Po několika letech práce se hongkongské policii podaří odkrýt síť drogových gangů a inspektor Ma Ho-tin a policista v utajení So Kin-chow odjíždějí se 2 spolupracovníky do Thajska pomoci tamějším policistům zatknout hlavu celé sítě. Operace však nevyjde dle plánů a oba policisté se musí vyrovnat jak s neúspěšnou operací, tak se smrtí svých kolegů. Snímek z hongkongského prostředí v sobě mísí prvky dramatu, kriminálky a akčního filmu. (Tamten)

Puol

Za mňa spokojnosť, efektné pripomenutie zašlej slávy honkogského akčného filmu. Herecké obsadenie je dobré, akcia riadne krvavá a dočkal som sa i efektných spomaľovačiek. Benny Chan prekvapil, ja ale dufam, že si to pozrel aj John Woo, ktorý by tento žáner skutočne dokázal vzkriesiť. ()

bararich8

Povedený filmek. Emocionálně asi opravdu nejnabušenější dílko z HK za poslední dobu. Příběhové celkem originální, ačkoliv rozvláčnější vyprávění a vykreslení emocí všech zúčastněných zabere přes 2 hodiny. Finální scéna je taktéž z těch lepších, ačkoliv se opět jedná o "neprůstřelného mnicha". Za mě spokojenost, 4*. ()

Raziel811

Skvělý casting podrthuje jinak celkem klasický, leč spletitý příběh. Škoda jen, že vizuál není na té nejvyšší úrovni a zvláště v první půlce film působí jako TV tvorba. Všechna negativa ale rázem mizí nad druhou půlkou a zvláště doslova třeskutém finále, které dává vzpomenout na konec Pravdivé romance. ()

mdf

Když si odmyslíme logiku,kterou to v některých scénách opravdu nemělo,tak je to jinak, precizně odvedená akčńárna se vším všudy. ()