Reklama

Reklama

Star Wars: Poslední z Jediů

  • Česko Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Ve filmu Star Wars: Poslední z Jediů od studia Lucasfilm pokračuje sága rodu Skywalkerů. Postavy předchozího filmu Star Wars: Síla se probouzí spolu s legendárními hrdiny galaxie prožívají strhující dobrodružství, během kterých odhalí prastará tajemství Síly a šokující události z minulosti. (Falcon)

Diskuze

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

A navíc tam píše strašný srajdy, jen aby tam něco měl.

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

a to nevíš, že přeci všichni ti kritici film chválili pod pohrůžkou likvidace? jednoho rána se vzbudili a našli v posteli koňskou hlavu se vzkazem "The Last Jedi se ti bude líbit"...

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

anomandaris

nj, kroutí se červík, jak jsme u něj zvyklí. pořád se tak usilovně snaží podsouvat, že je oběť napadaná za nějaký jeho názor, i když o tom nepadla ani zmínka. celou dobu se to tu točí čistě okolo tvé prostoduchosti a bezpáteřnosti. tam je kámen úrazu, vážený. názory se pak už zákonitě vezou s tím.

Fordzy

Fordzy (hodnocení, recenze)

Eodeon

Tož ty si takový Poslední Mohykán. Já už to dávno vzdal a vyklidil pole. Přeji ti v tvém úsilí vítězství.

anomandaris

anomandaris (hodnocení, recenze)

Eodeon

už jsi nějaký vyčpělý, začínáš mě doslova nudit, nechám tě tu na stráží do konce světa, abys pozoroval všechny případné jedince, kteří neholdují tvému světonázoru. 

na příspěvěk reagoval Eodeon

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

jerry12

ty jsi hlavně kvůli svým častým absencím zameškal událost, kdy se všichni rozumní zájemci o diskuze na Star Wars témata, těchto nebo jakýchkoliv, společně přesunuli na vlastní neveřejnou diskuzi, protože neměli žaludek poslouchat zdejší "rádoby fanoušky", abych si půjčil tvůj popis, a tuto dávno přestali sledovat. já a pár dalších na to žaludek máme, takže se to tu zákonitě omezilo už jen na trolly a nás, co si je pro radost dopřáváme k večeři. a opovaž se mi tu radost zazlívat. oni udělali co mohli, aby všem ostatním otrávili oblíbenou diskuzi, já jim nyní s chutím otrávím tu jejich :)

na příspěvěk reagoval Fordzy

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

anomandaris

no hlavně abys ty zas "neutonul" v příštím masovém bijáku, abychom se zas po diskuzích nemuseli v tuctech ukřivděných příspěvcích dozvídat, jak jsi to nepobral.

na příspěvěk reagoval anomandaris

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

Eodeon

Nebyl jsem tu aktivní asi rok a půl přátelé, ale jednou za dva za tři měsíce sem nakouknu a věřte nebo ne, pokaždé zrovna probíhá konfrontace Eodeona s nějakým amatérem-rádoby fanouškem. To je skvělé, rád vidím, že svět Star Wars zůstává pořád stejně konzervativním. Jen tak dál!

na příspěvěk reagoval Eodeon

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

anomandaris

a to by ses divil, třeba ten chabý slovosled, co vypadá jako parodie na mistra Yodu, bych od tebe nechtíc mohl pochytit. se nakazit mám čím, nebo nakazit nemám čím se? ...ty jsi chodící vtip :)

na příspěvěk reagoval jerry12, anomandaris

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

anomandaris

tak mi nemáš neustále tak lichotit. aby mi to nakonec nestouplo do hlavy. kdoví, třeba je ten tvůj egoismus nakažlivý a měl bych si raději držet odstup :)

na příspěvěk reagoval anomandaris

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

anomandaris

a zase ta tvá fatálně selhávající logika. tvoje diskuzní poklesky zákonitě nemohou mít co společného se sebevědomím někoho druhého. abych tě parafrázoval, to je tím, že ty se moc přeceňuješ. možná kdyby sis o sobě nemyslel, jaký že jsi to odborník na všechno, a nedával to neustále najevo arogantním a extrémně konfliktním tónem, nepůsobily by tvé příspěvky v kontrastu k tomu až tak slaboduše, ale možná jen jako naivní projevy laického diváka. všechno je to v posledku o charakteru člověka. jak ti ostatně říkám od samého začátku. i kdybys byl nakrásně odborník na všechno to, na co odbornost jen nevěrohodně předstíráš, v posledku by to bylo úplně jedno, protože dosebezahleděný egoista není z principu schopný nezaujatosti a všechny jeho pokusy o argumentaci pak chtě nechtě končí demagogií. suma sumárum, bavit se s tebou o filmu je prostě předem odsouzeno k marnosti. perly sviním, jak ostatně také říkám od začátku. to jen aby ses zase jako obvykle nepodivoval, že se nikdo neobtěžuje řešit s tvou maličkostí film, ale leda tvou vlastní nadutost.

na příspěvěk reagoval anomandaris

Související novinky

Dvojka Na nože nabírá Davea Bautistu

Dvojka Na nože nabírá Davea Bautistu

11.05.2021

Tak se zdá, že si dvojce herců ze Spectre Daniel Craig a Dave Bautista zopakují svoji spolupráci. Bautista se totiž čerstvě upsal pokračování detektivky Na nože Riana Johnsona od Netflixu. Režisér… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Nejoblíbenější uživatelé ČSFD se tradičně svěřují s osobními topkami 3 filmů (a seriálů), uvedenými v našich končinách (nebo kdekoliv jinde) v uplynulém roce, a od letoška jejich řady rozšiřují taky… (více)

Vrátí se mladý Han Solo?

Vrátí se mladý Han Solo?

20.07.2020

Asi jste zaznamenali, že film Solo: Star Wars Story nebyl moc úspěšný. Půlroční mezera mezi Solem a fanoušky odsuzovaným Posledním z Jediů způsobila, že v létě na nový díl Star Wars prakticky nikdo… (více)

Reklama

Reklama