darthhokro

Jednu hvězdu navrch, za to že tu hnusnou pizdu Jansenovou hned zkraje podřízli. Jinak žádná sláva, To nové bojové umjení Nakašu so, se mi líbí a budu ho praktikovat každý pátek v putyce. ()

himor

A sme naspäť! Jednoznačný posun vpred oproti 2 dielu tejto zatiaľ trilógie. Má to šťavu, má to šmrnc, skoda len nie vydarenej kamery a už tak trochu ošúchanému príbehu. Neviem ako ostatní, ale mne by už liezlo na nervy, aby mi niekto stále unášal členov rodiny. Neeson sa s tým ale pobil opäť a doslova. Mlátiť ho naozaj baví a navyše keď vám zahlušia ženu. Dejovo slabšie, ale akcie plno, takže stratu deju ani nezaznamenáte. 75% ()

liquuid

Jsem docela zklamaný zdejším hodnocením. Nemyslím si, že si zúčtování zaslouží tak špatné hodnocení. Určitě tam bylo pár nereálných věcí, ale kde to není ? Dějová linie se mi líbila a nejspíš se mi to líbilo i proto, že před kinem jsem se sem koukl na hodnocení a čekal jsem špatnej film. Kdepak ! Podle mého názoru solidní průměr. Nápaditost, děj, postavy, to vše ok. 70% ()

Chudák

Opravdu děs běs a ta kamera luxus a já v...l na to šel dokonce do kina:/ neuvěřitelně nudný "příběh" průběh filmu. ()

borohub

Po dlouhé době jsem vyrazil do kina a zrovna na toto. Ze začátku jsem měl trošku obavu (možná i díky hodnocení zde na csfd) ale pak jsem byl opravdu příjemně překvapený. Akce od samého začátku až na pár slabších chvil (což je dohromady cca 10 minut celého filmu, ale aspoň jsem si mohl v klidu odskočit na WC :D ) je to fakt skvělé. Neeson už je starej dědek a je docela úsměvné že zdrhá a dává do držky mladíkům jako by mu bylo 20, ale tak proč ne. Ano je to akční béčko, na druhou stranu já na filmy nekoukám abych se kulturně obohatil, ale abych se uvolnil a zabavil. Zabavilo a uvolnilo mě to tak proč ne. Pro mě nejlepší díl ze série. 90% ()

Vykuk

Neurazí, nepotěší, na podivání dobré, kdo rád tyhle filmy, nemělo by uniknout, ale po nedávném Equalizéru bylo tohle hodně slabé, ale co taky čekat, zbytečné pokračování, spíš vymyslet jinou story, jiná jména ač podobnou zápletku a zvýšit kapku dávku napětí.. ()

WolfIssen

Oproti minulému paskvilu Taken 2, je třetí a doufám, že poslední Taken určitě příjemným překvapením, alespoň pro ty, kteří si nic moc od Tak3n neslibovali. Máme tu jen jednu přehnanou scénu a bandu tupých detektivů, v čele s jedním opravdu chytrým poldou (výborný Forest Whitaker), který je ale za Liamem Neesonem více než pár kroků zpět :-) Nemastný, neslaný a předvídatelný konec. Maggie Grace nám konečně v tomto filmu dospěla, takže jsme byli ušetřeni jejích telecích scén. Na závěr za sebe dodám, že jediný článek, který od prvního filmu nikdy nezklamal je Liam Neeson. ()

Brano

A máme tu tretie pokračovanie, ktoré kvalitou prevýšilo dvojku. Celkom zaujímavý, (i keď nie originálny) ale zato aspoň nie až tak predvídateľný príbeh ohľadom vyšetrovania smrti ženy bývalého agenta CIA. Od tohto filmu som veľa nečakal, keďže už dvojka ma dosť sklamala, no na moje prekvapenie išlo o solídny film, ktorý ma veľmi nenudil. Liam Neeson aj vo svojom vysokom veku stále ukazuje, že ešte stále ma nato účinkovať v akčných filmoch. Nie je to síce trhák, akým bol prvý diel, ale dá sa to pozrieť a veľmi nesklame. Nižšie hodnotenie dávam za druhú polku filmu, ktorá už strácala na tempe. Takisto od akčných scén som očakával trochu viac. Ale vyzdvihnem výborný záver so skvelou hláškou "S dobrým právnikom sa môžeš dostať z väzenia za pár rokov. Ale potom si po teba prídem. Nájdem si ťa. A obidvaja vieme čo sa stane" /70%/. ()

