poster

Vím, co jsi dělal minulý pátek 13.

 • Česko

  Skřekot

 • USA

  Shriek If You Know What I Did Last Friday the Thirteenth

 • Slovensko

  Viem, čo si robil minulý piatok trinásteho

Komedie / Horor

USA, 2000, 86 min

 • Mekgrůdr
  **

  Koukat se na to dá...prostě je to tak blbý, až se tomu smějete. Faktem zůstává, že těch scén, kdy se bavíte je opravdu málo a humor vyplývá z velikánské absurdnosti...ale některý hlášky zůstanou dlouho zaryty v paměti. Tenhle film není mezi parodiemi rozhodně žádný terno, ale viděl jsem i mnohem horší...(23.3.2009)

 • StrYke
  odpad!

  Scary Movie: Děsnej biják je nejlepší parodie, kterou jsem kdy viděl (když nepočítám Pár Pařmenů), ale Vím, co jsi dělal minulý pátek 13.? Abych byl upřímný, nejvíc mě na tomhle trapnym filmu sere to, že ukradl několik vtipů právě ze Scary Movie a "nenápadně" paroduje stejné filmy. Navíc je to furt dokola, několikrát ve filmu ukazují tu samou scénu a myslí si snad, že mě to má bavit? Jediný okamžik, kdy jsem se JEN pousmál, byl, když Ghostface pobíhal po škole a zabíjel studenty, jinak propadák. JIŽ NIKDY VÍC!(5.3.2011)

 • Prochy38
  ***

  Možná je mé hodnocení lehce zaujaté, ale od toho tady ty procenta taky jsou, že? Když tento snímek porovnám se Scary Movie, Disaster Movie a podobnými dalšími, je pořád o krok dopředu. I když se nese v hodně podobném duchu. Parodie ideální na 2*, ale za nádhernou a stále sexy Julie Benz * přidávám, ovšem Tiffani Thiessen jen o krůček za ní!(27.7.2011)

 • Mol
  *

  WHAT'S THE BIG DEAL? KIDS GET KILLED EVERY DAY. THIS IS HIGH SCHOOL. NO, DAWSON. THIS KID WAS WHITE!!! První scéna před titulky byla super jenže pak film začal a bylo to hrozný. Spousta hloupých slovních nesmyslů, které nebyly ani vtipné ani do sebe nenavazovali. Prostě směsice vět. Film má svá místa, jako ta scéna v garáži, nebo na konci svlékací pokr, ale většinu filmu si člověk říká.. na co se to jako dívám?(30.7.2016)

 • Flipnic
  ***

  Tahle parodie na teenagerské horrory jako byl Vřískot, Tajemství loňského lét a i pár dalších horrorů vyšla ve stejné době jako podobně zaměřená parodie Scary Movie. Oba filmy šly tenkrát ještě na VHS do videopůjčoven a pamatuji si, že se mi líbily oba přibližně stejně. Zatímco Scary Movie získal pofidérní popularitu a dočkal se třech pokračování, tento film úplně zapadl a dnes je to již taková malá "raritka (i když filmaři na konci titulků nepřímo slibují pokračování ...)". Lidi ho moc neznají a ne že by ho přímo neviděli, ale už si ho spíš nepamatují a hlavně u nás dodnes nevyšel na DVD nosiči. Ve světě zřejmě také moc rozšířený není. Je to zvláštní, protože mě se třeba film líbí docela dost, asi stejně jako Scary Movie. Jsem rád, že se mi po 10ti letech podařilo tenhle zapadlý flick shlédnout, protože mne moc zajímalo, jak by se mi líbil dnes. Původních asi 15 minut se mi zdálo fakt trapných, prostě debilovina, ale pak se film rozjede a jeden úlet střídá druhý. Je třeba to brát s nadhledem a vypnout mozek, pro intelektuály to opravdu není ... :-)(30.4.2010)

 • - Představitelky hlavních hrdinek filmu Julie Benz (Barbara) a Majandra Delfino (Martina) si spolu už dříve zahrály v seriálu Roswell. (Tom Riddle)

 • - Snímek paroduje horory Vřískot (1996), Pátek třináctého (1980) a Tajemství loňského léta (1997). (StrYke)

 • - Film paroduje většinu stejných filmů, jako o několik měsíců mladší Scary Movie, a také má stejný název (u SM pracovní), ačkoliv zde začáteční slovo Scream vystřídalo slovo Shriek. (StrYke)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace