Reklama

Reklama

Star Wars: Poslední z Jediů

  • Česko Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Ve filmu Star Wars: Poslední z Jediů od studia Lucasfilm pokračuje sága rodu Skywalkerů. Postavy předchozího filmu Star Wars: Síla se probouzí spolu s legendárními hrdiny galaxie prožívají strhující dobrodružství, během kterých odhalí prastará tajemství Síly a šokující události z minulosti. (Falcon)

Diskuze

kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

Jeden z faktorů proč: lidi stahujou TLJ v rozlišení 240p a pouštějí na mobilu při cestě do školy/práce s českým dabingem? :D 

Šimpy

Šimpy (hodnocení, recenze)

Náhodou mám radost, kolik týdnů po uvedení digitální verze na net si to drželo 75 procent.

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

anomandaris

zato z tvých úst samé perly, že. klidně mi to vysvětli. těším se vždy na každou moudrost shůry nadělenou. co že si taký naprostý ignorant představuje pod slovem jakože argumentace? :)

anomandaris

anomandaris (hodnocení, recenze)

Eodeon

Neměl bys vyslovovat slovo argument, protože pokaždé si nasereš neskutečný hovna do pusy. Vůbec nevíš, co argumentace znamená, tak se proboha tím pořad neoháněj.

na příspěvěk reagoval Eodeon

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

anomandaris

nebuď vlezlý a nepleť se mezi cizí lidi. Duncan a já máme historii, o které nic nevíš. jeho komentář jsem nikdy nečetl ani jediný, což platí i o tvých komentářích. nezajímají mě. tvé názory mi vůbec nestojí za přečtení. jediný důvod, proč si o tebe s takovou zálibou otírám podrážku, je tvé hulvátství, se kterým své názory prezentuješ. máš tu kolem sebe dav lidí, kterým se film také nelíbil, ale diskutují na úrovni. slušně a se snahou o upřímnou argumentaci. a teď jsou dvě možnosti, buď toho nejsi schopen, nebo k tomu nemáš vůli. ať tak či onak, ať je to z blbosti nebo ze zlého úmyslu, jsi prostě troll. a to není urážka. mnohem hůř - to je charakterizace.

na příspěvěk reagoval anomandaris

anomandaris

anomandaris (hodnocení, recenze)

Eodeon

Ty jsi fakt neskutečný, podívej se na své komentáře na lidi, co ten film kritizují, vyletíš jako čertík z krabičky viz Duncan, hned začneš urážet. Chováš se jako totální, irelevantní a nepříčetný magor, se prober.

na příspěvěk reagoval Eodeon

Šimpy

Šimpy (hodnocení, recenze)

A já mám kafe a popcorn, takže tu taky ještě chvíli vydržím. :-)

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

anomandaris

krom toho, ty nekritizuješ. kritika obnáší určitou soudnost, uvážlivost a snad i učenost. ty pliveš, haníš a pomlouváš. a ani to z tebe nedělá trolla. trolla z tebe dělá totiž to, že většinou svých plivanců nemíříš na film, ale na ostatní uživatele. vydal ses na křížovou výpravu pozurážet všechny, kdo nesdílí tvůj názor. to je přeci učebnicový příklad trolla. nemít tak nešikovně krkolomný nick, časem by mohl zlidovět a stát se synonymem pro trolla.

na příspěvěk reagoval anomandaris

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

anomandaris

to bys musel vysvětlit, proč jsem tu zadobře s tak velkým množstvím uživatelů, kteří ten film nemusí. a proč se titíž štítí tebe. že by to nakonec vážně nemělo co dělat s nějakými názory? :)

Související novinky

Dvojka Na nože nabírá Davea Bautistu

Dvojka Na nože nabírá Davea Bautistu

11.05.2021

Tak se zdá, že si dvojce herců ze Spectre Daniel Craig a Dave Bautista zopakují svoji spolupráci. Bautista se totiž čerstvě upsal pokračování detektivky Na nože Riana Johnsona od Netflixu. Režisér… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Nejoblíbenější uživatelé ČSFD se tradičně svěřují s osobními topkami 3 filmů (a seriálů), uvedenými v našich končinách (nebo kdekoliv jinde) v uplynulém roce, a od letoška jejich řady rozšiřují taky… (více)

Vrátí se mladý Han Solo?

Vrátí se mladý Han Solo?

20.07.2020

Asi jste zaznamenali, že film Solo: Star Wars Story nebyl moc úspěšný. Půlroční mezera mezi Solem a fanoušky odsuzovaným Posledním z Jediů způsobila, že v létě na nový díl Star Wars prakticky nikdo… (více)

Reklama

Reklama