Dokonalá loupež

Dokonalá lúpež

• Austrálie

• Nový Zéland

Akční / Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2018, 140 min (SE: 148 min)

Rozpočet $30miliónovTržby USA $44,947,622Tržby Celosvetovo $80,509,622Tržby za predaj Blu-ray v USA $3,969,455Tržby za predaj DVD v USA $2,908,233║ Môže byť. Takéto filmy z nejakou tou záludnosťou, premysleným plánom pri vykrádaní bánk zaujme, či už vo vážnejšej či aj miestami odľahčenej polohe. Butler konečne v takej normálnejšej úlohe, kde nie je príťaž, kde mu sedí jeho odvalení buranský prístup. Dejovo sa stále niečo deje, miestami niečo príjemne strhne, či pobaví a prestrelky majú grády. Takže troška zo súdka filmov ako Heat či The Town. /80%/(22.4.2018)

Dvě a půl hodiny s tuctem krutopřísnejch drsňáků na obou stranách barikády, který po sobě jdou jak kohouti na zaplivaným městským smetišti. Ač by tu jeden pravýho hrdinu pohledal (vlastně se mnohem snadnějc fandí zlodějům!), jsou všechny postavy tak dobře napsaný, že s nima člověk chce trávit co nejvíc času a klidně by skousnul delší stopáž. Až na trochu přehnaný provedení samotný loupeže výbornej "tak trochu jinej" policejní thriller.(3.6.2018)

Takhle nějak má vypadat divácky nenáročný akční film. Stačí k tomu dostatek akce, divácky zajímavý příběh, pár sympatických pánů a další akce. Poprvé jsem si mohl vychutnat Gerarda v roli, ve které mě neskutečně sral. Také jsem si nemohl nepovšimnout, že šílenou rychlostí ztrácí své mužské kouzlo a tloustne. Pokud rádi fandíte těm zlým, tak toto je přesně film dle vašeho gusta. Máte totiž zaručeno, že budete v závěru spokojení. Rozdávají si to spolu totiž zlí s ještě zlejšími. Více takových filmů. Není to tak těžké, stačí do toho necpat hromadu sraček.(30.4.2018)

Žerár vyměnil six pack za one pack, ale že mu pod lehkou vrstvou sádla pořád dřímaj pořádný svaly nezakreje ani kdyby chtěl (navíc nabral do role, tak si komenty, jak se vyžral strčte do prdele a radši kritizujte tu ubohou atrapu chlapa, co potkáváte ráno v zrcadle) a i když jeho vlasy a vousy jsou tak mastný, jako by se česal vepřovou kotletou, stejně je to pořád ukázkovej bad ass, kterýho prostě nechceš nasrat a když už se Ti to povede tak gratuluju, páč to bude asi to poslední co uděláš buď na svobodě či naživu. A jelikož má náš Žerár téměř zázračnou schopnost nasrat každýho v okruhu deseti metrů, je jasný, že několik padouchů to šeredně odskáče a jako bonus bude šikana nějakých těch bezúhonných. Parta zlodějů, co ho serou po dobu filmu ale taky nejsou zrovna ořezávátka, hlavně jejich jakože kápo, a tak tu máme ukázkový měření čůráků, kde každej milimetr hraje důležitou roli v honbě za největším Alfa samcem. Chrochtala jsem si, že v tomhle filmu to není žádný - Nevim koho honim - naopak, Žerár ví skoro hned proti komu stojí a v těch pár scénách, kdy se setkává s vůdcem zlodějů ksichtem v ksicht, doslova cáká tesťák a pohledy obou řvou hlasitý - Už brzo jeden z nás chcípne, zmrde !! Zároveň ale oba drsoni dokážou uznat, že soupeř má fakt koule a jelikož jedinej opravdovej klaďák ve filmu je to štěně, co tam nehraje, tak se na konci můžete těšit kterej z těch dvou zmetků zůstane stát a kterej skončí v kaluži krve.(6.8.2018)

• spaceboyCZ

Ten film má neskutečný potenciál, který je ale zabit dvěma faktory.. Je příliš dlouhý a úplně bez problémů by se obešel bez středové části, která je jen neskutečně nudnou vatou. A druhým faktorem je naprosto zbytečná rodinná dějová linka Gerarda Butlera, bez které by se film obešel. Na druhou stranu je vše ostatní naprosto skvělé a přál bych si, aby konečná přestřelka v zácpě měla aspoň o dalších 10 minut více.(23.4.2018)

• - „Tony Z“ (Kaiwi Lyman) má pistoli M1911A1-pattern pistol a útočnou pušku M4A1. (Maulincio)

• - Film nemusí být celý dle skutečných událostí, ale obsahuje prvky z četných pravdivých příběhů, které Gudegast slyšel nebo prožil. (griph)

• - „Big Nick“ (Gerard Butler) má jako služební zbraň pistoli Smith & Wesson M&P 2.0, která se poprvé objevila na plátnech právě v tomto filmu. Jako taktickou zbraň má útočnou pušku FN SCAR-L a pistoli FN FNX Tactical 45 s kolimátorem C-MORE STS red dot sight. (Maulincio)