Ghoul

• Slovensko Ghoul

Spilif

Ghoul ukolébal, nepřekvapil ale vcelku dal tak nějak co se čekalo. Nic nového, a kdyby člověk nevěděl že za tím stojí čech tak by nad tím po zhlédnutí ani nepřemýšlel. Musím říct že to je jediné překvapení že to vypadá tak jak vypadá přesto je to domácí kuchyně... Kdo má tento styl u filmu (hororu) rád ať si rozhodně nenechá ujít... ;) ()

rasto87

Nemôžem si pomôcť ale vždy ma bavili filmu typu Záhada Blair Witch. Tento snímok mi prišiel podobný a taktiež veľmi vydarený. Na to že to natáčali krajiny ako je Ukrajina a Česko, to je veľmi obstojné s vynikajúcou atmosférou a dobrým námetom. ()

Uragan

další film přes kamery... jéééé kdy už to skončí... přitom tak úžasná pointa filmu a oni to tak do***... no co se dá dělat... tak si to shrňme --- pointa filmu úžasná... herectví slabší průměr.... zpracování filmu- nuda... to když už jsem si četl wikipedii o Čikatilovi, tak toho jsem se bál víc než tohoto.... takže bych to viděl na 45% ()

ESNYR odpad!

( 31.10.2015 - Halloween na Streamu ) Za tu debilní kameru si to nezaslouží ani tu 1 hvězdu. Přerušil jsem sledování po 35 minutách, kdy jsem zoufale prosil tu partu kreténů aby si vzala nějaké prášky proti třesavce. ()

Citera_Mor

Hodina a půl založená na stupidních rozhovorech, rádoby nechutných (ve výsledku neuvěřitelných) záběrech a lekačkách, které stojí a padají na změně hlasitosti zvuku, omezeném výhledu a, zcela zjevně, na sugestibilitě diváka (z čehož to poslední se snaží prodat asi tak v 90% případů). Více ne. ()

Jenda.Berane

Konečně horor u kterého se dalo aspoň trochu bát. Horor navázaný na pravdivý příběh z roku 1932 a to s pravým příběhem Čikatela, ve kterém jsou i pravdivé fotky ze skutečnosti. Co mě zklamalo byl rychlý konec, kterej více už pokazit nemohli. ()

kolacky

Blair Witch dotažená do konce, tj. s vokázáním Bestie. Těžko říct, jestli byl živý nebo fakt ghúl, ale vypadal na to druhé. A až na tu chudinku kočičku to bylo na naše poměry fakt docela ucházející. Kočičkám neubližovat!!! ()

p.i.t.b.u.l

Na české poměry velice slušný film. Výborný námět, téměř dokonalé zpracování. Ale osobně mi tam chybělo trochu více napětí. Lekavé scény, mohu-li to tak nazvat byly předvídatelné a pohled z kamery mě už místy trochu nudil. Nicméně za shlédnutí to určitě stojí. Dobrá práce. ()

Juuroo

Priemerný horor, ktorý zhadzuje hlavne záver, kde vlastne nič nie je vidieť. Zároveň sa jedná o najhoršie 3D spracovanie, aké som doteraz v kine videl. 2* ()

Vivian

Slušný film, ale téměř k nekoukání - kamera tak brutálně trhá za oči, až se mi z toho dělalo fyzicky nevolno. Tohle bylo nadbytečné. Ti filmaři přece nebyli úplní začátečníci, takže ta kamera sebou určitě nemusela házet tak příšerně. Jasně, pro dojem autenticity je určitý třes nezbytný. Ale taky je třeba myslet na diváka a na jeho vizuální prožitek. ()

srolyma

Je dobře, že móda blairwitchských hororů dorazila po dvaceti letech konečně i k nám a že se aspoň jeden český režisér odvážil natočit něco jiného než třeskutě nevtipnou komedii nebo drámo z totality. Ikdyž to často bývá taky pěkný horor se na to dívat. Je úplně jedno, že je to nepůvodní a stokrát obehrané, protože hlavní je atmosféra a ta tady rozhodně nechybí. Neměl jsem při sledování moc příjemné pocity po těle, což znamená jediné - účel byl splněn. Kam se hrabou všelijaké ty paranormální debility. ()

lobo87

Zaujímavý príspevok do žánru found footage hororov. Už len tým, že ho natočil český režisér, ale rovnako aj témou kanibalizmu, ktorá však nakoniec nie je úplne ústredná. Obsadenie bolo fajn, keďže pri takýchto filmoch sa často stáva, že herci nepôsobia prirodzene, ale vyslovene amatérsky. Tu to bolo fajn. Jákl svojim filmom môže pokojne konkurovať zámorskej produkcii... 60% ()

blondboss

Jáklov český hororový miš-maš výplach, ktorý síce oplýva skutočne tmavou a mrazivou, miestami až nechutne dusnou atmosférou, avšak stále je to len niečo, čo už Amíci prepláchli aspoň 100x a čo už na prvý pohľad zaváňa len komerciou. Námet kanibalského vraha dospel tento počin k istej výnimočnosti, avšak nie je to žiadna sláva. U mňa silné dve hviezdy. 40 % ()

inuisibilis

Konečně film, který dosahuje výborných kvalit a nepochází z USA či jim podobného státu. Jde vidět, že česká kinematografie dostává nový obraz a narůstá do obrovských rozměrů. Smekám klobouk pánové. Zcela spokojen, možná i překvapen dávám 100% :) ()