Jak málo stačí ke kontaminaci neznámým virem z vesmíru. To zakusí záchranná skupina, která má za úkol najít a přivést zpět jednoho ze svých členů Whita Carmichaela z nejvzdálenějšího konce galaxie, planety Infini. Jakmile se ocitne záchranný tým na planetě, začíná se ukazovat pravá podstata viru, pouhá kapka krve nakaženého a ztrácíte kontrolu, převládá agrese a hněv a zdá se, že už není cesty zpět... nebo ano? (Standic1)

Xeno.morpH

Film s malým rozpočtem, ale slušně udělaný, s ponurou atmosférou a filozofickým podkresem :) Výborně zahrané postavy a jejich interakce, děj odsýpá, dobře se na to dívá. Inspirace hrou Dead Space je nepřehlédnutelná, kdo to hrál, tak by se na tohle měl kouknout. Hvězda navíc za tu inspiraci Dead Spacem :) ()

vikino1

Přesně tenhle tip filmů mám nejradši, a proto jsem tajně doufal, že budu nakonec, jak u stejně nedoceněného Skyline, mile překvapen. Do doby než spustili topení jsem si chrochtal blahem. Ta zmrzlá kůže stažená z obličeje, co vysela na šňůře a chat s kapitánem a něčím neznámým bohužel bylo to nejlepší co film nabídl. Pak už to šlo do kopru. Nudné pobíhání po základně a boje vojáků na hranici šílenství i I závěrečná pointa (která nebyla nikterak originální) nepomohla vylepšit celkový dojem. ()

DarthFailord

Na to, že je to australský film s nízkým rozpočtem má opravdu něco do sebe. Celý film provází velmi stísněná atmosféra, na které je zážitek z filmu postavený. Ve filmu je dost zmatených scén, které ubírají na logičnosti celého filmu a závěr sám o sobě mě moc nedostal. Velmi mnoho slušnýh nápadů mohlo být lépe rozvinuto a je škoda, že si filmaři nedali víc záležet na tom, aby želé celek celého filmu nebyl víc kompaktní a srozumitelný. I přes viditelné nedostatky je to za mě 70% a doufám, že tento druh cestování nebude nikdy vyvinut... ()

deLaFere

Škoda nízkého rozpočtu a tím pádem nevyužitého potenciálu. Nosná myšlenka je super a co vysoce oceňuji je konec, který má velký smysl a je opravdu zajímavý. V určitých pasážích jsem se trochu nudil, ale extrakce negativních lidských vlastností s přesahem k současnosti, kdy snímek jasně naznačuje, že bychom sami sebe zničit nemuseli, je velice slušná. Právě tahle intelektuální nosnost v dnešní produkci sci-fi naprosto chybí, a proto souhlasím s Matrixem, že hodnocení filmu je nízko. Neustálé stupidní čekání na bubáky je zbytečné, protože už z úvodu filmu je jasné, že tam žádní nebudou. Pro mě slušné tři hvězdy. ()

alienemo

Kompilácia kópii úspešnejšich aj menej úspešnych staršich sci-fi. Napriek neoriginalite to funguje veľmi dobre, hlavne ponurá atmosféra na stanici sa podarila. Neznámy (alebo menej známy) herci sa snažia ako sa dá a ide im to. Atmosféra sa drží celý film až k výbornému vyusteniu. Škoda, že ide o očividný nizkorozpočtový projekt. Aj keď možno nie. Práve nizkorozpočtovosť donútila tvorcov hľadať iné riešenia ako efekty a výbuchy a práve to sa mi na tom páčilo. Určitá predvidateľnosť tu je, ale keďže sa odzrkadľuje množstvo filmov, ťažko počas deja uhádnuť, ako presne to skonči. FIlmu, aj takto nizkorozpočtovému, dosť ubližuje kamera a slabé spracovanie tých dvoch - troch akčných scén, hlavne pri potencionálnom vyvrcholení. Tak či tak ide o zaujímavy prírastok do rodiny sci-fi. ()

DavidWebb

Infini mi po celú dobu pozerania vyvolávalo spomienky na všetky možné filmy, čo som v žánri sci-fi videl. A nejdem ich tu vypisovať, pretože to už urobili iní užívatelia. Ale to neznamená, že z toho vznikol nejaký nepozerateľný miš-maš. Hlavu a pätu to má, ja ako divák som sa v tom nestrácal a herci boli tiež dobrí. Akurát tomu chýba pompéznosť (niektorí by možno napísali drajv) čo môže byť chyba režiséra (alebo nedostatku financií) a príliš si neužijete ani vesmíru, vlastne vôbec. Ja som ale hrozne rád, že aspoň klokani na divákov a fanúšikov žánru nezabudli. Vcelku nečakaný a zaujímavý záver, pri ktorom som bol tvorcom nesmierne vďačný, že sa neulakomili na úplne posledný twist pred titulkami, ktorý sa tam núkal, a odolali tomu. 70% ()

