Pro mě osobně se jednalo o nejočekávanější akční zábavu roku. Uznávám, že kvalitka od předchozích dílů upadla. Především druhý díl nasadil laťku hodně vysoko. Rozhodně však bylo na co koukat a čemu se smát. Už to když vidíte pohromadě tolik akčních ikon obsazených do tak šílených rolí vám prostě musí zvednout náladu. Tento díl nabízí méně akce. Já si vybavuji snad pouze tu úvodní a závěrečnou. Zbytek je ukecanější než bych si přál. Dále mi poněkud nesedl ani jeden z nových neherců. Naopak jsem uvítal nováčky afrického Snipesa a ještě lepšího španělského Banderase ve zvláště šílené roličce. Jinak se jedná vážně o to samé a nemá smysl se příliš rozepisovat. Partička okolo Stalloneho se opět vydává na zcela nesmyslnou misi a snaží se zneškodnit toho nejkladnějšího záporáka (Gibsona), kterého si vůbec člověk zvládne představit. Nad ničím nemá smysl se zamýšlet. I třetí Postradatelní dokonale splnili roli totálního akčního brainfucku. Jen už chybí takový ten moment překvapení, protože se kráčí ve velmi pevně vyšlapaných kolejích. Spokojenost! Klidně bych ještě pár pokračování snesl, ale je třeba je vytvořit rychle, protože už tu stará garda dlouho nebude. ()

Kothy

No docela se to povedlo. Ale 2 byla přece jen o něco lepší. Mělo to lepší spád a tak nějak o víc drželo pohromadě. Tohle mi přišlo trochu rozkouskované a místy nelogické. Jinak je to pořád klasika. Parta se zase rozrostla. Dojde i na krizi, která promítne ve výměně part. To mi přišlo trochu trapné, protože to občas nedávalo smysl. Taky to bylo někdy hodně předvídatelné. Ale akce je opět parádní, i když občas přehnaná. Melu Gibsononi ta role záporáka opravdu sedne. Do party přibyl například skvělý Wesley Snipes nebo neuvěřitelně komický Antonio Banderas. Harrison Ford si taky občas hodil pár hlášek. Někteří staří členové tam byli celkem málo jako například Jet Li. I noví byli dobří. Jako třeba ten hacker nebo pěkná Ronda Rousey jako neohrožená vyhazovačka. Takže docela spokojenost. Závěrečná bitva byla úžasná. Konečný souboj Mela Sylvestear Stallone už byl trochu slabší. Opět nechybí spousta hlášek a fórů. "Drummer in the house!" :D ()

AllShallFall

U mě to bylo jako vždycky na výbornou. Já prostě nemám Stallonemu co vytknout. Obsazení zase perfektní. Zkrátka samá známá tvář, co se do toho vejde:-) Trošku mě mrzí že zrovna Mel Gibson musel být ten záporák. Ale co už. Tak jako Van Damme ve dvojce to zvládl dobře, Tak Gibson to zvládl dobře ve trojce. Po dlouhé době alespoň zazářil na plátně. Jsem rád, že toho využil. No. Nemusím zde dále vypisovat, co všechno se mi líbilo, protože toho bylo spousta. Wesley se Stallonem konečně bok po boku po 21 letech:-) To je krásné. Musím ale věnovat svůj obdiv Rondě Rousey. Krásná, mladá a drsná. Nejen ve filmu, ale i v realitě:-) Škoda je, že TOPka nemá víc míst pro dobré filmy. Protože tenhle díl bych si tams radostí dal také.100% !!! Už teď se teším na čtyřku! ()

Spinosaurus

Nejzkušenějších zabijáků planety se tady stala banda tragédů, kterým by se každý začínající voják musel vysmát. Už první scéna záchrany rukojmího z vrtulníku postrádá jakoukoliv logiku. Expendables vždycky dokázali potichu eliminovat celý prostor a zachránit rukojmí. Co tady začnou předvádět, to by za normálních okolností končilo po deseti vteřinách zabitím rukojmího a po pár minutách sestřelením vrtulníku. Svou superodbornost předvede v další akční scéně samotný Sly, který se rozhodne hlavního záporáka zlikvidovat tak, že na něj nejprve zakřičí a až pak začne střílet. Samozřejmě je cíl v tu dobu už bezpečně schovaný a může tak začít další z monotónních akčních scén 1 proti 100. Nevím, kde Stallone vyhrabal toho nýmanda režiséra, ale takhle špatně natočený film s akčními scénami je podle mě nehodný jména Expendables. Korunu všemu nasazují nejtrapnější efekty v áčkovém filmu všech dob. Jestli to měla být parodie na animované efekty z 80. let, tak hodně nepovedená. ()

DwayneJohnson

Jak to jenom přesně pojmenovat? Nejspíš, že po velkých hodech bývá dost často bolení břicha, což je tady víc, než zřejmé. Po svěží jedničce a pro mě ještě lepší dvojce, kulhá tohle třetí pokračování skoro na všechny nohy. Pořád se na to dá ještě koukat, ale už jen tak ze setrvačnosti a více méně ze zvědavosti, jak to celé nakonec dopadne. Není tam už vůbec ta lehkost, to dělání si legrace sama ze sebe už nějak nepůsobí a filmu nepřidal ani fakt, že dost prořídlo herecké osazenstvo. Nejvíc mě,(a to mile) překvapil Wesley Snipes a to hned ze začátku. Se svým plnovousem a s vykulenýma očima, to bylo přesně něco, co dodalo ten správný šmrnc. Bohužel to bylo tak zhruba vše, co nějak vyzdvihnout. Zbytek osazenstva je už jen nuda a šeď, což platí i pro Mela, na kterého si v roli záporáka nějak pořád nemůžu zvyknout a třeba Antonio Banderas, ten byl zralý na ránu do brady, už od první chvíle, co vlezl na plátno. Téhle partě starých pardálů jsem to prostě dneska nějak moc nezbaštil a na 99 procent, jsem tyhle Postradatelné viděl asi naposledy. V případě dalších pokračování u toho už asi nebudu, s jedinou vyjímkou. To by se musel vrátit Chuck Norris. Věk na to ještě rozhodně má, jinak to fakt už dlabu…. Hodně horší trojka.. ()

swamp

Po docela povedených dvou dílech přichází další pokračování, které sice má své momenty, ale už se tak nejedná o epickou (alespoň co se počtu akčních ikon týká) podívanou. ()

Ant

Je pravda, ze scénář je takřka neexistující a to samé platí o příběhu. Bylo očividné, že herci se především během natáčení bavili, což se při sledování filmu přeneslo i na mě. Oproti předchozím dvěma dílů mi tam scházeli někteří herci. Nová garda působí zapomenutelně s výjimkou Kellana Lutze (ten šok!). Každopadně seniorské akční hvězdy jsou stále ve formě a hlášky stojí za to. Banderas je opravdové zjevení. Gibson jako záporák je moc fajn. A nakonec to je právě to, co jsem čekala a nic moc víc od Expendables nechci. Arnold ten film drží nad vodou a za něj a "Get to the chopper" dávám 4*. Když v závěru Arnoldovi ukápla slza, tak jsem k tomu taky neměla daleko. Rozhodně doufám ve 4. díl. Málo věcí mě v posledních letech baví víc než tahle série. ()

