poster

Vím, co jsi dělal minulý pátek 13.

 • Česko

  Skřekot

 • USA

  Shriek If You Know What I Did Last Friday the Thirteenth

 • Slovensko

  Viem, čo si robil minulý piatok trinásteho

Komedie / Horor

USA, 2000, 86 min

 • Stocki
  *

  Žádný zázrak se nekoná, jelikož tato parodie je opět velmi špatná. Z pátku třináctého zde takřka nic není a "příběh" se motá jen kolem Vřískotu a Tajemství loňského léta. Paradoxně nejlepší je hned úvodní scéna a postupem času začíná film nudit více a více. Proto neztrácejte čas tímto a podívejte se raději na první díl Scary Movie, který je rozhodně mnohem lepší, i když to také není kdovíjak úchvatné dílo ale pobaví...(3.10.2012)

 • Terter
  **

  Komedie, která se snaží vézt na vlně popularity Scary Movie. Avšak je to horší než jeho vzor a některé vtipy sklouzávají až do trapnosti. I tak to však nepadá pod průměr a ve finále celého filmu se dočkáte i několika dobrých fórků. V součtu tedy vychází průměrná komedie, kterou shlédnete a po třech hodinách si stěží vzpomenete, že jste se na nějaký film vůbec dívali.(2.6.2005)

 • Mekgrůdr
  **

  Koukat se na to dá...prostě je to tak blbý, až se tomu smějete. Faktem zůstává, že těch scén, kdy se bavíte je opravdu málo a humor vyplývá z velikánské absurdnosti...ale některý hlášky zůstanou dlouho zaryty v paměti. Tenhle film není mezi parodiemi rozhodně žádný terno, ale viděl jsem i mnohem horší...(23.3.2009)

 • Wiceman
  *

  Před dávnými časy, kdy nevidět Scary movie rovná se třídní outsider, vznikl tenhle počin a světě div se, tenkrát mě jeho debilita i bavila. Pár gagům jsem se tlemil jak blb a s ostatními třídními blbci o nich debatil a napodoboval (prostě blb no). Jakmile jsme se všichni ale dostali ke Scary Movie, tohle šlo do kopru. Po x letech později jsem to zvědavosti pustil znovu a světe div se, je to nudná ptákovina. Ty dobrý gagy už nefungujou tak jako dřív a místo toho koukáte na plejádu nudnýho křepčení s blbejma a nesympatickejma hercema. Jedna hvězda za Bulimia Falls High :D(21.2.2017)

 • Flipnic
  ***

  Tahle parodie na teenagerské horrory jako byl Vřískot, Tajemství loňského lét a i pár dalších horrorů vyšla ve stejné době jako podobně zaměřená parodie Scary Movie. Oba filmy šly tenkrát ještě na VHS do videopůjčoven a pamatuji si, že se mi líbily oba přibližně stejně. Zatímco Scary Movie získal pofidérní popularitu a dočkal se třech pokračování, tento film úplně zapadl a dnes je to již taková malá "raritka (i když filmaři na konci titulků nepřímo slibují pokračování ...)". Lidi ho moc neznají a ne že by ho přímo neviděli, ale už si ho spíš nepamatují a hlavně u nás dodnes nevyšel na DVD nosiči. Ve světě zřejmě také moc rozšířený není. Je to zvláštní, protože mě se třeba film líbí docela dost, asi stejně jako Scary Movie. Jsem rád, že se mi po 10ti letech podařilo tenhle zapadlý flick shlédnout, protože mne moc zajímalo, jak by se mi líbil dnes. Původních asi 15 minut se mi zdálo fakt trapných, prostě debilovina, ale pak se film rozjede a jeden úlet střídá druhý. Je třeba to brát s nadhledem a vypnout mozek, pro intelektuály to opravdu není ... :-)(30.4.2010)

 • - Představitelky hlavních hrdinek filmu Julie Benz (Barbara) a Majandra Delfino (Martina) si spolu už dříve zahrály v seriálu Roswell. (Tom Riddle)

 • - Snímek paroduje horory Vřískot (1996), Pátek třináctého (1980) a Tajemství loňského léta (1997). (StrYke)

 • - Film paroduje většinu stejných filmů, jako o několik měsíců mladší Scary Movie, a také má stejný název (u SM pracovní), ačkoliv zde začáteční slovo Scream vystřídalo slovo Shriek. (StrYke)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace