Všechny moje lásky (TV seriál)

Romantický / Komedie

Česko, 2015, 25 h 43 min (Minutáž: 28x55 min)

Veronika Žilková, Mahulena Bočanová, Monika Zoubková, Jan Šťastný, Miluše Šplechtová, Jana Bernášková, Ilona Svobodová, Veronika Khek Kubařová, Roman Vojtek, Miroslav Vladyka, Stanislav Majer, Dita Zábranská, Zdeněk Piškula, Petra Ben Messaoud, Miloslav Mejzlík, Jan Hrušínský, Karel Heřmánek, Klára Oltová, Oldřich Hajlich, David Prachař, Libuše Švormová, Štěpán Benoni, Jiří Štěpnička, Radek Valenta, Roman Luknár, Ivana Wojtylová, Michaela Frkalová, Vlasta Žehrová, Karel Heřmánek ml., Ondřej Havel, Filip Richtermoc, Miroslav Oupic, Simona Prasková, Jakub Chromeček, Jiří Havelka, Ivana Andrlová, Vladimír Kratina, Zdenka Procházková, Aleš Bílík, Lucia Gajdošík, Václav Jílek, Dalibor Gondík, Lucie Bártová-Zedníčková, Jakub Gottwald, Jan Cina, Štěpán Vlček, Kamila Janovičová, Dagmar Křížová, Tomáš Jeřábek, Adéla Petřeková, Jakub Grafnetr, Josef Kundera, Bohumil Klepl, Martin Trnavský, Agáta Zimová, Martin Zahálka, Pavlína Mourková, Jiří Hájek, Lenka Vacvalová, Markéta Coufalová, Petra Štíbrová, Přemysl Boublík, Veronika Zelníčková, Václav Knop, Václav Legner, Kristýna Šebíková, Samuel Gyerták, Jitka Jirsová, Miloš Rothbauer, Eduard Jenický, Jan Unger, Kateřina Smržová, Martin Pechlát, Jakub Štěpán, Aleš Hnídek, Aleš Gelnar, Tomáš Polák, Karel Weber, Ivo Novák, Jan Szymik, Zdeněk Košata, Zuzana Volavá, Josef Pejchal, Gabriela Kratochvílová, Ivo Špes, Naděžda Husáková, Lucie Štěpánková, Marcel Vašinka, Jindra Janoušková, Robin Pařík, Sandra Černodrinská, Jan Vymětal, David Suchařípa, Josef Humpolec, Zuzana Čapková, Svatopluk Schuller, Tomáš Kořének, Jan Jiráň, Petr Ryšavý, Vanda Chaloupková, Petr Srna, Richard Fiala, Monika Fejglová, Jan Bílek, Pavel Rímský, Kryštof Rímský, Jolana Běhounková, Josef Beck, Zdeněk Vencl, Veronika Gajerová, Tereza Hofová, Lukáš Kubát, Zdeněk Fator, Anežka Rusevová, Jiří Čapka, Tomáš Krejčíř, Marta Sládečková, Kristýna Hrušínská, Ondřej Novák, Barbora Petrová, Hana Kusnjerová, Akram Staněk, Denisa Nesvačilová, Václav Veselý, Lenka Zbranková, Jakub Hajner
  • gabin(a)

Nene! Nejvíc mě jako padesátnici uráží, že mám být cílovou skupinou!!! Asi mám o sobě moc vysoké mínění, ale já jsem si dokázala sehnat chlapa před 30 lety! Mám ráda bigbít a vážnou hudbu, cestopisy a dobré komedie a nemám doma vymalováno pestrými barvami! A čumím na fotbal! Tohle je fakt nebetyčná HRŮZA, všudypřítomnou veselou krávou Žilkovou počínaje a kvadrilionem místních hráčů (už se to ani nedá nazývat herci) prostituujících ve všech seriálech na prý konkurenčních televizích konče. Když vidím Štěpničku, Kostkovou, Bočanovou a mnoho mnoho dalších, už ani nevím cože je to vlastně za TV stanici, protože v těch veledílech mám fakt guláš. Ulice, Svatby v Benátkách, Šípková Růženka, Cesty domů, všechny ty Ordinace a já nevím, co ještě, všude jenom jde o to kdo s kým, jak sbalit chlapa a jak si ten život rozvedené čtyřicítky a padesátky užít. V těch seriálech už se nikdo ani nenamáhá předstírat práci a vše se točí jenom kolem "milostných" problémů. Je to duševní porno!(27.4.2015)

