Všechny moje lásky (TV seriál)

Romantický / Komedie

Česko, 2015, 25 h 43 min (Minutáž: 28x55 min)

Veronika Žilková, Mahulena Bočanová, Monika Zoubková, Jan Šťastný, Miluše Šplechtová, Jana Bernášková, Ilona Svobodová, Veronika Kubařová, Roman Vojtek, Miroslav Vladyka, Stanislav Majer, Dita Zábranská, Zdeněk Piškula, Petra Ben Messaoud, Miloslav Mejzlík, Jan Hrušínský, Karel Heřmánek, Klára Oltová, Oldřich Hajlich, David Prachař, Libuše Švormová, Štěpán Benoni, Jiří Štěpnička, Radek Valenta, Roman Luknár, Ivana Wojtylová, Michaela Frkalová, Vlasta Žehrová, Karel Heřmánek ml., Ondřej Havel, Filip Richtermoc, Miroslav Oupic, Simona Prasková, Jakub Chromeček, Jiří Havelka, Ivana Andrlová, Vladimír Kratina, Zdenka Procházková, Aleš Bílík, Lucia Gajdošík, Václav Jílek, Dalibor Gondík, Lucie Bártová-Zedníčková, Jakub Gottwald, Jan Cina, Štěpán Vlček, Kamila Janovičová, Dagmar Křížová, Tomáš Jeřábek, Adéla Petřeková, Jakub Grafnetr, Josef Kundera, Bohumil Klepl, Martin Trnavský, Agáta Zimová, Martin Zahálka, Pavlína Mourková, Jiří Hájek, Lenka Vacvalová, Markéta Coufalová, Petra Štíbrová, Přemysl Boublík, Veronika Zelníčková, Václav Knop, Václav Legner, Kristýna Šebíková, Samuel Gyerták, Jitka Jirsová, Miloš Rothbauer, Eduard Jenický, Jan Unger, Kateřina Smržová, Martin Pechlát, Jakub Štěpán, Aleš Hnídek, Aleš Gelnar, Tomáš Polák, Karel Weber, Ivo Novák, Jan Szymik, Zdeněk Košata, Zuzana Volavá, Josef Pejchal, Gabriela Kratochvílová, Ivo Špes, Naděžda Husáková, Lucie Štěpánková, Marcel Vašinka, Jindra Janoušková, Robin Pařík, Sandra Černodrinská, Jan Vymětal, David Suchařípa, Josef Humpolec, Zuzana Čapková, Svatopluk Schuller, Tomáš Kořének, Jan Jiráň, Petr Ryšavý, Vanda Chaloupková, Petr Srna, Richard Fiala, Monika Fejglová, Jan Bílek, Pavel Rímský, Kryštof Rímský, Jolana Běhounková, Josef Beck, Zdeněk Vencl, Veronika Gajerová, Tereza Hofová, Lukáš Kubát, Zdeněk Fator, Anežka Rusevová, Jiří Čapka, Tomáš Krejčíř, Marta Sládečková, Kristýna Hrušínská, Ondřej Novák, Barbora Petrová, Hana Kusnjerová, Akram Staněk, Denisa Nesvačilová, Václav Veselý, Lenka Zbranková, Jakub Hajner, Radek Jiříček
  • Pavel.Kubik

Od půlky druhého dílu jsem čekal, kdy se postava hraná Veronikou Žilkovou oběsí, protože tak chabou story jsem ještě neviděl. Proti tomu byly seriály typu "Manuela" a "Esmeralda" ryzím, syrovým akčákem. Německá režisérka si vůbec nedala práci se seznámit s reáliemi v tomto státě, a proto všichní bydlí ve vilách, na něž by museli dělat dva až tři životy s příjmy v tomto státě běžném.Jen se divím, že v tomto shitu se propůjčilo k rolím i pár opravdu dobrých herců, kteří (vyjma honorářů) to opravdu nemají zapotřebí. Nové díly - od 21. - nevěděl jsem, že může být ještě něco horšího, než odpad!(28.11.2015)

