Talentovaná Honey Danielsová je hiphopová tanečnice, která se živí jako barmanka a ve volném čase učí děti ze sociálně slabších rodin tanec v komunitním centru pro mládež. Jejím snem je stát se úspěšnou tanečnicí. Všimne si jí hudební režisér Michael Ellis, který ji obsadí do jednoho ze svých videí, dokonce jí nabídne místo choreografky. S nově objeveným bohatstvím začne Honey věnovat menší pozornost svým přátelům a dětem, které se účastnily hiphopových tanečních lekcí. Brzy se ukáže, že Michaelův zájem o Honey není čistě profesionální. Začíná ji používat víc a víc jako atraktivní doprovod, se kterým vymetá mejdany, a nakonec dívce dá jasně najevo, čím mu má zaplatit za kariéru, o kterou se jí postaral. Honey je postavena před rozhodnutí, zaplatí tuto cenu za úspěch, nebo se vrátí mezi skutečné přátele? Když Michaela odmítne, dostane se na černou listinu. Na začínající kariéru to má katastrofální dopad. Honey se ale nevzdává, podporována dětmi ze sousedství i díky neutuchajícímu elánu všem znovu ukáže, co na parketu umí. (TV Nova)

wikus

Otrepanosť prevláda aj v tomto prípade, ale určite v porovnaní s filmami typu Step Up je to niečo lepšie. Námet sa nedá hodnotiť, lebo je jednoznačne NEORIGINÁLNY, ale zachraňuje to najmä Jessica Alba, výborný tanec a choreografie, niekomu je možno sympatická aj hudba. ()

medlo

Bola to obrovská nuda a zase raz sa potvrdilo, že film si pozriem len vďaka peknej ženskej. Klobúk dole. ()

Revolver

Nechutně naivní a mimořádně debilní hovadina s příšerným scénářem a úděsnými hereckými výkony. Herectví Jessicy Alby celé spočívá v jediném pohledu, který připomíná tele. Hrůza!!! ()

baXter

Mě se to docela líbilo, když vemu v potaz, že jde o takový žánr. Hned po dopsání tohoto komentáře jdu ubrat jednu hvězdu Step Up 2 the Streets, protože v porovnání s tímto filmem si ji nezaslouží. ()

lucijelucije

J. Alba a její sexy tělo se sexy tancem vědí, jak diváka zaujmout. Příběh tedy není nic extra, ale nějaký děj se tady odehrává, a protože jsem žena, vyměkla jsem na tři hvězdy. Každý má nějaký sen a na jeho realizaci se hezky kouká. ()

zzuzi

Miluju tanec a asi proto mě tenhle film uchvátil, nebo ne?? Nikdy sem hip-hop moc neposlouchala ale jako styl a tanec ho absolutně obdivuju... Bohužel mě moc nenadchl příběh, jako by to bylo zmatený... ale i tak je to dobrý taneční dílko.... ()

Phorbo

ty dvě hvězdy jsou leda za to jak se tam jessica kroutí. Jinak nic moc filmec ... možná pro příznivce hiphopu ale nic pro mě ()

AIMÉE

Tak tahle "písnička" se mi nelíbila. Typické, obehrané, předvídatelné, herecké výkony (J. Alba, opět a bohužel) dost slabé, takže co se dá čekat.. Mimoto hip hop vážně nemusím. ()

mira007

První film ,kde jsem si všiml Jessici Alby, protože ji to tam totálně sekne a to tak, že jsem ji ten pokus o záchranu světa a pokus o celosvětový mír ( teda zatím v oblasti New York ) věřil.. Strašně naivní, ale při určité konstalaci hvězd koukatelné. ()

WayDott

Stejný film o tanci jako dalších 100. Ale tanec mám ráda a tohle byl průměr. Ono už asi není moc o čem točit. Tančí se, zamiluje se, pak je nějakej průser, a nakonec všechno dobře dopadne. Většinou se vyhraje nějaká taneční soutěž. Tady zachránili taneční studio :-D ()

cherita

Ale tak jo, proč ne. Synchronizované tanečky jsou oku lahodící záležitost a Jessica Alba střídá módní oblečení jak na běžícím pásu, takže zas taková nuda to není. Za předpokladu, že už to nikdy neuvidím, dám tři hvězdičky. ()

hell_boy odpad!

Na trapnější film si snad ani nevzpomenu. Nebýt poměrně sexy se kroutící Jessicy, tak bych potřeboval záporné hodnocení. Takže poctivý odpad! :) ()

Gore

Bezpochyby příšernej film, ještě horší hudba a ten příběh, no děs, sám se divím, že jsem to dokoukal do konce. Příběh o tom, jak dostat děti z ulice od drog a pochybných part bylo natočeno nepřeberné množství a dostat je od tamtud tancem taky plno, ale tohle bylo asi nejhorší ztvárnění, co jsem viděl a ta trapná exhibice na 'benefit dance' finále s pro ameriku typickými potlesky a slzami...ještě zvažuju jestli nedám odpad, i když snad jediný plus je to, že Jessica Alba nehraje tak příšerně jako třeba ve 'Se slovníkem v posteli' nebo v 'The Ten' i když tady je jediným jejím uměním, že párkrát hejbne zadkem - Shake Your Ass Baby ()

Lilloos

Okoukaný taneční příběh, který táhne Jessica Alba. Není nijak úžasnou herečkou, ale je hezká, sympatická a skvěle tancuje (to ale platí pro celé obsazení). Hudba příjemná, ačkoliv trochu nevýrazná, stejně jako chorošky, uvítala bych nějaké originální zpestření. A to gangsterování na každém rohu...bylo to fakt nutné? ()

TaanStari

Tenhle hudební styl se mi maximálně hnusí, tím víc v téhle nejkomerčnější formě. Aspoň že tam je ta Jessica, jinak by se na to nedalo koukat... ()

God91

Velice milý , jednoduchý snímek na zvednutí nálady.Jednoduchý příběh okořeněný kvalitním tancem a nádhernou juicy kočkou Jessicou Albou. Ideální film, pokud nemáte zrovna náladu pustit si něco co vám pak bude vrtat celý den v hlavě.. :-) ()