Ochránci (TV seriál)

Ochrancovia

Slovensko, 2014, 60 min

Renáta Názlerová, Bibiana Ondrejková, Milan Malinovský, Renáta Ryníková, Petra Palevičová, Peter Krajčovič, Andrea Sabová, Vanda Hoffstädterová, Juraj Štubniak, Ivan Šándor, Milena Minichová, Igor Krempaský, Barbora Žilecká, Jozef Kapec, Jana Gavačová, Vanda Tureková, Lena Košická, Peter Čižmár, Jana Buršáková, Lukáš Frlajs, Oľga Solárová, Szidi Tobias, Lívia Bielovič, Peter Cibula, Emília Došeková, Peter Rúfus, Stano Slovák, Judita Hansman, Daniela Kuffelová, Peter Kočiš, Iveta Kožková, Števo Martinovič, Lucia Siposová, Matúš Krátky, Mária Landlová, Ondřej Daniš, Zuzana Kapráliková, Michal Ďuriš, Eva Gašparová, Jozef Domonkoš, Martin Nahálka, Zuzana Haasová, Monika Haasová, Lucia Vrablicová, Dominika Morávková-Zeleníková, Milan Vojtela, Ladislav Kerata, Přemysl Boublík, Michaela Drotárová, Zuzana Šebová, Dušan Kaprálik, Jakub Rybárik, Katarína Baranová Kubová, Soňa Ulická, Ivana Kuxová, Oľga Šalagová, Ľudmila Mandžárová, Zoro Laurinc, Gabriela Csinová, Andrea Timková, Réka Derzsiová, Anna Vargová, Laura Kovalová, Gabriela Škrabáková-Kreutz, Peter Oszlík, Marta Maťová, Danica Matušová, Henrieta Kecerová, Karin Olasová, Igor Šebesta, Boris Zachar, Ivica Sláviková, Anna Višňovská, Erika Havasiová, Michal Kalafut, Roman Fratrič, Miroslav Málek, Andrej Kováč, Marta Rašlová, Michaela Majerníková, Beáta Dubielová, Barbora Chlebcová, Renáta Rundová, Ingrid Filanová-Žirková, Petra Langová, Xénia Gracová, Adela Mojžišová, Juraj Hrčka, Juraj Zetyák, Gabriela Dolná, Stanislav Staško, Ján Greššo, Dáša Rúfusová-Mojžišová, Lucia Lužinská, Pavol Šajmovič, Michaela Čobejová, Jaroslav Mendel, Vladimír Kittler, Marián Labuda ml., Eva Pavlíková, Danica Jurčová, Dagmar Bruckmayerová, Kristína Farkašová, Kamil Kollárik, Marián Mitaš, Juraj Predmerský, Katarína Šafaříková, Andrea Karnasová, Ingrid Hanzelová Slobodová, Ingrid Ištóková, Ida Rapaičová, Martin Hindy, Ján Slezák, Daniela Gudabová, Martin Žák, Andrej Anderko, Bohunka Vanková, Emil Leeger, Kristína Greppelová, Marek Ružička, Ondrej Hraška, Emil Zvarík, Natalia Germani, Mária Lechmanová, Silvia Zaprihač Pavličková
  • metal.storm

Solídne pozerateľné, nie moc zaujímavé, ale v konečnom dôsledku je to dobrý seriál.(29.1.2015)

Keďže som v tom hral ....(10.3.2014)

"Ochrancovia" je program zobrazujúci problematiku bežného človeka. Jej úlohou je ponúknuť možnosť riešenia konfliktu medzi ľudmi. Kľudne sa Vám môže stať, že sa v jednej z epizód spoznáte. Najviac ma zaujala forma objektivity. Režisér sa naozaj snaží vyobraziť to, akým spôsobom sa získavajú veškeré informácie o danom probléme, aby bolo možné čo najobjektívnejšie rozhodnúť. To, či sa jedná o vykrádačku americkej verzie neriešim. Nie sme v Amerike, sme na Slovensku a navyše americký právny systém pracuje na úplne iných princípoch a hodnotách ako u nás. Takže by som tu týmto veľmi neorodoval a radšej nenapísal nič, ako takýto blud. Ľudom túto reláciu odporúčam z jedného jediného a prostého dôvodu, kľudne Vám môže v budúcnosti pomôcť pri riešení rozvodu, delenia majetku či zverenia detí do opatery.(7.3.2014)

• morena.jea

Vykradnutá, znásilnená a poameričtená verzia Súdnej siene.(4.3.2014)

• Hrabovo

Videla som ďalší diel a idem dolu, ani jedna hviezda. Ja to pozerám zo sentimentu, aby som počula slovenčinu a videla kúsky Bratislavy, ale fakt sa to nedá. Ako dokázali to, že sa človek modlí, aby aspoň niekto v maličkej vedlajšej roli aspoň malú chvílku hral a nepitvoril sa ako tí všetci na obrazovke? Je to fakt na neznesenie a ako zaobchádzajú s hudbou ten gýč len dokresluje! 105% úspešnosť nestačí, ešte sa všetci po skončení mediácie polepšia a šťastne žijú až do smrti. Grrrr!!!(27.1.2015)