poster

Chicago Justice (TV seriál)

Krimi / Drama

USA, 2017, 9 h 19 min (Minutáž: 43 min)

Kamera:

Lisa Wiegand

Hrají:

Philip Winchester, Monica Barbaro, Joelle Carter, Jon Seda, Carl Weathers, Andre Bellos, Daniel Craig Baker, Jatone Smith, Jason Beghe, Danny Jacobs, Mouzam Makkar, Waleed Zuaiter, Sahar Bibiyan, Jordan Belfi, Gary Basaraba, Tovah Feldshuh, Taylor Kinney, Elias Koteas, Bradley Whitford, Richard Brooks, Laroyce Hawkins, Amy Morton, Marina Squerciati, Lisa Zane, David Eigenberg, Anne Gallagher, Michael Page, Russ Panzarella, Peter Coventry Smith, Holly Curran, Oliver Platt, Douglas Sills, Donny Boaz, Daryl Edwards, Tim Kazurinsky, Trevor Fahnstrom, Sofia Milos, Rebekah Ward, William Forsythe, Demore Barnes, Anna Friedman, Chris Payne Gilbert, Richard Masur, Josh Cooke, Kara Killmer, Kate MacCluggage, Tim Kang, Dylan Walsh, Sophia Bush, Richard Schiff, Eamonn Walker, Gary Houston, Grace Ransom, Mary Beth Fisher, Kirsten Fitzgerald, James Vincent Meredith, Jim Ortlieb, Brian T. Finney, Rom Barkhordar, Maya Maniar, Karin Anglin, David Kaplinsky, Holly Nordquist, Tyrone Phillips, Lindsey Pearlman, Jack Ball, Ashika Sachdev, Donovan Diaz, Jack McGee, Zach Shaffer, Joe Tippett, Wesam Keesh, Annabel Armour, Matthew Chappelle, Will Zahrn, Charlie Shotwell, Valerie Cruz, Stacey Farber, Tom Guiry, Austin Lysy, Andrew Rothenberg, Maura Kidwell, Robbie Tann, Bernadette Quigley, Jazlyn Yoder, Sean Patrick Leonard, Emma Duncan, Diandra Lyle, Cathryn Dylan, Barton Fitzpatrick, Tijuana Ricks
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
  • DarkSikorski
    ***

    Tento seriál byl dobrý pokus o přidání dalšího kousku do Chicagské série. Ale tím to tak nějak skončilo. Tedy není, či spíše nebyl, to špatný seriál. Ale tak nějak se dalo čekat srovnávání se zavedenými Chicagskými seriály. A v tomto směru prostě Justice neměl šanci.(12.6.2017)

  • Pajky3
    ***

    Nejnovější přírůstek do Chicago rodiny se nemohl představit ve větším stylu než při masivním crossoveru. A to samozřejmě muselo Justice nakopnout ke spoustě diváků, ale na druhou stranu hrozilo okamžité srovnávání se zaběhlými týmy. Chicago Justice dokonale zapadá do rodiny seriálů od Dicka Wolfa a své místo si dokázal najít, ale jestli úvodní crossover něco ukázal, tak je to fakt, že v téhle rodince je Justice zatím nejslabší. Zásah Fire byl provedený bezchybně, vyšetřování PD šlapalo, ale soudnímu procesu něco chybělo. Postupem času se zajímavost případů zvyšovala, ale pořád se Justice dalo jednoduše označit za nejméně zajímavý kousek z chicagské rodiny a tak není divu, že se nakonec prodloužení nedočkal. Soudní procesy prostě v současné době netáhnou tolik, jako tomu bylo před pár lety a tak i když tam potenciál byl, nadále budeme sledovat pouze hasiče, policajty a doktory.(23.5.2017)