Sedmnáctiletý flákač Anton (Devon Sawa), který by mohl být vyhlášen nejlínějším a nezbytečnějším Američanem, se vydá navštívit své stejně hloupé, líné a neužitečné kamarády Micka (Seth Green) a Pnuba (Elden Henson). U nich se při sledování televize dozví o několika záhadných vraždách, ke kterým došlo v jejich městečku Bolan. Přestože jim to zrovna příliš dobře nemyslí, uvědomí si, že za vraždy by mohl být zodpovědný Anton. Nebo lépe řečeno, jeho pravá ruka, která se rozhodla žít vlastním životem a projevily se u ní značně morbidní sklony. Zatímco se Anton pustí do boje se svou vraždící končetinou, která hodlá v zabíjení pokračovat, Debi (Vivica A. Foxová) se vydává napříč celou zemí po stopách podezřelých událostí, které ji zavedou až do severní Kalifornie a městečka Bolan. Síly dobra a zla stanou tváří v tvář v našlápnuté komedii Ruka zabiják. (HBO GO)

karlik4801

Tohle je ta největší kravina kterou jsem za poslední dobu viděl, k datu 9.12.2012. Nevím jak se ten kluk jmenoval, protože mi přišly jen vtipné ty scény když neovládal ruku, ale skoro jsem se pochcal smíchy. Já jako věčný puberťák se u takových kravin a různých parodií vždycky nasměju víc než dost. Určitě doporučuju člověku co se rád zasměje všemu. ()

lennyd

Takhle jsem se dlouho nebavil :) Filmeček si bere na paškál všechny ty rádoby horory a teenagerovské vyvražďovačky a docela silně je paroduje. Skvělé joky ("Viděli jsme světlo na konci tunelu" -"Tak co tu děláte" -"Bylo to moc daleko"), perfektní Devon Sawa (aspoň ze začátku kdy si jeho ruka dělá co chce), skvělé masky a triky (Seth Green se svojí lahví je neodolatelnej :). Je pravda, že ze začátku jsem se trošku i bál, ale postupem času jsem se jen těšil, až se "Ruka zabiják" zsae někde objeví :) ()

LeG!oN

Co na to říct, snad jen že tak dobře sem se už dlouho nenasmál. Titul horor k tomu moc nesedí, zato komedie je to stoprocentní. Scéna kdy si Antonův kámoš zalepuje krk izolepou protože mu z něj jelo rozkousaný maso byla fakt boží. ()

Diego

nadherne absurdni a nadherna jessica alba. Jestli si říkáte při filmech,tak tohle se nemůže stát a ono se to nakonec nestane,pz hrdina vetsinou uhne...tak tady se to stane ()

Všivák

Film plný zvratů. Film, který se vyhýbá zajetým klišé. Film s výbornými nápady, které se stupňují až dokonce, kde jsem začínal chytat návaly smíchu. ()

zdenny

Ukázkový teenagerovský halloweenský horror devadesátých let. Snůška bizarností a tak trošku temný příběh se spoustou teenagerů. A s rukou, která … nemilosrdně zabíjí. ()

Pedross800

Tož to, že jedna ruka netleská i když jinak je to sranda veliká už vím. Avšak tahle hororová taškařice odhalila i její další a mnohem sofistikovanější využití. Není na škodu, když si ta ruka postaví svou hlavu a na svého majitele se vybodne. Vono kdo by neměl ve svém okolí někoho, komu by s chutí a rád nevrazil flašku do hlavy či ho rovnou té hlavy kompletně zbavil a přitom měl alibi, to né já, to ta ruka smyslů a mé kontroly zbavená . I ti rodiče někdy lezou pěkně na nervy, potud výborné. Průser nastane ve chvíli, kdy se objeví sexy Jessica a dokonce s ní skončíte v posteli a na rozdíl od vašeho mozku i čistě pudového chtíče, ta ruka netouží po jejích ladných křivkách, ale jen po jejím krku a krvi. To už jednoho nasere a musí s tím něco udělat. A jelikož když je potřeba i levačka poslouží dobře, amputace se jeví jako přijatelná volba, přece jen je to Alba! Že ta useknutá ručka se i tak ukáže jako opravdu emancipovaná krvelačná mrcha je už věc jiná. Vono vidět skalpované The Offspring ale taky není k zahození a ještě si u této archaické libůstky člověk uvědomí, kde asi začala Jessica Albína cvičit své později tak proslavené sexy tanečky :-) ()

blackJag

"HUMOR STRANOU, TY HO CHCEŠ VÁŽNĚ ZAMORDOVAT?" Na konci 90let mě to minulo, teď už jen kvůli té Albové :-) Celkově to není nijak zvlášť napsané, vtipné hlášky to všechno zachránit nemohou a nějaký smysluplný kontext mohl být jen k plusu, přesto za Offspring (byť hrát mohli nějakou pecku, no ni?), skalpovaného Dextra, již zmíněné hlášky ("KDYBY ŽIL, TAK JE PO SMRTI.") a Jessicu v bílém spodním prádélku, no, ať se posedlá ruka neposere, dávám 60% ()

Pecival

Asi by nebyl od věci trochu rychlejší rozjezd, ale od prvního viděného mordu už nebylo co řešit. Solidní hodně ujetý černohumorný vtípky a to já rozhodně rád. Parádní postavy (nejvíce se mi líbil Seth Green s flaškou od piva v hlavě a ten metalista s velkou károu) a jako bonus natřásající se Jessica Alba, které to (a to byste určitě nečekali) velmi sluší :) ()

Krasus

Správně byste této úchylnosti neměli z její podstaty promíjet vůbec nic, ale když si uvědomíte, že to slupnete během chvilky a během toho se ještě slušně pobavíte, tak i méně zvrhlejší jedinec uzná, že zábava se tomu hodí říkat. (Ne)typická americká zákeřnost, ale hlavně neskutečná pecka. ()

latvar

Velká nuda, vraždící ruka nepobavila, ba naopak uspávala. Ještě, že byla ve filmu krásná Jessica Alba, to bylo jediné pozitivum filmu na které se dalo dívat. Pro mě podprůměrný film 25% ()

sedm.1

Pane bože,to byla ptákovina!To byla fakt neskutečná ptákovina!!!Wow,jak já se ale bavil 8D !Překvapilo mě docela dost krvavých momentů(za což jsem byl rád) a ještě víc humorných momentů. ()

NICOX

Hodně velká prdel! Ale horor?! To bych ani neřekla. Rozhodně se budete víc bavit, než bát. Je to za 4-. 75 % ()