Ke sledování nového primáckého seriálu mě navnadila hlavně herecká účast slečny Kubařové, slíbila jsem si tedy, že dám šanci alespoň úvodní dvojité epizodě. A musím přiznat, že jsem byla docela mile překvapená. "Flashbacky" do mladých let hlavní hrdinky (jak Veroniku Ž. nemusím, tak tato role jí celkem sedla, určitě lepší volba než plánovaná Dagmar) mi připomněly oblíbený seriál "Vyprávěj", sympatické hledání dávných lásek dokázalo někdy i pobavit. Nejvážnější problém jsem vlastně měla jenom s prvním adeptem, protože vydávat Martina Trnavského za vrstevníka Žilkové, tomu by opravdu nikdo nevěřil ;). Jako asi většina divaček jsem tedy čekala, kdy už si Marie a její soused uvědomí, že jsou si souzeni. Poslední díl (o kterém jsem vůbec netušila, že vyprávění uzavírá) mě ale svým vyústěním poměrně zklamal. Bude ještě něco dál? Update: Bylo. Několik "nových", více otravných epizod, které jsem absolvovala opravdu jenom ze zvědavosti, s kým hlavní hrdinka skončí...(30.5.2015)

Naaaahodou, po vsech tech ordinacich, cestach domu a Pocatcich je tohle prijemna zmena. Koukam uz na treti dil a zadnej kyc a trapnost jsem jeste neobjevila. Pribeh hlavni hrdinky sice sem tam balancuje na hranicich logiky stylem "rozhodnu se najit vsechny stare lasky a druhy den jaky stesti!! Prave ten prvni prijde do me prace!), ale da se nad tim privrit oko. Je to fajn, me to bavi a to davaj na druhem kanale Pana prstenu ;)(8.2.2015)

Určitě to není tak stupidně překombinovaný a má to blíž k realitě, než Cesty domů. Jasně že je to vyumělkovaná fikce, další seriálek na odpočinek a vymývání mozků, ale aspoň se tam něco děje a je to místy i vtipný. S přibývajícími díly se nejspíš dostaví klesající tendence, ale to nevadí. Sledování není povinné, koho to přestane bavit, ať se dál nedívá. Retro vsuvky mi připomínají Vyprávěj a asi jsou na seriálu to nejzábavnější. A sms zprávy formou jakýchsi "titulků" je celkem dobrý a originální nápad, který to celé trošku oživí. U těch, co tady tak remcají. nechápu, proč se na to koukají, když je to tak blbý a uráží to jejich vkus. Tak si prostě přepněte na čt:art a sledujte raději něco hodnotného.(3.2.2015)

• Tommassi3

Tak mi zase jednou tuhla krev v Žil(k)ách, když jsem se naprosto masochisticky odhodlal nakouknout pod pokličku hrnce TV Prima, která rozhazujíce na všechny strany své kačáky z nekonečných reklam uklohnila další původní naprosto zbytečný - Tedy pokud nejste zrovna padesátiletá nenapravitelná romantička !! -seriál, rozuměj kvazitelenovelu, před níž znovu předem varuje už samotný koncept zrcadlící se v názvu, s celkem věrohodnou, leč nesmírně otravnou hlavní hrdinkou.. Nejvíce mě však paradoxně - No, možná spíš logicky !! - nakonec Všechny moje lásky zaujaly pomalu se už zajídajícími pseudonarativními prostředky v čele se zobrazováním textovek, které divák mohl velmi čerstvě zaregistrovat také třeba v (kr)kavčí Reportérce, či také otravně chytlavým hudebním motivem.. Přiznávám, že tenhle projekt už silně připomíná přinejmenším jiné západoevropské, nicméně i v rámci své divácké cílové skupiny otravuje svými křečovitými návraty do minulosti, když vlastně na osobu režisérky Johanny Steiger-Antošové prozrazuje až příliš, a navíc znovu křičí: Vyprávěj !! Já už však další příšerný příběh z pera Rudolfa Merknera skutečně vidět nechci !!(10.2.2015)