Reklama

Reklama

Neporazitelný: Návrat krále

  • USA Boyka: Undisputed IV (více)
Trailer 1

VOD (1)

Ve čtvrtém filmu série Undisputed se Scott Adkins znovu vrací jako Yuri Boyka. Jde od souboje k souboji  a snaží se dostat na turnaj evropské ligy bojových umění. Avšak nešťastná náhoda a smrt v ringu ho přinutí zamyslet se, jestli to, čemu věnoval celý svůj život, stojí vůbec za zmínku. Když zjistí, že manželka muže, kterého nešťastnou náhodou usmrtil, je v problémech, rozhodne se bojovat v sérii nevyhratelných zápasů, aby ji zachránil... Bojovou choreografii připravil Tim Man, který spolupracoval se Scottem Adkinsem i ve filmu Ninja 2: Pomsta. (JOJ Cinema)

(více)

Diskuze

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

lukasK1995

Boyka vs Rama... co vlastně Boyka využívá za bojový styl?? Je to mix taekwonda, brazilského jiujitsu, juda a gymnastiky?? a Rama zase pentjak silat s množstvím jeho odvětví a druhů... zajímavá konfrontace by vznikla :) 

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

lukasK1995

lukasK1995 (hodnocení, recenze)

skoda ze z adkinsa sa stal kladas sice aj v dvojke nechcel bojovat neferovo ale urobit z neho uplneho kladasa je chyba ale tesim sa na tuto rubanicu rad by som videl duel bojka vs uwais

na příspěvěk reagoval Lateef

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

ani ne, jen som vyjadril podporu starsiemu cloveku - a ja si starsich ludi vazim!

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Taky dopředu Scotta podpořím at se mu ta 4 BOYKA povede! :)

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Lateef

Takze to znamena, ze uz sa premiera nebude odkladat a 17.1. sa konecne dockame? Ikonku som si uz pripravil :))

na příspěvěk reagoval Lacike

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

Ouuu, tak mi psal před chvílí kamarád z Chicaga a mám se prý na co těšit, bitky jsou super nasnímaný, fyzický a je tam několik úplně nových věcí, co prý nikdy dřív u Adkinse neviděl... a funguje to i mimo ring... tak že by to fakt posunulo už tak skvělou trojku??

na příspěvěk reagoval m.a.t.o., Martin741

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Lacike

ani herecky velikan ako John Wayne neriesil naboje. Zbran mala 6 nabojov a Wayne vystrelil 8 - 10 x bez nabijania

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

toz tam slo hlavne o to, ze to reziroval Ayer... cakal som viac... a Woodsa by mali zastrelit... ja neviem dokedy mu dovolia kurvit akcne filmy este... On, Moore, Megaton a spol mali byt uz davno prepadlisti dejin...

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Mne v Sabotazi vôbec nepripadal drsny.Vzdy ked mal urobit alebo povedat nieco cool drsne, posobilo to na mna skor nechcene smiesne. A co sa tyka samotného filmu, tak si myslim, ze v ramci tvorby pana Woodsa je to vysoky nadpriemer :)) 

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Lacike

tak pod to sa ti schreibnem kedykolvek Lacko :) a preto co ? preto nemozes porovnavat nabijanie zbrani u Adkinsa a Arnolda... lebo kym Arnold si to dovolit moze a este na to moze aj upozornit a ty to zoberes s usmevom, tak Adkins nema narok :)

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

No vidis, mne to sadlo nakoniec z novych Arnieho filmov najviac. Sabotaz je strasna kokotina. Dvakrat a dost, nikdy viac.

Arnie uz nie je ten typ, ktory hodi pohlad a vies , ze vystriela cely ostrov, ale len hodi pohlad a cakas nejaku vtipnu hlasku a modlis sa aby finale v ktorom zlikviduje zaporaka pôsobilo co najmenej trapne a uveril si, ze Arnie na to este ma. Holt je uz stary, ale tie jeho pohlady su stokrat viac cool ako co za celu karieru predvedie nejaky Adkins a spol.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Lacike

bol som v kine... dokupoval som este 2 listky aby to vobec hrali (prisli sme len 3ja a limit je 5) ... potom som to videl 2x.... a potom som si kupil este aj DVD... taky som ja fanusik. Ale beztak mi tam nieco chyba z toho stareho Arnolda. Verim, ze to bol len rozbeh...predsa len to bol prvy film po dlhej dobe.... v Sabotazi mi uz prisiel Arny super... len film bola chujina... a tesim sa co bude dalej. Ale Konecna u mna proste nie :)

na příspěvěk reagoval Lacike, m.a.t.o.

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

ja nic neporovnavam preboha :) je mi jasne ze 30 rocny arnold neni 60 rocny arnold... ved uz zase niesom vcerajsi :) Ale kym v 30tke tahal Arnold filmy z graciou a lahkostou aj napriek handicapu s obmedzenym rozsahom hrania... ale v konecnej posobi strnule...charizma je prec... netaha ten film ako kedysi... proste uplne z formy. Samotny film ako taky nie je uplne zly, ale skratka chyba tam charizmaticky tahun v tom filme, ktoremu budes fandit. To o com hovoris ty je nostalgia...ale inak ten film je tazky priemer...

Reklama

Reklama