Všechny moje lásky (TV seriál)

Romantický / Komedie

Česko, 2015, 25 h 43 min (Minutáž: 28x55 min)

Veronika Žilková, Mahulena Bočanová, Monika Zoubková, Jan Šťastný, Miluše Šplechtová, Jana Bernášková, Ilona Svobodová, Veronika Khek Kubařová, Roman Vojtek, Miroslav Vladyka, Stanislav Majer, Dita Zábranská, Zdeněk Piškula, Petra Ben Messaoud, Miloslav Mejzlík, Jan Hrušínský, Karel Heřmánek, Klára Sedláčková-Oltová, Oldřich Hajlich, David Prachař, Libuše Švormová, Štěpán Benoni, Jiří Štěpnička, Radek Valenta, Roman Luknár, Ivana Wojtylová, Michaela Frkalová, Vlasta Žehrová, Karel Heřmánek ml., Ondřej Havel, Filip Richtermoc, Miroslav Oupic, Simona Prasková, Jakub Chromeček, Jiří Havelka, Ivana Andrlová, Vladimír Kratina, Zdenka Procházková, Aleš Bílík, Lucia Gajdošík, Václav Jílek, Dalibor Gondík, Lucie Bártová-Zedníčková, Jakub Gottwald, Jan Cina, Štěpán Vlček, Kamila Janovičová, Dagmar Křížová, Tomáš Jeřábek, Adéla Petřeková, Jakub Grafnetr, Josef Kundera, Bohumil Klepl, Martin Trnavský, Agáta Zimová, Martin Zahálka, Pavlína Mourková, Jiří Hájek, Lenka Vacvalová, Markéta Coufalová, Petra Štíbrová, Přemysl Boublík, Veronika Zelníčková, Václav Knop, Václav Legner, Kristýna Šebíková, Samuel Gyerták, Jitka Jirsová, Miloš Rothbauer, Eduard Jenický, Jan Unger, Kateřina Smržová, Martin Pechlát, Jakub Štěpán, Aleš Hnídek, Aleš Gelnar, Tomáš Polák, Karel Weber, Ivo Novák, Jan Szymik, Zdeněk Košata, Zuzana Volavá, Josef Pejchal, Gabriela Kratochvílová, Ivo Špes, Naděžda Husáková, Lucie Štěpánková, Marcel Vašinka, Jindra Janoušková, Robin Pařík, Sandra Černodrinská, Jan Vymětal, David Suchařípa, Josef Humpolec, Zuzana Čapková, Svatopluk Schuller, Tomáš Kořének, Jan Jiráň, Petr Ryšavý, Vanda Chaloupková, Petr Srna, Richard Fiala, Monika Fejglová, Jan Bílek, Pavel Rímský, Kryštof Rímský, Jolana Běhounková, Josef Beck, Zdeněk Vencl, Veronika Gajerová, Tereza Hofová, Lukáš Kubát, Zdeněk Fator, Anežka Rusevová, Jiří Čapka, Tomáš Krejčíř, Marta Sládečková, Kristýna Hrušínská, Ondřej Novák, Barbora Petrová, Hana Kusnjerová, Akram Staněk, Denisa Nesvačilová, Václav Veselý, Lenka Zbranková, Jakub Hajner
  • artas

Taký český ekvivalent k "Sex v meste", so ženami ktorým už skončila záručná doba. Ach.(29.5.2015)

Ke sledování nového primáckého seriálu mě navnadila hlavně herecká účast slečny Kubařové, slíbila jsem si tedy, že dám šanci alespoň úvodní dvojité epizodě. A musím přiznat, že jsem byla docela mile překvapená. "Flashbacky" do mladých let hlavní hrdinky (jak Veroniku Ž. nemusím, tak tato role jí celkem sedla, určitě lepší volba než plánovaná Dagmar) mi připomněly oblíbený seriál "Vyprávěj", sympatické hledání dávných lásek dokázalo někdy i pobavit. Nejvážnější problém jsem vlastně měla jenom s prvním adeptem, protože vydávat Martina Trnavského za vrstevníka Žilkové, tomu by opravdu nikdo nevěřil ;). Jako asi většina divaček jsem tedy čekala, kdy už si Marie a její soused uvědomí, že jsou si souzeni. Poslední díl (o kterém jsem vůbec netušila, že vyprávění uzavírá) mě ale svým vyústěním poměrně zklamal. Bude ještě něco dál? Update: Bylo. Několik "nových", více otravných epizod, které jsem absolvovala opravdu jenom ze zvědavosti, s kým hlavní hrdinka skončí...(30.5.2015)

• triatlet

Některé scény - rande s cykloláskou - vtipné, ale jinak převládá klišovitost, nezajímavá výplň vztahových pracovních a milostných slastí a strastí. Obsazení celkem zajímavé. Žilková v roli vypravěčky přesvědčivá.(9.2.2015)

• NinadeL

Seriál, ve kterém Veronika Žilková (53) hraje spolužačku ze základky Martina Trnavského (45), je takový jiný... Ano, horší. A nepomáhá tomu ani sem tam lepší obsazení (Kubařová), ani vtipné retro do tesilových let. #finaleplzen(1.5.2015)

• zsn

Silně začínám bejt alergická na kopie verbala typu zde hodnotícího uživatele kingik. Kreténi - opakovaný vtip není vtipem - prznění názvů filmů nebo jmen herců, k tomu co věta to mrdání, kouření ptáků, rasistické poznámky, vás do redakce ani na přední příčky mezi recenzenty nedostane. Zastydlá puberta a samohana maskované za frigiditu každé osoby ženského pohlaví vám z obsahu palice udělala kvalitní žumpu sraček. Bylo by fajn, přestat si tu řešit osobní problémy, autor stránek by měl konečně přistoupit na čistku komentářů, potažmo uživatelů - hranice mezi filmovou kritikou a chlívem se tu totiž stírá člověčími lejny. Raději místní diktatura, třebas s trestnými body, než demokracie mluvy řeznického psa se svobodou omezující svobodu druhých.(8.3.2015)

• - Natáčelo se v ateliérech na Strahově. (Zdroj: časopis Televize). (M.B)

• - Hlavní hrdinku Marii měla hrát původně Dagmar Veškrnová-Havlová, která se ale nedohodla na smlouvě. (Zdroj: časopis Televize). (M.B)