Olafsson

Tři s hódně odřenejma ušima.. Zatímco jednička byl mega krutej nářez, tohle je blbůstka s velmi unaveně a schématicky působícím Neesonem a akčníma scénama který střihal někdo s Parkinsonem (střih každou vteřinu ?!). Přesto jsem dokoukal ze zvědavosti jak to dopadne. Jedno se musí nechat - to jak se děj postupně vyvíjí a odhaluje se jak se věci opravdu mají je uděláno tak že to chytne diváka a nepustí.. ()

Zolky

Film som spustil s tým, že som nečakal nič extra a veru to tak aj dopadlo. Bolo to dosť nudné, akcie veľmi slabé a ten scenár fakt stupídny. ()

XZvire

U většiny akčních scén jsem zírala s jedním povytaženým obočím, rusák byl naprosto nechutnej, ale bylo to koukatelné. Film má u mě jedno malé plus, za to, že zabili mojí né moc oblíbenou herečku Famke, proto jsem přimhouřila oči a hodnocení trochu zvedla. Na Liama se v akčňácích koukám mnohem radši než na Arnieho nebo Sylvestra.. A že "Tímhle to koční"? Já bych tam viděla námět na unesení vnoučka za pár let.. :-D ()

intro

Rozhodně né tak špatné jak místní hodnocení. Liam opět nezklamal. Taken 3 je velmi dobrý akční film, sice ne tak jak jednička, ale i tak za pozornost stojí. Já dávám 70%. ()

vieriX

Bohužel z každým dílem kvalita klesala a tady už je to hodně velký podprůmer a nebýt Liama tak by to úplně snadno šlo zaměnit za nějakou bulharskou sracku. Akce tu je ale prostě tak nějak nezazivna a nezajímavá a příběh klisovity až běda. Nechápu proč do toho Líná šel. ()

Guran

Tak tohle je propadák! Po suprové jedničce přišla parádní dvojka a po ní tahle s*ačka. Liam už je starý a zde je to hodně vidět a scénář? Pořád stejný, zde nepřinesl nic nového, takže už dopředu víte, jak vše dopadne. Zvraty tu žádný nejsou a akční scény jsou hrozně stereotypní a kamera je zde opravdu šílená! Doufám, že už další díly nebudou, protože nápad 96 hodin byl pefektně natočen v prvním díle a na takovýto nápad nemůžete natočit více dílů, je to typ filmu, kde se jen těžko napíše nový scénář s novým příběhem na další filmy. ()

MrMir

Brutálně nepříjemný střih a kamera a ne-Rkový rating. Díky tomu rozhodně o level níž než být mohlo. Jinak fajn jednohubka. ()

FrediaK

Nebýt strašnýho rozjezdu, spousty nesmyslů ve scénáři, chlápka ve slipech a policie, která propustí jako by nic chlápka, co zmlátil půl okrsku, bylo by to i lepší než dvojka.... Dokoukat se to dalo ... ()

TarzanLesni

Taken je moje oblíbená série a nebýt několika scén, kterýma si to u mě pokazili, dal bych větší hodnocení. Film tak nějak naplnil moje očekávání a škoda, že Olivier Megaton nepřekvapil. ()

johnsnow

Keby megaton nechal strih niekomu inému a neurobil z toho mišmaš typu "Som kokot z každého záberu" tak plný počet zaslúžene. Takto štyri a to len preto, že hodnotenie je dosť slabé. ()