Legion

USA, (2017–2019), 24 h 19 min (Minutáž: 41–68 min)

Tvůrci:

Noah Hawley

Hudba:

Jeff Russo

Dan Stevens, Katie Aselton, Rachel Keller, Amber Midthunder, Aubrey Plaza, Jean Smart, Hamish Linklater, Mackenzie Gray, Bill Irwin, Scott Lawrence (více)

Série(3) / Epizody(27)

David Haller (Dan Stevens) alias Legion je mutant se schopnostmi mimo lidské chápání. Trpí řadou psychických poruch a má rozštěpenou osobnost. Každá jeho osobnost navíc ovládá jinou z jeho schopností. David se snaží udržet při smyslech, ale začíná z toho být unavený a když se to chystá vzdát, potká dívku svých snů. (Harroc)

FatalDay

Z každou začatou časťou som som si vravel, že prečo dačo takéto pozerám, prečo sa na to nevykašlem, ale i tak som to dopozeral, aj keď mi to trvalo naozaj dlho (výborne sa pri tom zaspáva). Takže malo to aj svoje svetlé momenty, ale na môj vkus to bolo moc zmutované. A pripomenulo mi to film Mr. Nobody, ktorý som tiež nepochopil a ani som nevedel ako ho mám ohodnotiť. ()

WazzapKal

Po komplet dokoukání tam těch 5* dám. Tohle mi bude chybět, cesta Legiona za poznáním a druhou šancí. Vyšperkovaný vývoj postav. Ani mi nevadilo že se tam moc nebojovalo. Tvůrci musej mít ku***a fantazii a to je přesně pro seriál o omega telepatovi třeba. Na seriál nadprůměrné herecké výkony. Škoda že se jim tam nepovedlo protlačit Patrika Stewarta, ale mladý Charles byl taky super. No a konec přesně tak jak to směřovalo. ()

LegyT

Milujju Twin Peaks. Ale u nové serié Twin Peaks 2017 jsem si u některých dílů říkal, že se Lynch musel totálně zbláznit a možná si i něco vyydatného šlehnout. U mnoha dílu Legionu jsem měl naprosto stejný pocit. Za prvé, že autor byl u Lynche na školení a za druhé, že opravdu přebral. Mám tenhle typ filmů rád, ale tohle bylo prostě moc. Moc ujeté, moc o ničem. A to bych si fakt nikdy nemyslel, že s tímto názorem budu zrovna já v menšině :-). ()

stuj

Hodně originální. U první řady to chce trpělivost a pár dílů vydržet, druhá řada je pak bohužel slabší, ale ta třetí je super. Detailnější popis viz jednotlivé sezóny. Po jednom dni zvedám celkové hodnocení ze čtyř na pět hvězd, protože seriál zůstal v hlavě. ()

stret

Nesmierne nudné. V druhej sérii som to už nevydržal a skončil som s pozeraním. Nepríjemná hlavná postava. V podstate urážlivé tým, ako sa to hrá na niečo, ale je to celkom prázdne. ()

Y: Poslední z mužů obsazuje hlavního hrdinu

Y: Poslední z mužů obsazuje hlavního hrdinu

17.07.2018

Známý komiks Y: Poslední z mužů vyprávějící o apokalyptickém světě, kde v jeden moment s výjimkou hlavní postavy zemřeli všichni savci s chromozomem Y, se v Hollywoodu pokoušeli adaptovat už delší… (více)

Režisér Atlanty a temné sci-fi

Režisér Atlanty a temné sci-fi

15.06.2018

Režisér klipu This is America a několika epizod seriálu Atlanta Hiro Murai se chystá na svůj filmový debut. Tím by mělo být temné sci-fi Man Alive podle scénáře Davida Roberta Mitchella (Neutečeš).… (více)

Doctor Doom bude mít vlastní film?

Doctor Doom bude mít vlastní film?

21.07.2017

Hollywoodská studia se momentálně snaží vyždímat comicsové značky na maximum. Místo klasických filmů se slavnými hrdiny se proto uhýbá i k těm méně známým a sem tam dojde i na záporáky. Loni dostali… (více)