Ghoul

• Slovensko Ghoul

dubacek odpad!

Čekal jsem povídání o kanibalismu a děsech, které se tam odehrávaly. A dočkal jsem se obyčejného hororu s vyvoláváním ducha. Fakt otrava! ()

TinaMar

Nejlepší horor co jsem za poslední dobu viděla, super atmosféra, prostředí a herci pro mě neznámí, ale hráli dobře, lepší horor jak většina amerických found footage. ()

Harris777

Nejpovedenější český horor za dlouhé roky pokud ne vůbec za celou českou kinematografii. Pán Jakl to vymyslel tak dobře až to bylo místy hluché . Jelikož spoustu záběru už jsme mohli vidět v jiných hororech v americkém podání. Bohužel i přes hrůzné záběry tomu něco chybělo aby to bylo top. Za mě 7/10 ()

jan.moravec.

Český režisér + Americká produkce = Nadprůměrný horor...Petr Jákl se ukázal jako režisér který umí nahodit atmosféru a vylekat diváka jak lekačkami tak strašidelnými detaily příběhu. ()

v0jt1s3k

Na pomezí dvě a tři hvězdy. Proč tak "nízko" - celkem se u horrorů bojím, ale tady se to nějak nestalo, postavy mi přišly krapet divné, resp možná chybělo jejich větší intro, aby si člověk našel vztah. Každopádně - natočené myslím velmi slušně, atmosféra dobrá, na první takový český počin klobouk dolů - z toho důvodu jsem to nechal na celé třetí hvězdě. Možná to je příslib, že jako první pokus a odpich k dalších filmům, u nás existuje naděje na pořádný horror. Tolikrát tady zmiňovaná klišé jsou, nelogické chování postav také. Ale má to hlavu a patu, žádné výrazné oslí můstky, tak snad příště bude důvod hodnotit lépe ()

Hannibal odpad!

Panebože to byla slátanina Jákl už nic netoč ano odešel jsem už,po5 ti minutách né že bych se bál ale nudou ten film mi nedal nic ale ukradl můj čas.děkujeme snaha byla ale jako režiser už ne. ()

snikrs odpad!

Nemám rád filmy točené touto formou , zmatenou rostřesenou kamerou z ruky .Což bych přežil , kdyby měl film nějaký napínavý děj . Ale já z něj nic necítil strach emoce vůbec nic. Kolik podobných filmů již američané natočili nepřeberně tak proč tento další? Po vyborném Kájinkovi jsem od Jákla čekal mnohem víc sorry ale -odpad- nemůžu jinak . ()

dyjaska

Marně hledám jednu jedinou věc - inovativní, překvapivou, neotřelou, zkrátka alespoň jednu malou přidanou hodnotu k Záhadě Blair Witch a následovníkům. Vlastně nevím ani, za co dávám tu jednu hvězdu. Ale jo, dokoukat se to dalo, ačkoliv člověku hrozí po všem tom třesení kamery, monotónním ječení a mžourání do čtvrtsvětla nájezd slušné migrény. ()

klaranapoli

Jako sorry, ale na to že to má českého tvůrce, tak to klobouk dolů. Sice z toho filmu nic moc nemáte, protože s před Vámi mihotá jenom nějaký světlo od kamery jednou svítí pak zase ne no je to trošku na hlavu, ale lekačky za mě docela úspěšný . Pan Jákl by měl určitě ve své režisérské tvorbě pokrčovat a měl by zůstat v tomto žánru, který mu docela jde. Tleskám konečně pořádnému českému režisérovi, co to vcelku umí. Kdo by to kdy, řekl že se z kaskadér vyklube takovýhle dílo ;) ()

Lukkyn

Příjemné překvapení!!Ptáte se proč proboha??Odpověď je jednoduchá!!Vždycky, když se o nějakém hororu píše " Proboha vůbec jsem to nemohla dokoukat" "Vemte si rozhodně do kina plínu , pač se z toho určitě podojíte" " Nejděsivější film dob" a podobný kecy v kleci, tak já už vím , že to bude debilita až na půdu a že největší strach pocítím z toho, že ta hovadina snad nikdy neskončí!!Nechal jsem se takhle nachytat u paranormal aktivity!!Nicméně Ghoul je jiný, má zajímavé téma, napjatou atmosféru, pár lekaček , a je to made in Czech Rep. Samozřejmě v tomhle žánru je těžké nějak překvapit , ale na to , že se Jákl pustil do neprobádaných vod výsledek není tak hrozný, jak se dle zdejšího hodnocení může zdát. Normálně bych dal za tři , ovšem díky české stopě tu čtvrtou s klidem přihodím!!!! ()

Monditrade

Hodně jsem se těšil na nový horor od Petra Jákla....ale....kdyby to nebylo stokrát stejné trochu jinak.....a sto let po Blarwitch..tak by to šlo.... jenže člověk se ani trochu nebojí....jen stále čeká kdy jako bude...jen se tam běhá sem a tam, postupně někdo odpadne.....pak se vrátí...prostě z ČR dobrý horor nikdy asi do světa nepřijde i kdyby se tam mluvilo Čínsky.... ()

Vozy

Aniž bych od toho něco čekal, tak nakonec to tak hrozné nebylo. Znám podstatně horší filmy v tomto žánru. Pro mne solidní průměr. ()

Mrsina

Čekal jsem spíše dokument, kde je děsivý příběh a děsivá pravda a ne klasický horor, kde všichni postupně zkebnou. ()

teseth odpad!

WTF počin, který se veze na zastaralé vlně Blair witch a nabízí tolik napětí asi jako 40 let staré porno. Nejen, že ta parta která tu něco točí se chová jak parta dementů na svý první lajně, ale ono to graduje do pokusu o super skvělý závěr s duchem největšího sériovýho vraha Ukrajiny. Nemá to myšlenku, má to hrůzu chyb a spoustu nelogičností. Jediné co zaslouží malou bezvýznamnou pochvalu je prostředí! Zbytek je debilita na entou. ()

Fritaaa

Je škoda, že jako většina found footage i tento snímek trpí takovým neduhem a to příliš dlouhým rozjezdem. Nutno ale říci, že zhruba od půlky to stojí za to a i když je zřejmá inspirace v jiných filmech, nejde o vykrádačku a Ghoul dokáže zabavit. ()