Drsná kriminálka z Los Angeles sleduje životy členů elitní policejní jednotky, která se postaví do cesty nejúspěšnějším zlodějům v zemi. Ti mají v plánu zdánlivě nemožný cíl – vyloupit losangeleskou pobočku Centrální banky Spojených států amerických. (Magic Box)

CampaHD

Na Heat to nemá, začiatok je otravnejši ale potom to ide. Záver ok ale i Mesto je lepšie. Butler.....Ja neviem....dako mi tam nesadol. 50min top scéna ak mate doma dcéru.....75% ()

Miso1985

Určite kvalitka.Trochu ma tam iritovala tá rodinná linka ale inak to malo všetko čo od tohto typu filmu očakávam.Napätie,výborné postavy resp.hercov na oboch stranách ale hlavne poslednú 20minútovku.Škoda,že nebolo viac akcie,nakoľko keď už bola tak bola ozaj veľmi slušná. ()

Falkor

Hra na policajty a lupiče ve stylu Nelítostného souboje a plánů v plánech jako v - kurňa, jak se ten film jmenoval :( - okořeněné krystalickým testosteronem v podání - jak jinak - Gerarda Butlera, který jí nešetří podobně jako v 300. Co víc si přát. ()

eexDon

Für mich - 75%, - /délka docela přehnaná, mohlo to bejt tak o 20 minut kratší, někdy až moc namachrovaný teda/, + /docela dobrá atmosféra připomínající trochu prvního Sicaria, relativně uvěřitelný děj, teda kromě toho závěrečnýho šokantního odhalení, kdože to za tím vším stál/, hodnocení - obstojný akčně - neakční supernamachrovaný film s ucházejícím, ikdyž poněkud stárnoucím Gerardem, celkem to šlo, relativně ()

Babinicz

Tvůrci si vzali do hlavy, že udělají film, který strčí do kapsy Heat, Sicario a pár dalších pecek. Jenže jak to udělat, když je ve scénáristické hlavě prázdno? Budou tam velkolepé přestřelky s útočnými puškami a hromadami zásobníků jako ve válečném filmu. Ale střílet se bude ve městě. Pak tam budou hrozně drsní chlapi. Úplně nejdrsnější a nejnekompromisnější a nejtetovanější. No a ten zbytek už se nějak udělá. Hlavní záporák bude sympaťák a vrah policajtů. Lidi nebudou vědět, jestli mu fandit, nebo ne. Hlavní klaďas, ochlasta a děvkař, bude mít v jedné hemisféře to, co Sherlock v celým mozku, protože odhalí hlavního padoucha během dvou minut. Za další dvě vteřiny si vzpomene, že zná jeho komplice. A bude tam sofistikovaná loupež s výpadky proudu a velkým kouzelnickým číslem pro ochranku. To jsme ještě také nikdy neviděli. Nakonec si kluci zastřílí z útočných pušek v koloně plné aut s civilisty. To je v USA běžná praxe. Zabijáci z ISIL se taky schovávají za civilisty, tak proč ne policajti. Bude i kulomet. Ne ne, granáty bohužel ne. Ale scénka s prázdným zásobníkem jo. To se stává i McClaneovi, že mu dojdou náboje, protože střílí jako na střelnici. Ale Bruceovi se nestává, že se na konci filmu stane vedlejší postavou díky úsilí o nejnepředvídatelnější pointu. Dokonalá loupež je dokonalá slátanina s nesympatickými hlavními postavami (netvrdím, že místy nebyly dobře zahrané). Ale pokud se někdo vrátí z odpolední a potřebuje vyčistit hlavu, tak je to asi lepší, než koukat z okna. Pěkné scény: úvodní přestřelka, manželská hádka. ** ()

HLADOVYvlcak

Větší vykrádačku jsem dlouho neviděl. Kdyby do popisu napsali "remake Nelítostného souboje", tak bych to pochopil. Ale takhle to byla jen obyčejná, neoriginální vykrádačka jinak brilantního originálu (Heat) plná odporné politické korektnosti, která nás jednou všechny dostane. Hvězdičku film dostal za to, že mi připoměl Heat a 90. léta, která už prostě nikdy nebudou překonána. Jak v oblasti filmu, tak v oblasti kvality života. ()

shagisson

Absolutně famous. Prostě fucking good, nebo fucking bad, samozřejmě jen v dobrém slova smyslu. Ta myšlenka, s celou tou atmosférou a záverem. JES! ()

