Všechny moje lásky (TV seriál)

Romantický / Komedie

Česko, 2015, 25 h 43 min (Minutáž: 28x55 min)

Veronika Žilková, Mahulena Bočanová, Monika Zoubková, Jan Šťastný, Miluše Šplechtová, Jana Bernášková, Ilona Svobodová, Veronika Kubařová, Roman Vojtek, Miroslav Vladyka, Stanislav Majer, Dita Zábranská, Zdeněk Piškula, Petra Ben Messaoud, Miloslav Mejzlík, Jan Hrušínský, Karel Heřmánek, Klára Oltová, Oldřich Hajlich, David Prachař, Libuše Švormová, Štěpán Benoni, Jiří Štěpnička, Radek Valenta, Roman Luknár, Ivana Wojtylová, Michaela Frkalová, Vlasta Žehrová, Karel Heřmánek ml., Ondřej Havel, Filip Richtermoc, Miroslav Oupic, Simona Prasková, Jakub Chromeček, Jiří Havelka, Ivana Andrlová, Vladimír Kratina, Zdenka Procházková, Aleš Bílík, Lucia Gajdošík, Václav Jílek, Dalibor Gondík, Lucie Bártová-Zedníčková, Jakub Gottwald, Jan Cina, Štěpán Vlček, Kamila Janovičová, Dagmar Křížová, Tomáš Jeřábek, Adéla Petřeková, Jakub Grafnetr, Josef Kundera, Bohumil Klepl, Martin Trnavský, Agáta Zimová, Martin Zahálka, Pavlína Mourková, Jiří Hájek, Lenka Vacvalová, Markéta Coufalová, Petra Štíbrová, Přemysl Boublík, Veronika Zelníčková, Václav Knop, Václav Legner, Kristýna Šebíková, Samuel Gyerták, Jitka Jirsová, Miloš Rothbauer, Eduard Jenický, Jan Unger, Kateřina Smržová, Martin Pechlát, Jakub Štěpán, Aleš Hnídek, Aleš Gelnar, Tomáš Polák, Karel Weber, Ivo Novák, Jan Szymik, Zdeněk Košata, Zuzana Volavá, Josef Pejchal, Gabriela Kratochvílová, Ivo Špes, Naděžda Husáková, Lucie Štěpánková, Marcel Vašinka, Jindra Janoušková, Robin Pařík, Sandra Černodrinská, Jan Vymětal, David Suchařípa, Josef Humpolec, Zuzana Čapková, Svatopluk Schuller, Tomáš Kořének, Jan Jiráň, Petr Ryšavý, Vanda Chaloupková, Petr Srna, Richard Fiala, Monika Fejglová, Jan Bílek, Pavel Rímský, Kryštof Rímský, Jolana Běhounková, Josef Beck, Zdeněk Vencl, Veronika Gajerová, Tereza Hofová, Lukáš Kubát, Zdeněk Fator, Anežka Rusevová, Jiří Čapka, Tomáš Krejčíř, Marta Sládečková, Kristýna Hrušínská, Ondřej Novák, Barbora Petrová, Hana Kusnjerová, Akram Staněk, Denisa Nesvačilová, Václav Veselý, Lenka Zbranková, Jakub Hajner, Radek Jiříček
  • Tommassi3

Tak mi zase jednou tuhla krev v Žil(k)ách, když jsem se naprosto masochisticky odhodlal nakouknout pod pokličku hrnce TV Prima, která rozhazujíce na všechny strany své kačáky z nekonečných reklam uklohnila další původní naprosto zbytečný - Tedy pokud nejste zrovna padesátiletá nenapravitelná romantička !! -seriál, rozuměj kvazitelenovelu, před níž znovu předem varuje už samotný koncept zrcadlící se v názvu, s celkem věrohodnou, leč nesmírně otravnou hlavní hrdinkou.. Nejvíce mě však paradoxně - No, možná spíš logicky !! - nakonec Všechny moje lásky zaujaly pomalu se už zajídajícími pseudonarativními prostředky v čele se zobrazováním textovek, které divák mohl velmi čerstvě zaregistrovat také třeba v (kr)kavčí Reportérce, či také otravně chytlavým hudebním motivem.. Přiznávám, že tenhle projekt už silně připomíná přinejmenším jiné západoevropské, nicméně i v rámci své divácké cílové skupiny otravuje svými křečovitými návraty do minulosti, když vlastně na osobu režisérky Johanny Steiger-Antošové prozrazuje až příliš, a navíc znovu křičí: Vyprávěj !! Já už však další příšerný příběh z pera Rudolfa Merknera skutečně vidět nechci !!(10.2.2015)

