Tajnosti a lži (TV seriál)

Secrets and Lies

Secrets & Lies

Tajomstvá a lži

Krimi / Drama

USA, 2015–2016, 13 h 57 min (Minutáž: 41–43 min)

Ryan Phillippe, Juliette Lewis, Timothy Busfield, Meaghan Rath, Kate Ashfield, Steven Brand, Clifton Collins Jr., Charles S. Dutton, Indiana Evans, McNally Sagal, Dan Fogler, Natalie Martinez, Belle Shouse, KaDee Strickland, Cole Bernstein, Tamara Farias, Allie McCulloch, William Mark McCullough, Kim Wall, Gregory Alan Williams, Rochelle Aycoth, Melissa Gilbert, Charlie Barnett, Jordana Brewster, Mary Mara, Joe Montanti, Kenny Johnson, Terry O'Quinn, Michael Ealy, Amber Erwin, Ilan Srulovicz, Keith Flippen, Eric Lange, Jason Davis, Judd Lormand, Mekia Cox, AnnaLynne McCord, Eric Winter, Edwin Hodge, Graham Phillips, Sumiko Braun, David James Elliott, Carter MacIntyre, Romy Rosemont, Remy Nozik, George Barber, Patrick Hume, Corey Parker, Chris Mollica, Brendan Hines, Blake Gibbons, Kasi Brown, Virginia Gardner, Chelsea Field, Rodney Rowland, Bruno Amato, Jake Weber, Larry Poindexter, Cody Longo, French Stewart, Brandon Molale, Dawn Olivieri, Roxanne Hart, Adam Kaufman, Arriane Alexander, Natalia Castellanos, Doug Jeffery, Michael Beach, Caroline Aaron, Anthony Reynolds, Mark Ashworth, Dillon Lane, Jon Briddell, Griff Furst, Cullen Moss, Nikiva Dionne, Mark D. Espinoza, Drew Fonteiro, Stacy Hall, Cranston Johnson, Andrene Ward-Hammond, Isabella Crovetti, Nigel Gibbs, Nick Basta, Aaron Christian Howles, Rocky McMurray, Jessejames Locorriere, Kim Estes, Aiden Malik, Caitlin Leahy, Ursula Burton, Sean Grandillo, Corinne Massiah, Mel Fair, Denise Dowse, Michael B. Silver, Chelsea Kurtz, Allison King, Ashley Bratcher, Michael Rose, Kendrick Cross, Hash Patel, Irene Santiago, Ron Butler, Cantrell Harris, Christopher May
  • Anniem

Obyčejný průměrný americký seriál, který těží z úspěšnosti australského originálu. Jestli na něco koukat, tak rozhodně na australský originál tohoto seriálu, který má atmosféru a je oproti této verzi napínavý a má skvěle rozpracovanou psychologii postav. http://www.csfd.cz/film/381093-secrets-lies/galerie/?type=1(22.12.2016)

Překvapivě povedený thrillerový seriál. Je sice zřejmé, že zápletka je příliš strohá na deset dílů, takže prvních pár epizod je poněkud absurdních (pracuje se podle stejného receptu - hlavní hrdina obviní někoho z okolí a jak se ukáže, sousedé skrývají mnohem více, než by se mohlo zdát), ale po pár epizodách si seriál uvědomí, kterým se vydat směrem a stane se z něj napínavá podívaná s pár překvapivými zvraty. 7/10 P. S.: Ryan herecky docela vyspěl. Pamatuji si ho jako teenagerovský sexsymbol a on mám chlapec umí i hrát.(8.5.2015)

Tohle mě fakt strhlo, dobrá změna od současných krimiseriálů. Určitě potěší podrobné líčení vyšetřovaných zločinů, které jsou později ukázány ve flashbacku, jak k nim přesně došlo. Dění ctí název seriálu, takže je divák přikován k obrazovce neustálými podezřelými, jejich motivy i šokujícími odhaleními. Velmi dobře herecky obsazené, dosti procítěné, jednání pachatelů zcela pochopitelné. Několikrát se neřeší jen ústřední případ, ale dozvíme se něco i o pozadí policistky, co to má ve všech dílech na starost. Občas paralelní vyšetřování, jednání na vlastní pěst, to mají oba stěžejní mužští hrdinové obou prvních sérií společné. Závěrečné rozuzlení, fíha. Nelze říct, jaká řada byla lepší, každá jsou jiná, ale vzájemně se doplňují a přináší opravdu inteligentně koncipovanou zápletku.(25.10.2016)

Strašná škoda, že už z pilotu bylo jasné, kdo to udělal. Vlastně skoro každý záběr na vraha byl tak nějak mimo mísu, vyvolávalo to pocit, že je role buď špatně obsazená, nebo je to mizerně sestříhané, nebo nám tu někdo ukazuje prstíkem. Ale jinak fajn detektivka. Na druhou řadu se vyloženě těším, počítám, že Juliette bude kulervoucí.(16.5.2015)

Tajnosti a lži. Tento krimiseriál má zvláštní napěťové kouzlo. Je to dáno výborným hereckým výkonem Juliette Lewis jako vyšetřovatelky, ale i ostatních herců. Seriál má dobrý dějový spád, ale místy je děj, myslím, zbytečně roztažen a divák příliš dlouho čeká na jeho postup. Ja bych seriál spojil do menšího počtu dílů. Jinak dobrý.(3.3.2019)

• - Americký seriál Tajnosti a lži (Secrets & Lies) je remakem australského seriálu Secrets & Lies (od r. 2014). (AXN_CZ)