EternalS

No tak ten závěr, jestli jsem ho teda správně pochopil, je opravdu hodně přitažený za vlasy. Nicméně přestřelky velmi realistické, žádné zbytečné natahovačky. Butler skvělý macho, Schreiber neméně zdatný protivník se správným charismatem. Co se mi opravdu moc líbilo bylo celkové pojetí stylu vyprávění, kdy je hodně prostoru věnováno pohledu z té "druhé" strany, tedy zloduchům, jejich rodinám. Nejsou to jen bezduší zabijáci policajtů, jsou to taky jen lidé a prožívají si své vlastní emoce. Super nápad a nepamatuju se, že bych ho v nějakém jiném podobném snímku zaznamenal. Malinko mi tam vadil 50 Cent, který podle mě fakt hrát neumí. I tak zasloužené 4 hvězdy. ()

karmalat

Nenapadny, ale o to vyzivnejsi film. Je to ale spise akce pro panske obecenstvo, takova hodne macho podivana, ale diky za takove filmy, ja jsem si to uzival. ()

Regeindy

Butler potí 100% testosteron a daří se mu zachraňovat, místy, děravý scénář charismatem a druhým nejlepším výkonem své kariery. Trošku více akce a humoru a hlasoval bych za pokračování, na parchantského bad ass policajta v podání Batlera bych se klidně podíval znovu. ()

narenta

Na 5 hvězd to bylo prvních 15 minut, potom se to rozkecalo v nudných a předlouhých povídačkách, jinak celkem dobrá oddechová podívaná. I 4 hvězdy jsou hodně, protože osobně si film do archivu oblíbených - ke skouknutí za pár let - nezařadím. ()

Jimmy73

Trocha nepochopitelných momentů ve scénáři, ale celkem se na to dalo dívat, bohužel pro až na tu závěrečnou přestřelku na ulici plné auta a lidí, která to u mě zazdila. Taktéž útěk zadrženého člena bandy z vozu byl po častých záběrech kamery více než jasný. ()

Tempter

Bylo to fajn, cca po 30 minutách má žena prohlásila, že ji to moc nebaví a šla balit dárky. Přesně. O tom to je. Toto je film pro kluky. Středověk, divoký západ, kungfu Panda, chlap proto chlapovi. Drsné pohledy, temně kruté hlášky, sprostá mluva, gesta a činy plné testosteronu. Prostě vše, co jako chlapi ve svých spořádaných životech tak postrádáme a co už jsme dávno zapomněli. Ale v skrytu duše nám to tak bytostně chybí... Prostě, kdo si hraje nezlobí a jako divák jsem si to zase jednou užil jako malý kluk při adrenalinové jízdě na velkým řetízkáči :-D ()

Honjanmach

Nadprůměrný film. Velmi dobře sehrané akční scény. Dobré zacházení se zbraněmi, až na několik odpustitelných chyb. Např. sheriff měl jen 3 zásobníky do útočné pušky, ale přestřelka vydala za minimálně 2x tolik. Scéna obou hlavních hrdinů, kdy se potkají v bytě a nic se nestane byla nepatřičná. Ale závěrečná pointa zaslouží klobouček! Za mě 90%, protože hvězdičky nelze dělit na desítky. ()

panfilmu

Uznávám, že tenhle film je od začátku do konce, jen o chlapech, s chlapama o pro chlapy. Taková vzácná vyjímka, kde je moc testosteronu a hodně drsnejch pohledů. Film sám o sobě je takovým lepším průměrem, který, ale rozhodně neurazí dějem, ani hereckým obsazením, ba spíše naopak. Opravdu tam nenajdete nic přelomového, prostě jen další zloději, co chtějí něco ukrást a celej film plánujou, jak to ukrást i když p nich jdou od začátku drsný poldové, co se před ničím nezastaví, takový reciklovaný příběh, který tady byl už asi stokrát.......akorát, že v to hraje ten Butler a Schraiber, čímž oba této reciklaci dávají příjemnou změnu a díky nim se na tento film koukalo docela hezky i když víte celou dobu, jak to je, jak to bude i jak to skončí. ()

godal

Vykrádačka od Manna je jasná,ale sedl jsem si na prdel,jak dobře je to natočeno.Michael Mann by asi skřípal zuby,ale osazenstvo se snaží a musím dát plnou palbu.Po dlouhé době jsem u nějaké sračky neusnul. ()

patho666

Totálna jazda bez minúty nudy, netreba v tom hľadať zmysel života, treba si to užiť a nič neriešiť, jedna hviezda navyše za záverečnú prestrelku. ()

Gerard Butler chce zachránit svět

Gerard Butler chce zachránit svět