Dark

• Německo Dark
Drama / Krimi / Sci-Fi / Mysteriózní
Německo, (2017–2020), 24 h 23 min (Minutáž: 45–73 min)

Režie:

Baran bo Odar

Hudba:

Ben Frost

Série(3) / Epizody(26)

Recenze uživatele Kimkong k tomuto seriálu (30)

Dark (2017)

Seriál který díky cestování časem a potkávání se postav se svými mladšími i staršími já je trochu na palici. Ale rozhodně to měli tvůrci v hlavě líp srovnané než scénáristi Hry o trůny. ()

Season 1 (2017) (S01)

Místy je to temné a tajemné. Musí se dávat pozor aby se divák ve změti postav neztratil. Však jsou tu některé i třikrát. Ale natočeno dobře, takže skoky se dají zvládat. Jen mě sere jak si odhalování tohoto světa nechávají lidi pro sebe. Ačkoli kdyby byli reálnější a důvěřivější tak ten seriál rychle skončí. ()

Tajemství (2017) (S01E01)

Zatím nevím co mám čekat. Atmosféra tady je. Kriminálka s trochou mistiky, ()

Lži (2017) (S01E02)

Tak a máme zde trochu zápletky. Cestování časem. ()

Minulost a současnost (2017) (S01E03)

Díl z minulosti. Současnost a minulost propojena pomocí zvuku? Proto ty ušní bubínky? ()

Dvojí životy (2017) (S01E04)

Častěji prolínání minulosti a přítomnosti. Plno lidí pátrá po tom co se děje, ale stejně jako divák vůbec netuší. ()

Pravdy (2017) (S01E05)

Tajemství jsou pomalu odhalována. ()

Sic Mundus Creatus Est (2017) (S01E06)

Nalezena brána v čase a odhalena totožnost mrtvého dítěte. Jinak plkání. ()

Rozcestí (2017) (S01E07)

Další rozplétání záhady. A dáme ještě posun o 66 let. ()

Vše se děje teď (2017) (S01E09)

Postupně všechny dějové linky. Pořád je co objevovat. ()

Alfa a omega (2017) (S01E10)

Něco se stalo. Postavy se promíchaly a přidali novou linku. ()

Season 2 (2019) (S02)

Dokončení načnutych příběhu. Takže ok. ()

Začátky a konce (2019) (S02E01)

Máme tady budoucnost. Výstavbu tunelů a bubáka na konci. ()

Temná hmota (2019) (S02E02)

Boj o přežití v budoucnosti a nějaké to sdílení informací o cestování v čase. ()

Duchové (2019) (S02E03)

Rodinná pouta se komplikují. ()

Cestovatelé v čase (2019) (S02E04)

Každý je každý a s každým příbuzný. Je to víc a víc zamotané. ()

Nekonečný cyklus (2019) (S02E06)

Už mě ty díly připadají hodně podobné. Další odhalování tajemství a další zbývají. ()

Bílý ďábel (2019) (S02E07)

Stále se někteří snaží zachránit svět a někteří sami sebe. Ale jen opakují co už jednou dělali. ()

Seriál 1899 končí po první řadě

Seriál 1899 končí po první řadě