Ochránci

(TV seriál)
  • Slovensko Ochrancovia
Slovensko, 2014, 60 min

Renáta Názlerová, Bibiana Ondrejková, Milan Malinovský, Renáta Ryníková, Petra Palevičová, Peter Krajčovič, Andrea Sabová, (více)

Ochrancovia - každý  problém má riešenie! Boli ste podvedení, okradnutí,  alebo ste sa stali obeťou útoku? Hrozí vám exekúcia, polícia či súd? Každý  problém má riešenie! Tím ochrancov stojí na vašej strane. Skúsení mediátori a detektívi riešia skutočné kauzy a spory dohodou. Ochrancovia vás poučia, pobavia, ale hlavne dajú návod na to, ako sa nesúdiť a mať veci v poriadku.
Nový hraný seriál TV JOJ z dielne tvorcov jedinečného a úspešného programu z právnického prostredia Súdna sieň. (TV JOJ)

*CARNIFEX*

"Ochrancovia" je program zobrazujúci problematiku bežného človeka. Jej úlohou je ponúknuť možnosť riešenia konfliktu medzi ľudmi. Kľudne sa Vám môže stať, že sa v jednej z epizód spoznáte. Najviac ma zaujala forma objektivity. Režisér sa naozaj snaží vyobraziť to, akým spôsobom sa získavajú veškeré informácie o danom probléme, aby bolo možné čo najobjektívnejšie rozhodnúť. To, či sa jedná o vykrádačku americkej verzie neriešim. Nie sme v Amerike, sme na Slovensku a navyše americký právny systém pracuje na úplne iných princípoch a hodnotách ako u nás. Takže by som tu týmto veľmi neorodoval a radšej nenapísal nič, ako takýto blud. Ľudom túto reláciu odporúčam z jedného jediného a prostého dôvodu, kľudne Vám môže v budúcnosti pomôcť pri riešení rozvodu, delenia majetku či zverenia detí do opatery. ()

Hrabovo odpad!

Videla som ďalší diel a idem dolu, ani jedna hviezda. Ja to pozerám zo sentimentu, aby som počula slovenčinu a videla kúsky Bratislavy, ale fakt sa to nedá. Ako dokázali to, že sa človek modlí, aby aspoň niekto v maličkej vedlajšej roli aspoň malú chvílku hral a nepitvoril sa ako tí všetci na obrazovke? Je to fakt na neznesenie a ako zaobchádzajú s hudbou ten gýč len dokresluje! 105% úspešnosť nestačí, ešte sa všetci po skončení mediácie polepšia a šťastne žijú až do smrti. Grrrr!!! ()