Yoshitsune

Takže si to tedy shrňme, co jsem o tomhle filmu věděli před návštěvou KINA, do hlavního traileru byl dán song od Eminema - Berzerk (za mně ale respekt, ale spousta lidi to nebrala dobře), film neměl mít R, to sem nesl velice nelibě i já, přeci jenom R je R, on to sice Stallone na internetu nějak okecal, ale myslím si že měl nacvičenou řeč, kterou musel říct ať se mu to líbí nebo ne. Další věc která ve filmu měla být, byla partička cucáků (kteří se do filmu prý dostali čistě z důvodů že Stallonovi dcerky, je chtěli vidět na velkém plátně, teda jako Stallone má takový bicáky že by na nich dokázal rozvrtět tanečnici Hula-Hula takovým způsobem, že by chlapi slintali a přesto když u nich doma ženy něco řeknou, tak to musí platit, ale to je asi úděl všech chlapů ) no ale, bylo jasně vidět že jim teklo mlíko po bradě Kellan Lutz, Victor Ortiz, Glen Powell co je to sakra herce ? Zná je někdo ? No ale Glen Powell byl teda hrozná lama, SPOILER TAK BACHA !! prej totální borec přes techniku a neodhlalí GPS, a ještě taky prej zkušený horolezec, pche dostat se na střechu mu trvalo deset minut Banderas by to zvládl za minutu a ještě by u toho hláškoval KONEC SPOILERU !! . Kdo teda z těch cucáků byl víc jak slušný , byla Ronda Rousey skvělá ženská , která byla sympatická a víc jak slušná co se týče boje na blízko . No a teď podívejme na zoubek těm lepším hercům , Ford , Grammer , Schwarzenegger a Li skvělý , tady nemám co vytknout , byly vtipný a drsný , Ford se mi líbil možná o trošku víc , pač ten jeho styl .... ten byl opravdu elegantní . Stallone a Gibson taky perfektní ve všech ohledech úžasný , úplně sem cítil tu nevraživost mezi nima a tak trochu i strach ze strany Stallonovy postavy , pač Gibson to je jiné kafe , to neni jako Ran Tan Vadmm . Davi , Couture a Snipes trošku nevýrazný a docela zanikli , hlavně teda Snipes, dát na chlup stejnou postavu jako Statham , auu, to byl špatný nápad Crews se aspoň trošku předvedl , ale škoda že to neměl víc . Ale kdo teda ve filmu vyloženě a doslova zářil byl Banderas (kdo v něm taky viděl Rica Rodrigueza ?) , on teda Banderas tak trošku zastínil ostatní postavy , nemám mu to za zlé on má obrovské charisma využívá ho na plno a když byl na scéně ať už šlo o mluvení , přestřelku a nebo bitku , zářil a to doslova , z jeho strany perfektní hlášky a perfektní choreografie soubojů . Akce je víc jak slušná , napětí bylo docela velký , hrdinové to neměli za zadarmo jako ve dvojce a filmu vyloženě , ale chybí R . Přesto chci a hodlám hodnotit kladně , sám ani neviim , on film má docela dost přešlapů a chyb , nemyslím režisérských , ale výše uvedených , možná až výjde blu-ray kvalita tak své hodnocení změním , sám nevim , ale to je až za dlouho snad tam bude R . ()

cukorek

Podobne ako v iných častiach vynikajúca dávka akcie, vynikajúci Stalone, až to začína zaváňať nudným kopírovaním. Žiadne pozitíva ani čo sa týka dejového spracovania ani zápletky a to mi chýbalo. Voľba dať šancu mladým hercom, si myslím, že nebol najlepší ťah a osobne sa čudujem Banderasovi, že zobral úlohu klauna. Na to som len čumel, čo herec s akčným potenciálom hrá zakecanú ženskú. Taktiež oproti druhej časti pokles humornej stránky. Napriek spomenutým negatívam film nenudí a akčný žáner naplnil. 60% PS: Škoda, že tam Stalone zatiahol tých mliečňakov - radšej by som prijal ak by dostal viac priestoru Snipes, Statham či Harrison Ford - ta naháňačka s vrtuľníkom mu mimochodom sadla ()