• CaptNemo

Veronika Žilková se prý po přečtení prvního dílu scénáře rozplakala. Tak už víme proč. Taková lepenková povrchní blbost, co si hraje na reálný život, tu už dlouho nebyla. Ploché, nepřirozené, nacpané dobrými herci, kteří k uzoufání nemají co předvést. Většina osazenstva, která se skvěle osvědčila v seriálu Vyprávěj, tohle dostala snad za trest. Nejhorší je na tom všem promarněná příležitost. Zatímco u takového Až po uši půlhodina divákovi nestačila, tady se stopáž 55 minut (Opravdu? Já myslel, že ten první díl trval 3 hodiny) nedala při nejlepší vůli vydržet. Veroniky Žilkové je mi líto, na druhou stranu jsem rád, že roli nakonec nevzala Dáša Havlová. To bych se nutil ještě do druhého dílu. Takhle si najdu lepší zábavu a všem, kterým se to líbí, přeju, aby brzy prozřeli a abychom se sešli u něčeho pořádného.(27.1.2015)

Ke sledování nového primáckého seriálu mě navnadila hlavně herecká účast slečny Kubařové, slíbila jsem si tedy, že dám šanci alespoň úvodní dvojité epizodě. A musím přiznat, že jsem byla docela mile překvapená. "Flashbacky" do mladých let hlavní hrdinky (jak Veroniku Ž. nemusím, tak tato role jí celkem sedla, určitě lepší volba než plánovaná Dagmar) mi připomněly oblíbený seriál "Vyprávěj", sympatické hledání dávných lásek dokázalo někdy i pobavit. Nejvážnější problém jsem vlastně měla jenom s prvním adeptem, protože vydávat Martina Trnavského za vrstevníka Žilkové, tomu by opravdu nikdo nevěřil ;). Jako asi většina divaček jsem tedy čekala, kdy už si Marie a její soused uvědomí, že jsou si souzeni. Poslední díl (o kterém jsem vůbec netušila, že vyprávění uzavírá) mě ale svým vyústěním poměrně zklamal. Bude ještě něco dál? Update: Bylo. Několik "nových", více otravných epizod, které jsem absolvovala opravdu jenom ze zvědavosti, s kým hlavní hrdinka skončí...(30.5.2015)

• honajz

Jako jo, věřím, že hromada znuděných paniček, jejichž manžel dělá v parlamentu od nevidím do nevidím, aby jí zajistil její náročné požadavky, skutečně z nudy čtou blogísky nějakých v pubertě zaseknutých žen, ale dělat z toho seriál? "Buďte sebevědomé, dělejte si, co chcete, na co máte chuť..." Prima, jasně. Chlap je jen taková ozdoba bokem, z něhož se po kouzelné frázi Oslíčku, otřes se, sypou prachy. Jinak nemá chlap smysl. Všechny ženské v tomto seriálu bydlí v novostavbách, v bytech s velkými pokoji, nejnovější kuchyní podle módy, venku předzahrádka, balkón, výhled... Reklama hadra. Žádná nebydlí v paneláku, neřeší dvě děti, jedno třeba s epilepsií, druhé hyperaktivní, prostě mimo realitu. Vůbec mne celý koncept přijde ulítlý nechat si do života kecat nějakou primadonu bez sebereflexe? A adorovat, že nějaká taková fuchtle má jistou šanci ovlivňovat beztrestně životy druhých? A všichni kolem ji mají rádi a strašně jí tleskají? To už ten Sex ve městě vypadal reálněji.(4.7.2016)

Vidím, že tady někdo nechápe, že se tvůrcům povedlo něco skvělého (opět - a nemyšleno ironicky). Píšu to všude a i zde to opět napíšu. Kdo se nechce koukat ať se prostě nekouká a nekritizuje, když to nikoho nezajímá! Někdo sice tvrdí, že to je seriál pouze pro ženy, ale právě že naopak. Na tento seriál se můžou dívat i muži avšak oni sami by měli mít ten chtíč vědět, jak ženy jednají, za co se stydí, nebo prostě proč jsou takové. Právě Všechny moje lásky to nabízejí a to u mnoha věkových kategorií. Pokud si dobře proberete celý seriál, zjistíte, že zápletka dominuje nad každým vztahem, proto je tento seriál zajímavý a rozhodně žádaný. Ještě jednou ale musím promluvit k těm, co mají stále negativní hodnocení a že jich je opravdu požehnaně. Nevím, jestli Vám to už někdo řekl, ale nejspíš ne, jinak byste nijak nereagovali, když se Vám něco nelíbí. Pokud máte nějaký osobní problém řešte si ho raději doma a nevybíjejte si ho na těchto stránkách. Sem chodí hlavně lidi, co chtějí znát pravdu a ne Vaši momentální náladu, kterou vyjádříte negativním hodnocením. Plyne z toho akorát jedno a to je to, že dnešní lidé už nevědí, jak by na sebe upozornili. Vztek a nenávist si tak ubíjejí na nevinných věcech, v tomto případě článcích. ... Opravdu těžké se s nimi hádat, v mnoha případech pomůže psycholog!(4.2.2015)

• - Natáčelo se v ateliérech na Strahově. (Zdroj: časopis Televize). (M.B)

• - Hlavní hrdinku Marii měla hrát původně Dagmar Veškrnová-Havlová, která se ale nedohodla na smlouvě. (Zdroj: časopis Televize). (M.B)