Fanucci

Je to tak mezi 3 - 4 hvězdičkami, ale nakonec přeci jen dám 4. Jde o hodně zábavný film, který je výrazně lepší než předchozí díly. Parodie 8 míle se také povedla (koukám, že si zde někteří myslí pravý opak). Například narážka na KKK mě dostala:-) Lidi, kteří hodnotí film jako "ztrátu času, ubohý, nevtipný atd." opravdu nechápu. ()

kombajn

po dlouhé době opravdu vtipná parodie a mám skoro dojem, že na mě udělala daleko nejlepší dojem ze všech tří dílů. Zkombinovala poměrně zdařile děj Kruhu a Znamení, což jsem nepovažoval za příliš pravděpodobné. Po mnoha chladných kritikách jsem měl strach si film pustit, ale až na pár hluchých míst, je to opravdu povedená parodie... Parodie bratří Zuckerů mě vždy dostávali. A nejen kvůli vtípkům, kterých si všimnete až po druhém sledování filmu, ale i kvůli těm, které většina lidí v Čechách nemůže znát. Zajímalo by mně, kdo z českých recenzentů Scary movie 3, například zná toho chlápka, který kritizoval zpěv raperů v černošském baru (jde o jednoho z porotců americké verze Superstar Simona Cowella!)? Pro mě osobně NEJ díl série... ()

MartinNDL

Konečně parodie, jak má být. Od začátku do konce celá řada skvělých a vydařených vtipů. Pochopitelně je to o ničem, má to slabší chvilky, ale v porovnání z minulými díly a jinýma parodiema, co se dneska točí, je to klenot. V hlavních rolích najdeme asi největší herce v rámci žánru, což úspěch jen potvrdilo. ()

rakovnik

Díky Charlie Sheenovi se konal oproti druhému dílu posun dopředu. Stačí mi, jak se ten chlap dívá a už se směju. Ostatně, jeho příběh je ve srovnání s ostatními rovinami nejvtipnější, vyhýbá se přílišným vulgaritám a to, jak vypouští Sheenova postava neskutečně ulítlé hlášky bez mrknutí oka je věru vtipné. Taktéž Leslie Nielsen ještě není trapný, jako (bohužel) v dalším filmu. Sice mi přišly příliš nudné parodie na 8. míli, nicméně celkově jsem se bavil. ()

Martin741

Scary Movie 3 je krasny priklad toho, ze US styl humoru je europskemu ponatiu a mysleniu vzdialeny na desiatky kilometrov. Ak aj nie na stovky. Len  preto, ze to na seba zarobilo 60 % ()

raptorrr

Jediný kdo to občas zachraňuje od úplného průšvihu je Charlie Sheen, který zjevně od dob Hot Shots neztratil formu, ale nedostal šanci to naplno předvést. Těšil jsem jak to David Zucker těm mladým cucákům nandá, ale mě takřka vůbec nepobavil...což pro komedii není dobrá vizitka. Dobrá parodie přece není o neustálém opakování známých situací, musí se přidat ještě něco navíc. A David Zucker to ví, což je na tom všem nejsmutnější. ()

cariada

Tenhle díl mě nák nebere. Prostě se u toho nesměju. Občas samozřejmě jo. Nejspíš je to tím že jsem spousta těch filmů ,který paradujou neznám. ()

C0r0ner

Za mě nejlepší díl série. Smát se nahlas celou dobu se stane jednou za čas. Možná je to podpisem Davida Zuckera, krále parodií. Každopádně parodické scény na Kruh, Znamení a 8. míli bodují celý film. Přítomnost Leslie Nielsena je pouze třešničkou na dortu. 100% ()

tomtomtoma

Ne, že bych se během filmu párkrát nepousmál, ale umanuté setrvávání na přetažení správné míry a dávkování humorné parodie je konečnému vtipnému vyznění nemilosrdným zabijákem. Nepodařilo se najít tu správnou chvíli, kdy elegantně a se ctí přestat a neplácat se bezradně stále na stejném místě až do pocitu trapnosti a rozmrzelosti. Pár slibných náběhů dostává vždy chvilku po rozeběhnutí svalovou křeč, nebo epileptický záchvat zuřivosti. Škoda. Smutek. Rapuje se v kruhu, běhá v obilí a hystericky se křičí. Hlavní postavou je mladá televizní novinářka Cindy Campbell (Anna Faris) v cestě za záchranou sebe samotné, svého synovce i své vlasti. Hlavní mužskou postavou je raper-amatér George (Simon Rex) a jeho nesmělá ustrašenost. Hvězdou filmu je Georgeův bratr a duchovní bez víry Tom (Charlie Sheen). Druhou hvězdou je snaživý americký prezident Harris (Leslie Nielsen). Z dalších rolí: bláznivá Cindyina kamarádka Brenda Meeks (Regina Hall), budoucnost vidící Cindyin synovec Cody (Drew Mikuska), radící vědma ShaNeequa (Queen Latifah), věrný Georgeův kamarád Mahalik (Anthony Anderson), Georgeův neodbytný kamarád CJ (Kevin Hart), malá Sue (Jianna Ballard), či nebezpečné mysterium Tabitha (Marny Eng). Nakonec ani Hulk nepomohl. Své příznivce a nadšené opakovatele slovních replik si tato parodie mnoha filmů najde. Já budu vždy hledat humor a vtip lehčí, střízlivější a vznešenější. Někde jinde... ()

dubinak

Společně s jedničkou nejlepší díl Scary movie, který paroduje atraktivní filmy a horory a navíc má celistvý příběh. Trochu mi vadila nezvykle ufňukaná Cindy Campbellová, ale jinak zde najdete kultovní vtipné scény jako Brenda a Tabita v obýváku nebo skvělé scény odkazující na film Znamení. K tomuto dílu se vracím opravdu nejčastěji, protože mě jako malou strašila Tabita skoro stejnou měrou jako Samara za svých časů. ()

Wormboy

Myslim,ze Zuckerovi sa podarila neuveritelna vec...a to,ze treti diel je lepsi ako dvaja jeho predchodcovia dohromady (teda pre mna). ()

Alfréda

Je zde patrný posun vpřed, není třeba točit pubertální komedie stylu Prcičky, kterou mi jednička SM místy připomínala. Tenhle díl už obsahuje jiný druh humoru, skutečně se mi několikrát během filmu vybavila Bláznivá střela. Asi nejpovedenější díl, pěkné! ()

Lak na vlasy podruhé

Lak na vlasy podruhé