• Pavel.Kubik

Od půlky druhého dílu jsem čekal, kdy se postava hraná Veronikou Žilkovou oběsí, protože tak chabou story jsem ještě neviděl. Proti tomu byly seriály typu "Manuela" a "Esmeralda" ryzím, syrovým akčákem. Německá režisérka si vůbec nedala práci se seznámit s reáliemi v tomto státě, a proto všichní bydlí ve vilách, na něž by museli dělat dva až tři životy s příjmy v tomto státě běžném.Jen se divím, že v tomto shitu se propůjčilo k rolím i pár opravdu dobrých herců, kteří (vyjma honorářů) to opravdu nemají zapotřebí. Nové díly - od 21. - nevěděl jsem, že může být ještě něco horšího, než odpad!(28.11.2015)

• zsn

Silně začínám bejt alergická na kopie verbala typu zde hodnotícího uživatele kingik. Kreténi - opakovaný vtip není vtipem - prznění názvů filmů nebo jmen herců, k tomu co věta to mrdání, kouření ptáků, rasistické poznámky, vás do redakce ani na přední příčky mezi recenzenty nedostane. Zastydlá puberta a samohana maskované za frigiditu každé osoby ženského pohlaví vám z obsahu palice udělala kvalitní žumpu sraček. Bylo by fajn, přestat si tu řešit osobní problémy, autor stránek by měl konečně přistoupit na čistku komentářů, potažmo uživatelů - hranice mezi filmovou kritikou a chlívem se tu totiž stírá člověčími lejny. Raději místní diktatura, třebas s trestnými body, než demokracie mluvy řeznického psa se svobodou omezující svobodu druhých.(8.3.2015)

Vidím, že tady někdo nechápe, že se tvůrcům povedlo něco skvělého (opět - a nemyšleno ironicky). Píšu to všude a i zde to opět napíšu. Kdo se nechce koukat ať se prostě nekouká a nekritizuje, když to nikoho nezajímá! Někdo sice tvrdí, že to je seriál pouze pro ženy, ale právě že naopak. Na tento seriál se můžou dívat i muži avšak oni sami by měli mít ten chtíč vědět, jak ženy jednají, za co se stydí, nebo prostě proč jsou takové. Právě Všechny moje lásky to nabízejí a to u mnoha věkových kategorií. Pokud si dobře proberete celý seriál, zjistíte, že zápletka dominuje nad každým vztahem, proto je tento seriál zajímavý a rozhodně žádaný. Ještě jednou ale musím promluvit k těm, co mají stále negativní hodnocení a že jich je opravdu požehnaně. Nevím, jestli Vám to už někdo řekl, ale nejspíš ne, jinak byste nijak nereagovali, když se Vám něco nelíbí. Pokud máte nějaký osobní problém řešte si ho raději doma a nevybíjejte si ho na těchto stránkách. Sem chodí hlavně lidi, co chtějí znát pravdu a ne Vaši momentální náladu, kterou vyjádříte negativním hodnocením. Plyne z toho akorát jedno a to je to, že dnešní lidé už nevědí, jak by na sebe upozornili. Vztek a nenávist si tak ubíjejí na nevinných věcech, v tomto případě článcích. ... Opravdu těžké se s nimi hádat, v mnoha případech pomůže psycholog!(4.2.2015)

• honajz

Jako jo, věřím, že hromada znuděných paniček, jejichž manžel dělá v parlamentu od nevidím do nevidím, aby jí zajistil její náročné požadavky, skutečně z nudy čtou blogísky nějakých v pubertě zaseknutých žen, ale dělat z toho seriál? "Buďte sebevědomé, dělejte si, co chcete, na co máte chuť..." Prima, jasně. Chlap je jen taková ozdoba bokem, z něhož se po kouzelné frázi Oslíčku, otřes se, sypou prachy. Jinak nemá chlap smysl. Všechny ženské v tomto seriálu bydlí v novostavbách, v bytech s velkými pokoji, nejnovější kuchyní podle módy, venku předzahrádka, balkón, výhled... Reklama hadra. Žádná nebydlí v paneláku, neřeší dvě děti, jedno třeba s epilepsií, druhé hyperaktivní, prostě mimo realitu. Vůbec mne celý koncept přijde ulítlý nechat si do života kecat nějakou primadonu bez sebereflexe? A adorovat, že nějaká taková fuchtle má jistou šanci ovlivňovat beztrestně životy druhých? A všichni kolem ji mají rádi a strašně jí tleskají? To už ten Sex ve městě vypadal reálněji.(4.7.2016)