Jak málo stačí ke kontaminaci neznámým virem z vesmíru. To zakusí záchranná skupina, která má za úkol najít a přivést zpět jednoho ze svých členů Whita Carmichaela z nejvzdálenějšího konce galaxie, planety Infini. Jakmile se ocitne záchranný tým na planetě, začíná se ukazovat pravá podstata viru, pouhá kapka krve nakaženého a ztrácíte kontrolu, převládá agrese a hněv a zdá se, že už není cesty zpět... nebo ano? (Standic1)

Ace.A.T.L.

Mě osobně se to líbilo. Správně tajemný, temný, dobrej nápad a zajímavý vyhrocení a závěr. Celý je to svým způsobem dost rázný a akční. Neni to trhák, co vyrazí dech efektama, ale konec je rozhodně hodně zajímavej. Skvěle to na začátku najede a drží se to na hraně a je dobře, že to nesklouzlo do toho špatnýho. Za mě zasloužený 3* a DOPORUČUJU ()

Maraboy

Takové zmatené psycho scífko které asi ani samo neví čím chce vlastně bejt. Kousek toho kousek tam toho a celkově to působí nevyrovnaně a proto mě to asi ani moc nebavilo. Čekal jsem víc,bohužel celkově mě to nějak nenadchlo. ()

Brodequin

Osobně nechápu, že tomu někdo může dát odpad...ale budiž. Určitě to dalo dost práce a na film se dá úplně v poho dívat. Dokonce mi přišel napínavý a herecké výkony se mi také líbily. Od půlky se to trošku táhlo, ale nějak extra mi to nevadilo. Za mě příjemný a rozhodně koukatelný film! Vy, co dáváte odpady, zkuste si něco natočit, vyzkoušet. Pak budete mít při hodnocení rozhodně více respektu. ()

numan

Téměř dokonalý nízkorozpočtový akční sci-fi thriller, zatraceně působivý a bez okoukaných superhvězdných xichtů. Klokani se vyznamenali! Na minimálním prostoru s několika málo figurami vytváří tak drsnou a dusnou atmosféru, jakou uvidíte v málokterém současném filmu. Přesto, že jeho tempo je místy až agonické a krví se opravdu nešetří, najde se v tomhle napínáku i špetka filozofie a zdravého pozitivismu. Pravda, ten Slipstream ani APEXy vám nikdo pořádně nevysvětlí, ale to je vlastně dobře, ostatně podobné nebo téměř stejné rekvizity fanda science fiction už dávno zná odjinud a jejich zapojení v ději působí naprosto koherentně a přirozeně. Infini je určitě jedno z nejpříjemnějších filmových překvapení roku 2015 - nečekáte nic a dostane se vám za málo peněz spousta super muziky. Palec nahoru a klobouk dolů! ()

KiJi

I LIDSTVO MŮŽE POUČIT EMZÁKY. A to je asi největší pointa filmu. Je to docela hezky natočená scifárna.. Po akčním úvodu a několika retrospektivních záběrech, abychom pochopili souvislosti a niterní touhu hlavního hrdiny, se většina filmu odehrává na promrzlé stanici na cizí planetě. Skupina vojáků má zachránit jiného a ještě splnit jednu misi. A tak nějak asi zjistit, co se tam stalo, kde jsou lidé…a pak se něco zvrtne, jako vždy. To, že pomalu prohledávají loď téměř krok po kroku, pak se tam trochu pobijí, to diváka stále udržuje napětí. Efekty a hlavně zvuková stránka jsou velmi dobré. Ale pak děj ustrne na ňahňání se ve stavech šílenství jednotlivých postav a začne to hróóózně nudit. Diváka z maniodepresivní psychózy pak náhle vyvede pointa filmu. Škoda takového příliš dlouhého intermezza, mohly to být tři. ()

NextOne

Ačkoliv se to může na první pohled zdát jako laciná napodobenina filmu Doom, diváka to svým způsobem zaujme. Kdo má rád filmy typu Vetřelec, Doom či Resident Evil to svoje si tam každopádně najde. Filmoví herci, kteří nejsou v očích českého diváka příliš známí, si na place odbyli svoje a vydali kvalitní výkon. Film sám o sobě člověka vtáhne do děje a nabídne zajímavý příběh. Musím vyzdvihnout skvělý závěr filmu, který byl velmi nápaditý. ()

zuzrik

Not bad. Hodnocení tady celkem odpovídá. Našlo se i pár napínavých momentů a efekty byly celkem solidní. Za mě 3* ()

J0K3R

Tento film má svižný začátek, který vás rychle vrhne do víru děje, což bohužel posléze režisér spláchne do hajzlu. Scény a divoké střihy, kdy na sebe postavy střídavě řvou a smějí se vlastní bezradnosti film neúměrně prodlužují a jeho nedupané temto se zcela vytrácí. Jak už je řečeno výše, scénář je spíše kompilát klasických sci-fi hororů, takže nic nového nepřináší. Film má sice tíživou atmosféru, ale proti syndromu Pandorum jen slabý odvar. ()

ReproBoy

Další film, od kterého jsem nic nečekal :) No a líbilo se mi to. dal bych 3,5*, ale protože je to nizkorozpočtové béčko které je lepší než mnoho Aček, Pěkné, nečekané :) ()

mskarabeus

Sci-fi mám rád a tohle mi docela sedlo. Taková "lepší" jednohubka, která se mi sice líbila, ale na kterou rychle zapomenu... ()

awerto

Jako myslienka ok. Ale to beckove prevedenie, ukecane a bez jasneho umyslu. Proste sople, ktore su zmrazene na akejsi planete najskor zabijaju, a potom sa rozhodnu byt zhovievavi vdaka prihovoru hlavneho hrdinu, ktory si podreze zily. No strata casu. ()

Tauloo

Předpokládám, že jako kniha by to bylo asi mnohem zajimavější, ale když se nad tím tak zamyslím, ve finále se průser nejedná a na světě je tak docela povedená Béčková podívaná. ()

soulless

Než přišla první "akce", žral jsem to i s navijákem ... Potom se film šíleně posral a vlastně ani nechápu, o co pořádně šlo. Nicméně už to nefungovalo a dodíval jsem se jen proto, že mi bylo škoda to vypnout. Za začátek 5/5, za zbytek 1/5 ... průměr krásných 5/10 :) ()

whatever.i.a

Příjemná nízkorozpočtovka. Nečekal jsem nic a dostal jsem slušnou zábavu na slabé dvě hodinky. Ačkoli se inspiruje kde se dá, není to až tak průhledné jak se na první pohled zdá. Námět je zajímavý a já bych i rád viděl pokračování řekněme "v plné palbě". Zasloužených 75%. ()

Dexies

popravdě jsem zklamaný ... začátek vypadal slibně, pomalu se to rozjíždělo, ale pak se to celý zvrhlo na obyčejnou honičku po stanici, a ten konec ? ... slabší průměr, film neurazí, nenadchne a stačí vidět jen jednou ... ()