Vím, co jsi dělal minulý pátek 13.

• Česko

Skřekot

Shriek If You Know What I Did Last Friday the Thirteenth

Viem, čo si robil minulý piatok trinásteho

Komedie / Horor

USA, 2000, 86 min

• Mekgrůdr

Koukat se na to dá...prostě je to tak blbý, až se tomu smějete. Faktem zůstává, že těch scén, kdy se bavíte je opravdu málo a humor vyplývá z velikánské absurdnosti...ale některý hlášky zůstanou dlouho zaryty v paměti. Tenhle film není mezi parodiemi rozhodně žádný terno, ale viděl jsem i mnohem horší...(23.3.2009)

Možná je mé hodnocení lehce zaujaté, ale od toho tady ty procenta taky jsou, že? Když tento snímek porovnám se Scary Movie, Disaster Movie a podobnými dalšími, je pořád o krok dopředu. I když se nese v hodně podobném duchu. Parodie ideální na 2*, ale za nádhernou a stále sexy Julie Benz * přidávám, ovšem Tiffani Thiessen jen o krůček za ní!(27.7.2011)

• jojinecko

2,5*/5... Aj keď sem-tam to zaváňalo poriadnou trápnosťou, bavil som sa dobre, napriek tomu, že to je len taký ďalší odvar scary movie...Potešilo aj parodovanie "netradičných" hororov ako Christine, aj to, že tvorcovia vedia, že točia brak a len si to skrátka užívajú a tak máme do činenia s ďalšiou ľahkou "debilnou" zábavkou, ktorá neurazí a občas padne vhod,napríklad keď si človek potrebuje prečistiť hlavu od diplomovky a štátnic:)))(12.4.2006)

• karlik4801

Na parodiální žánr je to teda velmi slabé. Jestli někdo mluví o Scary Movie jako o slabé parodii, či dokonce jako o sračce, tak ať se koukne na tuhle parodii a přehodnotí svoje hodnocení. Jediná světlá stránka tohoto filmu je pár sekundová scéna s panenkou Chuckym, trochu mě i rozesmála, proto jedna hvězda. Ze zbytku filmu jsem skoro zvracel.(4.12.2012)

• Wencek

Bože to byla ale kravina. Rozhodně ztráta času a další pitomý film z americké produkce parodií. Nechápu, proč někdo musí parodovat parodii na horory. Tohle už tu jednou bylo a bylo to mnohem lepší než tohle. Nenašel jsem tam nic co by tento film dělalo zajímavým a nebo vtipným (výjimkou jsou asi tak 2, slovy dva, vtipné okamžiky). Hodnotím jak hodnotím a to 1*. A to za tu slečnu co hrála postavu podobnou Sydney z Vřískotu. Ta byla asi tak jediná na koho a nebo na co se dalo v tom filmu koukat.(9.5.2008)

• - Film paroduje většinu stejných filmů, jako o několik měsíců mladší Scary Movie, a také má stejný název (u SM pracovní), ačkoliv zde začáteční slovo Scream vystřídalo slovo Shriek. (StrYke)

• - Snímek paroduje horory Vřískot (1996), Pátek třináctého (1980) a Tajemství loňského léta (1997). (StrYke)

• - Představitelky hlavních hrdinek filmu Julie Benz (Barbara) a Majandra Delfino (Martina) si spolu už dříve zahrály v seriálu Roswell. (Tom Riddle)