Dark

• Německo Dark
Drama / Krimi / Sci-Fi / Mysteriózní
Německo, (2017–2020), 24 h 23 min (Minutáž: 45–73 min)

Režie:

Baran bo Odar

Hudba:

Ben Frost

Série(3) / Epizody(26)

Recenze uživatele SpaceOdyseus k tomuto seriálu (27)

Dark (2017)

Genialne napsany a vymysleny mindfuck. ()

Tajemství (2017) (S01E01)

Postav tu je jak na orloji. Ale nastesti se hned od prvniho dilu tlaci na pilu tajemna a napeti. Kdyz si to udrzi latku celou sezonu, tak smeknu. ()

Lži (2017) (S01E02)

Libilo by se mi, kdyby se mene skakalo mezi pribehovymi linkami. Jinak ale dobry, dost dobry. Presne tyhle temata me bavi. ()

Minulost a současnost (2017) (S01E03)

Co se z Mikkelem stane bylo jasne na konci minule epizody. Ted to mame cerny na bilem. Ani ten dopis uz nemusime cist. ()

Dvojí životy (2017) (S01E04)

Ctvrta epizoda a ctvrta hlavni postava? Ok, hlavne ze zahady pribivaji konstantnim tempem a hlavne ze se pomalinku zacina propojovat celkovy obraz. ()

Pravdy (2017) (S01E05)

Tak jsem se dockali obsahu dopisu a zadne prekvapeni to nebylo, jak jsem predpovidal. Ale to neznamena, ze by episoda stala za prd. Stale je to jizda! ()

Sic Mundus Creatus Est (2017) (S01E06)

Paranoja probublava, kostlivci lezou ze skrine a me se to libi cim dal tim vic. ()

Rozcestí (2017) (S01E07)

Zacina to byt fakt zamotane, ale stale to dava smysl a ja stale vim, co se kdy deje! To u podobnych del nebyva pravidlem. ()

Vše se děje teď (2017) (S01E09)

Zezacatku jsem se bal toho, ze tu je postav jak na orloji. Me obavy byly liche. Skvely casting ruznych verzi, skvele napsane charaktery staci a postav muze byt habadej. ()

Alfa a omega (2017) (S01E10)

Super konec. Libila se mi otevrenost urcitych linke i uzavrenost jinych. Ale nejvic me tesi, ze nemusim cekat na druhou sezonu. ()

Začátky a konce (2019) (S02E01)

Urcite se mi vyplatilo necekat a vpalit si druhou radu mesic po prvni. Jinak bych se urcite v mnozstvi postav a casovych linek ztracel. Takle jsem si to ale uzil, bavi me, jak je to rozehrane a tesim se na vsechny ty twisty, co me cekaji. ()

Temná hmota (2019) (S02E02)

U prvniho dilu jsem se radoval, jak si vsechno pamatuju, vim kdo je kdo a v jake casove linii. U druheho dilu si rikam, ze si snad zacnu kreslit grafy. ()

Duchové (2019) (S02E03)

Helge mi byl sympaticky uz v prvni serii, tady ale konecne dostal vic prostoru. Paradni dil, i kdyz se uspesne vyhyba soucasnosti. ()

Ztráty a nálezy (2019) (S02E05)

Dilky skladacky tak dokonale zapadaji do sebe, az se divim, jak to mohli od prvni serie tak dopodrobna naplanovat. V tomto dile dostavame celkem hodne odpovedi, dalsi otazky se rodi. Ale nepochybuji, ze nez bude konec, odpovedi dostaneme. ()

Nekonečný cyklus (2019) (S02E06)

Skvela epizoda, ktera ze zacatku vypada jen jako pripravovani pudy a ocekavani pred finale. Ale potom se skvele rozjede a vysponuje atmosferu. ()

Bílý ďábel (2019) (S02E07)

Uf, to jsou twisty epizodu pred koncem rady. Dozvime se konecne, kdo je holka z utrzene fotky? Vypada to, ze ano. A vypada to, ze Hannah bude vetsi potvora nez se zdalo. ()

Konce a začátky (2019) (S02E08)

Celou druhou serii jsem si rikal: doufam, ze se tvurci nezapletou s paralelnimi dimenzemi. Obaval jsem se, ze by to byl takovy gulas, ze to uz tvurci neustoji. Ale necham si benefit of the doubt a rozhodne si pockam na treti serii. ()

Déjà vu (2020) (S03E01)

S novou serii jsme dostali takovy 'what if' ale trosicku mi tam chybelo, jak to zapadne do celkoveho obrazku? Jsem presvedcen, ze se k tomu tvurci dostanou, ale male naznaceni by sluselo i v prvnim dile. Bez toho je toto jen takove co by se stalo kdyby... ()

Seriál 1899 končí po první řadě

Seriál 1899 končí po první řadě