BuchtiCZ

Mám slabost pro všechny sci-fi a zřejmě je nadhodnocuju, ale Infini mi přijde hodně nespravedlivě podhodnocené. Nadprůměrně vypracovaná a udržovaná atmosféra na základně někde v prdeli vesmíru ve tmě, vichru a mrazu při setkání se záhadnou entitou s trochou kapesní filozofie na závěr.. ()

elimS

65% - komentář 20ti slovy: Solidní nízkorozpočtové sci-fi, které mi připomínalo hru Dead Space! Dialogy sice jednoduché, ale atmosféra hutná se zajímavým až zvláštním koncem. ()

dkas

Nízkorozpočtový sci-fi horor, který mě ale moc nenadchnul. Je takový utahaný, závěr mi přišlo, že se taky moc nepovedl. Takže celkem obstojný vizuál vzhledem k rozpočtu, ale jinak nic moc... ()

intro

Možná trošku nadhodnocuji, ale tenhle film mi připomněl moji nejoblíbenější filmy a hry. A to Resident Evil a Dead Space. ()

Mamlas odpad!

Cely film je natoceny v kumbalu 3+1, ktery je oblepeny, aby vypadal jako nejaka vesmirna stanice. 95% filmu je o tom, ze nejaci chlapi, jediny z tech ksichtu jsem jeste nikdy nevidel, chodi po tom miste, koukaji, kecaji a tvari se dulezite. Hodinu a tri ctvrte. To je fakt magorina. Obrovska superlevna ceckova nuda nad nudu bez deje, bez napeti, bez efektu, bez hudby, bez niceho, zmatena, kamera mizerna, casting otresny (nechybel ani asiat ani cernoch a nekdo z nich byl urcite buzerant, ale k tomu se ve filmu nedostalo), proste skoda casu, odpad. ()

Olafsson

Multikulturní, rasově a genferově vyvážený taktický team se vydává na záchrannou misi s pro mě velmi překvapivým výústěním.. Jako sci-fi jednohubka to bylo celkem ucházející, avšak není to něco k čemu bych se v budoucnu vracel.. ()

XXXXXXXX

Trapný pokus o replikaci všech předchozích úspěchů na tomto poli (Horizont Událostí, Symptom Pandorum, Solaris aj.). Nejvíc se u tohoto typu filmu, vždy ušklebuji snaze, zakrýt očividné díry v příběhu a logice slabým nátěrem scifi prvku. Navíc je celý film je pro žánr scifi hororu, asi stejně důležitý jako příběh v pornu... Je tam, ale víc ukradený všem snad ani být nemůže. S scifi-hororem Infini je to vlastně úplně to samé. Je to scifi, ale... ()

Pitryx

Tak zpočátku to mělo něco do sebe. Tvůrci snímku vykradli pár filmů, protože se jim nechtělo nic vymýšlet, a zamíchali to v kotli. Když jim v ději docházel dech, mrskli tam rvačku. Takže z počátku dobrého filmu se z toho stal klišovitý guláš, který ke konci nudil tak, že jsem byl nucen trošku pomoci zrychlovacím tlačítkem, Některé dialogy byly na hranici únosnosti, kdy se měly řešit věci důležité, řešilo se, zda má někdo dítě a co mu večer vypráví. Triky jsou, ale snad jen stavby, jinak občas trochu gore. Snímek je jako na houpačce, silné okamžiky střídá hloupé tlachání a hluchota. Za ten konec nakopat do tam a body dolů. ()

Hemlock

Příjemné sci-fi, které nepřekvapí, ale ani neurazí. Já dostal přesně to, co jsem očekával a rozhodně jsem se nenudil. Lepší průměr a slušných 60%. ()

dr_mtfk

Béčko, třetí hvězda za konec. A ten smutný klavír je už teda hodně ohraný, podobné riffky už v pár filmech byly... ()

schluke

Hodně nuda, příběh několikrát omejvanej v x dalších filmech a zde v tom nejhorším možným podání. So far. ()

Stumbleine

Fanouškovská snaha byla, ale nesedlo mi to, i přesto že se jedná o můj neoblíbenější filmový žánr . Navíc tam neustále všichni hystericky vyřvávali a šíleli. Z nějakého důvodu mi to ve filmech vadí..O_o ()

jkpj22

Když už kradete, tak vždycky jen od těch nejlepších.... a pokud se vám to nepodaří udělat z té krádeže další dobrý film, alespoň se snažte, co to dá, aby to tak nevypadalo... a jestli pak dostanete jen dvě hvězdy, tak se tomu fakt nedivte, protože víc si prostě nezasloužíte. ()

brasek

Silne nepresvedčivý sci-fi thriller. Je to celé také nijaké, bez priameho oslovenia diváka, bez pokusu zaujať. Postrádam atmosféru cudzej planéty a neznámy vírus? Očakával som minimálne vesmírnych zombie a miesto toho nakazení vyzerali ako bitkári z krčmy. ()