Ratemus

První díl bylo něco neuvěřitelného, všichni ti staří dědkové, kteří to tu válcovali v 80. a 90. letech. v jednom filmu. Druhý díl akci, humor a sebe zesměšňování posunul ještě o něco dále a doteď si z filmu pamatuji snad všechny hlášky. Navíc film nabídl výborného padoucha JCVD, který předvedl nejlepší herecký výkon ze všech přítomných, ale bohužel v posledním zúčtování si dal dvě pěstí, jednu hlavičku a dvě své typické otočky a bylo po všem, ale i tak to bylo super a hlavní protagonisté Sly, Arny a Bruce měli více prostoru a ukázali to, na co všichni čekali v prvním díle. Třetí díl se vrací kvalitně ještě za ten první, Sly přistoupil na snížený rating přístupnosti a to byl hlavní kámen úrazu. Film takového formátu si přímo říká o litry krve, drsných slov atd., což jste zde najít nemohli. Dále, aby bylo přilákáno více mladého publika, objevili se ve filmu mladí herci, o které nikdo nestál (to mám Rondu Rousey rád, ale zde být nemusela). Nová mladší partička je plochá, ničím zajímavá a zbytečná. Sakra všichni chtějí vidět Lungrena, Snipese a všechny ty dinosaury z předešlých dílů. Film nabízí samozřejmě nové tváře, místo náročného Willise, je zde Harrison Ford, který filmu dodá zábavnou atmosféru, W. Snipes, který je více než vítaný a Banderas, který mi v hodně ohledech připomíná Deadpoola z Marvelu. Největším kladem třetího filmu je přítomnost na postu padoucha v podání Mela Gibsona a to je asi tak všechno, opět se stalo to, co ve druhém díle, a sice závěrečný boj trval tři minuty, dokonce toho bylo ukázáno ještě méně než v souboji s JCVD. Film postrádá humor z předešlého dílu, nikdo si z nikoho už nedělá srandu a nejvíc naštval fakt, že Arnold a Chan dostaly nejméně prostoru. Je dobře, že se Sly poučil a v dalším díle se prý vrátí k tomu, co fungovalo v minulosti, chtělo by to také nové herce a některé staré vystřídat, filmu by prospěl pořádný záporák, třeba Mark Dacascos, Steven Seagal nebo Rock a samozřejmě pořádný scénář. ()

Claw

Za málo peněz hodně muziky, a to teda posledních asi 20 min na konci, který mě stojí za to dát plný počet, protože takový masakr, který furt a furt graduje je jedno velké ultra akční kombo a hotovo. Jinak film jako takový už nemá svoje kouzlo jako jednička (pro mě nejlepší díl...) a někteří herci nedostali absolutně prostor... Proč Snipes nepoužívá svoje bojové umění, když je TAK dobrý a schopný. Postava Banderase mě spíš srala, proč Jet Li střílí a nekope?! Jinak nejlepší výkon naprosto předvedl Gibson jako hlavní padouch, fakt z něj šlo zlo, zákeřnost a chlad... /85%/ ()

Happens

Takže se přidalo ještě jednou hvězdné herecké obsazení, ale slábnoucí ohraná zápletka s brutální střílecí náloží prostě neudrží pozornost. ()

SeBig

Myslím, že je na čase si přiznat (v mém případě), že třetí díl byl prostě jeden velký omylný krok vedle. Když jsem to viděl poprvý byl jsem hrozně rád, že tu trojku vážně udělali a že konečně zase uvidim hochy v akci...a co že jsem to vlastně ve skutečnosti dostal? Přeleštenou bídu, s nesympatickýma držkama, který se vetřou do celýho průběhu filmu.. ano je tam jenom Stallone a ostatní? Ty jsou jen na začatku a na konci? Jak jenom kurva mohli?! O čem to pak celý vlastně je? Mel Gibson jako záporák byl skvostnej.. ale nemužu přehlížet přece to, jak to celý prostě dokurvili.. vdyt oni tu značku vlastně uplně dosrali. Hudba nevýrazná, ty držky, který si veme Stallone jako náhradu (což mi ani vlastně nedavalo po pravdě řečeno vubec smysl) na ty se nedalo vubec dívat.. Ronda Rousey? Děláte si prdel? Takovou držku odpornou nesympatickou. Né dík. Přehodnocuji. Bylo mi to fakt nepříjemný nechat tady to neupřímný zaslepený hodnocení. Posral si to Stallone:) ()

Larrysbride

Že prej díry ve scénáři? No tak to jste si zřejmě měli přesedlat do vedlejšího sálu, jsem si jistá, že tam určitě dávají nějaké hodnotné drama s oscarovým potenciálem... Třetí pokračování Expendables je však další poctou dnes již klasickým akčním snímkům let osmdesátých, na které dnes narazíme už jen těžko. Je to pravá akční pecka se vším, co k ní patří, a sličnou Rondou Rousey jako třešničkou na dortu! ()

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy